česky anglicky

Pozvánka na jubilejní ČSOB Vokolo priglu 2019


Registrace na X. ročník běžeckého závodu ČSOB Vokolo priglu je již v plném proudu - máme přihlášeno přes 1.000 běžců a běžkyň. Zaregistrujte se do 31. května 2019 a využijte tak zvýhodněné startovné.

Přijměte výzvu oběhnout Brněnskou přehradu celou dokola a užijte si nádhernou a ojedinělou běžeckou akci, která se v loňském roce umístila jako:

Startujeme opět druhou říjnovou sobotu, letos 12.10.2019 v cca 10:45 hod.

Propozice na závod

Registrace on-line

Registrace na TRIEXPERTu

Registrovat se můžete také na brněnské prodejně TRIEXPERT na ulici Milady Horákové 20 s okamžitou úhradou startovného v hotovosti.

TRIEXPERT pro všechny řádně zaregistrované připravil 20% slevu na speciální služby ve svých pražských prodejnách (nutriční diagnostika, zátěžové testy, GURU - nastavení posedu na kole, diagnostika a rozbor běhu). Více informací zde.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ