česky anglicky

S BrNetem si letos na priglu opět zaserfujete

BrNet LOGO

Internet pro Brno

BrNet je poskytovatel internetového připojení v Brně a blízkém okolí. Internet a s ním spojené služby nabízíme už více než 10 let. Realizujeme jak rychlé přípojky postavené na optické technologii, tak i rádiové spoje do hůře dostupných lokalit, na míru pro každého zákazníka. Dokážeme využít i telefonních kabelů vedoucích snad do každého domu. Dá se v podstatě říci, že máme po Brně skoro 100% pokrytí, s rychlostmi až na hranici 250 Mbp/s!

Zákazníci pak představují směs domácích přípojek, bytových domů, malých, středních i velkých firem, výrobních hal nebo celých továrních komplexů.

Při pohledu na naše statistiky zjistíte, že si dokážeme poradit se stále vyššími nároky uživatelů. V roce 2015 proteklo naší sítí "jen" cca 2000 TB dat, zatímco v roce 2018 to bylo již 5 600 TB. Jak si však takové množství vůbec představit?

1 TB (jeden terabajt) může obsahovat přibližně 85.900.000 stran Wordového dokumentu, nebo 200.000 mp3 skladeb (17.000 hodin poslechu hudby), nebo 250 celovečerních filmů (500 hodin sledování), případně 310.000 fotografií – a nyní si to vynásobte téměř šesti tisíci, abyste získali představu, kolik dat přenesla síť  BrNet v roce 2018!

V posledních letech se specializujeme na připojování celých bytových domů, v ideálním případě se podílíme s majiteli  (společenství vlastníků, město, soukromníci) na celkové rekonstrukci vnitřních rozvodů (elektřina, voda, plyn, televize a samozřejmě internetové rozvody). V ceně internetových přípojek pak nabízíme i televizní vysílání.

Pecka cena v pozávodní tombole

BrNet připravil i letos do pozávodní tomboly cenu v podobě šeku v hodnotě 15.000,- Kč. Výherce si tak u BrNetu bude moci v této hodnotě vybrat elektroniku nebo poskytnutí internetového připojení. Výherci z minulých ročníků závodu si v dané hodnotě vybrali například mobil, fotopast, notebook, Smart televizi ...

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ