česky anglicky
Partneři › Generální partner

Generální partner běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady

ČSOB

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
www.csobnazdravi.cz

Generálním partnerem závodu je ČSOB Na Zdraví

ČSOB se rozhodla podpořit lidi, kteří s nadšením sportují a snaží se chránit své zdraví. V rámci projektu "Na Zdraví" vybírá ČSOB sportovní akce, které jsou určeny pro rodiny s dětmi a také pro všechny, kteří tráví svůj volný čas aktivně a na čerstvém vzduchu.

ČSOB Na Zdraví podporuje akce určené nadšeným amatérským sportovcům po celé republice. V sedmi různých regionech vybrali sportovní projekty, které si užijí rodiny s dětmi a každý, kdo rád tráví svůj volný čas aktivně. Až ze sebe v závodě vydáte všechno, stavte se za nimi. Jejich trenéři s Vámi zkonzultují Váš výkon a poradí Vám, na co se zaměřit na tréninku nebo při strečinku.

Udělejte zároveň něco i pro dobrou věc - na každé z jejich akcí můžete absolvovat také speciální trojboj, který obsahuje sed-lehy, kliky a dřepy. V roce 2019 sportují v jarní části pro Světlušku a v podzimní pro Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Pomozte s nimi hendikepovaným sportovcům.


ČSOB na Vokolo priglu 2018

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc