• TERMÍN ZÁVODU
  • 12.10.2024
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 221 dní
  • (5308 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 12.10.2024
  • ZBÝVÁ 221 dní (5308 hodin)

Saucony - nový generální partner Vokolo priglu

SAUCONY

S radostí všem příznivcům oznamujeme, že americká značka SAUCONY uzavřela generální partnerství s našim běžeckým závodem.

Tradiční brněnský běžecký závod kolem Brněnské přehrady nyní ponese nový titulární název “Saucony Vokolo priglu”. Saucony bude závod podporovat finančně i materiálně. Po třech obtížných letech naplněných covidovými lapáliemi tak přichází silný titulární a generální partner značka Saucony, která je na českém trhu zastoupena výhradním distributorem společností ASPIRE SPORTS, s.r.o.

Saucony

Saucony

Benefity pro účastníky Saucony Vokolo priglu

Běžecká značka Saucony umožní svojí podporou běžeckému závodu ekonomickou stabilizaci v době narůstajících výdajů na pořádání běžeckých eventů. Organizátoři tak mohou v plném rozsahu a v plné kvalitě chystat již po dvanácté nejmasovější běžecký závod na jižní Moravě.

Závodníci se mohou těšit na hodnotnou cenu v tombole vybavení Saucony v ceně 10.000,- Kč a vítězové v jednotlivých věkových kategorií dostanou běžeckou obuv Saucony dle vlastního výběru. Saucony s organizátory závodu připravují další překvapení a zajímavosti pro běžce i dobrovolníky běhu kolem “Brněnského móře”.

Propojení kvalitní běžecké obuvi Saucony a náročné závodní trati

Společnost Saucony byla založena v roce 1898 v americké Pennsylvánii. Jejím mottem je, že je jako řeka. Nikdy se nezastaví, je vždy v pohybu.

Závodníci mohou vyběhnout v běžeckých botách Saucony a úspěšně zdolat nástrahy členité závodní trati. Plánujeme v rámci propagace závodu a při závodě samotném běžcům představit silniční a crossové modely Saucony vhodné na náš závod. Přineseme recenze a doporučení. V zázemí závodu bude možnost si aktuální běžeckou kolekci Saucony prohlédnout i zakoupit.

Igor Doležal za společnost ASPIRE SPORTS, s.r.o.: “Jako výhradní dovozce Saucony v České republice bychom chtěli jít co nejblíže běžcům. Šířit dobré jméno Saucony a dát běžcům možnost plnit si své běžecké sny v našich běžeckých botách”.

Saucony

Saucony

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým Saucony Vokolo priglu

Úvodní strana

Důležité odkazy

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Saucony Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2024 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení