česky anglicky

Možnost účasti na ČSOB Vokolo priglu 2019 formou přeregistrace


Kapacita jubilejního X. ročníku běhu kolem Brněnské přehrady je již delší dobu naplněna a aktuálně se mohou registrovat pouze vlastníci voucherů 2019 přes dodatečný formulář.

Pokud voucher na letošní ročník závodu nevlastníte, jedinou možností, jak ještě získat startovní číslo, je přeregistrace od jiného již přihlášeného závodníka.

Přeregistrace je možná od 1.8.2019 do pondělí 23.9.2019.

To znamená, že zájemce nám musí nejpozději v pondělí 23.9.2019 do půlnoci odeslat závazný email o přeregistraci.

Bližší informace o přeregistraci najdete zde.


Burza startovních čísel

Doporučujeme Vám poptávat startovní čísla na Facebooku Vokolo priglu, kde pod příspěvkem "MOŽNOST PŘEREGISTRACE A BURZA STARTOVNÍCH ČÍSEL !!!" probíhá nabídka a poptávka startovních čísel.

Tento příspěvek bude na zdi umístěný vždy jako první, aby pro Vás byl snadno dohledatelný. Pod příspěvkem můžete do komentářů svoji přihlášku nabízet či naopak nabízené přihlášky vyhledat.

Čas vyřízení přeregistrace

S ohledem na velké množství přeregistrací, které řešíme manuálně, je aktuální doba vyřízení přeregistrace minimálně 3 dny. Zdvořile žádáme o trpělivost. Žádosti o přeregistrace řešíme dle pořadí, ve kterém nám došly.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

ČSOB Vokolo priglu 2019

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc