česky anglicky

Ples olympioniků a sportovců JMK proběhne již 26.ledna

Ples olympioniků a sportovců JMK je dnes již tradiční akce, kterou mají v kalendáři všichni příznivci sportu v Brně. Letos proběhne 22. ročník a jedná se o akci, která přesahuje hranice Brna a sjíždějí se na ní významné osobnosti sportu z celé ČR.

Ples olympioniků a sportovců 2019

V sobotu 26.ledna v hotelu Best Western International Brno Vás večerem Vás provedou Šárka Kašpárková s Janem Tománkem a Michal Chylík. K poslechu i tanci zahrají Big band Milana Šoltése, kapela Party Leaders a cimbálka Kapric s výukou lidových tanců. Program obohatí i zpěvačka Ilona Csáková.

Můžete se také těšit na taneční program v duchu Stardance, kdy vystoupí Jan Onder s Markem Zelinkou. Nebude chybět ani oblíbená balónková tombola, kde můžete vyhrát 2 dárkové poukazy na 10. ročník ČSOB Vokolo priglu. Po loňské úspěšné premiéře, organizátoři plesu zajistí i letos Fotokoutek, kde se můžete pořídit památku na tuto výjimečnou společenskou událost. Navíc si návštěvníci plesu mohou užít celovečerní raut, Plzeňský prazdroj a nealko v ceně vstupného.

Ples olympioniků a sportovců 2019

Vstupenky je možné si objednat na emailu jan@dancesportpro.cz nebo telefonním čísle 603 512 754. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc