• TERMÍN ZÁVODU
  • 7.10.2023
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 123 dní
  • (2965 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 7.10.2023
  • ZBÝVÁ 123 dní (2965 hodin)

Triexpert - Brněnská pobočka v novém kabátě

Brněnská pobočka v novém kabátě

Brno není jen městem běžců, ale i plavců a cyklistů a na ně jsme mysleli při zvětšování naší prodejny. Přesídlili jsme kanceláře mimo budovu, přesunuli sklad, probourali jsme pár stěn, přidali nové stojany, kabinku, dětský koutek a hlavně plavecké, cyklistické a triatlonové zboží.

V triatlonovém koutku najdete plavky, plavecké brýle a široký sortiment plaveckých pomůcek. Najdete tu několik druhů triatlonových kombinéz a neoprénů. Pokud byste nenašli zrovna vaši velikost nebo produkt, co hledáte, rádi Vám jej přepošleme z pražské prodejny nebo seženeme od dodavatele.  Cyklisté v Brně najdou oblečení a doplňky na kolo od značek Craft nebo Castelli. Díky přestavbě nám zbylo místo i na prezentaci kol - triatlonového speciálu a novinek na silnici nebo MTB.

Na Vojtu se můžete obrátit nejen s běžeckými dotazy, ale hlavně s dotazy na cyklo. Závodí několik let na horském kole. Můžete s ním detailně rozebrat třeba výběr sedla nebo plánování jídelníčku před závodem. Brněnský tým doplňují brigádníci, kteří běhají na dráze a silnici skvělé časy.

S výběrem zboží, radami k běhání, plavání či triatlonu se můžete obrátit na vedoucího prodejny Miloše Brichtu, který je běžeckým trenérem a na kontě má také pár „beden“ v lokálních triatlonových závodech.  Na konzultanta Vojtu Řetického se můžete obrátit nejen s běžeckými dotazy, ale hlavně s dotazy na cyklistiku. Závodí několik let na horském kole a můžete s ním detailně rozebrat třeba výběr sedla nebo plánování jídelníčku před závodem. Brněnský tým doplňují brigádníci, kteří běhají na dráze a silnici skvělé časy.

Zastavte se do prodejny TRIEXPERT na adrese Milady Horákové 20 a vybavte se na trénink, závody nebo do bazénu.

Závod v roce 2023

Další Vokolo priglu proběhne 7. 10. 2023.

Per aspera ad astra - Přes překážky ke hvězdám

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Vokolo priglu

další aktuality


Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2023 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení