• TERMÍN ZÁVODU
  • 12.10.2024
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 137 dní
  • (3294 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 12.10.2024
  • ZBÝVÁ 137 dní (3294 hodin)

VIDA! podzim plný pokusů

Zábavní vědecký park VIDA!

Zábavní vědecký park VIDA! jde na podzim vstříc novinkám a nabídne i několik tradičních akcí. Od působivé výstavy odhalující fungování lidského mozku, přes nové školní programy a dílny s pokusy, které se zaměřují na podzimní zeleninu a ovoce.

Každý víkend se můžete těšit na dílničky s pokusy pro rodiče s dětmi. V říjnu a listopadu použijeme pro pokusy sezónní ovoce a zeleninu. „Proměníte jablka ve zdroj elektrické energie. Pomocí obyčejného zelí si určíte pH a zjistíte, proč při krájení cibule brečíme. Vyzkoušíte, co se stane, když se potká rozkrojená brambora se solí nebo jódem,“ pozvala na dílny jejich autorka Daniela Marková.

V pátek 6. října se VIDA! svým bohatým programem zapojí do Noci vědců. Brány VIDA! se otevřou v 18 hodin a celý program je zdarma po předchozí rezervaci. Přijďte si užít hravé exponáty a doprovodný program na téma Tajemství. „V představení s pokusy Potápěč odhalíte, jak pohyb pod vodou nebo voda samotná ovlivňuje naše smysly. Zjistěte, co má Schrödinger proti kočkám, nebo jak si vyrobíte neviditelný inkoust,“ popisuje program Tereza Muzikářová, garantka Noci vědců ve VIDA!

Magický večer v science centru bez dětí, s originálními drinky, hudbou a jedinečným programem pro dospělé. To je VIDA! After Dark na téma Magic, který se uskuteční v úterý 31. října od 19 hodin. „Místy si budete připadat jako v kouzelnické škole, naučíte létat čajový sáček, nebo poznáte zvyklosti spojené se svátkem mrtvých po celém světě. Samozřejmě je vítaná účast v maskách a kostýmech,“ láká na netradiční večer jeho garant Tomáš Gabrhelík. Vstupenky na VIDA! After Dark: Magic koupíte online za 120 Kč.

Zábavní vědecký park VIDA!

Zábavní vědecký park VIDA!

Zábavní vědecký park VIDA!

Zábavní vědecký park VIDA!

Zábavní vědecký park VIDA!

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým Saucony Vokolo priglu

Úvodní strana

Důležité odkazy

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Saucony Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2024 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení