česky anglicky

Registrace na 3.Dětský běh TRIEXPERT CUPu spuštěna

Ve středu 19.6.2019 pořádáme v rámci Brněnského letního běžeckého poháru TRIEXPERT CUP nadupaný závod na 10 km. Vedle desítky máme pro pohybuchtivá mrňata připraven i oblíbený dětský běh. Ti z Vás, kteří máte doma nějakou tu mladou krev, ji můžete již na závod zaregistrovat. Níže najdete bližší informace k dětskému závodu a odkaz na registrační formulář...

Dětský běh

Budoucí tahouni nejen TRIEXPERT CUPu budou mít letos opět příležitost prokázat své běžecké kvality. Dětský běh bude vložen mezi první a druhý rozběh desítky, která se poběží na atletickém oválu pod Palackého vrchem. Maximální kapacita dětského běhu je 100 účastníků. Při naplnění kapacity, bude registrace uzavřena.

Cílem této akce není zvítězit, ale radost z pohybu a umožnit dětem proběhnout se na závodním oválu. Nejde o výsledky a dosažený čas, ten se dětem měřit nebude. A právě proto jsem zvolili motto „KAŽDÝ VYHRÁVÁ, KDYŽ BĚHÁ“. Odměnou pak bude ten úžasný pocit, který všichni dobře znáte, když vás po doběhu zaplaví hromada endorfinů. Každý z malých účastníků pak ihned po doběhu obdrží peckovní pamětní medaili a něco k zakousnutí...

Během půl hodiny se na modrém MONDU vystřídají gepardi a gepardice ve věkové skupině od 2 do 12 let (výjimky může povolit ředitel Honza Huppert (email: jan.huppert@triexpertcup.cz). Podle počtu a věku přihlášených pak vytvoříme jednotlivé kategorie.

 

TRIEXPERT CUP - dětský běh

Registrace na dětský běh

Registrujte se vyplněním a odesláním tohoto přihlašovacího formuláře. Registrace na místě bude možná pouze v případě nenaplněné kapacity. Po odeslání formuláře Vám přijde potvrzovací email. Pokud po registraci zjistíte, že se závodu nakonec nemůžete zúčastnit, odhlašte se prosím ze závodu! Stačí jen v potvrzovacím emailu kliknout na "UPRAVIT ODPOVĚĎ" a ve formuláři zakliknout volbu "NEZÚČASTNÍM DĚTSKÉHO BĚHU" a následně dát "ODESLAT".

Základní informace k Dětskému běhu


Zveme tímto všechny, aby přišli podpořit naše malá běžčata a vytvořili jim tak jedinečnou sportovní atmosféru. Těšíme se, že se naše běžecká rodina ve středu 19.6.2019 rozroste o nové rakety.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ