česky anglicky

Finanční podpora Centra Anabell


Při registraci na letošní ročník běžeckého závodu ČSOB Vokolo priglu 2019 Vám opět nabízíme možnost zvolit charitativní podporu Centra Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým.

Dar při registraci

Pokud nemáte zájem o jídlo nebo funkční účastnické tričko v rámci startovního balíčku, zvolte jednoduše v registračním formuláři volbu "bez" a my poukážeme příslušnou částku na účet Centra Anabell. Centrum můžete podpořit charitativním darem až 200 Kč.

Celou vybranou částku oficiálně předáme po závodě při slavnostním vyhlašování výsledků. Pro dodržení zásady transparentnosti bude u hlavního pořadatele v závodní den k dispozici SEZNAM dárců i s celkovou vybranou částkou, který si můžete na přání zkontrolovat.

Darovanou částku použije Anabell na financování nutričního poradenství - na bezplatná terapeutická sezení s klienty. Pokud byste Centrum Anabell chtěli sami podpořit i jiným způsobem, můžete využít více možností. Blížší informace naleznete zde.

Centrum Anabell


Děkujeme, že pomáháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc