• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Tipy na vánoční dárky pro běžce

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi možná i trochu panika, že nemáte všechny dárky pro vaše nejbližší. Jestli váš partner, ratolesti nebo třeba děda propadli běhu, nemusíte to mít s vymýšlením vůbec těžké. Přinášíme pár tipů, kterými jistě potěšíte.

Zimní doplňky nesmí chybět

Čepice, rukavice, čelenky, šátky, tunely, podvlíkačky, návleky na boty. Pokud nějaký doplněk schází v běžcově šatníku, určitě ho bude v následujících měsících potřebovat. Ženy navíc musí sladit doplňky s ostatním vybavením, takže jedna čelenka určitě nestačí.

Něco pro správnou regeneraci

Už si někdy vaše druhá polovička stěžovala, že ji něco bolí. A přesto pořád běhá. Dalším typem na dárek může být některá z masážních pomůcek od Triggerpointu. Nabídka je široká, od malých cestovních válců a míčků, až po propracované vibrační válce. Válcování je ideální doplňková aktivita ke sledování televize pro každého sportovce.

Pro ty náročnější

Zkušenějším běžcům, co už mají na kontě tisíce kilometrů, je někdy těžké něco vymyslet. V botníku mají spoustu párů tenisek, na oblečení a doplňky mají speciální požadavky. I na takové myslíme! V našich laboratořích provádíme pokročilé, nejen běžecké, ale i cyklistické diagnostiky. V nabídce je měření často zmiňované laktátové křivky, zátěžové spirometrie, či rozbor běhu s watty. Triatleti ocení rozbor plavecké techniky nebo Guru fitting.

Pro kamaráda, o kterém víte, že sportuje

Dárkem, který neurazí a rozhodně se spotřebuje, může být sportovní výživa. Gely, iontový nápoj nebo energetické tyčinky mohou být drobností, která udělá pod stromečkem radost.

Co raději nekupovat

Běžecké boty jsou pro tento sport základ, na to přijde každý. Výběr není otázka 5 minut, zvlášť pro začátečníka. Boty by se měly řádně vyzkoušet a trochu “proběhnout”. Než vybírat takto naslepo, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz. Přestože se to může zdát neoriginální, věřte, že obdarovaný ocení bonusovou diagnostiku a odborné poradenství při výběru.

Klasika na závěr

Každý je pod stromečkem najde! Když necháváte výběr na poslední chvíli, je to jistota! Každý je nakonec ocení! PONOŽKY! A pamatujte na to, že běžci mají 3x vyšší spotřebu. Kvalitní běžecké ponožky jsou zárukou běhu bez puchýřů.

Snad jsme vás tímto trochu inspirovali a přejeme šťastné a veselé!

Tipy pro vás sepsala Bára Cichá - TRIEXPERT

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

Upozornění

S ohledem na vývoj epidemiologické situace v roce 2020 se XI. ročník závodu Vokolo priglu přesunul na rok 2021.

Všem registrovaným v roce 2020 převádíme startovné na letošní rok.

Bližší informace o termínu závodu, způsobu přihlášení na závod vám přineseme na jaře 2021.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2021 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení