česky anglicky

Nadupané fotogalerie z ČSOB Vokolo priglu 2018

I letos jsme pro Vás zajistili fotografie ze závodního dne. A abyste si přišli pořádně na své, zajistili jsme letos opravdu hodně fotografů. Tentokrát si tak můžete v moři fotografií rovnou zaplavat :) Vedle fotografií na našem webu se můžete najít na 3 dalších fotogaleriích, kde své fotografie najdete ihned po zadání Vašeho startovního čísla.

Partner závodu ZONER SOFTWARE, a. s. vám vedle fotografií ze závodu věnuje dárek v podobě prodloužené tříměsíční licenci na program ZONER PHOTO STUDIO. Program si můžete vyzvednout na této stránce.

Autor: Monika Hlaváčová

V případě, že si z nějakého důvodu nepřejete, aby Vaše fotky dle startovního čísla byly veřejně přístupné. Dejte nám prosím vědět na email jan.huppert@vokolopriglu.cz . Necháme je obratem smazat.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc