česky anglicky

Registrace na ČSOB Vokolo priglu 2019 uzavřena

Registrace na X. ročník běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady byla v souladu s pravidly závodu z důvodu naplnění kapacity závodu předčasně ukončena.

S ohledem na bezpečnost závodníků, plynulost celé akce a zachovánní rodinné atmosféry našeho závodu držíme limitovanou kapacitu běžců. Mrzí nás, že se na některé zájemce nedostane.

 

Držitelé dárkových poukazů

Pokud máte VOUCHER 2019 (dárkový poukaz, kód k registraci) opravňující držitele ke startu, využijte dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů.

Dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů

V případě potíží s registrací prostřednictvím dodatečného formuláře pro držitele voucherů, kontaktujte prosím paní Lenku Bertovou (email: lenka.bertova@vokolopriglu.cz) pro další instrukce.

 

Přeregistrace

Startovné na závod můžete nyní získat pouze formou přeregistrace od jiného závodníka, který je již přihlášen, ale běhu se z nějakého důvodu nemůže účastnit.

Přeregistrace bude spuštěna 1.8.2019.

Informace o způsobu přeregistrace.

 

Volná startovní čísla před závodem

Je možné, že před startem závodu budou ještě nějaká volná startovní čísla, když se nepřihlásí všichni držitelé voucherů a závodníci našich partnerů. Informovat o tom budeme přibližně 14 dní před konáním závodu na webu v novince a na FB Vokolo priglu.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Za Tým ČSOB Vokolo priglu

Petr Božek, ředitel závodu

ČSOB Vokolo priglu 2018

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ