česky anglicky

Registrace na ČSOB Vokolo priglu 2019 uzavřena

Registrace na X. ročník běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady byla v souladu s pravidly závodu z důvodu naplnění kapacity závodu předčasně ukončena.

S ohledem na bezpečnost závodníků, plynulost celé akce a zachovánní rodinné atmosféry našeho závodu držíme limitovanou kapacitu běžců. Mrzí nás, že se na některé zájemce nedostane.

 

Držitelé dárkových poukazů

Pokud máte VOUCHER 2019 (dárkový poukaz, kód k registraci) opravňující držitele ke startu, využijte dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů.

Dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů

V případě potíží s registrací prostřednictvím dodatečného formuláře pro držitele voucherů, kontaktujte prosím paní Lenku Bertovou (email: lenka.bertova@vokolopriglu.cz) pro další instrukce.

 

Přeregistrace

Startovné na závod můžete nyní získat pouze formou přeregistrace od jiného závodníka, který je již přihlášen, ale běhu se z nějakého důvodu nemůže účastnit.

Přeregistrace bude spuštěna 1.8.2019.

Informace o způsobu přeregistrace.

 

Volná startovní čísla před závodem

Je možné, že před startem závodu budou ještě nějaká volná startovní čísla, když se nepřihlásí všichni držitelé voucherů a závodníci našich partnerů. Informovat o tom budeme přibližně 14 dní před konáním závodu na webu v novince a na FB Vokolo priglu.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Za Tým ČSOB Vokolo priglu

Petr Božek, ředitel závodu

ČSOB Vokolo priglu 2018

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc