česky anglicky

Představujeme Vám partnera BrNet

BrNet LOGO

Internet pro Brno

BrNet je poskytovatel internetového připojení v Brně a blízkém okolí. Internet a s ním spojené služby nabízíme už více než 10 let. Realizujeme jak rychlé přípojky postavené na optické technologii, tak i rádiové spoje do hůře dostupných lokalit, na míru pro každého zákazníka. Dokážeme využít i telefonních kabelů vedoucích snad do každého domu. Dá se v podstatě říci, že máme po Brně skoro 100% pokrytí, s rychlostmi až na hranici 250 Mbp/s!

Zákazníci pak představují směs domácích přípojek, bytových domů, malých, středních i velkých firem, výrobních hal nebo celých továrních komplexů.

Při pohledu na naše statistiky zjistíte, že si dokážeme poradit se stále vyššími nároky uživatelů. V roce 2010 proteklo naší sítí "jen" cca 162 TB dat, zatímco v roce 2015 to bylo již 1 980 TB (12x více!) a loni, v roce 2017, dokonce již 4,46 PB (PetaBajty, to už je zase o řád výše). Jak si však takové množství vůbec představit?

1 TB (jeden terabajt) může obsahovat přibližně 85.900.000 stran Wordového dokumentu, nebo 200.000 mp3 skladeb (17.000 hodin poslechu hudby), nebo 250 celovečerních filmů (500 hodin sledování), případně 310.000 fotografií – a nyní si to vynásobte téměř pěti tisíci, abyste získali představu, kolik dat přenesla síť  BrNet v roce 2017!

V posledních letech se specializujeme na připojování celých bytových domů, v ideálním případě se podílíme na celkové rekonstrukci vnitřních rozvodů (elektřina, voda, plyn, televize a samozřejmě internetové rozvody). V ceně internetových přípojek pak nabízíme i televizní vysílání.

Pecka cena v pozávodní tombole

BrNet připravil pro jednoho šťastlivce do pozávodní tomboly peckovní cenu v podobě šeku v hodnotě 15.000,- Kč. Výherce si tak u BrNetu bude moci v této hodnotě vybrat výpočetní techniku nebo poskytnutí internetového připojení.