česky anglicky

S ČSOB Na Zdraví pomůžete Oldovi na handbike

ČSOB Na Zdraví

 

Aktivní pohyb pro radost, pro dobrý pocit a hlavně pro zdraví by měl mít své místo v životě každého z nás. Proto  již čtvrtým rokem  podporujeme akce určené nadšeným amatérským sportovcům po celé republice. V sedmi různých regionech jsme vybrali sportovní projekty, které si užijí rodiny s dětmi a každý, kdo rád tráví svůj volný čas aktivně. A také po čtvrté jsme se stali generálním partnerem běžeckého závodu Vokolo priglu.

Handbike pro Oldu

V podzimní části se setkáme na pěti závodech, ať už překážkovém, maratonu, půlmaratonu a dalších. Pro všechny návštěvníky máme připravenou zónu, kde se mohou zastavit a za dvě minuty udělat dobrý skutek. Kolik sed-lehů kliků nebo dřepů uděláte za dvě minuty, tolik peněz přispěje banka Oldovi na handbike. Olda je vášnivý cyklista, bohužel díky nehodě je již 20 let na vozíku, je kvadraplegikem. Aby se mohl opět vrátit ke své vášni potřebuje handbike, který mu pomůže získat zpět kondici a pocit nezávislosti.

Olda už čeká na handbike

Dětská zóna pro naše nejmenší

Až si s dětmi zacvičíte pro dobrou věc, máme pro děti v zóně připravené sportovní aktivity, kde se s pomocí našich trenérů protáhnou a zabaví. A pokud toho sportování bude během dneška moc, můžou si děti namalovat obrázek nebo vyrobit odznak.Více o sportovním projektu ČSOB Na Zdraví se dozvíte na www.csobnazdravi.cz

Dětská zóna ČSOB Na Zdraví

Každý je vítěz. Zažijte to s námi!

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc