• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Poděkování ČSOB Na Zdraví za partnerství

Podpora Zdraví to je projekt ČSOB Na Zdraví

Před týdnem jsme měli startovat 11. ročník běžeckého závodu "ČSOB Vokolo priglu". Tento závod je podporou amatérských sportovců, hobíků a všech, kteří rádí dělají něco pro své Zdraví. Proto si velice vážíme propojení s projektem ČSOB Na Zdraví.

Propojeni s tímto projektem jsme již od roku 2016, kdy jste poprvé mohli svými sed-lehy, dřepy a kliky podpořit hendikepované sportovce. Děkujeme za toto partnerství.

Cvičící zóna ČSOB Na Zdraví

Cvičící zóna pro podporu charitativních projektů

V rámci projektu ČSOB Na Zdraví není "jen" podpořit závod a běžce, kteří tento závod běží. V zázemí závodu vždy "vyroste" Cvičící zóna Na Zdraví, kde můžou běžci i diváci nejen vyplnit čas v čekání na start, na svého běžce než oběhne prígl, ale zároveň podpořit charitativní projekt.

V roce 2019 jste podpořili Ondru k získání Handbiku, více ZDE.
V roce 2018 jste podpořili Adama k získání nové sportovní protézy, více ZDE.

ČSOB Na Zdraví si užijí i děti

Děti běžců, které přišly zafandit své mámě nebo tátovi, s velkou oblibou využívají nejen skákací hrad, ale i možnosti aktivně strávit čas. Věříme, že nejedno dítě díky této cvičící zóně Na Zdraví, objevilo krásu aktivně stráveného času pohybem.

Cvičící zóna ČSOB Na Zdraví

 

Skákací hrad ČSOB Na Zdraví

Bedlivě sledujeme situaci kolem epidemiologického vývoje v České republice a nevzdáváme se letošního "zvedněme se na nohy" ročníku ČSOB Vokolo priglu.

 

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení