česky anglicky

Startovní listina, řazení na start (vlny) a start závodu

 

Startovní listina

Vaši startovní vlnu najdete na startovní listině u Vašeho jména a na svém startovním čísle. Konečná startovní listina bude vyvěšena na oficiálním webu závodu www.vokolopriglu.cz nejpozději ve středu 9.10.2019.
» Pokračuj na startovní listinu

 

Vyzvedávání startovních balíčků

Bližší informace o vyzvedávání startovních balíčků, včetně možnosti vyzvednout startovní balíček pro další zúčastněné, najdete v propozicích závodu - závod jednotlivců zde a závod týmů zde.

Řazení na start (startovní vlny)

Probíhá na ulici Rakovecká za Hotelem Rakovec před zázemím závodu na Kozí horce, a to do vymezených koridorů startovních vln. Řazení začíná v 10.25 hod. Závodníci mají 25 minut na to, aby se zařadili do startovní vlny, do které patří.
» Pokračuj na startovní vlny

 

Start závodu, startovní číslo a meření času

Závod odstartuje v 10.45 hod (startovní vlna "Elite" a "A"), ostatní vlny pak ve čtyř minutových intervalech.
Start závodu se vzhledem k velkému počtu účastníků a omezené propustnosti tratě (zejména nebezpečný úsek na Skalkách) probíhá v osmi startovních vlnách.
» Pokračuj na informace o startu, čísle a měření


Startovní listina

Startovní listiny v PDF níže jsou vytvořeny k datu 23.9.2019 24:00.
Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, kontaktujte prosím specialistku registrací Lenku Bertovou (viz. níže) nebo opravu vyřešte na místě přímo při vyzvedávání startovního čísla. 
Děkujeme

Nápověda ke startovní listině

Nápověda ke startovní listině

Kontrola

  1. Zkontrolujte si prosím jméno, příjmení a ročník narození (případně věkovou kategorii uvedenou v propozicích zde).
  2. Zvýšenou pozornost pak věnujte startovnímu číslu (potřebujete jej znát pro vyzvednutí startovního balíčku a je rozhodující pro zařazení do konkrétní startovní vlny)
  3. V případě jakýchkoli nesrovnalostí kontaktujte specialistku registrací Lenku Bertovou (lenka.bertova@vokolopriglu.cz).
Startovní listiny závodu jednotlivců a týmů
seřazená dle startovního čísla i abecedně


Muži (abecedně)

Ženy (abecedně)

Týmy (skupina "T")

Firmy (skupina "S")

Společně (podle SČ)


Řazení na start (startovní vlny)

Řazení na start do startovních vln VP 2019

 

Skupina  "A"
(včetně "ELITE")

závodníci se startovním číslem 1 až 400 PRVNÍ VLNA
start v 10:45

Skupina "B"

závodníci se startovním číslem 401 až 800

DRUHÁ VLNA
start v 10:49

Skupina "T"

závodníci se startovním číslem 801 až 900 TŘETÍ VLNA
start v 10:53

Skupina  "S"

závodníci se startovním číslem 901 až 1200 ČTVRTÁ VLNA
start v 10:57

Skupina  "C"

závodníci se startovním číslem 1201 až 1550 PÁTÁ VLNA
start v 11:01

Skupina   "D"

závodníci se startovním číslem 1551 až 1900 ŠESTÁ VLNA
start v 11:05

Skupina   "E"

závodníci se startovním číslem 1901 až 2250

SEDMÁ VLNA
start v 11:09

Skupina   "F"

závodníci se startovním číslem 2251 až ...

POZOR!!! výjimka u závodníků doregistrovaných po 23.9.2019, viz. níže.

OSMÁ VLNA
start v 11:13

Přidělení startovního čísla a startovní skupiny - vysvětlivky:

Přidělování startovních čísel (pro skupiny "A", "B", "C", "D", "E", "F") bylo řešeno dle následujícího systému:

Pokud jste při registraci žádný čas neuvedli či jej uvedli chybně, byli jste zařazeni automaticky do startovní skupiny "F". Nyní již prosím není možné dodatečně čas uvádět či jej jakkoli upravovat. Startovní listina je úplná a konečná!

Přidělení daného startovního čísla konkrétnímu závodníkovi je interní organizační záležitostí pořadatele závodu a je na nás, jaký klíč k tomu zvolíme. Prosím respekujte tuto skutečnost. Volíme nejlepší variantu pro hladký průběh závodu a Vaši bezpečnost.

Přidělení startovního čísla a konkrétní startovní vlny však není pro Váš výsledek v závodě podstatné, neboť všem bude měřen tzv. reálný čas (od okamžiku Vašeho průběhu startovní čárou až do okamžiku doběhnutí do cíle). Dle tohoto dosaženého času budete také zařazen do celkové výsledkové listiny.

Dohlášení běžci po 23.9.2019

Dohlášení účastníci po 23.9.2019 nejsou v aktuální startovní listině uvedeni. Budou uvedeni až ve finální startovní listině, která bude uveřejněna na www.vokolopriglu.cz nejpozději ve středu 9.10.2019.

Dohlášení účastníci po 23.9.2019 (ti, kteří po 23.9.2019 uplatnili dárkové poukazy nebo obdrželi startovní čísla od našich partnerů apod.) budou mít startovní číslo 2651 a výše. A budou mít všichni na startovním čísle automaticky přidělenu startovní vlnu "A", v které budou všichni startovat.


Start závodu, startovní číslo a meření času


Start závodu

START je přímo na hlavní komunikaci za Hotelem Rakovec před zázemím závodu na Kozí horce. Běží se po směru hodinových ručiček směrem na Hrad Veveří.

Sektory pro startovní vlny jsou řazeny za sebou "Elite", "A", "B", "T (týmy)", "S" (společnosti), "C", "D", "E", "F" tak, jak budou startovány jednotlivé startovní vlny. Do každého sektoru je jen jeden označený vstup, a to vždy na jeho konci.

Řaďte se prosím do svých startovních vln, do jiných nebudete vpuštěni. Pokud zákaz porušíte, nebude Vám změřen výsledný čas a budete diskvalifikováni. Čipy jsou aktivovány pouze dle času startu konkrétní startovní vlny.

Řazení na start probíhá od 10.25 hod. Do startovních vln bude přístup umožněn pouze z boku, vyjma skupiny "Elita", která vstupuje čelně přes startovní čáru. Ostatní skupiny nemohou přes startovní čáru procházet.

Startovní číslo

Start a zázemí závodu

Vaši startovní vlnu naleznete na Vašem startovním čísle ve žlutém poli (jak je znázorneno na obrázku). ELITE využije svuj startovní koridor v první linii. Startovní číslo dostanete s Vaším jménem a příjmením ve startovní obálce při prezenci na závod.


Číslo má v sobě integrovaný měřící čip
. Číslo si prosím umístěte viditelně na hruď pomocí spínacích špendlíku (součást startovní obálky) a mějte ho po celou dobu závodu. Bez čísla Vám nebude změren čas a nebudete klasifikováni. Po doběhu se startovní číslo nevrací.

Měření času

Přidělení startovního čísla a konkrétní startovní vlny není pro Váš výsledek v závodě podstatné, neboť všem bude měřen tzv. reálný čas (od okamžiku Vašeho průběhu startovní čárou až do okamžiku doběhnutí do cíle). Dle tohoto času budete také zařazeni do celkové výsledkové listiny. Časový limit pro dokončení závodu je 2,5 hodiny.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ