česky anglicky

Brněnské TRIEXPERT běžecké tréninky startují již 20. srpna

 

Jste přihlášení na 10. ročník ČSOB Vokolo priglu? Chcete se na závod pořádně připravit, ale nevíte jak? Chtěli byste se připravovat s našimi online tréninkovými plány, ale nemáte dostatečnou vůli se k tomu dokopat? Potřebujete nad sebou trenéra, který na Vás dohlédne a s kterým můžete probrat Vaše individuální potřeby? Pak jsou tu právě pro Vás TRIEXPERT běžecké tréninky.

TRIEXPERT běžecké tréninky

V Brně strartují již 20. srpna a na výběr máte opět z úterních nebo čtvrtečních termínů. Tento podzimní cyklus bude probíhat na atletickém stadionu pod Palackého vrchem. Mimojiné vám pomohou vylepšit běžeckou techniku, zastavit stagnac, dosáhnout rychlejších časů a zpestřit běžecký trénink o běh na atletické dráze.

TRIEXPERT běžecké tréninky jsou určené pro zájemce všech výkonnostních skupin od úplných začátečníků až po pokročilé běžce. Jedinou podmínkou, kterou musíte splňovat, abyste si tréninky plnohodnotně užili je schopnost uběhnout alespoň tří kilometrů v kuse.

 

MĚSTO MÍSTO TERMÍN TRENÉR
Brno Atletický stadion VUT
Pod Palackého vrchem
út (8x)
čt (11x) 
út+čt (19x)
20.8. - 8.10.
22.8. - 31.10.
20.8. - 31.10.
Tomáš Kalina
Miloš Brichta


Lákají Vás TRIEXPERT běžecké tréninky, ale nejste z Brna? Nezoufejte. S TRIEXPERTem můžete aktuálně potrénovat i v Praze, Ostravě, Hradci Králové i Českých Budějovicích.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ