česky anglicky

Registrace na jubilejní ČSOB Vokolo priglu 2019 spuštěna!


Přátelé a příznivci našeho běžeckého závodu, registrace na letošní X. ročník byla dnešním dnem spuštěna.
X. ročník ČSOB Vokolo priglu 2019

Na našich webových stránkách najdete nejdůležitější informace, které potřebujete pro registraci na závod. Další údaje a chystané letošní novinky budeme zveřejňovat postupně.

Informace o trati

Ti, kteří se odhodlali zdolat Brněnskou přehradu letos poprvé, se mohou blíže seznámit s tratí a jejím výškovým profilem na interaktivní mapě zde, případně si prohlédnout mapu s kilometrovníky a občerstvovacími stanicemi zde.

Propozice a registrace

Propozice na závod

Registrace on-line

Registrace v TRIEXPERTU

Je také možné zaregistrovat se v brněnské prodejně TRIEXPERT na ulici Milady Horákové 20 s okamžitou úhradou startovného v hotovosti.

Registrace bude uzavřena 30.9.2019 včetně nebo po naplnění kapacity závodu. Všem zájemcům o účast na závodě doporučujeme využít zvýhodněnou včasnou registraci do 31.5.2019.

Přeregistrace přihlášky

I letos bude možné v případě potřeby přepsat aktivní registraci na náhradníka. Tento úkon je zpoplatněn administrativním poplatkem ve výši 150,- Kč. Více informací pro případ přepisu u jednotlivců naleznete zde, v případě nahrazení člena v rámci týmu zde.

Ubytování

Závodníci a jejich doprovod mohou využít kvalitní ubytování v okolí Brněnské přehrady. Doporučujeme Vám hotel Orea Resort Santon a Hotel Rakovec. Bližší informace zde.


Těšíme se na Vás na startu opět 2. říjnovou sobotu, tentokrát 12.10.2019 v cca 10:45 hod.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc