česky anglicky

Památka na 9. ročník ČSOB Vokolo priglu

od partnera závodu plavecké společnosti BORN TO SWIM máme pro Vás unikátní osušku v designu devátého ročníku běhu kolem Brněnského moře.

Osuška má kontrastní olemování overlockovým stehem a barevně sladěnou přišitou gumičku pro praktické skládání ručníku. Barva je tmavě modrá - oboustranně potištěná se symboly a designem ČSOB VOKOLO PRIGLU.

Můžete zakoupit  zde na eshopu.

Uplatněte prosím při nákupu na e-shopu BORN TO SWIM jako účastníci závodu  SLEVOVÝ KÓD PRIGL2018 a dostanete 100,-Kč slevu, kterou můžete použít na dopravu zdarma.

Materiál: 80% Polyester / 20% Polyamide, gramáž: 200 g/m², rozměry 70 x 140 cm. Cena: 300,-Kč.

Osuška ČSOB Vokolo priglu 1Osuška ČSOB Vokolo priglu 2

PŘEDSTAVENÍ BORN TO SWIM

Nápad ohledně založení nové plavecké značky vznikl na základě rozhovoru několika plavců, kteří již zakončili profesionální soutěžní dráhu a chtěli tomuto krásnému sportu něco vrátit za to, co jim během plavecké kariéry dal. Bohužel jim na trhu s plaveckým zbožím chyběla originální značka, která by dokázala nabídnout kompletní kolekci kvalitních produktů, se kterými by uživatelé získali pozitivní energii, náboj, zápal, barvy a jedinečnost společně s flexibilitou od ostatních světových značek. Chceme dát plavání radost, nový rozměr a položky, které by určovaly nový směr a rozšířili tak komunitu nadšenců ve vodě.

Po několika měsících rozvah, komunikace strategie a vývoje se spojili s dalšími odhodlanými specialisty a ze snu se projekt začal stávat skutečností. Naše oficiálně registrovaná značka BornToSwim® je na světě od poloviny roku 2015 a s ní i několik prvních produktů, které vám pod stejnou značkou s radostí již představujeme v našem E-shopu. Našimi produkty a servisem chceme pomoci klubům, skupinám a lidem se odlišit a zviditelnit a to nejen ve vodě. A i když nejsme celosvětový gigant tak přesto pevně věříme, že dokážeme dělat velké věci s přidanou hodnotou.

Děkujeme, že běháte s Vámi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

BORN TO SWIM

 

 

 

 

 

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc