česky anglicky
Závod jednotlivců › On-line přihláška

Pouze hvězdičkou označené položky jsou povinné

On-line přihláška

Registrace

 
Pokud je Vám méně než 15 let a máte zájem se závodu zúčastnit,
napište na lenka.bertova@vokolopriglu.cz a požádejte o výjimku.
Vaše číslo slouží k tomu, abychom Vás mohli
po závodě informovat o Vašem výsledku
formou SMS zprávy.
Dárkový poukaz je povinnou položkou. Registrace bez voucheru již není možná.

Kde najdu toto číslo?
 

Balíček

 
Podpora Centrum Anabell

Pokud nemáte zájem o jídlo po závodě nebo funkční tričko v rámci startovního balíčku, můžete podpořit charitativním darem až 200 Kč Centrum Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým (více informací).

Mizuno Zkontrolujte si prosím správnou velikost pánského a dámského střihu funkčního trička Mizuno.
Upozorňujeme, že zejména dámský střih je menší než u běžné konfekce.
ČSOB pojišťovna V rámci startovného automaticky získáváte hromadné úrazové pojištění u ČSOB Pojišťovny. Informace k obsahu pojištění úrazu a krytí zde.
Sleva Triexpert Každý řádně registrovaný závodník má nárok na slevu na služby TRIEXPERTU (nutriční diagnostika, zátěžové testy, GURU nastavení posedu na kole, diagnostika a rozbor běhu). Bližší podmínky akce zde.
 

Adresa

 
 

Zvláštní údaje

 
minut sekund
  Uveďte prosím jméno a telefon na osobu, kterou máme informovat, v případě, že se Vám během účasti na závodu něco stane (zranění, odvoz do nemocnice, apod.). Uvedení kontaktu není povinné, nicméně jej na základě zkušeností z minulého ročníku doporučujeme.
   
Stáhněte si aplikaci EPP a pomáhejte pohybem při tréninku na Vokolo Priglu již nyní. Díky nadaci ČEZ tak můžete v průběhu celého roku podpořit projekty, které jsou Vašemu srdci nejbližší.
Kontrolní pole

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc