• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Vokolo priglu v příštím roce

s ohledem na aktuální vývoj epidemiologické situace a na výsledky dotazníku mezi registrovanými závodníky jsme se rozhodli v letošním roce jedenáctý ročník "Běhu kolem Brněnské přehrady" nepořádat. Všem řádně přihlášeným převádíme v soulady s pravidly závodu startovné na příští rok. Bližší informace o termínu závodu, způsobu přihlášení na závod vám přineseme na jaře 2021.

Vokolo priglu v příštím roce

V řádném termínu 10. 10. 2020 jsme závod z důvodu ochranných opatření pořádat nemohli (více zde). Uspořádat běžeckou akci pro 2.000 lidí není bohužel reálné ani v náhradním termínu (rozhovor zde). Nemá to aktuálně smysl ani ve specifickém scénáři ve formě běžecké časovky, kterou jsme zvažovali v polovině listopadu (blíže zde).

Vokolo priglu uspořádáme v roce příštím. Na jaře zhodnotíme aktuální situaci a zvolíme termín závodu. Stanovíme způsob on-line registrace pro již přihlášené běžce. A rovněž podobu organizace závodu.

Výsledky dotazníku - náhradní termín, startovné

Děkujeme všem, kteří nám poskytli zpětnou vazbu prostřednictvím dotazníku.

43% přihlášených si nepřálo 5denní formát závodu v náhradním termínu.
56% přihlášených by nás bylo ochotno podpořit vzdáním se startovného.

Výdej triček, samolepky, potvrzení o daru a losování

Evidujeme přibližně 500 přihlášených běžců a běžkyň, kteří si zakoupili funkční pamětní tričko MIZUNO s logem závodu. Až se uvolní opatření, plánujeme výdej triček na brněnské prodejně TRIEXPERTU na ulici Milady Horákové. Budeme Vás blíže infomovat na webu, sociálních sítích a hromadným emailem.

Samolepky pro štědré dárce, kteří nám darovali 300,-Kč a více, pravděpodobně připravíme k vyzvednutí také na TRIEXPERTU v Brně. Nebo Vám je přibalíme do startovních balíčků v příštím roce. Všem, kdo si požádali potvrzení o daru, toto zašleme elektronicky nejpozději do konce listopadu 2020.

A v neposlední řadě budeme v brzké době losovat o výherce doživotního startovného na Vokolo priglu z těch, kteří nám darovali částku 1.000,-Kč a více. Více info brzy poskytneme na sociálních sítích našeho závodu (FB, Instagram) a na našem webu.

Podzimní oběhnutí Brněnského móře a běžecký etapák

Na podzim připravujeme pro brněnské běžce seriál týdenních běžeckých závodů. Vyznačíme vám v Brně a okolí trať v terénu (šipky, fáborky atd.). Připravíme navigaci na webové stránky (mapa závodu, navigační foto z tratě, GPX souřadnice tratě, stopař apod.).

Kdykoli v týdnu si můžete závodní trať zaběhnout a sami změřit. Na závod se on-line přihlásíte a sami vložíte svůj výsledek a důkaz svého výkonu (printscreen obrazovky z měřících aplikací, foto hodinek, telefonu apod.).

Prvním závodem bude "Vokolo priglu", jako malý dárek pro vás :). Brzy vám "Brněnský zimní běžecký etapák" představíme. Je to jediná aktuální možnost, jak sportovat a při tom společně závodit.

Poděkování

Vážíme si vaší podpory. Ať už jste se přihlásili na náš závod, koupili pamětní tričko nebo nás podpořili darem... A teď dokonce polovina z vás by se vzdala svého uhrazeného startovného  v náš prospěch .... DĚKUJEME!

Teď je řada na nás. Začneme v listopadu připravovat Vokolo priglu na příští rok. Vstoupíme do nových jednání s partnery. Požádáme o podporu z veřejných rozpočtů. A pak dle vývoje epidemiologické situace a našich finančních možností na jaře připravíme koncept závodu pro rok 2021.

Přejeme Vám pevné zdraví. Starejte se o sebe (dobře).

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TÝM ČSOB Vokolo priglu

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení