• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Sportovní výživa ENERVIT

Enervit logo

Výživové značky po celém světě se dělí do dvou základních kategorií. Zástupci té první se věnují fitness a silovým disciplínám, zatímco výrobci z druhé kategorie cílí na vytrvalostní sporty a právě v této oblasti patří mezi nejznámější a nejkvalitnější italská značka ENERVIT.

Velkou zásluhu na tom, proč se ENERVITu povedlo vydobít tak silné postavení na trhu sportovní výživy má skutečnost, že její začátky se datují až do roku 1972 a po celou dobu své existence je tato značka úzce propojena s medicínským prostředím. Díky tomu se daří udržovat vysokou kvalitu a efektivitu všech doplňků ať už pro nastartování organismu, rychlé doplnění energie, nebo snadnější regeneraci.

 

SPORTUJ LÉPE

ENERVIT, jako partner závodu ČSOB Vokolo priglu, pro vás připravil stručný sumář zajimavých rad týkající se výživy pro vytrvalostní sporty. Rozdělil je do 6 kapitol, kde najdete odpovědi na otázky, kterí vás v souvislosti s výživou již určitě mnohokrát napadly. Najdete tam však také zajimavé informace, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

Výživové okénko

Pitný režim

Regenerace

Jak výživou zvýšit trénovanost

Jak na křeče

Jak jíst před závodem

Do závodu v plné síle


Výživový plán

Velmi populární jsou výživové plány, které jsou vytvořeny na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. Umožní vám lépe si rozvrhnout výživu před samotným závodem, v jeho průběhu i po jeho skončení. Enervit vám připravil podrobný rozpis ve 3 variantách a to dle délky vytrvalostního výkonu. Vybrat si můžete, dle své výkonnosti, výživový plán určený na výkon do 1 hodiny; do 1,5 hodiny a na výkon trvající 2 hodiny.

Budete-li se jej v tréninku nebo při samotném závodě držet, výrazně tak zvýšíte svou šanci na lepší výkon i následnou regeneraci.

 

Výživové plány ENERVIT podle délky vytrvalostního výkonu

Výkon do 1 hodiny

Výkon do 1,5 hodiny

Výkon do 2 hodin

 

Pro bližší konzultaci o výživě a vhodných produktech navštivte prodejny TRIEXPERTu nebo jeho e-shop, kde si můžete produkty ENERVITu také zakoupit.  V závodní den najdete veškeré produkty ENERVITu na stánku v zázemí závodu.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení