česky anglicky

Pozvánka na jubilejní ČSOB Vokolo priglu 2019


Registrace na X. ročník běžeckého závodu ČSOB Vokolo priglu je již v plném proudu - máme přihlášeno přes 1.000 běžců a běžkyň. Zaregistrujte se do 31. května 2019 a využijte tak zvýhodněné startovné.

Přijměte výzvu oběhnout Brněnskou přehradu celou dokola a užijte si nádhernou a ojedinělou běžeckou akci, která se v loňském roce umístila jako:

Startujeme opět druhou říjnovou sobotu, letos 12.10.2019 v cca 10:45 hod.

Propozice na závod

Registrace on-line

Registrace na TRIEXPERTu

Registrovat se můžete také na brněnské prodejně TRIEXPERT na ulici Milady Horákové 20 s okamžitou úhradou startovného v hotovosti.

TRIEXPERT pro všechny řádně zaregistrované připravil 20% slevu na speciální služby ve svých pražských prodejnách (nutriční diagnostika, zátěžové testy, GURU - nastavení posedu na kole, diagnostika a rozbor běhu). Více informací zde.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc