česky anglicky

Dárek: modrá osuška ČSOB VOKOLO PRIGLU

Darujte sobě, svým blízkým či přátelům unikátní osušku v designu běhu kolem Brněnského moře, kterou jsme pro Vás připravili s partnerem závodu plaveckou společností BORN TO SWIM.

Osuška má kontrastní olemování overlockovým stehem a barevně sladěnou přišitou gumičku pro praktické skládání ručníku. Barva je tmavě modrá - oboustranně potištěná se symboly a designem ČSOB VOKOLO PRIGLU.

Můžete zakoupit zde na e-shopu.

Materiál: 80% Polyester / 20% Polyamide, gramáž: 200 g/m², rozměry 70 x 140 cm.
Cena: 250,- Kč + doprava, příp. osobní odběr v Brně.

Osuška ČSOB Vokolo priglu 1Osuška ČSOB Vokolo priglu 2

PŘEDSTAVENÍ BORN TO SWIM

Nápad ohledně založení nové plavecké značky vznikl na základě rozhovoru několika plavců, kteří již zakončili profesionální soutěžní dráhu a chtěli tomuto krásnému sportu něco vrátit za to, co jim během plavecké kariéry dal. Bohužel jim na trhu s plaveckým zbožím chyběla originální značka, která by dokázala nabídnout kompletní kolekci kvalitních produktů, se kterými by uživatelé získali pozitivní energii, náboj, zápal, barvy a jedinečnost společně s flexibilitou od ostatních světových značek. Chceme dát plavání radost, nový rozměr a položky, které by určovaly nový směr a rozšířit tak komunitu nadšenců ve vodě.

Po několika měsících rozvah, komunikace, strategie a vývoje jsme se spojili s dalšími odhodlanými specialisty a ze snu se projekt začal stávat skutečností. Naše oficiálně registrovaná značka BornToSwim® je na světě od poloviny roku 2015 a s ní i několik prvních produktů, které vám pod stejnou značkou s radostí již představujeme v našem E-shopu. Našimi produkty a servisem chceme pomoci klubům, skupinám a lidem se odlišit a zviditelnit, a to nejen ve vodě. A i když nejsme celosvětový gigant, přesto pevně věříme, že dokážeme dělat velké věci s přidanou hodnotou.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

BORN TO SWIM

 

 

 

 

 

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ