česky anglicky

Vyhlášení nejlepší sportovní akce města Brna 2018

Včera večer se opět konalo tradiční vyhlášení nejlepších sportovců města Brna za rok 2018. Do hotelu Voroněž se po roce sjeli sportovci, zástupci sportovních kolektivů i organizátorů sportovních akcí pořádaných na území města Brna. Součástí tohoto ceremoniálu bylo i vyhlášení nejlepších sportovních akcí konaných v městě Brně. ČSOB Vokolo priglu si oproti loňskému roku výrazně polepšilo a skončilo v obrovské konkurenci na úžasném 4. místě.

Sportovec města Brna

Nejlepší sportovci, kteří celý rok podávali špičkové výkony, byli na slavnostním večeru zaslouženě odměněni. Svým úsilím totiž pomáhají nejen k překonávání osobních rekordů, ale také ke zvýšení prestiže naší moravské metropole. V neposlední řadě pomáhají i k motivaci ostatních, kteří vidí, že vrcholoví sportovci nesedí na Olympu, ale že je můžete  potkat třeba při procházce na Špilberku, na České a nebo na příštím ročníku našeho závodu okolo Brněnské přehrady :)

Titul sportovce roku obhájil již po páté v řadě lezec Adam Ondra z Tesly Brno. Cenu za druhou příčku si odnesl kapitán HC Komety Brno Leoš Čermák a na  bronzovém stupínku se pak umístila triatlonistka Vendula Frintová.

HC Kometa Brno na letošním vyhlášení sbírala jedno ocenění za druhým. Vedle již zmíněného ocenění Leoše Čermáka se nejlepším letošním sportovním kolektivem města stal hokejový tým Komety Brno a nejlepším mládežnickým kolektivem pak junioři Komety Brno.


Sportovní akce města Brna

První místo letos získala Grand Prix České republiky Mistrovství světa silničních motocyklů. Druhou příčku si uzmula Extraligová utkání hokejové Komety Brno, která se tak stala novým rekordmanem nejvyšší hokejové soutěže. Na třetím místě pak skončila 50. Velká cena Brna v plavání. A jak jsme již zmínili, na skvělém čtvrtém místě se umístil 9. ročník ČSOB Vokolo priglu.

Přehled výsledků z vyhlášení najdete zde.

 

Velice si vážíme tohoto skvělého výsledku, za který vděčíme jak našim partnerům, dobrovolníkům, ale také vám, našim nejmilejším běžcům.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ