česky anglicky

Hledáme dobrovolníky na organizaci X. ročníku ČSOB Vokolo priglu


Srdečně uvítáme všechny dobré duše, které by se chtěly organizačně podílet na přípravě a chodu tohoto oblíbeného běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady. V den závodu čítá rodina organizátorů přibližně 200 dobrovolníků.

Pomozte nám uspořádat bezpečný běžecký závod, kterého jsou dobrovolníci nedílnou součástí a vytvářejí jeho nezapomenutelnou atmosféru.

Připravili jsme pro Vás speciální mikinu dobrovolníků, funkční účastnické tričko MIZUNO, občerstvení během příprav včetně teplého obědu v den závodu. Jako pomyslná třešnička na dortu na Vás čeká 30% sleva na běžecké vybavení do brněnské prodejny TRIEXPERT a po skončení závodu vylosovaný dobrovolník obdrží od běžeckých prodejen TRIEXPERT odměnu 5.000 Kč.

Staňte se součástí organizačního týmu největšího závodu na Moravě !

Důležité údaje on-line registrace dobrovolníků:


On-line registrace umožňuje jednoduché přihlášení na vybrané termíny, popř. odhlášení, vše dle individuálních časových možností dobrovolníků.

Budeme rádi, když si stáhnete plakát v PDF (tisková kvalita) a rozšíříte jej dále na Vaši nástěnku, setkání atp.

Hledáme dobrovolníky VP 2019

 

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc