• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Nouzový stav a změny 2020

Běžíme v tom s Vámi

Celospolečenská situace se nyní velmi dotýká života každého z nás. Organizování Běhu kolem Brněnské přehrady „ČSOB Vokolo priglu“ je naše práce. I my jsme výrazně zasaženi opatřeními Vlády ČR vydanými v boji se zákeřným virem.

Zákaz konání sportovních akcí a kolize termínů závodů

Primárně jsme aktuálně dotčeni zákazem konání sportovních akcí. Ocitáme se v situaci, kdy řada závodů posunuje svůj termín na čas po prázdninách, a vznikají kolize termínů. Už nyní se běžci stávají „rukojmími“ již zaplacených závodů, jejichž konání jsou organizátoři nuceni přesouvat.

Drtivý dopad opatření Vlády ČR

Sekundárně jsme obrovsky zasaženi ekonomickou situací, kdy někteří naši partneři z existenčních a úsporných opatření ruší naši předem dohodnutou spolupráci a podporu. Nebo ji bohužel drasticky omezují na minimum. Bez nadsázky se dá říci, že nyní běžíme o holé přežití.

Bohužel aktuálně vstupujeme do organizace našeho závodu kolem Brněnské přehrady s finančním schodkem ve výši téměř 1/4 původně plánovaného rozpočtu…. A na to musíme rychle a efektivně reagovat, abychom mohli Vokolo priglu uspořádat aspoň v nějaké minimalistické podobě.

Krizová opatření u nás

Přijali jsme uvnitř našeho spolku nouzová opatření. Škrtáme zbytné náklady (mikiny pro dobrovolníky, ubytování pro dobrovolníky a partnery, catering pro VIP hosty apod.) a investice (nové webové stránky, možnost platby kartou při registraci apod.). Snižujeme nezbytné náklady (redukujeme mzdy, počet brigádníků, počet zábran, rozsah propagace apod.). Intenzivně jednáme o snížení nákladů externích firem (časomíra, velkokapacitní stany, doprava, pronájmy apod.).

Prostě, kde to jde, šetříme… Jdeme na dřeň. Cílem je zachovat, co je pro pořádání správného běžeckého závodu důležité (informace pro závodníky, zajištěná trať a parkování, úschova, časomíra). Zároveň chceme zachovat kvalitu, na kterou jste od nás zvyklí.

TRIEXPERT Vokolo priglu 2013

Startovní balíček

Bohužel ani výše přijatá krizová opatření nás neochrání před tím, abychom škrtali i v našem startovním balíčku pro závodníky….  Když jsme před jedenácti lety začínali, tak jsme si řekli, že se budeme řídit filosofií „vše pro běžce“ a startovní balíček jsme pořádně napěchovali…

Dovolujeme si tvrdit, že v České republice není běžecký závod, který pravidelně nabízí v ceně základního startovného účastníkovi tuto „svatou trojici“ - pamětní medaili, účastnické tričko a teplý oběd s nápojem po doběhu.

Samozřejmostí jako ZÁKLAD startovního balíčku jsou u nás on-line tréninky před závodem, společné tréninkové oběhnutí závodní trati, startovní čísla se jménem, tři občerstvovací stanice na trati, dva mezičasy (5 a 10 km), sms s výsledky, on-line okamžité výsledky, wi-fi zdarma v zázemí závodu, personifikované foto po závodě, časopis RUN a dárek od ENERVIT pro každého, bohatá tombola, kde můžete vyhrát rok pronájmu osobního auta zdarma, price money pro vítěze ve výši 42.000,-Kč, a další…

Pomoc závodníků a úspory na startovním balíčku

Pevně věříme, že se nám tyto všechny služby vyplácí v podobě spokojených běžců a běžkyň, kteří se k nám rádi vracejí. Letos však budeme potřebovat od Vás závodníků POMOC. Abychom vše zvládli a „vyběhli“ se zákeřným virem, musíme na startovním balíčku šetřit. A některé služby letos bohužel účastníkům neposkytnout…

Reálně by to vypadalo tak, že startovné bude ve stejné výši jako loni, ale startovní balíček bude chudší. Ušetřené náklady použijeme na úhradu existujícího finančního schodku, který vznikl po ztrátě či redukci plnění od partnerů…

Letos jsme se pod tíhou okolností rozhodli, že ze startovního balíčku vypustíme teplé jídlo po závodě (účastníci si budou moc jídlo zakoupit v zázemí závodu), účastnické tričko (závodníci si ho mohou zakoupit nad rámec startovního balíčku), s velkou pravděpodobností i pamětní medaile (ty dle našich finančních možností buď v nějaké levnější  podobě zachováme či nahradíme originálním překvapením pro každého) a personifikované foto po závodě. Snížíme i price money pro elitní závodníky.

Pozitivní zakončení – AKCE PRO Vás

V základním startovním balíčku letos od nás opět získáte standardní plnění. Více zde.

Nad rámec startovního balíčku přinášíme tyto akce

VRÁCENÍ UHRAZENÉHO STARTOVNÉHO

MIZUNO PANIC A PANNA

40% SLEVA NA SLUŽBY TRIEXPERTU

HROMADNÉ ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Děkujeme za solidaritu, a že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

TRIEXPERT Vokolo priglu 2014

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení