česky anglicky

TRIEXPERT - nejširší nabídka a diagnostika k tomu

Vůbec nezáleží na tom, zda denně polykáte spoustu naběhaných kilometrů či se jen rádi občas proběhnete a zafuníte na čerstvém vzduchu. Ať jste profesionálové či "hobíci" sdílíme s Vámi nadšení pro běh.

Triexpert LOGO

specialista na běh, cyklistiku a plavání - www.triexpert.cz

běžecké prodejny v Brně, Praze, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích


TRIEXPERT však nejsou jen prodejny s nejširší nabídkou vybavení. V TRIEXPERTu se dívají na sport komplexně a poskytují zde mimo jiné i specializované služby, které posunou vaši výkonnost na zcela jinou úroveň.


TRIEXPERT 

TRIEXPERT - běžecká diagnostika

Diagnostika Diagnostika Diagnostika

Vydejte se na ČSOB Vokolo priglu v běžeckých botách, které jsou šité jako na Vaše nohy. Dejte svým nohám, to co potřebují ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu. V TRIEXPERTu Vám pomohoum žít váš běžecký sen...

 


 

TRIEXPERT - zátěžové testy

Plánujete se zúčastnit ČSOB Vokolo priglu, ale nevíte si rady, jak natrénovat? Chcete si zlepšit čas a překonat svůj loňský čas? ….. Navštivte TRIELAB ….

Kladete si tyto otázky a mnoho dalších? Navštivte funkční laboratoř TRIEXPERTu, která je vybavena technikou pro provádění funkčních zátěžových testů, které vám pomohou zefektivnit trénink. Nezáleží na tom, jestli jste hobík a nebo výkonnostní sportovec. Navštivte TRIELAB a začněte trénovat efektivněji.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu


ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ