česky anglicky
Partneři › Generální partner

Generální partner běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady

ČSOB

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
www.csobnazdravi.cz

Generálním partnerem závodu je ČSOB Na Zdraví

ČSOB se rozhodla podpořit lidi, kteří s nadšením sportují a snaží se chránit své zdraví. V rámci projektu "Na Zdraví" vybírá ČSOB sportovní akce, které jsou určeny pro rodiny s dětmi a také pro všechny, kteří tráví svůj volný čas aktivně a na čerstvém vzduchu.

ČSOB Na Zdraví podporuje akce určené nadšeným amatérským sportovcům po celé republice. V sedmi různých regionech vybrali sportovní projekty, které si užijí rodiny s dětmi a každý, kdo rád tráví svůj volný čas aktivně. Až ze sebe v závodě vydáte všechno, stavte se za nimi. Jejich trenéři s Vámi zkonzultují Váš výkon a poradí Vám, na co se zaměřit na tréninku nebo při strečinku.

Udělejte zároveň něco i pro dobrou věc - na každé z jejich akcí můžete absolvovat také speciální trojboj, který obsahuje sed-lehy, kliky a dřepy. V roce 2019 sportují v jarní části pro Světlušku a v podzimní pro Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Pomozte s nimi hendikepovaným sportovcům.


ČSOB na Vokolo priglu 2018

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ