• TERMÍN ZÁVODU
  • 10.10.2020
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 127 dní
  • (3057 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 10.10.2020
  • ZBÝVÁ 127 dní (3057 hodin)

Vyhlášení nejlepší sportovní akce města Brna 2018

Včera večer se opět konalo tradiční vyhlášení nejlepších sportovců města Brna za rok 2018. Do hotelu Voroněž se po roce sjeli sportovci, zástupci sportovních kolektivů i organizátorů sportovních akcí pořádaných na území města Brna. Součástí tohoto ceremoniálu bylo i vyhlášení nejlepších sportovních akcí konaných v městě Brně. ČSOB Vokolo priglu si oproti loňskému roku výrazně polepšilo a skončilo v obrovské konkurenci na úžasném 4. místě.

Sportovec města Brna

Nejlepší sportovci, kteří celý rok podávali špičkové výkony, byli na slavnostním večeru zaslouženě odměněni. Svým úsilím totiž pomáhají nejen k překonávání osobních rekordů, ale také ke zvýšení prestiže naší moravské metropole. V neposlední řadě pomáhají i k motivaci ostatních, kteří vidí, že vrcholoví sportovci nesedí na Olympu, ale že je můžete  potkat třeba při procházce na Špilberku, na České a nebo na příštím ročníku našeho závodu okolo Brněnské přehrady :)

Titul sportovce roku obhájil již po páté v řadě lezec Adam Ondra z Tesly Brno. Cenu za druhou příčku si odnesl kapitán HC Komety Brno Leoš Čermák a na  bronzovém stupínku se pak umístila triatlonistka Vendula Frintová.

HC Kometa Brno na letošním vyhlášení sbírala jedno ocenění za druhým. Vedle již zmíněného ocenění Leoše Čermáka se nejlepším letošním sportovním kolektivem města stal hokejový tým Komety Brno a nejlepším mládežnickým kolektivem pak junioři Komety Brno.


Sportovní akce města Brna

První místo letos získala Grand Prix České republiky Mistrovství světa silničních motocyklů. Druhou příčku si uzmula Extraligová utkání hokejové Komety Brno, která se tak stala novým rekordmanem nejvyšší hokejové soutěže. Na třetím místě pak skončila 50. Velká cena Brna v plavání. A jak jsme již zmínili, na skvělém čtvrtém místě se umístil 9. ročník ČSOB Vokolo priglu.

Přehled výsledků z vyhlášení najdete zde.

 

Velice si vážíme tohoto skvělého výsledku, za který vděčíme jak našim partnerům, dobrovolníkům, ale také vám, našim nejmilejším běžcům.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení