česky anglicky
Závod jednotlivců › Přeregistrace závodníka

Přehlášení závodníka

 

I v letošním ročníku bude možné v případě potřeby přehlásit účastníka závodu, a to od 1.8.2020. To znamená, že každý řádně registrovaný závodník, který v plné výši uhradil startovné, může své místo přepustit jinému zájemci (finančně se vypořádají mezi sebou), a to bez udání důvodu. Tento úkon je zpoplatněn administrativním poplatkem ve výši 150,- Kč/EUR 6.

 

POZOR !!!

PŘEREGISTRACE BĚŽÍ OD 1.8.2020 a

BUDE ZASTAVENA V PONDĚLÍ 21.9.2020 včetně !!!Způsob přehlášení – převedení startovního čísla


Vlastník registrace vyplní online formulář, v němž uvede všechny potřebné údaje.

Pro souhlas se stornem přihlášky a převedením na jiného běžce vyplňte následující formulář

>>> PŘEREGISTRACE BĚŽCE <<<


Osobě, která má zájem o startovní číslo, je pak na uvedený e-mail zaslána informace o převedení přihlášky a je vyzvána k úhradě administrativního poplatku 150,-Kč/EUR 6. Lhůta pro úhradu administrativního poplatku včetně případného doplatku na startovném je 3 dny. V případě neuhrazení je závodník stornován! Po jeho uhrazení je přehlášení úspěšně dokončeno a systém automaticky zařadí nového vlastníka přihlášky do seznamu přihlášených. Nový nabyvatel přihlášky si může přehlášení zkontrolovat v seznamu přihlášených do tří dnů od uhrazení administrativního poplatku.

 

Upozornění

 

Přehled startovného

do 31. května 2020 činí startovné 690,-Kč (EUR 28)
od 1. června 2020 činí startovné 790,-Kč (EUR 32)

 

Pokud by po převedení přehlášky nesplňoval nový nabyvatel přihlášky podmínku pro úhradu zvýhodněného startovného, je nový nabyvatel přihlášky povinen spolu s administrativním poplatkem 150,- Kč/EUR 6 uhradit rozdíl do plné výše aktuálního startovného. Výše aktuálního startovného je určena dle data převedení přihlášky (tj. zaslání e-mailu s žádostí o převedení přihlášky).

V souladu s pravidly závodu je uhrazené startovné konečné a nevratné.

 

Příklad:

Registrovaný závodník uhradil za startovné 690,-Kč.

- od 1.6.2020 doplatek 100,- Kč/EUR 4 (790,- Kč bez 690,- Kč). Hradí tedy 150,- Kč + 100,- Kč, celkem tedy 250,- Kč/EUR 10.

 

Hledání zájemce o přihlášku - BURZA STARTOVNÍCH ČÍSEL

Doporučujeme Vám použít Facebook Vokolo priglu.

Od 1.8.2020 je na FB našeho běžeckého závodu příspěvek "MOŽNOST PŘEREGISTRACE A BURZA STARTOVNÍCH ČÍSEL !!!".

Tento příspěvek bude na zdi umístěný vždy jako první, aby pro Vás byl snadno dohledatelný. Pod příspěvkem můžete do komentářů svoji přihlášku nabízet či naopak nabízené přihlášky vyhledat.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

TRIEXPERT Vokolo príglu 2017

 

Poznámka organizátorů:

Administrativní poplatek ve výši 150,-Kč byl stanoven, aby pokryl naše administrativní náklady s přeregistrací. Je nutné nejen v systému registrací ručně provést záměnu závodníků, kontrolovat bankovní účet s došlou platbou a vyznačovat platbu v systému, ale také často před závodem měnit startovní listinu a již vytištěná startovní čísla. Doplatek rozdílu mezi startovným byl bohužel zaveden kvůli tomu, že se objevovaly případy, že se lidé registrovali se zvýhodněným startovným a těsně před závodem prodávali své startovné za běžnou předzávodní cenu...

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc