česky anglicky

Vánoční soutěž s ENERVITem

Brno Enervit

Máte rádi produkty od ENERVITU? Tak hurá k nám na FB. Máme tam pro vás soutěž o vánoční balíček od ENERVITu...

ENERVIT je osvědčený specialista na sportovní výživu pro špičkové vytrvalce i amatérské hobby závodníky. V nabídce ENERVITu naleznete tyčinky, nápoje, gely i tablety. Kompletní sortiment Enervitu slouží k doplnění energie, vitamínů i minerálů.

Pokud chcete svým blízkým pořídit nějakou výživovou výbavičku, mrkněte na eshop ENERVITu nebo se zastavte do prodejen TRIEXPERTu, kde najdete širokou nabídku "enerviťáckých produktů".

Brožura SPORTUJ LÉPE

ENERVIT se stále více zaměřuje na edukaci sportovců, aby více porozuměli svému tělu a procesům, které se v těle během výkonu odehrávají. Jedním z prostředků, které pro tento účel používá je brožura SPORTUJ LÉPE, kam přehledně shrnul ty nejdůležitější informace. Najdete zde rady a doporučení pro zvyšování vaší sportovní výkonnosti. Detailně zpracovaný rádce je rozdělen do 8 kapitol. Nechybí zde informace o energetické bilanci, popis jak tělo pracuje s energií, jak si rozvrhnout stravu před, během i po závodě, jak se vyhnout křečím a mnoho dalšího. Pokud jezdíte do práce, na trénink a bůhví kam ještě MHD, je to optimální čtivo, které vám zkrátí a zároveň vás posune ve vašem tréninku dál.

SPORTUJ LÉPE

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ