česky anglicky
Závod jednotlivců › Výsledky individuální

Výsledky 2019

Ročník:

Poř Jméno RN Kat Poř Oddíl Čistý čas Čas Ztráta
1 1 Homoláč Jiří 1990 MA 1 adidas running team/VSK Uni Brno 00:44:12
2 16 Kovář Jáchym 1996 MA 2 Mizuno team 00:44:28
3 15 Janů Jan 1993 MA 3 Mizuno team 00:44:56
4 3 Vaš David 1990 MA 4 TJ Sokol České Budějovice 00:45:59
5 6 Foller David 1999 MJ 1 Wild Runners 00:46:31
6 4 Pechek Petr 1983 MA 5 TJ Maratonstav Úpice 00:46:55
7 8 Petr Jiří 1979 MB 1 Česká republika 00:47:07
8 5 Kočař Lukáš 1992 MA 6 Konrad tools triathlon team 00:47:19
9 14 Gerych  David 1977 MB 2 Triexpert Milt Racing Team 00:47:54
10 13 Szymanik Adam 1996 MA 7 TJ Jäkl Karviná 00:47:56
11 17 Požár Borek 2000 MJ 2 Mizuno team 00:48:00
12 20 Zajíc Martin 2000 MJ 3 VSK Univerzita Brno 00:48:40
13 26 Hrdina Pavel 1988 MA 8 TJ Lokomotiva Břeclav 00:49:05
14 7 Míč Robert 1992 MA 9 VSK Univerzita Brno 00:49:35
15 51 Eremka Libor 1988 MA 10 Atletika Humpolec 00:50:02
16 2663 Franz Jiří 1990 MA 11 KERTEAM 00:50:21
17 12 Vabroušek Filip 1999 MJ 4 AK Zlín 00:50:30
18 1569 Ježek David 1981 MA 12 Mizuno Czech 00:50:59
19 34 Hrochová Tereza 1996 ZA 1 AK ŠKODA Plzeň 00:51:34
20 38 Schorná Pavla 1980 ZA 2 Mizuno team 00:51:38
21 19 Podroužek Dušan 1974 MB 3 Běhám pro Anabell 00:51:43
22 65 Hrdina Tomáš 1979 MB 4 AC Moravská Slavia Brno 00:51:45
23 63 Pohanka Martin 1973 MB 5 TRACK & FIELD BRNO 00:51:51
24 88 Němec Ondřej 2002 MJ 5 AC Moravská Slavia Brno 00:52:02
25 77 Červenka Jiří 1986 MA 13 SK Jaroslavice 00:52:42
26 61 Tvrdík Pavel 1986 MA 14 Štefko running team 00:52:55
27 368 Chrást Lukáš 1987 MA 15 Running Zone Brno 00:52:58
28 21 Dufek Jan 1973 MB 6 Fitness Freedom RT Hustopeče 00:53:01
29 59 Rada Jan 1969 MC 1 Štefko Running Team 00:53:18
30 24 Denoual Stephane 1978 MB 7 00:53:22
31 33 Hrdinová Martina 1990 ZA 3 TJ Lokomotiva Břeclav 00:53:25
32 52 Musil Pavel 1975 MB 8 AC MS Brno 00:53:26
33 62 Tretera Marek 1980 MA 16 AC Sportguides Rožnov p. R. 00:53:30
34 31 Pejpková Katarína 1987 ZA 4 TJ Obal-Servis Košice 00:53:35
35 70 Ryška Vít 1975 MB 9 VSK Univerzita Brno 00:53:49
36 213 Janda Sebastian 1999 MJ 6 VSK Univerzita Brno 00:53:51
37 64 Hrabovský Zdeněk 1985 MA 17 Milešovice 00:53:58
38 120 Šourek Martin 1984 MA 18 Mizuno Czech 00:54:01
39 85 Bejček Patrik 1994 MA 19 Czech Republic 00:54:24
40 73 Čejka Bořivoj 1980 MA 20 Triathlon Team Chrudim 00:54:36
41 111 Koplik Petr 1981 MA 21 00:54:42
42 80 Majnuš Ondřej 1989 MA 22 TJ Sokol Lačnov 00:54:47
43 135 Brabenec  Aleš 1987 MA 23 DRFG 00:54:52
44 43 Gerychová Michaela 1982 ZA 5 Triexpert Milt Racing Team 00:55:01
45 55 Navařík Martin 1982 MA 24 AC Sportguides Rožnov p.R. 00:55:04
46 72 Špirk Jakub 1983 MA 25 adidas Runners Prague 00:55:07
47 92 Chaloupecký Martin 1989 MA 26 00:55:13
48 45 Krchová Eva 1989 ZA 6 SCOTT RUNNING 00:55:15
49 872 Czerný Pavel 1981 MA 27 Vinaři a pivaři 00:55:17
50 871 Vintrlik Martin 1977 MB 10 Vinaři a pivaři 00:55:18
51 87 Bulín Martin 1985 MA 28 Přerov 00:55:18
52 870 Hochman Zdeněk 1985 MA 29 Vinaři a pivaři 00:55:19
53 869 Hrnčíř Tomáš 1976 MB 11 Vinaři a pivaři 00:55:19
54 79 Kozubík Jiří 1998 MA 30 JuraZub Zlín 00:55:19
55 68 Pařík Jan 1986 MA 31 SK Meteor Brno 00:55:20
56 99 Hach Lukáš 1984 MA 32 ŠtefKO Running Team 00:55:21
57 78 Chrástecký Lukáš 1985 MA 33 ATEX 00:55:26
58 67 Kušnír Luboš 1977 MB 12 ČSOB Pojišťovna Bobr Team 00:55:55
59 172 Barák Roman 1973 MB 13 Mizuno Sana team Brno 00:56:00
60 987 Šťastný Ivo 1989 MA 34 Konica Minolta 00:56:02
61 114 Daniel David 1998 MA 35 Triexpert Milt Racing Team 00:56:08
62 108 Lubrich Marek 1974 MB 14 SKI-OB ŠTERNBERK 00:56:12
63 138 Szymanik Filip 1994 MA 36 Česká republika 00:56:18
64 35 Filipiová Eva 1986 ZA 7 AK Olymp Brno 00:56:23
65 109 Luňák Miroslav 1984 MA 37 00:56:23
66 103 Pšenica Miroslav 1980 MA 38 ON SEMI 00:56:25
67 84 Humlíček Kryštof 1994 MA 39 00:56:29
68 2673 Hollan Matěj 1984 MA 40 00:56:31
69 90 Just Petr 1976 MB 15 Kuřim 00:56:32
70 116 Rotnágl Pavel 1983 MA 41 TJ Sokol Těšany 00:56:33
71 192 Masorsič Jiří 1963 MC 2 ČEZ 00:56:33
72 91 Kučírek Vojtěch 1993 MA 42 TJ TŽ Třinec 00:56:34
73 106 Sáňka Ondřej 1984 MA 43 Česká republika 00:56:34
74 173 Zapletal Luboš 1997 MA 44 ČVK Brno 00:56:45
75 126 Krahulec Jozef 1970 MB 16 Slovenská republika 00:56:45
76 39 Horká Magda 1984 ZA 8 00:56:48
77 98 Vogel Michal 1976 MB 17 Šumperk 00:56:48
78 101 Kučírek Petr 1958 MD 1 Třinec 00:56:50
79 102 Viščor Pavel 1974 MB 18 00:56:52
80 137 Slaný Patrik 1999 MJ 7 Sokol Opava 00:56:55
81 74 Jelínek Aleš 1967 MC 3 Brno 00:57:01
82 2669 Hájek Daniel 1988 MA 45 Mizuno Czech 00:57:06
83 96 Petr Radek 1985 MA 46 Králíky 00:57:10
84 150 Toman Honza 1984 MA 47 00:57:14
85 176 Števanka Ladislav 1981 MA 48 ENDEKA BASSTA team 00:57:18
86 215 Havel Adam 1993 MA 49 00:57:18
87 170 Brzobohatý Tomáš 2002 MJ 8 00:57:22
88 113 Král Štěpán 1986 MA 50 00:57:22
89 125 Štěpán Vladimír 1971 MB 19 00:57:24
90 128 Lorenc Martin 1975 MB 20 TJ Liga 100 Olomouc 00:57:28
91 69 Radiměřský Karel 1987 MA 51 Atletika Polička 00:57:35
92 849 Zelenka Libor 1975 MB 21 Triexpert Milt Racing Team Triatlonisti 00:57:36
93 850 Dubec Jan 1984 MB 22 Triexpert Milt Racing Team Triatlonisti 00:57:36
94 851 Zadák Karel 1978 MB 23 Triexpert Milt Racing Team Triatlonisti 00:57:37
95 852 Lepier Jan 1976 MB 24 Triexpert Milt Racing Team Triatlonisti 00:57:37
96 298 Janíček Jan 1989 MA 52 REDBOX Park team 00:57:38
97 959 Škvařil Jan 1973 MB 25 Honeywell 00:57:38
98 988 Hašpl Marcel 1977 MB 26 Konica Minolta 00:57:51
99 183 Vávra Robert 1977 MB 27 KONWA team 00:57:54
100 989 Vlasák Miroslav 1988 MA 53 Konica Minolta 00:57:54
101 133 Fric Jiří 1986 MA 54 00:57:58
102 236 Poštulka Tomáš 1997 MA 55 SKI OB Šternberk 00:58:06
103 194 Palas Michal 1986 MA 56 00:58:07
104 142 Šmerk Pavel 1979 MB 28 FI MU 00:58:13
105 847 Brichta Miloš 1982 MA 57 Triexpert Milt Racing Team Brno 00:58:22
106 848 Chlumecký Martin 1988 MA 58 Triexpert Milt Racing Team Brno 00:58:24
107 846 Chlupáč Dominik 1993 MA 59 Triexpert Milt Racing Team Brno 00:58:25
108 25 Kalina Tomáš 1985 MA 60 triexpertcup.cz 00:58:26
109 188 Smreček Tomáš 1984 MA 61 PwC_ 00:58:26
110 187 Hozák Michal 1981 MA 62 Konica Minolta ČR 00:58:31
111 36 Gajdošová Romana 1994 ZA 9 Konrad tools team 00:58:32
112 132 Štěpánek Martin 1981 MA 63 ENDEKA BASSTA team 00:58:32
113 865 Williams Benjamin 2002 MJ 9 Veslaři Lysá 00:58:34
114 75 Baciu Serban 1980 MA 64 Romania 00:58:35
115 2622 Burda Tomáš 1983 MA 65 00:58:36
116 1125 Gaysin Azamat 1987 MA 66 Run like SAP 00:58:37
117 868 Williams Toby 2000 MJ 10 Veslaři Lysá 00:58:38
118 164 Hort Tomáš 1992 MA 67 Mattoni freerun 00:58:38
119 174 Beneš Jaroslav 1978 MB 29 ShijiDo 00:58:40
120 866 Uvíra Matyáš 1999 MJ 11 Veslaři Lysá 00:58:41
121 867 Mráz Tomáš 2000 MJ 12 Veslaři Lysá 00:58:42
122 179 Švábenský Jan 1980 MA 68 Team Jeseníky 00:58:50
123 151 Kubáň Ctibor 1979 MB 30 00:58:53
124 144 Zažímal David 1975 MB 31 behzatrest.cz 00:58:54
125 815 Antl Jan 1983 MA 69 fitees 00:58:54
126 813 Čermák Jan 1989 MA 70 fitees 00:58:54
127 814 Kugler Patrik 1992 MA 71 fitees 00:58:54
128 816 Šterc Jiří 1990 MA 72 fitees 00:58:55
129 107 Hýbl Jiří 1967 MC 4 Hrušovany u Brna 00:58:56
130 119 Štéc Petr 1986 MA 73 RBZ PRAHA 00:58:58
131 177 Dušil Jaroslav 1970 MB 32 Česká Republika 00:58:59
132 381 Šmíd Tomáš 1982 MA 74 HO LOKOMOTIVA BRNO 00:59:01
133 195 Turrell-Croft Thomas 1979 MB 33 00:59:15
134 22 Fiala Jan 1972 MB 34 Avast Sports Team 00:59:18
135 328 Šanca Ondřej 1997 MA 75 00:59:19
136 345 Dytrt Petr 1976 MB 35 Běžci Moravany 00:59:22
137 165 Jašíček Radek 1990 MA 76 Pasrsport 00:59:24
138 292 Ingr Jakub 1988 MA 77 Česká republika 00:59:24
139 136 Pernička Jan 1987 MA 78 00:59:24
140 221 Hornych Marcel 1990 MA 79 00:59:25
141 153 Kohoutek Jiří 1989 MA 80 Jerza 00:59:26
142 166 Matějík Petr 1964 MC 5 Cycloracing Olomouc 00:59:28
143 354 Strejček Jakub 1995 MA 81 00:59:28
144 149 Trávníček Marek 1976 MB 36 00:59:30
145 305 Havel  David 1984 MA 82 Ptačina Adamov 00:59:33
146 199 Horák Honza 1986 MA 83 Red Hat 00:59:33
147 263 Holeček Jiří 1991 MA 84 ABBAS 00:59:34
148 129 Nowak Paweł 1986 MA 85 Land Rower Wrocław 00:59:36
149 118 Švanda Petr 1967 MC 6 Maratón klub Kladno + iThinkBeer 00:59:38
150 167 Paytok Jiří 1968 MC 7 00:59:40
151 339 Wolný Rostislav 1984 MA 86 00:59:40
152 220 Ferda Kamil 1976 MB 37 T.J. Sokol Moravské Bránice 00:59:42
153 100 Prus Roman 1995 MA 87 Česká republika 00:59:42
154 308 Zbíral Dominik 1983 MA 88 PwC_ 00:59:43
155 208 Janča Pavel 1991 MA 89 00:59:45
156 143 Konečný Jakub 1990 MA 90 00:59:47
157 154 Škrobák Petr 2001 MJ 13 AC Sportguides Rožnov p. R. 00:59:47
158 134 Doležel Radek 1972 MB 38 00:59:53
159 171 Buffa Petr 1990 MA 91 VSK VŠB-TU Ostrava 00:59:53
160 211 Zedníček Michal 1987 MA 92 660553707 00:59:56
161 115 Gruber Jan 1984 MA 93 Veslaři Lysá 01:00:01
162 296 Červenka Jiří 1987 MA 94 Brno 01:00:03
163 95 Bednář  Richard 1985 MA 95 TEMPO MAKERS 01:00:05
164 965 Kubiena Jaromír 1992 MA 96 Honeywell 01:00:05
165 239 Ferenčáková Pavla 1978 ZB 1 01:00:06
166 190 Boldiš Pavel 1977 MB 39 Weissersport 01:00:08
167 218 Šťastný Jaroslav 1957 MD 2 Maraton klub Kladno 01:00:08
168 346 Plechatý Marek 1973 MB 40 Medlánky 01:00:09
169 226 Linek Jakub 1982 MA 97 01:00:11
170 245 Jaroš Tomáš 1982 MA 98 Café Racers 01:00:13
171 241 Bělohoubek Petr 1972 MB 41 Brno 01:00:15
172 175 Humlíček Ondřej 1971 MB 42 Runaway Brno 01:00:17
173 168 Divina Miroslav 1984 MA 99 DRAKEN BRNO 01:00:17
174 264 Žák Ivo 1987 MA 100 TJ Koněšín 01:00:18
175 44 Vaculová Lucie 1982 ZA 10 RUN&MUM - AC Moravská Slavia 01:00:21
176 127 Čejka Michal 1985 MA 101 Mizuno Czech 01:00:26
177 197 Zuska David 1989 MA 102 01:00:26
178 270 Pořízka Roman 1978 MB 43 hovnocuc 01:00:29
179 623 Beneš Radomír 1973 MB 44 Česká republika 01:00:31
180 262 Švancarová Kateřina 2002 ZJ 1 SK Skol Brno 01:00:32
181 294 Štefan Martin 1975 MB 45 01:00:32
182 312 Kropáček Jaroslav 1970 MB 46 01:00:35
183 451 Šimonik Jiří Václav 2001 MJ 14 Orel Židenice 01:00:38
184 2458 Vávrová Hana 1975 ZB 2 Running HELIOS 01:00:48
185 571 Kalášek Petr 1994 MA 103 Atlas Copco Run Team 01:00:49
186 210 Čerbák Adam 2000 MJ 15 Kakao tým 01:00:49
187 231 Bazala Vít 2001 MJ 16 01:00:51
188 1118 Spasojevic Velimir 1995 MA 104 Resideo 01:00:54
189 260 Vykypěl Petr 1981 MA 105 01:00:55
190 404 Rychlý Ondřej 2002 MJ 17 01:00:55
191 140 Benčík Robert 1982 MA 106 RUN magazineteam 01:00:56
192 310 Janča Petr 1993 MA 107 01:00:56
193 234 Zouhar Libor 1958 MD 3 Brno Líšeň 01:00:58
194 293 Bittner Josef 1970 MB 47 Česká republika 01:00:59
195 152 Dominik Petr 1971 MB 48 FN Brno 01:00:59
196 243 Košická Dana 1974 ZB 3 01:01:00
197 204 Pachta Ladislav 1963 MC 8 ACES Team K.Vary 01:01:09
198 181 Cupák Pavel 1989 MA 108 Cupák 01:01:09
199 200 Zikmund Pavel 1982 MA 109 Ústavní kokoti 01:01:09
200 180 Kadlec Jaroslav 1980 MA 110 MK Hlinsko 01:01:12
201 1006 Skovajsa Adam 1994 MA 111 Konica Minolta 01:01:14
202 373 Komanec Rudolf 2003 MJ 18 Lukovany 01:01:16
203 156 Richter David 1977 MB 49 TOFIDO 01:01:17
204 247 Šenkýř Michal 1983 MA 112 Mizuno Czech 01:01:19
205 110 Jakubec Zbyněk 1982 MA 113 Štefko Running Team 01:01:19
206 155 Šuleř  Petr 1974 MB 50 ČEZ 01:01:19
207 146 Orel Vojtěch 1999 MJ 19 Kakao tým 01:01:22
208 169 Hodul Jakub 1990 MA 114 Družba Piešťany 01:01:23
209 1115 Bouzek Vladimír 1981 MA 115 Resideo 01:01:25
210 961 Wertheim Michal 1990 MA 116 Honeywell 01:01:25
211 117 Vemola Jiří 1977 MB 51 Česká republika 01:01:28
212 191 Malina Martin 1985 MA 117 Brno 01:01:30
213 2655 Kováč Kateřina 1978 ZB 4 01:01:36
214 418 Gross Petr 1976 MB 52 Vltava Fund Ski Team 01:01:37
215 229 Schick Jindřich 1975 MB 53 Jihomoravský kraj 01:01:46
216 272 Odehnalová Klára 1979 ZB 5 fKlidu sport team 01:01:46
217 778 Teverný Petr 1979 MB 54 AC HP 01:01:47
218 185 Seidl Jan 1976 MB 55 SK ŘEČKOVICE 01:01:49
219 290 Novotná Petra 1986 ZA 11 01:01:49
220 1043 Šik Jan 1972 MB 56 ON Semiconductor 01:01:49
221 131 Hrbek Tomáš 1968 MC 9 Triexpert Milt Racing Team 01:01:54
222 227 Košek Martin 1984 MA 118 01:01:55
223 2654 Cichá Barbora 1994 ZA 12 Triexpert Milt Racing Team 01:01:59
224 182 Fanfrdla Dalimil 1973 MB 57 Matyteam 01:01:59
225 931 Smyčka Lukáš 1982 MA 119 BIOCONT 01:02:00
226 160 Kvasnica Miroslav 1986 MA 120 01:02:01
227 529 Prostřední Josef 1976 MB 58 01:02:02
228 288 Králík Jan 1986 MA 121 01:02:02
229 145 Kuklová Andrea 1985 ZA 13 LightBIKE Running Team 01:02:07
230 205 Staroň Richard 1986 MA 122 01:02:09
231 338 Matyk Tomáš 1988 MA 123 01:02:10
232 902 Menšík Tomáš 1982 MA 124 Avast 01:02:10
233 224 Trávníček Marek 1987 MA 125 01:02:11
234 587 Procházka Roman 1989 MA 126 01:02:12
235 1044 Vinklárek Jiří 1961 MC 10 ON Semiconductor 01:02:14
236 216 Pivec Honza 1981 MA 127 HAL 3000 01:02:16
237 349 Láníček Petr 1978 MB 59 LazyTrail 01:02:17
238 962 Lekeš Pavel 1984 MA 128 Honeywell 01:02:19
239 283 Ryšavý Jakub 1982 MA 129 - 01:02:20
240 510 Janás Pavel 1984 MA 130 01:02:22
241 258 Jiřikovský Jakub 1999 MJ 20 TK OPEN 01:02:22
242 436 Christ Marek 1979 MB 60 fKlidu sport team 01:02:24
243 389 Theier Radek 1987 MA 131 Team Zetko 01:02:27
244 365 Kostanjevec Stojan 1972 MB 61 Pedagoška fakulteta Ljubljana 01:02:28
245 1371 Komanec Jeroným 2002 MJ 21 Lukovany 01:02:29
246 141 Chmátal Martin 1974 MB 62 Stefko Running Team 01:02:29
247 1126 Křístek Michal 1971 MB 63 Run like SAP 01:02:30
248 286 Jiřikovský Martin 1973 MB 64 TK OPEN 01:02:32
249 326 Navrátil Miroslav 1971 MB 65 Technocrati Tišnov 01:02:32
250 274 Jeremias Lukáš 1986 MA 132 A12 01:02:36
251 600 Hájek Tomáš 1991 MA 133 Ústavní kokoti 01:02:37
252 267 Hupšil Radim 1984 MA 134 01:02:37
253 357 Psohlavec Pavel 1988 MA 135 Česká republika 01:02:39
254 749 Zedník Ondřej 1983 MA 136 01:02:39
255 315 Vykoupil Miloslav 1972 MB 66 01:02:39
256 201 Pavlik Martin 1974 MB 67 01:02:41
257 244 Bár Lukáš 1974 MB 68 Esko Brno 01:02:41
258 405 Nečas Jaroslav 1988 MA 137 01:02:45
259 2051 Doupník Petr 1979 MB 69 ČESKÁ REPUBLIKA 01:02:48
260 414 Čepelák Petr 1975 MB 70 Šneci v běhu 01:02:49
261 423 Vinkler Štěpán 1991 MA 138 01:02:49
262 702 Večerek Martin 1984 MA 139 Česká republika 01:02:50
263 198 Jelínek Petr 1982 MA 140 Bartosini 01:02:50
264 214 Pacheco Edinson 1983 MA 141 01:02:51
265 217 Kacafírek Jiří 1986 MA 142 ON SEMI 01:02:53
266 271 Bazala Oldřich 1971 MB 71 Česká republika 01:02:54
267 482 Štěpánová Lenka 1980 ZA 14 Babylonbike 01:02:55
268 412 Horák Rudolf 1972 MB 72 Silvini Madshus Team 01:02:55
269 641 Zelinka Vladimír 1989 MA 143 01:02:57
270 279 Drábek Michal 1986 MA 144 01:03:00
271 93 Machuča Mirda 1969 MC 11 Runeři Družstevník Drnovice 01:03:01
272 281 Pur Václav 1955 MD 4 Šumperk 01:03:03
273 960 Císař Jakub 1983 MA 145 Honeywell 01:03:06
274 178 Mališ Petr 1977 MB 73 PwC_ 01:03:08
275 1344 Mašek Kamil 1980 MA 146 RB Highlands 01:03:08
276 309 Dulík Robert 1978 MB 74 01:03:11
277 311 Gabrhel Pavel 1974 MB 75 Pafuzkop 01:03:13
278 284 Galo Michal 1989 MA 147 01:03:15
279 509 Hanák Lukáš 1986 MA 148 01:03:18
280 467 Czerner Lukáš 1984 MA 149 Canicross v Brně 01:03:18
281 255 Štábl Petr 1969 MC 12 01:03:19
282 904 Mészáros Jan 1984 MA 150 Avast 01:03:20
283 934 Bagar Matěj 1999 MJ 22 BIOCONT 01:03:20
284 259 Rusnák Marek 1988 MA 151 TJ MEZ Mohelnice 01:03:23
285 300 Chmelíček Patrik 1990 MA 152 Česká republika 01:03:23
286 479 Ratkovský Pavel 1988 MA 153 01:03:23
287 444 Brumovský Jiří 1987 MA 154 Česká republika 01:03:26
288 297 Ripel Tomáš 1984 MA 155 01:03:28
289 232 Nechvátal Tomáš 1989 MA 156 Atletic Třebíč 01:03:30
290 230 Fiala  Lukáš 1980 MA 157 01:03:31
291 327 Čáslava Tomáš 1967 MC 13 01:03:32
292 397 Zavřelová Barbora 1992 ZA 15 Zavři Němčice 01:03:32
293 261 Gladiš Daniel 1968 MC 14 Vltava Fund Ski Team 01:03:33
294 295 Poštulka Lukáš 2001 MJ 23 SKI OB Šternberk 01:03:33
295 276 Sádovský Michal 1985 MA 158 SEXS 01:03:34
296 963 Kolář Vít 1980 MA 159 Honeywell 01:03:35
297 657 Svoboda Vít 1988 MA 160 Mladkov 01:03:37
298 287 Holánek Miloš 1981 MA 161 49459171 01:03:39
299 964 Němec Roman 1972 MB 76 Honeywell 01:03:41
300 2661 Dadák Jiří 1983 MA 162 Honeywell 01:03:44
301 1530 Vychodil Lukáš 2003 MJ 24 01:03:49
302 463 Procházka David 1970 MB 77 01:03:50
303 391 Divišová Kristýna 1990 ZA 16 01:03:50
304 514 Zemanová Radka 1978 ZB 6 01:03:51
305 435 Jukl Václav 1979 MB 78 adidas Runners Prague 01:03:53
306 903 Kupsa Filip 1979 MB 79 Avast 01:03:57
307 489 Novák Tomáš 1981 MA 163 Česká republika 01:03:59
308 565 Rudolf Jaroslav 1990 MA 164 Šneci v běhu 01:04:04
309 196 Zezula Filip 1977 MB 80 BehejBrno.com / ACsport.cz 01:04:04
310 409 Vařejka Jindřich 1990 MA 165 Česká republika 01:04:05
311 493 Valášková Lada 1991 ZA 17 01:04:06
312 449 Hochman Jan 1993 MA 166 Česká republika 01:04:09
313 932 Wasowicz Grzegorz 2001 MJ 25 BIOCONT 01:04:11
314 420 Zich Richard 1977 MB 81 01:04:15
315 1553 Pumpr Pavel 1989 MA 167 01:04:20
316 531 Dlouhý Jiří 1983 MA 168 01:04:21
317 251 Zídková Kateřina 1978 ZB 7 Triexpert Milt Racing Team 01:04:22
318 2155 Kyprý Miroslav 1979 MB 82 01:04:24
319 329 Ambrož Stanislav 1976 MB 83 Pojď mi hop! 01:04:25
320 406 Ondruš Jan 1987 MA 169 01:04:25
321 460 Písařík Josef 1983 MA 170 Jihomoravský 01:04:26
322 377 Luběna Martin 1981 MA 171 Bratři v triku 01:04:27
323 2188 Hort Jaroslav 1968 MC 15 01:04:27
324 356 Munteanu Alan 1969 MC 16 SK Kondor 01:04:28
325 518 Hron Tomáš 1970 MB 84 TART Running Team 01:04:28
326 1129 Krucký Martin 1982 MA 172 Run like SAP 01:04:35
327 237 Špiřík Milan 1985 MA 173 TJ Sokol Deblín 01:04:39
328 618 Žaloudek Martin 1978 MB 85 RLF! 01:04:39
329 317 Krýže Pavel 1970 MB 86 Česká republika 01:04:40
330 935 Schovánek Michal 1979 MB 87 BIOCONT 01:04:40
331 1241 Budin Jan 1971 MB 88 01:04:42
332 1127 Košulič  Antonín 1968 MC 17 Run like SAP 01:04:44
333 347 Hudec Radoslav 1980 MA 174 Bystrc 01:04:44
334 622 Veverka Tomáš 1980 MA 175 01:04:44
335 81 Søderstrøm Sarka 1978 ZB 8 Bergen 01:04:44
336 206 Bednář Tomáš 1991 MA 176 Česká republika 01:04:45
337 1173 Mecko Tomáš 1991 MA 177 TOPWET RUNNING TEAM 01:04:47
338 413 Chalupka Filip 1994 MA 178 Stráž přírody CHKO Moravský kras 01:04:47
339 940 Brukner Tom 1990 MA 179 BIOCONT 01:04:50
340 464 Měřínská Zuzana 1981 ZA 18 BrNet.cz 01:04:51
341 385 Richter Ondřej 1978 MB 89 Česká republika 01:04:53
342 318 Nečas Zdeněk 1979 MB 90 NdB 01:04:53
343 336 Laštůvka Zdeněk 1989 MA 180 01:04:54
344 1046 Hrubčo Jozef 1982 MA 181 ON Semiconductor 01:04:54
345 202 Veselý Lukáš 1980 MA 182 01:04:55
346 375 Kopp Luděk 1976 MB 91 01:04:56
347 521 Vodička František 1966 MC 18 01:04:56
348 130 Kačer Ctibor 1982 MA 183 TEMPO MAKERS 01:04:57
349 314 Rýznar Václav 1977 MB 92 01:04:57
350 968 Škapa Martin 1985 MA 184 Honeywell 01:04:58
351 304 Kašík Petr 1968 MC 19 Kašíci Team 01:04:58
352 359 Šrejma Jaroslav 1984 MA 185 SK Veselí 01:04:58
352 219 Dufek Milan 1985 MA 185 ČESKÁ REPUBLIKA 01:04:58
354 163 Fojtánik  Tomáš 1979 MB 93 01:04:59
355 278 Jonáš Vít 1967 MC 20 Čechovka Břeclav 01:05:00
356 364 Krejčíř Lukáš 1987 MA 187 - 01:05:01
357 469 Haška Pavel 1983 MA 188 Oddíl 2015 01:05:08
358 572 Částek Ondřej 1978 MB 94 ESF MU 01:05:08
359 465 Vacula Ondřej 1981 MA 189 01:05:10
360 316 Škeřík Petr 1980 MA 190 AKSON 01:05:11
361 853 Šágr Miloslav 1995 MA 191 Triexpert Milt Racing Team Veslaři 01:05:12
362 855 Mach Jakub 1990 MA 192 Triexpert Milt Racing Team Veslaři 01:05:13
363 854 Rozlivka Jakub 1988 MA 193 Triexpert Milt Racing Team Veslaři 01:05:13
364 23 Trávníček Martin 1975 MB 95 TRIEXPERT MILT racing team 01:05:13
365 681 Fryčák Michal 1969 MC 21 01:05:15
366 158 Stupka Aleš 1988 MA 194 01:05:16
367 478 Staněk Marek 1975 MB 96 Poštorná 01:05:16
368 908 Šedivý Jiří 1982 MA 195 Avast 01:05:18
369 573 Daňo Vladimír 1979 MB 97 01:05:21
370 378 Cichra Rostislav 1969 MC 22 01:05:22
371 1128 Hrebíček Martin 1987 MA 196 Run like SAP 01:05:24
372 1381 Tkáč Prokop 1997 MA 197 Česká Republika 01:05:24
373 403 Sommer Vítězslav 1981 MA 198 01:05:25
374 907 Kluch Radek 1986 MA 199 Avast 01:05:25
375 1269 Palček Peter 1989 MA 200 01:05:25
376 2269 Máca Lukáš 1982 MA 201 01:05:28
377 546 Dobrovolná Andrea 2001 ZJ 2 AC Moravská Slavia 01:05:28
378 480 Hujo Marián 1984 MA 202 01:05:30
379 319 Šmíd Marek 1971 MB 98 Bystrc 01:05:31
380 2455 Haloun Petr 1975 MB 99 Running HELIOS 01:05:37
381 1295 Levý Martin 1990 MA 203 Koa 01:05:39
382 564 Čermák Milan 1984 MA 204 01:05:39
383 1219 Maruška Vítek 2001 MJ 26 LS Brno 01:05:39
384 605 Hubálek Miloš 1972 MB 100 KUS Jablonné n.O. 01:05:43
385 344 Zatloukal Marek 1965 MC 23 TJ Liga 100 Olomouc 01:05:46
386 2203 Plechatý Ondřej 1984 MA 205 RunSport team 01:05:46
387 591 Čanda Michal 1975 MB 101 01:05:48
388 256 Hyánková Eva 1974 ZB 9 01:05:49
389 384 Kruml Tomáš 1966 MC 24 01:05:50
390 2340 Hortová Miroslava 1971 ZB 10 01:05:50
391 527 Mackerle David 1979 MB 102 01:05:51
392 289 Koupil Petr 1976 MB 103 Tj Liga 100 Olomouc 01:05:52
393 340 Tesařová Marta 1970 ZB 11 01:05:52
394 306 Michálek Juraj 1982 MA 206 Y Soft 01:05:53
395 419 Smatryčenka Sjarhej 1977 MB 104 01:05:54
396 246 Levíčková Veronika 2004 ZJ 3 LS Brno 01:05:54
397 2653 Kadleček David 1976 MB 105 N/A 01:05:55
398 559 Přikrylová Lenka 1998 ZA 19 01:05:56
399 438 Podhorský  Vladimír 1971 MB 106 Atex007 01:06:02
400 431 Kopp Radovan 1971 MB 107 Rybáři MENDELU 01:06:03
401 539 Zachová Petra 1981 ZA 20 Srdeční záležitost 01:06:04
402 1284 Zach Jiří 1977 MB 108 01:06:04
403 503 Trojan Martin 1981 MA 207 01:06:06
404 379 Gayer David 1987 MA 208 01:06:10
405 1815 Šofránek Jan 1985 MA 209 01:06:12
406 380 Nešpor Martin 1973 MB 109 TK OPEN 01:06:12
407 1025 Psotka Ivan 1982 MA 210 Konica Minolta 01:06:13
408 330 Tesař Pavel 1969 MC 25 01:06:14
409 933 Horký Vojtěch 1999 MJ 27 BIOCONT 01:06:14
410 483 Klemensevič Lukáš 1984 MA 211 RSFK 01:06:15
411 432 Indra Marek 1973 MB 110 01:06:16
412 736 Pleskač Patrik 1982 MA 212 Mizuno Czech 01:06:16
413 631 Uhlíř Dalibor 1980 MA 213 AT&T 01:06:21
414 659 Chrásta Vladan 1979 MB 111 01:06:22
415 1135 Krishnaswamy Sathish 1978 MB 112 Run like SAP 01:06:23
416 462 Ling Milan 1968 MC 26 01:06:24
417 1701 Štětka Jan 2001 MJ 28 Česká republika 01:06:27
418 770 Krásný Dan 1978 MB 113 Tschechische Republik 01:06:27
419 124 Kovář Lubomír 1971 MB 114 OZZY Brno 01:06:28
420 508 Peroutka Tomáš 1985 MA 214 ČEZ 01:06:29
421 392 Feruga Bohumil 1971 MB 115 01:06:30
422 407 Prudil Pavel 1984 MA 215 01:06:30
423 2083 Hrbková Jana 1991 ZA 21 01:06:30
424 1133 Chmela Petr 1982 MA 216 Run like SAP 01:06:30
425 1134 Procházka  Miroslav 1978 MB 116 Run like SAP 01:06:32
426 1162 Djablik Jakub 1995 MA 217 Run like SAP 01:06:32
427 324 Lenoch Vítězslav 1975 MB 117 SK Bobrava 01:06:33
428 1034 Korbička Miroslav 1983 MA 218 MGM COMPRO 01:06:33
429 468 Kučera Václav 1983 MA 219 01:06:38
430 1922 Antošová Lea 1979 ZB 12 01:06:39
431 322 Neruda Robert 1977 MB 118 Slovan Podlesí 01:06:42
432 396 Cechmeister Bohumil 1974 MB 119 Sokol Přísnotice 01:06:42
433 341 Lautner Michal 1972 MB 120 01:06:43
434 162 Vlček Slávek 1989 MA 220 01:06:44
435 2128 Nekuža Pavel 1985 MA 221 01:06:44
436 739 Chloupek Tomáš 1984 MA 222 Thermo Fisher Scientific 01:06:46
437 494 Boda Tomáš 1975 MB 121 01:06:47
438 1136 Eisinger Petr 1980 MA 223 Run like SAP 01:06:47
439 524 Machučová Vendula 1994 ZA 22 Runeři Družstevník Drnovice 01:06:48
440 543 Mühlbacher Jaroslav 1981 MA 224 Česká republika 01:06:50
441 358 Puškaš David 1981 MA 225 O 106 01:06:51
442 613 Labuda Tomáš 1981 MA 226 EOD 01:06:51
443 1163 Hanák Tomáš 1993 MA 227 Run like SAP 01:06:52
444 969 Kučera Matěj 1988 MA 228 Honeywell 01:06:52
445 1164 Janáček Martin 1978 MB 122 Run like SAP 01:06:53
446 401 Žák Jan 1972 MB 123 Vltava Fund 01:06:54
447 497 Mundl Ondřej 1984 MA 229 Česká republika 01:06:57
448 2676 Nečasová Zuzana 1997 ZA 23 VK Slavia 01:06:58
449 948 Potočiar Ondřej 1990 MA 230 CAD-PRO 01:07:00
450 86 Fučík Kryštof Otto 2001 MJ 29 XSports 01:07:00
451 549 Brachtlová Iveta 1987 ZA 24 01:07:01
452 1411 Juráň Martin 1983 MA 231 Hovnocuc 01:07:01
453 252 Církva Tomáš 1977 MB 124 Valašské Meziříčí 01:07:01
454 382 Pospíchal Marek 1986 MA 232 01:07:03
455 690 Novák Radek 1980 MA 233 01:07:04
456 611 Lichtner Ondrej 1991 MA 234 01:07:04
457 303 Berka Václav 1983 MA 235 01:07:06
458 515 Mádrová Lucie 1975 ZB 13 Track & Field Brno 01:07:06
459 1116 Fellmann Adam 1995 MA 236 Resideo 01:07:06
460 2651 Paseka Tomáš 1982 MA 237 Mabruk Team Brno 01:07:08
461 676 Janás Miroslav 1976 MB 125 01:07:10
462 323 Poledno Marek 1974 MB 126 01:07:13
463 352 Kučera Petr 1986 MA 238 01:07:14
464 590 Názlerová Barbora 2002 ZJ 4 AC Moravská Slavia 01:07:14
465 443 Liška Aleš 1978 MB 127 Česká Republika 01:07:15
466 664 Polcarová Lucie 1985 ZA 25 44041616 01:07:16
467 343 Fojtík Petr 1964 MC 27 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky u 01:07:17
468 147 Fiala Roman 1992 MA 239 ON SEMI 01:07:17
469 1055 Krnáč Jaroslav 1987 MA 240 ON Semiconductor 01:07:20
470 1132 Bumbálek Jaromír 1972 MB 128 Run like SAP 01:07:24
471 429 Trnka Marcel 1977 MB 129 Chicco d’Oro 01:07:26
472 321 Včeliš Michal 1987 MA 241 Česká republika 01:07:27
473 370 Bednářová Mullerová Kateřina 1992 ZA 26 TEMPO MAKERS 01:07:29
474 511 Homoláč Zdeněk 1986 MA 242 Česká republika 01:07:30
475 1489 Kamenický Tomáš 1980 MA 243 BěhejBrno 01:07:32
476 362 Venhuda Michal 1984 MA 244 PBV MTB TEAM Brno 01:07:37
477 602 Hájek Tomáš 1986 MA 245 01:07:38
478 470 Šatný Robert 1981 MA 246 01:07:39
479 781 Kovář Jiří 1987 MA 247 Česká Republika 01:07:39
480 1309 Štefek Petr 1977 MB 130 01:07:39
481 452 Kachyňa Lubomír 1965 MC 28 TJ Liga 100 Olomouc 01:07:40
482 1323 Borastero Ivan 1977 MB 131 01:07:43
483 1737 Vejrosta Petr 2003 MJ 30 01:07:44
484 748 Dlouhý Vladimír 1960 MC 29 Česká republika 01:07:49
485 477 Brázdil Jakub 1996 MA 248 01:07:49
486 679 Růžička Rostislav 1973 MB 132 fklidu 01:07:50
487 269 Svoboda Martin 1977 MB 133 01:07:51
488 599 Verner Tomas 1982 MA 249 Dum pro Julii 01:07:51
489 582 Ulman Martin 1988 MA 250 01:07:52
490 633 Jindra Martin 1983 MA 251 01:07:53
491 536 Bednář Radek 1986 MA 252 01:07:54
492 1292 Vardan Martin 1989 MA 253 Ben 01:07:54
493 2538 Holub Michal 1987 MA 254 01:07:59
494 325 Kalafutová Lucie 1983 ZA 27 AC Sportguides Rožnov p. R. 01:07:59
495 459 Černošek Jiří 1978 MB 134 Doldy ruksaky Machov 01:07:59
496 1260 Schmidt  Petr 1992 MA 255 01:08:00
497 703 Ferenčák Libor 1963 MC 30 01:08:01
498 733 Kohoutek Josef 1984 MA 256 01:08:01
499 620 Kumstát Ludvík 1963 MC 31 TTklub Prostějov 01:08:04
500 619 Kumstát Šimon 2000 MJ 31 TT Klub Prostějov 01:08:04
501 1243 Štěrbáková Nina 1996 ZA 28 01:08:07
502 727 Bláha Martin 1977 MB 135 01:08:07
503 1485 Stejskal Miroslav 1989 MA 257 01:08:08
504 1246 Muráň Peter 1968 MC 32 01:08:10
505 487 Kočí Halka 1980 ZA 29 01:08:10
506 1400 Skalková Karolína 1989 ZA 30 Ben 01:08:10
507 556 Chaloupka Jan 1985 MA 258 01:08:12
508 1512 Bártek Lukáš 1977 MB 136 01:08:13
509 760 Rozsíval Marek 1989 MA 259 01:08:14
510 1707 Vodička Tomáš 2000 MJ 32 LS Brno 01:08:15
511 640 Novotná Lucie 1975 ZB 14 01:08:15
512 335 Nedbal Daniel 1976 MB 137 01:08:16
513 1223 Ullrich Nikolas 2001 MJ 33 LS Brno 01:08:17
514 1245 Matonoha Jaroslav 1981 MA 260 01:08:17
515 548 Hřebíček Petr 1993 MA 261 RUN4FUN 01:08:18
516 1114 Antol Filip 1993 MA 262 PwC 01:08:19
517 991 Kadleček Václav 1991 MA 263 Konica Minolta 01:08:19
518 751 Escalier Marco 1980 MA 264 01:08:19
519 553 Kubát Michal 1979 MB 138 SKP Kometa Badminton Brno 01:08:20
520 674 Paytok Marian 1993 MA 265 Atlas Copco Run Team 01:08:21
521 710 Musil Ondřej 1988 MA 266 AK Bystrcké šlapky 01:08:21
522 402 Mezera Pavel 1968 MC 33 Bílovice nad Svitavou 01:08:21
523 474 Mašek Rostislav 1978 MB 139 RB Highlands 01:08:23
524 668 Buchtová Šárka 1975 ZB 15 fklidu 01:08:23
525 1267 Kloudová Oldřiška 1977 ZB 16 01:08:23
526 209 Horák Pavel 1975 MB 140 01:08:23
527 148 Janáček Petr 1985 MA 267 Mizuno Czech 01:08:24
528 721 Fišr Aleš 1981 MA 268 01:08:31
529 430 Altman Jan 1975 MB 141 Nemůžeš? No tak přidej. 01:08:32
530 1617 Ošťádal Daniel 1984 MA 269 01:08:33
531 775 Anderko Štefan 1987 MA 270 01:08:36
532 1047 Petřek Ondřej 1990 MA 271 ON Semiconductor 01:08:36
533 512 Kostár Pavol 1977 MB 142 Česká republika 01:08:37
534 2675 Krejzlová Markéta 1998 ZA 31 01:08:37
535 1418 Janík Karel 1993 MA 272 Running Zone Brno 01:08:40
536 678 Zavřelová Jana 1968 ZC 1 Zavři Němčice 01:08:40
537 2657 Indra Radovan 1976 MB 143 01:08:41
538 906 Carda Vojtěch 1992 MA 273 Avast 01:08:42
539 445 Dokoupilová Markéta 1977 ZB 17 Česká Republika 01:08:42
540 441 Bureš Petr 1977 MB 144 Maccabi Brno 01:08:43
541 598 Melišík Zdeněk 1987 MA 274 01:08:43
542 249 Mařák Jiří 1977 MB 145 Ski Vinice Přibice 01:08:44
543 592 Musil Viktor 1980 MA 275 01:08:44
544 1934 Košťál  Jan 1981 MA 276 01:08:45
545 581 Gašpár Juraj 1989 MA 277 01:08:45
546 779 Štibral Zdeněk 1984 MA 278 01:08:45
547 537 Koblížek David 1987 MA 279 AČR 01:08:45
548 453 Novotný Petr 1965 MC 34 AK Kuřim 01:08:46
549 643 Jílek Jaroslav 1966 MC 35 01:08:46
550 342 Navrátil Marek 1990 MA 280 01:08:47
551 504 Petr Jiří 1954 MD 5 Zlín - Kudlov 01:08:48
552 456 Maděrová Tučková  Jana 1983 ZA 32 01:08:52
553 552 Holer Vlastimil 1981 MA 281 Kensei Dojo Brno 01:08:53
554 588 Hadamčík Jakub 1995 MA 282 Atlas Copco Run Team 01:08:55
555 714 Imrich Martin 1990 MA 283 Safetica 01:08:56
556 561 Horký Vladimír 1974 MB 146 ABND racing team 01:08:56
557 332 Sirotek Lukáš 1978 MB 147 01:08:56
558 792 Lorencová Linda 1976 ZB 18 Sokol Plumlov 01:08:56
559 649 Zindulka Robert 2000 MJ 34 Česká republika 01:08:57
560 440 Pelíšek Jan 1982 MA 284 Maccabi Brno 01:08:59
561 663 Hrstka Pavel 1971 MB 148 (R)UNISáci 01:08:59
562 555 Štens Radovan 1983 MA 285 4 AKSON Brno 01:08:59
563 731 Čech Igor 1977 MB 149 AEC 01:08:59
564 949 Inwald Tomáš 1988 MA 286 CAD-PRO 01:09:00
565 383 Mádr Pavel 1969 MC 36 TO Zátka 01:09:01
566 488 Švestka Petr 1975 MB 150 BrNet.cz 01:09:03
567 313 Toman Ondřej 1974 MB 151 IKK marathon Brno 01:09:03
568 732 Shved Yuriy 1964 MC 37 01:09:04
569 634 Šandera Viktor 1977 MB 152 01:09:05
570 782 Najman Nikola 1984 MA 287 01:09:05
571 595 Formánek Radovan 1968 MC 38 01:09:05
572 472 Daněk Jan 1989 MA 288 01:09:05
573 761 Knesl Jiří 1984 MA 289 Czech Republik 01:09:05
574 2372 Koutná Martina 1972 ZB 19 Česká republika 01:09:06
575 562 Nachtneblová Kristina 1972 ZB 20 Česká republika 01:09:06
576 390 Vrána Filip 1976 MB 153 Turun Urheillulito 01:09:07
577 2656 Durák Vlastimil 1975 MB 154 01:09:08
578 442 Stratil Zbyněk 1975 MB 155 01:09:08
579 499 Řehořek Lukáš 2001 MJ 35 01:09:09
580 1342 Škorpík Milan 1978 MB 156 01:09:12
581 1544 Mikeš  Petr 1990 MA 290 01:09:13
582 1054 Štěpán Miroslav 1977 MB 157 ON Semiconductor 01:09:15
583 1434 Kubuš Marek 1978 MB 158 01:09:15
584 422 Vlček Zdenda 1981 MA 291 01:09:15
585 1094 Pokorný Jiří 1981 MA 292 PwC 01:09:17
586 2662 Špaček Miroslav 1974 MB 159 BrNet.cz 01:09:17
587 535 Kavka Jan 1978 MB 160 01:09:18
588 843 Holeksa Petr 1971 MB 161 Pro Matěje 01:09:18
589 842 Dronski Kateřina 1979 ZB 21 Pro Matěje 01:09:18
590 841 Dronski Václav 1978 MB 162 Pro Matěje 01:09:18
591 697 Fuják Štěpán 1984 MA 293 01:09:19
592 844 Holeksa Martin 1997 MA 294 Pro Matěje 01:09:19
593 1660 Galář Jiří 1992 MA 295 01:09:19
594 369 Faltus Michal 1987 MA 296 Česká republika 01:09:21
595 1228 Pešout Jakub 1990 MA 297 Pegovar Chotěboř 01:09:22
596 447 Sprinzl Jakub 2004 MJ 36 LS Brno 01:09:23
597 909 Vlk Jozef 1987 MA 298 Avast 01:09:23
598 769 Pešout Martin 1984 MA 299 Pegovar Chotěboř 01:09:26
599 725 Šmídek Petr 1977 MB 163 01:09:27
600 1052 Kamenický Petr 1969 MC 39 ON Semiconductor 01:09:28
601 307 Kára Jaroslav 1985 MA 300 Deník Rovnost 01:09:30
602 1442 Bambula Michael 1982 MA 301 behzatrest.cz 01:09:30
603 395 Čepura Jiří 1981 MA 302 Mizuno Czech 01:09:30
604 647 Durna Vojtěch 1977 MB 164 LS Brno 01:09:30
605 1098 Lukáč David 1990 MA 303 PwC 01:09:32
606 228 Kulhánek Jan 1979 MB 165 01:09:33
607 1265 Dudová Martina 1978 ZB 22 01:09:33
608 1045 Rajčok Ján 1970 MB 166 ON Semiconductor 01:09:33
609 502 Kudláč Petr 1984 MA 304 TJ Sokol Mohelno 01:09:35
610 516 Hadzhiev Tihomir 1981 MA 305 01:09:36
611 637 Hotař Jan 1986 MA 306 Takine Team 01:09:36
612 1504 Ježková Kristýna 2004 ZJ 5 JAC Brno 01:09:42
613 570 Sláma Richard 1962 MC 40 PBV MTB Team Brno 01:09:43
614 505 Pospíšil Vladimír 1966 MC 41 01:09:44
615 946 Laštůvka Petr 1981 MA 307 CAD-PRO 01:09:44
616 2107 Chmelík Albert 2004 MJ 37 01:09:46
617 608 Zdražil Petr 1957 MD 6 Quo Usque Tandem 01:09:48
618 661 Ledvina Luděk 1976 MB 167 Bílovice nad Svitavou 01:09:51
619 672 Kohoutek Jan 1986 MA 308 01:09:51
620 481 Kalus Zdeněk 1975 MB 168 Lelekovice 01:09:52
621 554 Cholasta Karel 1979 MB 169 SRTG Otrokovice 01:09:53
622 348 Polák Tomáš 1972 MB 170 AKSON 01:09:53
623 1982 Soukup Ondřej 2004 MJ 38 LS Brno 01:09:53
624 771 Šanda Libor 1982 MA 309 Robert Bosch AG 01:09:54
625 651 Domanský Martin 1980 MA 310 Česká republika 01:09:55
626 532 Hána Karel 1967 MC 42 01:09:55
627 1518 Máša Libor 1978 MB 171 01:09:55
628 773 Doubravová Lenka 1980 ZA 33 01:09:55
629 446 Klobouk Petr 1964 MC 43 01:09:59
630 719 Němec Tomáš 1979 MB 172 Czech Republic 01:10:00
631 636 Hrůza Jan 1973 MB 173 01:10:04
632 585 Hutyra Tomáš 1983 MA 311 01:10:05
633 648 Klusáček Petr 1974 MB 174 01:10:06
634 686 Čadek Martin 1957 MD 7 Česká republika (Česko) 01:10:06
635 1254 Mohelník Petr 1992 MA 312 01:10:07
636 682 Hřebíček Pavel 1993 MA 313 RUN4FUN 01:10:08
637 2099 Pavlas Martin 1977 MB 175 01:10:10
638 971 Musil Václav 1982 MA 314 Honeywell 01:10:11
639 250 Čvančara  Pavel 1971 MB 176 TEMPO MAKERS 01:10:11
640 757 Vaňous Petr 1996 MA 315 01:10:12
641 1142 Medek Vladimír 1970 MB 177 Run like SAP 01:10:14
642 500 Řehořek Michal 1975 MB 178 01:10:16
643 756 Huk Libor 1974 MB 179 01:10:16
644 665 Myšák Jan 1986 MA 316 01:10:17
645 684 Ošťádal Rastislav 1984 MA 317 01:10:19
646 411 Abrahámová Vlaďka 1976 ZB 23 KRM Jablonné n.O. 01:10:19
647 1349 Štefulík Milan 1975 MB 180 01:10:19
648 450 Hokr Marcel 1979 MB 181 Triathlon Team Chrudim 01:10:20
649 351 O’Malley Martin 1969 MC 44 CMK 01:10:20
650 669 Rederer Zbyněk 1987 MA 318 TMB 01:10:21
651 525 Hanák Jiří 1983 MA 319 Atlas Copco Run Team 01:10:23
652 711 Vencl Ondřej 1975 MB 182 Česká republika 01:10:25
653 1150 Vlk Jiří 1989 MA 320 Run like SAP 01:10:26
654 393 Hejl Tomáš 1986 MA 321 ČisTomáš 01:10:27
655 1453 Zavřel Vít 2003 MJ 39 Zavři Němčice 01:10:28
656 1803 Bušek Martin 1977 MB 183 Bartosini 01:10:31
657 1222 Joura Aleš 1982 MA 322 JOUŘI v běhu 01:10:31
658 644 Borecký  Petr 1980 MA 323 01:10:32
659 394 Kozumplík Oldřich 1985 MA 324 Czech Republic (CZ) 01:10:33
660 1212 Mikula Honza 1979 MB 184 Oddíl 2015 01:10:34
661 726 Kardosová Kateřina 1988 ZA 34 01:10:38
662 628 Nevřivý Jan 1986 MA 325 Česká republika 01:10:38
663 646 Glotzmann Filip 1976 MB 185 CykloLASL.cz 01:10:39
664 594 Ševčík Daniel 1972 MB 186 Velmi pozdní sběr 01:10:41
665 457 Dluhoš Jiří 1992 MA 326 01:10:45
666 2042 Kordula Jaroslav 1983 MA 327 01:10:45
667 1771 Kočí Adela 1997 ZA 35 Brno 01:10:46
668 186 Kučera Vlastimil 1986 MA 328 Česká republika 01:10:46
669 1424 Sommerová Soňa 1976 ZB 24 01:10:46
670 157 Tesařík Michal 1987 MA 329 01:10:50
671 784 Štěrba Jakub 1986 MA 330 01:10:52
672 709 Dušilová Ljuba 1969 ZC 2 01:10:53
673 753 Mašek Josef 1982 MA 331 01:10:55
674 729 Zemánek Ladislav 1981 MA 332 TJ Sokol Kořenec 01:10:57
675 574 Ishchuk Daria 1994 ZA 36 01:11:00
676 937 Psota Václav 1981 MA 333 BIOCONT 01:11:01
677 1466 Kamenická Kateřina 1973 ZB 25 Orel Židenice, Run Team 01:11:01
678 687 Hort Jiří 1982 MA 334 TART Running Team 01:11:03
679 253 Vybíhal Jaroslav 1981 MA 335 01:11:05
680 331 Fabuš Milan 1972 MB 187 Tomky 01:11:06
681 1139 Petřík Patrik 1983 MA 336 Run like SAP 01:11:06
682 560 Ježek Martin 1989 MA 337 01:11:07
683 386 Šianská Adéla 1991 ZA 37 fKlidu sport team 01:11:08
684 551 Kuběna Josef 1957 MD 8 šenk zavadilka 01:11:08
685 1275 Dostál Petr 1987 MA 338 01:11:11
686 578 Přidal Martin 1979 MB 188 01:11:18
687 1507 Nikulenkov Fedor 1983 MA 339 Šlapanice 01:11:18
688 1374 Muráň Pavel 1968 MC 45 01:11:21
689 277 Lah Robert 1974 MB 189 Cycloracing Olomouc 01:11:23
690 1413 Zapletal Milan 1978 MB 190 Kabrňáci 01:11:23
691 458 Otépka Milan 1981 MA 340 Brennen Brno 01:11:24
692 557 Skalský Rastislav 1976 MB 191 01:11:24
693 677 Gabriel Jiří 1985 MA 341 01:11:25
694 94 Jášek (Big Dick) Roman 1990 MA 342 SPRP Run Team 01:11:26
695 1321 Lengálová Sandra 1986 ZA 38 Česká republika 01:11:27
696 688 Rádl Jiří 1989 MA 343 Wolt 01:11:27
697 1151 Caletková Kateřina 1993 ZA 39 Run like SAP 01:11:28
698 484 Vyhnánek Antonín 1975 MB 192 SPRP Run Team 01:11:28
699 774 Felsingerová Zuzana 1984 ZA 40 01:11:28
700 2319 Kania Radek 1986 MA 344 01:11:28
701 1008 Konopík Pavel 1970 MB 193 Konica Minolta 01:11:28
702 506 Lexmaul Petr 1990 MA 345 RUN Magazine Team 01:11:28
703 593 Hurych Daniel 1974 MB 194 01:11:29
704 495 Krakovič Jan 1978 MB 195 01:11:29
705 1874 Grossová Lada 1972 ZB 26 01:11:32
706 2067 Okuntsev Sergey 1984 MA 346 Red Hat 01:11:32
707 1220 Nerud Vladimír 2002 MJ 40 Česká Republika 01:11:33
708 1144 Pokluda Tomáš 1970 MB 196 Run like SAP 01:11:34
709 558 Bělík Richard 1981 MA 347 Hrušovany u Brna 01:11:35
710 475 Jakus Jan 1979 MB 197 Brno 01:11:35
711 740 Hrubý Jiří 1987 MA 348 TJ Sokol II Prostějov 01:11:35
712 1290 Kutílková Marie 1984 ZA 41 Česká republika 01:11:36
713 1456 Švec Vlastimil 1972 MB 198 zlodej.cz 01:11:36
714 632 Veselý Milan 1982 MA 349 ČEZ 01:11:36
715 1281 Coufalová  Radka 1979 ZB 27 01:11:36
716 629 Balák Robin 1974 MB 199 Stavoprojekta 01:11:37
717 1600 Smolka Antonín 1982 MA 350 01:11:37
718 603 Camacho Carlos 1972 MB 200 behejbrno.com 01:11:37
719 577 Kotek  Aleš 1973 MB 201 01:11:38
720 1730 Pánik Milan 1986 MA 351 01:11:38
721 1154 Oprštěný Miroslav 1982 MA 352 Run like SAP 01:11:38
722 1271 Boháč Jiří 1954 MD 9 BehejBrno.com 01:11:39
723 355 Brabenec Miroslav 1959 MD 10 01:11:40
724 1107 Schánilec Matěj 1989 MA 353 PwC 01:11:40
725 785 Bělehrádek Stanislav 1993 MA 354 01:11:41
726 1709 Machala Filip 1989 MA 355 RAPA Brno 01:11:42
727 1153 Dvořák Marek 1990 MA 356 Run like SAP 01:11:44
728 1061 Pléha David 1986 MA 357 ON Semiconductor 01:11:45
729 1100 Lukešová Vladimíra 1991 ZA 42 PwC 01:11:45
730 612 Slavíček David 1998 MA 358 01:11:47
731 1131 Blažek Jan 1973 MB 202 Run like SAP 01:11:49
732 1155 Vávra Lukáš 1986 MA 359 Run like SAP 01:11:50
733 606 Pohanková Gabriela 1984 ZA 43 Mizuno Czech 01:11:51
734 2665 Sobotka Kamil 1977 MB 203 2XU 01:11:51
735 700 Kubíček Tomáš 1978 MB 204 01:11:51
736 1280 Havlíček Štěpán 1983 MA 360 01:11:53
737 1259 Raida Václav 1993 MA 361 01:11:55
738 350 Krist Ondřej 2001 MJ 41 Rohatec 01:11:55
739 1285 Dvořák Martin 1982 MA 362 Česká republika 01:11:58
740 1205 Kundrát Jaroslav 1976 MB 205 AK Tišnov 01:11:59
741 398 Hanzl Vlastimil 1953 MD 11 VSK Mendelu Brno 01:12:01
742 2463 Pavešic Martin 1979 MB 206 01:12:04
743 399 Márová Klára 1984 ZA 44 český běžecký klub 01:12:05
744 693 Kupsová Eva 1981 ZA 45 01:12:05
745 1521 Pivoda Marek 1987 MA 363 jsb 01:12:06
746 528 Vrága Zdeněk 1958 MD 12 ON SEMI 01:12:07
747 563 Paleček Adam 2001 MJ 42 Živo u Palečka 01:12:07
748 2057 Klaudinger Tomáš 1990 MA 364 Česká republika 01:12:09
749 437 Poštulka Zdenek 1966 MC 46 SKI OB Šternberk 01:12:10
750 747 Florian Tomáš 1977 MB 207 01:12:11
751 916 Ryška Jan 1989 MA 365 Avast 01:12:11
752 1339 Kušnierik Pavel 1987 MA 366 01:12:12
753 1320 Tesařová Markéta 1991 ZA 46 Česká republika 01:12:12
754 609 Bláha Viktor 1988 MA 367 Viktor 01:12:12
755 645 Jílek Radim 1971 MB 208 01:12:12
756 1312 Smíšek  Radan 1973 MB 209 TK Open 01:12:13
757 1076 Kocián Karel 1990 MA 368 ON Semiconductor 01:12:15
758 1524 Dlouhý Ivo 1970 MB 210 SK Druhý dech 01:12:16
759 1270 Viktora Milan 1966 MC 47 Česká republika Veslařsky klub Hodonín 01:12:17
760 730 Sázavský Michal 1968 MC 48 01:12:18
761 712 Juras  Michael 1992 MA 369 01:12:18
762 584 Čerbák Bořek 1967 MC 49 01:12:19
763 538 Střelický Michal 1976 MB 211 01:12:19
764 1028 Lorenc Marián 1990 MA 370 Konica Minolta 01:12:19
765 793 Halouzka Kamil 1975 MB 212 Jihomoravský 01:12:20
766 1250 Havlíček Martin 1975 MB 213 01:12:21
767 1379 Doležal Jakub 1981 MA 371 Karate klub Brno 01:12:21
768 1675 Kováč Matej 1984 MA 372 01:12:23
769 1146 Bohatý Radek 1978 MB 214 Run like SAP 01:12:25
770 2013 Pumprla Michal 1974 MB 215 01:12:26
771 526 Súček Petr 1974 MB 216 Dynamic Metals 01:12:26
772 724 Makovička Petr 1976 MB 217 Česká republika 01:12:27
773 2393 Ferrari Nicole 1975 ZB 28 01:12:28
774 534 Slíva Dalibor 1977 MB 218 Diaspol.cz 01:12:28
775 569 Kupský Pavel 1983 MA 373 Mizuno Czech 01:12:29
776 1766 Zemčíková Petra 1987 ZA 47 01:12:29
777 1875 Hloh Martin 1979 MB 219 Czech republic 01:12:33
778 1448 Tumová Simona 1994 ZA 48 01:12:33
779 737 Beinhauerová Lenka 1976 ZB 29 Opava 01:12:34
780 1482 Štarhová Iveta 1989 ZA 49 01:12:34
781 698 Kříž Jiří 1984 MA 374 01:12:35
782 1763 Pospíšil Martin 1976 MB 220 ČESKO 01:12:36
783 794 Šperka Vladimír 1971 MB 221 01:12:36
784 1958 Dostál Jan 1990 MA 375 Jihomoravský 01:12:38
785 471 Chlíbek David 1988 MA 376 Česká republika 01:12:41
786 1334 Pavlík Marek 1978 MB 222 Kaisen Karate Klub 01:12:43
787 974 Magyar David 1972 MB 223 Honeywell 01:12:44
788 1458 Klimeš Radek 1973 MB 224 Botanka runnig 01:12:44
789 1516 Masarik Petr 1979 MB 225 01:12:44
790 568 Hekerle Vítězslav 1978 MB 226 BKG 01:12:45
791 704 Fojtík Roman 1972 MB 227 První softtenisový klub Havířov 01:12:45
792 1708 Hejduk Petr 1972 MB 228 Partička 01:12:46
793 1385 Králíček Michal 1991 MA 377 01:12:46
794 1224 Kobza Tomáš 2001 MJ 43 LS Brno 01:12:48
795 1233 Oláhová Eva 1987 ZA 50 01:12:49
796 1749 Plesník Richard 1999 MJ 44 01:12:51
797 783 Kolaja Milan 1981 MA 378 DIBOŽESUCH 01:12:51
798 473 Opálka Petr 1968 MC 50 01:12:53
799 1483 Řičánek Jiří 1996 MA 379 01:12:55
800 716 Valachová Šárka 1986 ZA 51 01:12:56
801 689 Ševčík František 1975 MB 229 01:12:56
802 425 Hubík Martin 1985 MA 380 01:12:56
803 1355 Fejtová Zuzana 1983 ZA 52 STG Žďár nad Sázavou 01:12:57
804 519 Bednařík Petr 1971 MB 230 TJ SOKOL RADOSTICE 01:12:58
805 1682 Kolář Michal 1989 MA 381 01:12:58
806 1238 Chlebek David 1997 MA 382 01:13:01
807 718 Miklánek David 1971 MB 231 Lesná 01:13:02
808 1460 Vošmerová Petra 1982 ZA 53 01:13:02
809 1063 Pobořil Jiří 1989 MA 383 ON Semiconductor 01:13:06
810 1035 Nevěřil Josef 1980 MA 384 MGM COMPRO 01:13:06
811 1176 Pánek Martin 1988 MA 385 TOPWET RUNNING TEAM 01:13:07
812 707 Kvochová Simona 1975 ZB 30 Jihomoravský 01:13:09
813 1273 Tomek Pavel 1980 MA 386 01:13:10
814 1401 Loňková Lenka 1979 ZB 31 01:13:14
815 1408 Kučera Martin 1983 MA 387 01:13:15
816 979 Syrový Jiří 1985 MA 388 Honeywell 01:13:16
817 1846 Rybáříková Kamila 1987 ZA 54 01:13:16
818 1330 Bárta Aleš 1975 MB 232 Alfa Agency - studium v zahraničí 01:13:19
819 1311 Jahn Radek 1970 MB 233 01:13:19
820 616 Štipčák Petr 1982 MA 389 01:13:20
821 1370 Pirochta Josef 1981 MA 390 Atelier 99 01:13:22
822 1279 Cvan Vojtěch 1995 MA 391 01:13:25
823 1018 Fiala David 1988 MA 392 Konica Minolta 01:13:25
824 1304 Procházka Roman 1972 MB 234 ČEZ 01:13:25
825 1397 Hruška Tomáš 1969 MC 51 DRFG 01:13:28
826 1842 Papež Zdeněk 1985 MA 393 01:13:29
827 1582 Leisser Petr 1977 MB 235 Leisserovi 01:13:29
828 758 Urbanec Tomáš 1978 MB 236 Atlas Copco Run Team 01:13:30
829 614 Přerovský Tomáš 2004 MJ 45 Kaisen Karate Klub 01:13:31
830 797 Patočka Michal 1979 MB 237 01:13:31
831 566 Hamáček Michal 1985 MA 394 Oddíl 2015 01:13:32
832 1361 Štěpánová Jana 1971 ZB 32 01:13:32
833 520 Kouřil Radim 1970 MB 238 01:13:32
834 759 Holcová Petra 1978 ZB 33 NATIVESPORT 01:13:33
835 1928 Klimovič Michal 1980 MA 395 01:13:34
836 1327 Petrová Katarína 1981 ZA 55 Kovalovice 01:13:35
837 1394 Ryšavý Miloš 1976 MB 239 01:13:36
838 1715 Dufková Šárka 1981 ZA 56 01:13:37
839 2095 Kroutil Miroslav 1979 MB 240 01:13:37
840 1484 Chaloupková Kateřina 1978 ZB 34 RSFK 01:13:38
841 1547 Kopčil Pavel 1968 MC 52 ČEZ 01:13:38
842 655 Švejnohová Eva 2002 ZJ 6 LS Brno 01:13:40
843 1575 Antoš Radomír 1978 MB 241 01:13:40
844 1570 Fišerová Marie 1988 ZA 57 01:13:40
845 1331 Hejkrlík Lukáš 1982 MA 396 Brno 01:13:41
846 1130 Dobišová Miroslava 1976 ZB 35 Run like SAP 01:13:41
847 1156 Simandel Eugen 1980 MA 397 Run like SAP 01:13:41
848 780 Hrubý Pavel 1984 MA 398 Metro Bitches 01:13:41
849 1940 Zídková Zuzana 1984 ZA 58 01:13:42
850 1324 Cholevová leona 1974 ZB 36 01:13:42
851 1738 Bauerová Lucie 1990 ZA 59 OCR Runners Olomouc 01:13:43
852 123 Šrejma Jan 1990 MA 399 SK Veselí 01:13:44
853 723 Göpfertová Jana 1975 ZB 37 ČVK Brno 01:13:45
854 1432 Halámek Tomáš 1972 MB 242 01:13:45
855 1345 Machala Radomír 1964 MC 53 RAPA Brno 01:13:47
856 680 Vencl Lukáš 2002 MJ 46 Česká republika 01:13:47
857 1359 Ocelík Tomáš 1987 MA 400 01:13:48
858 2078 Šelestáková Jana 1985 ZA 60 01:13:49
859 1437 Klem Robert 2000 MJ 47 Lukostřelba Brno 01:13:49
860 1021 Král Lukáš 1986 MA 401 Konica Minolta 01:13:50
861 954 Belatka Martin 1991 MA 402 CAD-PRO 01:13:50
862 1488 Máček Jaroslav 1974 MB 243 01:13:50
863 1505 Lichtenberk Ladislav 1977 MB 244 01:13:52
864 1390 Korolkov Radek 1989 MA 403 Chip and Dale Corporation 01:13:54
865 388 Trtek Martin 1986 MA 404 DIBOŽESUCH 01:13:55
866 789 Bauch Petr 1964 MC 54 01:13:57
867 2027 Varichaj Jozef 1988 MA 405 Jihomoravský 01:13:57
868 1210 Šmerda Michal 1982 MA 406 01:13:59
869 1651 Dixová Monika 1978 ZB 38 Triexpert Milt Racing Team 01:14:00
870 1628 Kudláček Lukáš 1991 MA 407 Česká republika 01:14:02
871 818 Svoboda Petr 1971 MB 245 INTAR 01:14:02
872 820 Školoud Martin 1976 MB 246 INTAR 01:14:02
873 1435 Štefanka Martin 1976 MB 247 01:14:03
874 817 Punčochář Marek 1989 MA 408 INTAR 01:14:03
875 1821 Musilová Iveta 1983 ZA 61 01:14:05
876 819 Katolický Josef 1970 MB 248 INTAR 01:14:05
877 1464 Pavlíček Vojtěch 1987 MA 409 Atlas Copco Run Team 01:14:06
878 746 Fojtášek David 1980 MA 410 BeskydTriatlon racing team 01:14:07
879 1506 Kurka Marcel 1978 MB 249 01:14:12
880 717 Fabrik Miroslav 1959 MD 13 Brno 01:14:13
881 1425 Vybíral Martin 1988 MA 411 01:14:14
882 696 Jašíčková Jarmila 1964 ZC 3 fKlidu 01:14:15
883 1491 Sopouchová Pavla 1982 ZA 62 Česká Republika 01:14:15
884 966 Janský Václav 1984 MA 412 Honeywell 01:14:16
885 1452 Šarlovský Martin 1979 MB 250 01:14:17
886 1347 Buček Jan 1978 MB 251 UniCredit 01:14:17
887 1417 Hadaš Zdeněk 1983 MA 413 Česká republika 01:14:21
888 705 Križanová Veronika 1984 ZA 63 01:14:21
889 1092 Horník Ondra 1991 MA 414 PwC 01:14:22
890 1416 Nešťák Radek 1977 MB 252 Brněnský deník 01:14:22
891 490 Bernát Zdeněk 1988 MA 415 01:14:23
892 291 Málek Ondřej 2003 MJ 48 01:14:23
893 2077 Pazderka Jan 1980 MA 416 01:14:23
894 1750 Čerbáková Kateřina 1999 ZJ 7 01:14:24
895 1724 Hiersch Jan 1974 MB 253 01:14:25
896 2389 Maliková Nela 1985 ZA 64 01:14:27
897 1384 Bartoň Jakub 2000 MJ 49 Rebut 01:14:29
898 1363 Fialová Kateřina 1977 ZB 39 Zbýšov 01:14:29
899 660 Štefanová Daniela 1977 ZB 40 01:14:29
900 46 Formanová Ludmila 1974 ZB 41 01:14:32
901 1315 Ustohal  Karel 1977 MB 254 Česká Republika 01:14:33
902 955 Švub Oldřich 1986 MA 417 CAD-PRO 01:14:33
903 1360 Kopecký Martin 2002 MJ 50 01:14:35
904 2664 Řeháčková Veronika 1993 ZA 65 2XU 01:14:37
905 1208 Meixner Patrik 1969 MC 55 01:14:38
906 1207 Meixnerová Karla 1995 ZA 66 01:14:39
907 454 Nepustilová Monika 1981 ZA 67 Česká republika 01:14:39
908 701 Babka Matyáš 2001 MJ 51 01:14:39
909 1426 Rederer Jan 1990 MA 418 01:14:40
910 1470 Naďová  Nikola 1992 ZA 68 Atlas Copco Run Team 01:14:40
911 972 Bokůvka Tomáš 1990 MA 419 Honeywell 01:14:42
912 1225 Jonáš  Zdeněk 1984 MA 420 Mizuno Czech 01:14:44
913 2096 Elzner Petr 1973 MB 255 01:14:44
914 1217 Uherek Tomáš 1975 MB 256 Brno 01:14:44
915 501 Brzobohatý Jiří 1963 MC 56 01:14:44
916 1843 Zeman Nikola 1980 MA 421 01:14:45
916 1556 Bláhová Venda 1978 ZB 42 01:14:45
918 1209 Hálková Dagmar 1982 ZA 69 Tišnov 01:14:47
919 1313 Ždánský Petr 1985 MA 422 01:14:50
920 1387 Čech Jaroslav 1980 MA 423 minulý čas cca : 1:20:00 01:14:50
921 1585 Novotný Tomáš 2003 MJ 52 01:14:50
922 2358 Jačisko Karel 1994 MA 424 01:14:51
923 1819 Čechová Kateřina 1980 ZA 70 loni čas cca 1:23:56 01:14:52
924 1525 Plesník Karel 1965 MC 57 01:14:53
925 1579 Haba Milan 1970 MB 257 AC Malacky 01:14:53
926 1580 Janíková Gabriela 1966 ZC 4 AC Malacky 01:14:54
927 1879 Babák Michal 1973 MB 258 ATEX - DELNICI BEHU 01:14:54
928 542 Král Vlastislav 1967 MC 58 01:14:55
929 786 Svoboda Petr 1975 MB 259 BrNet.cz 01:14:55
929 1376 Elfmarková Darja 1981 ZA 71 01:14:55
931 1325 Havran Jiří 1982 MA 425 01:14:55
932 2512 Kocmánek Ondřej 1996 MA 426 ČEZ 01:14:56
933 1703 Klusoň Marek 1978 MB 260 DI Brno 01:14:56
934 1722 Reihonsová Světlana 1983 ZA 72 01:14:58
935 993 Lupač Petr 1983 MA 427 Konica Minolta 01:14:58
936 334 Hřebíček Tomáš 1988 MA 428 01:14:59
937 1620 Hořák Jan 1991 MA 429 01:14:59
938 1431 Bakala Filip 1988 MA 430 MILT team 01:15:00
939 1377 Dušek Jan 1976 MB 261 01:15:01
940 802 Fiala Jiří 1992 MA 431 4 promile 01:15:02
941 1353 Vacula Martin 1975 MB 262 SSCK 01:15:03
942 193 Bílý Bohumil 1982 MA 432 TEMPO MAKERS 01:15:03
943 1414 Zaoral Stanislav 1965 MC 59 01:15:04
944 1301 Mezera Jan 1978 MB 263 01:15:04
945 498 Kutnár Jaroslav 1971 MB 264 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová or 01:15:05
946 1786 Malý Lukáš 1991 MA 433 01:15:05
947 1406 Slavíčková Petra 1986 ZA 73 01:15:05
948 720 Dužík Petr 1970 MB 265 HK Ivančice 01:15:06
949 1121 Michálek Dušan 1972 MB 266 Resideo 01:15:07
950 1441 Chladil Igor 1978 MB 267 . 01:15:07
951 1120 Prokeš Stanislav 1977 MB 268 Resideo 01:15:08
952 507 Kubeša Jaroslav 1964 MC 60 neregistrovaný 01:15:09
953 1147 Otava Filip 1977 MB 269 Run like SAP 01:15:11
954 1119 Zaoralková Linda 1979 ZB 43 Resideo 01:15:11
955 995 Kelnar Jan 1982 MA 434 Konica Minolta 01:15:12
956 1903 Majer Hanuš 1961 MC 61 01:15:14
957 722 Láníčková Martina 1964 ZC 5 Česká republika 01:15:14
958 1899 Malý Radek 1979 MB 270 01:15:15
959 905 Vršecký Jiří 1982 MA 435 Avast 01:15:16
960 2674 Čech Jindřich 1981 MA 436 Konica Minolta 01:15:16
961 2153 Majer Igor 1967 MC 62 01:15:16
962 1319 Šíl Ladislav 1986 MA 437 01:15:17
963 1436 Kolář Jan 1991 MA 438 01:15:18
964 832 Odehnal Martin 1982 MA 439 odieovi 01:15:18
965 829 Odehnalová Štěpánka 2018 ZJ 8 odieovi 01:15:18
966 831 Odehnalová Anežka 2015 ZJ 9 odieovi 01:15:19
967 830 Odehnal František 2013 MJ 53 odieovi 01:15:19
968 1493 Vychodil Martin 1991 MA 440 Atlas Copco Run Team 01:15:22
968 1274 Bednár Pavel 1966 MC 63 01:15:22
970 2173 Cupáková Jana 1991 ZA 74 Holky v pohybu 01:15:22
971 428 Lužina Vláďa 1979 MB 271 01:15:23
972 1523 Maryšler Libor 1985 MA 441 Letonice 01:15:24
973 1576 Malý  Miloš 1980 MA 442 01:15:24
974 1298 Procházka David 1993 MA 443 ČEZ 01:15:24
975 1358 Šembera Petr 1979 MB 272 01:15:25
976 791 Rezner Luboš 1965 MC 64 Oddíl 2015 01:15:27
977 1692 Tokár Juraj 1990 MA 444 01:15:29
978 801 Havel Jan 1988 MA 445 4 promile 01:15:29
979 1459 Tlachová Petra 1981 ZA 75 Česká republika 01:15:29
980 1287 Jirkovská Veronika 1989 ZA 76 01:15:30
981 1474 Brejcha Martin 1977 MB 273 01:15:33
982 1487 Havlačka Marek 1982 MA 446 01:15:33
983 1539 Horký Tomáš 1967 MC 65 KOS TJ Tesla Brno 01:15:34
984 1602 Burešová Michaela 1987 ZA 77 01:15:36
985 1467 Zezulová-Jasenská Lucie 1981 ZA 78 lyžárna-bruslárna 01:15:38
986 1468 Hráček Jan 1976 MB 274 lyžárna-bruslárna 01:15:38
987 1775 Koláček Josef 1995 MA 447 01:15:38
988 1016 Čermák Jakub 1987 MA 448 Konica Minolta 01:15:38
989 1229 Hanáková Radka 1986 ZA 79 Praha 9 01:15:40
990 973 Novák Marek 1989 MA 449 Honeywell 01:15:42
991 1064 Kubíčková Marcela 1973 ZB 44 ON Semiconductor 01:15:42
992 1404 Seehofner Robert 1960 MC 66 SEE.CZ 01:15:43
993 1696 Bína Jiří 1978 MB 275 Boršov 01:15:44
994 901 Fischerová Iva 1986 ZA 80 Avast 01:15:44
995 1362 Jaroš Jan 1975 MB 276 Jihomoravský 01:15:45
996 2054 Mička Zdeněk 1977 MB 277 Česká Republika 01:15:46
997 1398 Ondráček Michal 1993 MA 450 Morkůvky 01:15:47
998 768 Štábl Jan 1992 MA 451 Atlas Copco Run Team 01:15:48
999 1477 Holáň Radim 1975 MB 278 01:15:48
1000 1303 Šup Radek 1977 MB 279 01:15:50
1001 652 Makovičková Petra 1981 ZA 81 Česká republika 01:15:50
1002 1409 Školař Michal 1973 MB 280 01:15:51
1003 1278 Fukan Marek 1987 MA 452 01:15:53
1004 939 Bagar Martin 1967 MC 67 BIOCONT 01:15:54
1005 958 Kuncová Eva 1980 ZA 82 CAD-PRO 01:15:54
1006 1653 Kaplan Ondřej 1982 MA 453 01:15:56
1007 992 Daněk Petr 1980 MA 454 Konica Minolta 01:15:57
1008 1293 Puškašová  Lucia 1981 ZA 83 O 106 01:15:57
1009 1594 Venhuda Jakub 1991 MA 455 Brno 01:16:00
1010 639 Albrechtová Alena 1990 ZA 84 ČR 01:16:00
1011 2156 Bajerová Eva 1977 ZB 45 BrNet.cz 01:16:00
1012 922 Muzikář Petr 1979 MB 281 Avast 01:16:00
1013 1611 Wasserbauer Jakub 1990 MA 456 01:16:01
1014 1621 Míznerová Pavla 1992 ZA 85 01:16:01
1015 203 Wasserbauer Petr 1965 MC 68 01:16:02
1016 1340 Wasserbauer Lukáš 1988 MA 457 01:16:02
1017 764 Kupka Petr 1980 MA 458 Zlín 01:16:03
1018 1168 Kovářík Jan 1981 MA 459 Run like SAP 01:16:04
1019 1036 Krištůfek Václav 1981 MA 460 MGM COMPRO 01:16:04
1020 765 Vorel Karel 1978 MB 282 Velmi pozdní sběr 01:16:04
1021 1439 Macková Petra 1984 ZA 86 01:16:05
1022 1372 Petřek Zdenek 1958 MD 14 Sokol Bohuńovice 01:16:05
1023 1626 Prokop Václav 1981 MA 461 01:16:12
1024 1906 Vrzal Pavel 1975 MB 283 01:16:13
1025 798 Dvořáková Eva 1955 ZD 1 Prostějov 01:16:13
1026 1423 Jelínková Eva 1985 ZA 87 01:16:13
1027 2362 Brychta Jiří 1979 MB 284 01:16:14
1028 1440 Vacková Romana 1992 ZA 88 01:16:15
1029 579 Kadlic Pavel 1988 MA 462 01:16:17
1030 1804 Fialová Lucie 1990 ZA 89 Triexpet Milt Racing team 01:16:18
1031 575 Doležal Vladimír 1984 MA 463 01:16:18
1032 2016 Končelík Jiří 1977 MB 285 Česká republika 01:16:20
1033 1534 Nedvědová Anežka 1990 ZA 90 01:16:22
1034 2141 Rebro Vladimír 1968 MC 69 01:16:22
1035 2453 Kalát Jakub 1986 MA 464 Running HELIOS 01:16:23
1036 2110 Šperlíková Denisa 1997 ZA 91 01:16:25
1037 913 Jadavan Rostislav 1983 MA 465 Avast 01:16:27
1038 1727 Völke Moritz 1994 MA 466 01:16:27
1039 1328 Šupa Jiří 1978 MB 286 Běhám pro Anabell 01:16:27
1040 1759 Vala Roman 1977 MB 287 01:16:28
1041 1013 Dvořák Adam 1993 MA 467 Konica Minolta 01:16:29
1042 1558 Šmerda Roman 1975 MB 288 šneci v běhu 01:16:29
1043 1283 Kratochvilová Iveta 1984 ZA 92 Runnig lions 01:16:30
1044 741 MIsharov Dmitrii 1985 MA 468 01:16:30
1045 1888 Spáčil Pavel 1961 MC 70 01:16:30
1046 754 Hubaček Patrik 1989 MA 469 Česká republika 01:16:31
1047 1554 Beňovič Daniel 1968 MC 71 Cesarea Kingteam 01:16:31
1048 1546 Novotný Libor 1961 MC 72 Kuřim 01:16:32
1049 1234 Klouček Martin 1971 MB 289 01:16:34
1050 1770 Janás Jan 1975 MB 290 01:16:34
1051 1213 Werner Tomáš 1964 MC 73 01:16:34
1052 1753 Pospíchal Robert 1977 MB 291 KaBrňáci Brno 01:16:37
1053 1643 Jelínková Zuzana 1989 ZA 93 Štefko running team 01:16:38
1054 1412 Rybnikář Martin 1975 MB 292 Česká republika 01:16:40
1055 1532 Novotný Karel 1991 MA 470 01:16:41
1056 1396 Grulich Oldřich 1980 MA 471 TJ Kamenka 01:16:43
1057 1058 Rolko Maroš 1991 MA 472 ON Semiconductor 01:16:44
1058 1598 Repatý Josef 1973 MB 293 Runeři Družstevník Drnovice 01:16:45
1059 1790 Valová Lucie 1979 ZB 46 01:16:45
1060 752 Klíma David 1971 MB 294 01:16:45
1061 1297 Malíková Helena 1986 ZA 94 Vítovice 01:16:46
1062 225 Lána Radim 1981 MA 473 01:16:46
1063 1502 Tušinovská Ludmila 1992 ZA 95 ČR 01:16:47
1064 796 Novák Vojtěch 1991 MA 474 Run for friendship Olomouc 01:16:47
1065 1560 Tronečková Lenka 1978 ZB 47 01:16:47
1066 1971 Langová Blanka 1983 ZA 96 01:16:50
1067 1652 Prokešová Eva 1979 ZB 48 01:16:51
1068 2302 Vyskot Tomáš 1991 MA 475 01:16:52
1069 1577 Zavřelová Věra 1978 ZB 49 01:16:53
1070 1444 Hrubešová Dita 1970 ZB 50 Synthon 01:16:54
1071 455 Slavík Jiří 1954 MD 15 Hustopeče 01:16:54
1072 1885 Attasek Radek 1972 MB 295 01:16:56
1073 911 Havelka Ondřej 1987 MA 476 Avast 01:16:57
1074 2158 Blatný Oldřich 1982 MA 477 01:16:58
1075 1655 Linhart Milan 1964 MC 74 KBA-Grafitec Dobruška 01:16:58
1076 1306 Klucik Michal 1980 MA 478 Vorvane von z vane 01:17:00
1077 2420 Podhorný Martin 1983 MA 479 01:17:00
1078 1805 Krajíček Ondřej 1975 MB 296 01:17:00
1079 2114 Pekařová Anna 1991 ZA 97 01:17:04
1080 1239 Belej Žiga 1993 MA 480 01:17:04
1081 673 Brož David 1979 MB 297 01:17:04
1082 777 Freund Leoš 1963 MC 75 Fitness centrum u kostela 01:17:06
1083 809 Mecháček Michal 1998 MA 481 Draci 01:17:06
1084 1871 Žák Libor 1971 MB 298 01:17:07
1085 811 Mecháček Ondrej 1988 MA 482 Draci 01:17:07
1086 2347 Vaněk Martin 1993 MA 483 Česká republika 01:17:07
1087 2318 Svoboda Lumír 1971 MB 299 Česká republika 01:17:09
1088 675 Divácký Přemysl 1949 ME 1 Moravská Slavia 01:17:10
1089 1511 Svobodová Soňa 1968 ZC 6 SKP Kometa Brno 01:17:11
1090 1143 Gvozdják Juraj 1969 MC 76 Run like SAP 01:17:11
1091 1103 Jaroš Vladimír 1983 MA 484 PwC 01:17:11
1092 627 MIklánková Jana 1999 ZJ 10 Tatínkova holčička 01:17:12
1093 1767 Müller Martin 2000 MJ 54 LS Brno 01:17:12
1094 1936 Hrstková Iva 1976 ZB 51 Sanasport runners Brno 01:17:13
1095 812 Rotrekl Petr 1990 MA 485 Draci 01:17:13
1096 1027 Špaček Petr 1987 MA 486 Konica Minolta 01:17:13
1097 1289 Šmerda Miroslav 1961 MC 77 01:17:13
1098 2666 Jagelská Natalia 1984 ZA 98 ATEX - Dělníci běhu 01:17:14
1099 1627 Slaný Norbert 1972 MB 300 01:17:14
1100 1497 Růžičková Lenka 1971 ZB 52 01:17:15
1101 715 Kirš Michal 1990 MA 487 Rapid Footjob 01:17:18
1102 1388 Kopčil Tomáš 1996 MA 488 ČEZ 01:17:18
1103 810 Kovarik Milan 1977 MB 301 Draci 01:17:18
1104 1177 Černý Jaroslav 1979 MB 302 TOPWET RUNNING TEAM 01:17:19
1105 1574 Matouš Pavel 1977 MB 303 01:17:20
1106 691 Holička Vojtěch 1986 MA 489 01:17:20
1107 787 Plhal Jiří 1979 MB 304 Brno 01:17:23
1108 2611 Ťápal Adam 1989 MA 490 01:17:23
1109 1048 Petřek Martin 1995 MA 491 ON Semiconductor 01:17:24
1110 2370 Filipovič Ondřej 1984 MA 492 AC Dezoláti z Gédu 01:17:25
1111 1566 Svitálek Petr 1986 MA 493 HODOR 01:17:27
1112 1634 Růžička Adam 1993 MA 494 01:17:27
1113 1399 Sobotková Iva 1994 ZA 99 01:17:27
1114 1513 Sátora Radek 1983 MA 495 01:17:28
1115 2274 Soják Jiří 1982 MA 496 01:17:29
1116 2071 Kubát Petr 1986 MA 497 Triexpert Milt racing team 01:17:30
1117 762 Kraváček Petr 1972 MB 305 01:17:30
1118 1375 Uher Jan 1972 MB 306 01:17:32
1119 1533 Jáni Martin 1986 MA 498 01:17:33
1120 1496 Vojtová Daniela 1969 ZC 7 AK Tišnov 01:17:33
1121 1673 Šplíchal Jan 1977 MB 307 01:17:33
1122 1669 Slezáková Kristýna 1986 ZA 100 01:17:36
1123 1202 Cvan Břetislav 1958 MD 16 01:17:39
1124 1471 Vojta Jan 1987 MA 499 CT Project 01:17:41
1124 947 Roth Peter 1987 MA 499 CAD-PRO 01:17:41
1126 1236 Janásová Veronika 1982 ZA 101 01:17:42
1127 776 Zeman Vladimír 1959 MD 17 Sokol Kolín 01:17:43
1128 1171 Janáček Petr 1975 MB 308 Run like SAP 01:17:43
1129 1542 Bukáček Jakub 1992 MA 501 01:17:44
1130 1296 Vrzalová Jindřiška 1968 ZC 8 Ak Tišnov 01:17:44
1131 1955 Machala Tomáš 1986 MA 502 RAPA Brno 01:17:47
1132 1783 Chodúrová Martina 1976 ZB 53 01:17:49
1133 1689 Kubátová Eva 1983 ZA 102 SKP Kometa Badminton Brno 01:17:50
1134 1540 Škarecký Radek 1967 MC 78 01:17:51
1135 1302 Hrdý Jakub 1987 MA 503 Atlas Copco Run Team 01:17:52
1136 1333 Boušek  Tomáš 1990 MA 504 Česká republika 01:17:55
1137 1145 Pirochta Jiří 1990 MA 505 Run like SAP 01:17:55
1138 1555 Krontorád Vítězslav 1982 MA 506 SK Herink 01:17:57
1139 1892 Dostál Tomáš 1974 MB 309 01:17:57
1140 1097 Drápal Vojtěch 1990 MA 507 PwC 01:17:58
1141 1201 Jindřich Marek 1975 MB 310 01:17:58
1142 1138 Bryša Rudolf 1979 MB 311 Run like SAP 01:18:00
1143 1893 Kočí Radek 1989 MA 508 01:18:00
1144 1268 Vostrejž David 1988 MA 509 01:18:00
1145 1840 Hortová Kateřina 1986 ZA 103 01:18:01
1146 970 Kosina Jiří 1983 MA 510 Honeywell 01:18:01
1147 994 Brož Radek 1980 MA 511 Konica Minolta 01:18:02
1148 1562 Sršňová Magda 1989 ZA 104 01:18:02
1149 1352 Milec Andej 1982 MA 512 Herinker 01:18:02
1150 1599 Vencour Dušan 1961 MC 79 01:18:06
1151 1924 Miltáková Aneta 1994 ZA 105 01:18:06
1152 424 Benýšek-Hertlová Zdenka 1977 ZB 54 01:18:08
1153 1380 Pavelka Robert 1978 MB 312 01:18:08
1154 1206 Dobrovolný Jaromír 1974 MB 313 Dolní Heršpice-Přízřenice 01:18:08
1155 978 Blazeniak Martin 1983 MA 513 Honeywell 01:18:09
1156 1495 Minárik Marián 1990 MA 514 01:18:09
1157 1716 Dvořáková Iva 1991 ZA 106 01:18:11
1158 1721 Zavřelová Štěpánka 1990 ZA 107 01:18:13
1159 1508 Peroutková Alena 1987 ZA 108 ČEZ 01:18:13
1160 1606 Karásek Tomáš 1981 MA 515 Česká republika 01:18:14
1161 1728 Gebhartová Jana 1984 ZA 109 01:18:14
1162 1415 Vojáček Milan 1976 MB 314 7610313876 01:18:14
1163 1900 Kaňa Veronika 1988 ZA 110 Triexpert Milt Racing Team 01:18:15
1164 2052 Blumenschein Petr 1977 MB 315 Česká republika 01:18:15
1165 1572 Pírková Zuzana 1980 ZA 111 DDB 01:18:16
1166 2073 Jerlingová Lucie 1980 ZA 112 Triexpert Milt Racing Team 01:18:16
1167 1386 Dostálová Nikola 1999 ZJ 11 TJ Liga stovkařů Olomouc 01:18:17
1168 951 Zelený David 1988 MA 516 CAD-PRO 01:18:17
1169 2441 Nepejchal Adam 1993 MA 517 Atlas Copco Run Team 01:18:18
1170 1494 Sukaný Daniel 1992 MA 518 MILT team 01:18:20
1171 1581 Peniáková Radka 1983 ZA 113 01:18:23
1172 1590 Juráček Michal 1978 MB 316 01:18:23
1173 1589 Bačovský Martin 1977 MB 317 01:18:24
1174 1389 Straková Tereza 1986 MA 519 Bartosini 01:18:24
1175 1764 Láníková Kateřina 1982 ZA 114 SK Rudá Hvězda Kroměříž 01:18:24
1176 1492 Glotov Alexander 1973 MB 318 Tschechien 01:18:25
1177 1729 Geryk Vojtěch 1985 MA 520 01:18:25
1178 2190 Paseková Tereza 1982 ZA 115 mabruk 01:18:26
1179 1832 Přecechtěl Tomáš 1981 MA 521 01:18:26
1180 1668 Komanec Robert 1969 MC 80 Lukovany 01:18:27
1181 2111 Doležal Ondřej 2000 MJ 55 01:18:27
1182 626 Chalupková Klára 1992 ZA 116 01:18:27
1183 1605 Škvařilová Eva 1973 ZB 55 RSFK 01:18:28
1184 2270 Vrtal Roman 1988 MA 522 Česká Republika 01:18:29
1185 1619 Kubový Petr 1973 MB 319 01:18:32
1186 372 Webersinke Jan 1988 MA 523 Štefko Running Team 01:18:32
1187 1596 Žárská Silvana 1966 ZC 9 - 01:18:32
1188 692 Bárta Robert 1972 MB 320 01:18:32
1189 1392 Jilka Josef 1965 MC 81 01:18:33
1190 1684 Bulínová Jitka 1993 ZA 117 Turtles Znojmo 01:18:34
1191 1498 Blaha Marek 1969 MC 82 JaroškaRun 01:18:35
1192 1563 Slámová Markéta 1978 ZB 56 01:18:35
1193 1616 Crha Jiří 1984 MA 524 Česká republika 01:18:36
1194 1659 Kočí Heidi 1997 ZA 118 Brno 01:18:37
1195 1335 Trejo Marco 1983 MA 525 01:18:38
1196 912 Lepič Jakub 1981 MA 526 Avast 01:18:38
1197 728 Derner Michal 1988 MA 527 01:18:38
1198 1383 Luskačová  Hana 1982 ZA 119 duosmile.cz 01:18:39
1199 1367 Hlaváček Pavel 1968 MC 83 01:18:39
1200 1573 Šild Libor 1978 MB 321 Sokol Juliánov 01:18:40
1201 1614 Hégrová Ivona 1969 ZC 10 Valím Valím Hostěrádky 01:18:41
1202 1984 Sychrová Daniela 1984 ZA 120 VSK Mendelu Brno 01:18:41
1203 2117 Císařová  Jana 1980 ZA 121 01:18:41
1204 1211 Šimonek Michal 1980 MA 528 AKSON-Skerik 01:18:42
1205 1322 Štekl Martin 1977 MB 322 Running Zone 01:18:43
1206 1541 Ivan Jaroslav 1960 MC 84 Karlín 01:18:43
1207 742 Michálek Martin 1982 MA 529 WilliJemSe 01:18:44
1208 1809 Dumek Aleš 1973 MB 323 Šachy Zastávka 01:18:44
1209 2129 Pilátová Veronika 1984 ZA 122 01:18:45
1210 1705 Deuser Martin 1969 MC 85 HO Rebel 01:18:45
1211 1937 Čápová Alena 1990 ZA 123 Česká republika 01:18:45
1212 1927 Winkler Tomáš 1990 MA 530 01:18:46
1213 2447 Brejchová Ingrid 1989 ZA 124 ČEZ 01:18:46
1214 1630 Huryta Ladislav 1972 MB 324 BC U Křížku 01:18:47
1215 1870 Berta Lukáš 1979 MB 325 Svobodná vlaštovka 01:18:48
1216 1869 Juránek Pavel 1978 MB 326 Svobodná vlaštovka 01:18:48
1217 1863 Sommer Ladislav 1987 MA 531 01:18:49
1218 2079 Hurta Adam 1990 MA 532 01:18:49
1219 656 Dvořáková  Lucie 2002 ZJ 12 LS Brno 01:18:49
1220 763 Vodička Radek 1969 MC 86 ARTOSS REALITY BRNO 01:18:49
1220 1548 Vohlídková Kristýna 1976 ZB 57 ČEZ 01:18:49
1222 983 Krejčí Petr 1978 MB 327 Honeywell 01:18:50
1223 1332 Zaoral Tomáš 1988 MA 533 Purple Technology 01:18:50
1224 1017 Urubek Vladislav 1990 MA 534 Konica Minolta 01:18:51
1225 2550 Perničková Magda 1978 ZB 58 01:18:51
1226 1373 Pospíchal Jan 1991 MA 535 01:18:51
1227 1654 Jandová Mária 1980 ZA 125 01:18:52
1228 1536 Hudec Tomáš 1968 MC 87 01:18:52
1229 1382 Huláková Leona 1966 ZC 11 01:18:53
1230 1433 Koláček Tomáš 1985 MA 536 LS Brno 01:18:54
1231 635 Trnková Karla 1985 ZA 126 01:18:54
1232 1099 Huňková Helena 1983 ZA 127 PwC 01:18:54
1233 1262 Bodlák Martin 1979 MB 328 01:18:55
1234 1528 Vašíček Radovan 1973 MB 329 01:18:55
1235 1645 Bárta Martin 1990 MA 537 Moravské Knínice 01:18:58
1236 2534 Sychra Mojmír 1977 MB 330 Bartosini 01:18:59
1237 2102 Karásek Roman 1991 MA 538 01:19:00
1238 363 Půža David 1982 MA 539 01:19:02
1239 1835 Machučová Monika 1991 ZA 128 Runeři Družstevník Drnovice 01:19:02
1240 374 Kresta Roman 1965 MC 88 orel zidenice 01:19:03
1241 2064 Vrbka David 1972 MB 331 Mizuno Czech 01:19:03
1242 1026 Šedá Lenka 1991 ZA 129 Konica Minolta 01:19:04
1243 671 Oceľová Jana 1984 ZA 130 Orea Hotel Voroněž 01:19:05
1244 1430 Luskačová Eva 1982 ZA 131 duosmile.cz 01:19:06
1245 1683 Raul Ondřej 1988 MA 540 01:19:06
1246 1811 Gabriel Jiří 1955 MD 18 Českárepublika 01:19:08
1247 1000 Křiva Jakub 1986 MA 541 Konica Minolta 01:19:09
1248 1337 Vach Ondřej 1979 MB 332 01:19:09
1249 977 Knoth Marek 1979 MB 333 Honeywell 01:19:12
1250 1354 Václavek Martin 1984 MA 542 STG Vyškov 01:19:15
1251 540 Procházka Petr 1988 MA 543 Vnorovy 01:19:16
1252 1748 Dzurenda Ján 1989 MA 544 Česká republika 01:19:18
1253 1681 Bachurková Jitka 1971 ZB 59 Running zone Brno 01:19:18
1254 1457 Pacek Ondřej 1983 MA 545 Atlas Copco Run Team 01:19:20
1255 1942 Kucharíková Jarmila 1977 ZB 60 01:19:21
1256 1478 Dočkalová Pavlína 1988 ZA 132 01:19:23
1257 2575 Sova Michal 1977 MB 334 01:19:23
1258 1752 Halmazňa David 1993 MA 546 01:19:24
1259 1583 Řezáčová Zuzana 2000 ZJ 13 Zbraslav 01:19:25
1260 2551 Zažímalová Martina 1978 ZB 61 01:19:27
1261 1741 Filka Petr 1973 MB 335 AC Lubě 01:19:27
1262 1564 Pecinová Anna 1985 ZA 133 Česká republika 01:19:29
1263 1010 Vespalec Tomáš 1990 MA 547 Konica Minolta 01:19:29
1264 624 Markvart Josef 1984 MA 548 Atlas Copco Run Team 01:19:29
1265 1056 Tovaryš Pavel 1977 MB 336 ON Semiconductor 01:19:30
1266 1167 Tůma Jan 1992 MA 549 Run like SAP 01:19:30
1267 1746 Suchomel Jiří 1951 MD 19 01:19:33
1268 415 Nosilová Anna 1984 ZA 134 TEMPO MAKERS 01:19:35
1269 1102 Marholdová Dora 1975 ZB 62 PwC 01:19:35
1270 1769 Vošterová Regina 1974 ZB 63 01:19:36
1271 1258 Adamčík Jozef 1965 MC 89 01:19:36
1272 1214 Jičínská Marie 1999 ZJ 14 01:19:36
1273 1881 Novotná  Zuzana 1993 ZA 135 01:19:37
1274 1182 Smolík Lukáš 1994 MA 550 TOPWET RUNNING TEAM 01:19:37
1275 2560 Smolinský Martin 1972 MB 337 01:19:38
1276 1140 Zradula Lukáš 1987 MA 551 Run like SAP 01:19:38
1277 1472 Bieláková Anna 1996 ZA 136 01:19:39
1278 2652 Ježek Pavel 1972 MB 338 FC Barcelona.cz 01:19:39
1279 1961 Nagy Marek 1975 MB 339 01:19:40
1280 1479 Suchancová Vladimíra 1986 ZA 137 01:19:41
1281 1015 Eliáš Martin 1978 MB 340 Konica Minolta 01:19:42
1282 1522 Štěpánková Petra 1983 ZA 138 01:19:44
1283 1792 Peňáz Pavel 1988 MA 552 01:19:45
1284 1529 Podhorská Hana 1979 ZB 64 01:19:47
1285 1666 Dufek Jaroslav 1956 MD 20 01:19:48
1286 1419 Malá Martina 1988 ZA 139 01:19:49
1287 1858 Vala Michal 1982 MA 553 01:19:49
1288 1780 Kučerová Stanislava 1979 ZB 65 01:19:54
1289 2105 Čapoun Michal 1989 MA 554 01:19:54
1290 952 Smokoň Pavol 1989 MA 555 CAD-PRO 01:19:55
1291 2090 Hendrych Michal 1983 MA 556 01:19:56
1292 2282 Píšková Lenka 1973 ZB 66 01:19:56
1293 2329 Jahodová Veronika 1982 ZA 140 Česká republika 01:19:58
1294 1422 Smetanová Kateřina 1975 ZB 67 01:19:59
1295 744 Zámečník Stanislav 1992 MA 557 01:19:59
1296 2103 Homola Jan 1982 MA 558 01:20:00
1297 1883 Hubený Jan 1978 MB 341 Extra Brno 01:20:00
1298 1255 Jegla Martin 1990 MA 559 01:20:00
1299 1545 Komárek Tomáš 1976 MB 342 01:20:05
1300 2460 Pernica Přemysl 1981 MA 560 Running HELIOS 01:20:06
1301 517 Voráč Vít 1998 MA 561 01:20:06
1302 1369 Boll Karsten 1971 MB 343 Germany 01:20:07
1303 1834 Novotná Jana 1986 ZA 141 Běžecký klub České spořitelny 01:20:07
1304 1148 Novotný Josef 1977 MB 344 Run like SAP 01:20:09
1305 1601 Bervida Luboš 1977 MB 345 01:20:11
1306 694 Sýkorová Jana 1976 ZB 68 SK Oceláci Ostrava 01:20:12
1307 2248 Ševčíková  Jana 1973 ZB 69 01:20:13
1308 1785 Novosedlík Ľubomír 1966 MC 90 ŠK pre Radosť Nitra 01:20:14
1309 1005 Jílek Pavel 1978 MB 346 Konica Minolta 01:20:14
1310 426 Reinoha David 1992 MA 562 01:20:17
1311 1664 Schmier Alexander 1966 MC 91 01:20:18
1312 541 Parma Tomáš 1970 MB 347 Superlife.cz 01:20:18
1313 1781 Uchytil Bořivoj 1952 MD 21 01:20:20
1314 1756 Smékalová Martina 1972 ZB 70 Praha 9 01:20:20
1315 1789 Protivínský Vojtěch 2002 MJ 56 01:20:21
1316 1830 Matějka Lukáš 1982 MA 563 Lundegaard 01:20:21
1317 1180 Kopecký Lukáš 1991 MA 564 TOPWET RUNNING TEAM 01:20:21
1318 1462 Bečička Petr 1960 MC 92 Hal3000 01:20:22
1319 1758 Kuimcidis Nikolas 1982 MA 565 Hovnocuc 01:20:24
1320 1831 Richterová Petra 1978 ZB 71 01:20:25
1321 1291 Michálková Eva 1987 ZA 142 Wandera 01:20:25
1322 1451 Prokop Aleš 1972 MB 348 Essence International 01:20:26
1323 683 Dovičín Petr 1979 MB 349 BBB team 01:20:27
1324 953 Gorný René 1978 MB 350 CAD-PRO 01:20:27
1325 439 Salzman Richard 1977 MB 351 Maccabi Brno 01:20:28
1326 1911 Vašát Martin 1994 MA 566 01:20:31
1327 1317 Novotný Ondřej 1973 MB 352 Oddíl 2015 01:20:32
1328 1700 Tomíšková Alexandra 1982 ZA 143 Česká republika 01:20:33
1329 1343 Krčálová Šárka 1965 ZC 12 Česká republika 01:20:33
1330 1039 Vacek Lukáš 1994 MA 567 MGM COMPRO 01:20:35
1331 1160 Orel Marek 1960 MC 93 Run like SAP 01:20:35
1332 1515 Bielák Jan 1988 MA 568 01:20:37
1333 985 Škvarka Marek 1991 MA 569 Honeywell 01:20:37
1334 1618 Řezáč Martin 1991 MA 570 01:20:38
1335 1745 Ferianček Ivan 1983 MA 571 01:20:38
1336 1844 Geršlová Hana 1968 ZC 13 01:20:40
1337 2036 Pokorná  Kateřina 1987 ZA 144 01:20:41
1338 1889 Zapletal Vít 1991 MA 572 01:20:42
1339 433 Johanides Petr 1984 MA 573 Česká Republika 01:20:43
1340 410 Vajrauchová Iveta 1993 ZA 145 Česká Republika 01:20:43
1341 2012 Pytelová Veronika 1976 ZB 72 Atlas Copco Run Team 01:20:43
1342 1629 Boček Libor 1976 MB 353 G5 01:20:44
1343 1351 Pilný Ondřej 1982 MA 574 ČEZ 01:20:45
1344 1501 Dodková Petra 1984 ZA 146 Česká Republika 01:20:47
1345 1263 Prus Ondřej 1998 MA 575 01:20:48
1346 1427 Obůrková Veronika 1990 ZA 147 01:20:49
1347 2491 Vladimír Ftorek 1965 MC 94 01:20:51
1348 2006 Smolinská Anna 2000 ZJ 15 01:20:51
1349 1535 Grohmann Robert 1979 MB 354 SRA 01:20:53
1350 2448 Jakubcová Lucie 1987 ZA 148 Jihomoravský 01:20:55
1351 1896 Dittrich Ivo 1981 MA 576 Lazy Vilém 01:20:56
1352 1953 Majer Karol 1983 MA 577 01:20:57
1353 2150 Komarovský Petr 1965 MC 95 01:20:58
1354 2235 Šancová Marta 1972 ZB 73 Česká republika 01:20:58
1355 1149 Hodík Karel 1975 MB 355 Run like SAP 01:21:00
1356 1826 Buřilová Šárka 1989 ZA 149 Česká republika 01:21:00
1357 1499 Fráňová Bronislava 1974 ZB 74 Silůvky 01:21:01
1358 943 Pniak Michal 1972 MB 356 BIOCONT 01:21:02
1359 1166 Bednář David 1979 MB 357 Run like SAP 01:21:02
1360 930 Hanyáš Martin 1989 MA 578 Avast 01:21:03
1361 1062 Šolc Jiří 1974 MB 358 ON Semiconductor 01:21:04
1362 941 Pniak Katarzyna 1970 ZB 75 BIOCONT 01:21:05
1363 2558 Laciná Jana 1984 ZA 150 01:21:05
1364 1093 Hájek Stanislav 1974 MB 359 Pwc 01:21:06
1365 1640 Holík Jiří 1967 MC 96 01:21:07
1366 1584 Hulák Robert 1966 MC 97 01:21:07
1367 1949 Klein Jan 1962 MC 98 01:21:08
1368 2019 Pořízek Petr 1968 MC 99 01:21:08
1369 1078 Kudrnová Radka 1975 ZB 76 ON Semiconductor 01:21:08
1370 1443 Kuráňová Nikola 1972 ZB 77 Česká republika 01:21:08
1371 1509 Mertlík Lukáš 1984 MA 579 Miroslav 01:21:08
1372 1735 Papež Ondřej 1989 MA 580 01:21:11
1373 2106 Mlčochová  Pavlína 1970 ZB 78 01:21:12
1374 1642 Meister Mojmír 1978 MB 360 PSK Znojmo 01:21:12
1375 999 Takayanagi Kazumasa 1984 MA 581 Konica Minolta 01:21:14
1376 1357 Maťas Marek 1988 MA 582 01:21:15
1377 1736 Krátká Květa 1974 ZB 79 01:21:16
1378 1237 Kosik Kristina 1990 ZA 151 01:21:17
1379 1944 Ledererová Judita 1995 ZA 152 CK BRENNA 01:21:18
1380 1557 Polák Michal 1987 MA 583 01:21:19
1381 2369 Brabcová Kateřina 1982 ZA 153 Running Zone 01:21:20
1382 923 Földy Peter 1979 MB 361 Avast 01:21:20
1383 1751 Střítežská  Jolana 1972 ZB 80 01:21:20
1384 653 Jabůrek Ondřej 1985 MA 584 Hotel Voroněž 01:21:20
1385 1854 Novotný Radek 1980 MA 585 01:21:21
1386 1638 Novák Jan 1961 MC 100 01:21:21
1387 1526 Slováček Jaroslav 1954 MD 22 01:21:22
1388 920 Mik Petr 1982 MA 586 Avast 01:21:22
1389 1806 Fajkusová Anna 1988 ZA 154 01:21:22
1390 1799 Zezulka Petr 1981 MA 587 BKČS 01:21:23
1391 1873 Nejezchlebová Martina 1978 ZB 81 01:21:23
1392 1158 Grbin Daniel 1974 MB 362 Run like SAP 01:21:23
1393 2208 Kosová Petra 1978 ZB 82 BKČS 01:21:25
1394 367 Hurta Marian 1993 MA 588 01:21:25
1395 2118 Lang Zdeněk 1967 MC 101 01:21:27
1396 1240 Flousek Josef 1968 MC 102 01:21:27
1397 2261 Priečková Mária 1986 ZA 155 01:21:29
1398 835 Novák Jan 1976 MB 363 POB HaDRR 01:21:30
1399 836 Jurečka Robert 1977 MB 364 POB HaDRR 01:21:31
1400 918 Bezpalcová Alena 1986 ZA 156 Avast 01:21:31
1401 833 Hujo Tomáš 1978 MB 365 POB HaDRR 01:21:31
1402 1042 Švec Dalibor 1994 MA 589 MGM COPRO 01:21:32
1403 1816 Bročková Jana 1965 ZC 14 POHODA TEAM KOPŘIVNICE 01:21:33
1404 1656 Roubíček Michal 1959 MD 23 Benrouf 01:21:33
1405 1813 Ubrová Veronika 1978 ZB 83 Fitness centrum Body Care Brno 01:21:33
1406 1215 Vzorková Monika 1983 ZA 157 AC Sportguides Rožnov p.R. 01:21:35
1407 1810 Sedláček Patrik 1979 MB 366 01:21:38
1408 1073 Jurko Roman 1977 MB 367 ON Semiconductor 01:21:38
1409 1405 Švábenský Roman 1970 MB 368 01:21:38
1410 1798 Krontorádová Ivana 1991 ZA 158 - 01:21:40
1411 1608 Staníček Josef 1983 MA 590 01:21:41
1412 1011 Bezoušek Vít 1976 MB 369 Konica Minolta 01:21:42
1413 2080 Kuncl Petr 1989 MA 591 01:21:47
1414 1084 Setlová Tereza 1994 ZA 159 ON Semiconductor 01:21:52
1415 1774 Oharek Petr 1982 MA 592 DIBOŽESUCH 01:21:53
1416 1710 Václavík Jiří 1974 MB 370 Running Zone Brno 01:21:53
1417 755 Trnka Tomáš 1976 MB 371 Mizuno Czech 01:21:53
1418 1837 Svícencová Kamila 1968 ZC 15 01:21:54
1419 2092 Hostinský  Martin 1989 MA 593 01:21:55
1420 1402 Divina Ladislav 1983 MA 594 DRAKEN Brno 01:21:56
1421 2432 Slabá Žaneta 1998 ZA 160 01:21:57
1422 1141 Michel Roman 1982 MA 595 Run like SAP 01:21:57
1423 2187 Skybová Nikola 1988 ZA 161 01:21:59
1424 83 Pohl Tomáš 1973 MB 372 PBV MTB TEAM Brno 01:22:00
1425 828 Gálik Tomáš 1990 MA 596 Milujemefotografii 01:22:02
1426 2315 Holcová Barbora 1992 ZA 162 01:22:02
1427 826 Dovičovič Michal 1992 MA 597 Milujemefotografii 01:22:03
1428 825 Prouza Michal 1986 MA 598 Milujemefotografii 01:22:03
1429 827 Pilný Jaroslav 1987 MA 599 Milujemefotografii 01:22:03
1430 2609 Vaněk Martin 1978 MB 373 01:22:03
1431 1757 Charvátová Alena 1970 ZB 84 01:22:06
1432 2246 Vašíková  Žaneta 1993 ZA 163 01:22:06
1433 1667 Vašátová Hana 1966 ZC 16 01:22:10
1434 1403 Kubíček František 1946 ME 2 Relax Dobré Pole 01:22:10
1435 607 Podroužek Fryšarová Eva 1990 ZA 164 Běhám pro Anabell 01:22:10
1436 1252 Bogdański Wojciech 1987 MA 600 01:22:11
1437 2123 Kuchařová Michaela 1978 ZB 85 01:22:12
1438 1904 Hejníček Petr 1967 MC 103 Česká republika 01:22:14
1439 1967 Duchoňová Barbora 1989 ZA 165 01:22:14
1440 1137 Špičák František 1980 MA 601 Run like SAP 01:22:14
1441 2075 Sedláček Jiří 1985 MA 602 Wandera 01:22:18
1442 1639 Nešpůrková Veronika 1990 ZA 166 01:22:20
1443 1917 Kordulová Tereza 1986 ZA 167 01:22:20
1444 544 Patočka Marek 1988 MA 603 01:22:21
1445 2167 Janovičová Dária 1980 ZA 168 Slovenská rebuplica 01:22:23
1446 2112 Javorský Roman 1967 MC 104 01:22:23
1447 1929 Blahová Alžběta 1992 ZA 169 01:22:25
1448 1449 Hána Jan 1976 MB 374 Sokol Přísnotice 01:22:26
1449 1930 Mühlbacherová Pavlína 1988 ZA 170 01:22:26
1450 821 Militký Ladislav 1958 MD 24 Mečkov 2019 01:22:27
1451 2280 Majnušová Aneta 1989 ZA 171 01:22:28
1452 1996 Nečasová Šárka 1988 ZA 172 01:22:28
1453 2365 Jurdová Monika 1986 ZA 173 01:22:31
1454 2364 Rojíček Vojtěch 1991 MA 604 01:22:31
1455 1755 Padrnosova Milada 1959 ZD 2 01:22:34
1456 1864 Pavloušková Hana 1975 ZB 86 Partička 01:22:34
1457 2283 Prachařová Lucie 1978 ZB 87 01:22:36
1458 997 Mocek Jiří 1987 MA 605 Konica Minolta 01:22:36
1459 790 Vašíček Tomáš 1981 MA 606 01:22:36
1460 2094 Passinger Milan 1992 MA 607 01:22:37
1461 1242 Málek Luděk 1970 MB 375 01:22:40
1462 1661 Nerud Pavel 1981 MA 608 01:22:40
1463 2277 Šachlová Bučková Martina 1988 ZA 174 01:22:41
1464 2023 Raida Zbyněk 1967 MC 105 01:22:44
1465 1069 Krmenec Ivo 1972 MB 376 ON Semiconductor 01:22:47
1466 1793 Kratochvílová  Dana 1994 ZA 175 01:22:47
1467 1676 Šlapal Jan 1983 MA 609 01:22:47
1468 1853 Martinková Michaela 1982 ZA 176 01:22:48
1469 1702 Nečasová Barbora 1984 ZA 177 ČR 01:22:48
1470 1644 Dostálová Vendula 1981 ZA 178 HAL 3000 01:22:48
1471 2543 Němcová Hana 1983 ZA 179 Atlas Copco Run Team 01:22:49
1472 2069 Studený Michal 1989 MA 610 Running Zone Brno 01:22:50
1473 2500 Brabenec Luboš 1989 MA 611 01:22:51
1474 924 Gembík Michal 1985 MA 612 Avast 01:22:52
1475 1907 Benešová Lenka 1985 ZA 180 01:22:53
1476 2554 Kubek Martin 1986 MA 613 01:22:54
1477 1592 Veselý Radim 1990 MA 614 MILT team 01:22:54
1478 1914 Roder Luděk 1990 MA 615 01:22:55
1479 1395 Krbůšek Radim 1974 MB 377 Česká republika 01:22:56
1480 1791 Plandorová Šárka 1979 ZB 88 Česká republika 01:22:59
1481 1740 Pavlíčková Lenka 1984 ZA 181 01:22:59
1482 1825 Čejková Michaela 1990 ZA 182 Mizuno Czech 01:23:00
1483 1866 Martinček Ivan 1977 MB 378 01:23:01
1484 1739 Andrlová Zuzana 1991 ZA 183 Atlas Copco Run Team 01:23:02
1485 2445 Konečný Václav 1977 MB 379 Česká republika 01:23:02
1486 1002 Krupka Zdeněk 1981 MA 616 Konica Minolta 01:23:03
1487 2670 Szabová Alice 2004 ZJ 16 Mizuno Czech 01:23:03
1488 1578 Dovičín Michal 1988 MA 617 Štefko running team 01:23:04
1489 1314 Kupčo David 1985 MA 618 Atlas Copco Run Team 01:23:06
1490 1230 Hladká Vladimíra 1997 ZA 184 SK Skol Brno 01:23:06
1491 1860 Šmídová Nikol 1992 ZA 185 01:23:07
1492 1861 Grim Martin 1973 MB 380 01:23:07
1493 2029 Ošmera Miroslav 1969 MC 106 01:23:08
1494 2667 Lukášek Jindřich 1979 MB 381 ATEX - Dělníci běhu 01:23:08
1495 1807 Vyzinová Lenka 1988 ZA 186 01:23:09
1496 2081 Kauerová Zuzana 1983 ZA 187 01:23:09
1497 2348 Mihálech Marek 1993 MA 619 Česká republika 01:23:09
1498 1465 Georges Steve 1973 MB 382 01:23:10
1499 2045 Stehlík František 1979 MB 383 Atlas Copco Run Team 01:23:11
1500 1591 Kopecká Romana 1997 ZA 188 Česká republika (Česko) 01:23:12
1501 1647 Mahelová Jitka 1962 ZC 17 Atletic T|ebíč 01:23:12
1502 1549 Štefánková Jana 1974 ZB 89 ČEZ 01:23:12
1503 1469 Palla Vojtěch 1985 MA 620 01:23:13
1504 1742 Surmař Zdeněk 1978 MB 384 01:23:13
1505 2292 Míčová Lenka 1984 ZA 189 01:23:13
1506 2122 Kuchař Martin 1977 MB 385 01:23:13
1507 1773 Burianová Veronika 1974 ZB 90 01:23:14
1508 1665 Kaštánek Pavel 1982 MA 621 RAPA team 01:23:14
1509 861 Dvořák Jaroslav 1973 MB 386 Už tam budem? 01:23:14
1510 863 Smolinský Peter 1981 MA 622 Už tam budem? 01:23:15
1511 864 Doležalová Jana 1975 ZB 91 Už tam budem? 01:23:15
1512 862 Kosinová Eva 1969 ZC 18 Už tam budem? 01:23:15
1513 1957 Babková Lucie 1972 ZB 92 01:23:17
1514 1060 Porubová Zuzana 1982 ZA 190 ON Semiconductor 01:23:19
1515 1080 Myšková Martina 1972 ZB 93 ON Semiconductor 01:23:21
1516 1856 Zukalová  Markéta 1990 ZA 191 01:23:22
1517 2473 Vymazalová Hana 1983 ZA 192 01:23:25
1518 1604 Mašková Ilona 1978 ZB 94 RB Highlands 01:23:26
1519 1033 Hlavizna Martin 1990 MA 623 MGM COMPRO 01:23:27
1520 2223 Petr Lukáš 1980 MA 624 Vokolo Priglu team :-) 01:23:29
1521 2093 Bouzková Klára 1986 ZA 193 01:23:29
1522 1762 Vařák Tomáš 1982 MA 625 Česká republika 01:23:32
1523 1851 Janíček Jakub 1991 MA 626 01:23:34
1524 1481 Poláková Lenka 1987 ZA 194 01:23:36
1525 2546 Přikrylová Anna 2003 ZJ 17 LS Brno 01:23:39
1526 2478 Kotasová Lucie 1990 ZA 195 01:23:41
1527 2411 Plešek Jan 1976 MB 387 01:23:43
1528 1827 Glimmer Lukáš 1967 MC 107 01:23:44
1529 2238 Peška Petr 1978 MB 388 01:23:44
1530 2400 Výtisk Radek 1982 MA 627 01:23:45
1531 1711 Švábenská Laďka 1978 ZB 95 Team Jeseníky 01:23:45
1532 2443 Sýkora Michal 1983 MA 628 Atlas Copco Run Team 01:23:45
1533 745 Czechaczková Kamila 1986 ZA 196 01:23:46
1534 1567 Manová Blanka 1974 ZB 96 AKSON 01:23:49
1535 1517 Attasek Ondřej 1993 MA 629 01:23:49
1536 2004 Fitz Jan 1995 MA 630 01:23:50
1537 1244 Vašátová  Gabriela 1992 ZA 197 01:23:50
1538 1157 Benek Radim 1975 MB 389 Run like SAP 01:23:51
1539 942 Wasowicz Agnieszka 1973 ZB 97 BIOCONT 01:23:52
1540 1733 Benková Ilona 1980 ZA 198 01:23:52
1541 2368 Mecl Karel 1963 MC 108 BK Hodonín 01:23:52
1542 1945 Sadílek Roman 1968 MC 109 ProfiNet Tigers 01:23:54
1543 1165 Plachá Lenka 1983 ZA 199 Run like SAP 01:23:55
1544 1221 Březina Jiří 1990 MA 631 ČR 01:23:57
1545 1744 Knecht Milan 1961 MC 110 ELDO Brno 01:23:59
1546 2014 Kučera Tomáš 1974 MB 390 01:23:59
1547 2414 Musil Štěpán 1993 MA 632 01:24:00
1548 1699 Symerský Lukáš 1994 MA 633 Česká republika 01:24:00
1549 998 Gráf Leoš 1971 MB 391 Konica Minolta 01:24:00
1550 1152 Ferletjak Stanislav 1988 MA 634 Run like SAP 01:24:01
1551 1552 Muhlhansl Oskar 1972 MB 392 01:24:02
1552 1329 Balák Martin 1970 MB 393 Bruslárna.cz 01:24:02
1553 2172 Poláková Šárka 1973 ZB 98 HO Lemra 01:24:03
1554 1725 Pluskalová Eliška 1992 ZA 200 01:24:04
1555 1671 Zach Milan 1967 MC 111 Báječné ženy v běhu 01:24:06
1556 1981 Šedivá Hana 1984 ZA 201 Česká republika 01:24:08
1557 1698 Muška Lubomír 1964 MC 112 Česká Republika 01:24:11
1558 2470 Bahulíková Pavla 1989 ZA 202 01:24:12
1559 2239 Fučíková Petra 1973 ZB 99 01:24:15
1560 2466 Bolčáková Tamara 2004 ZJ 18 01:24:15
1561 1454 Lebeda Luděk 1968 MC 113 01:24:15
1562 2395 Malcová Martina 1971 ZB 100 01:24:18
1563 1607 Koukal Petr 1983 MA 635 MILT team 01:24:19
1564 2258 Bojda Vojtěch 1985 MA 636 01:24:23
1565 1820 Smejkalová Miluše 1979 ZB 101 01:24:24
1566 2229 Nekužová Kristýna 1985 ZA 203 Running Lions 01:24:24
1567 1690 Doležal Jan 1971 MB 394 01:24:25
1568 1251 Závada David 1975 MB 395 PwC 01:24:25
1569 1615 Henemanová Lenka 1977 ZB 102 01:24:26
1570 2631 Kubín Tadeáš 2004 MJ 57 LS Brno 01:24:26
1571 1336 Zahradník Václav 1986 MA 637 01:24:26
1571 1845 Pisková Ilona 1978 ZB 103 01:24:26
1573 1760 Ryšavá Michaela 1979 ZB 104 Huldici 01:24:27
1574 1110 Trombalová Kateřina 1980 ZA 204 PwC 01:24:28
1575 2346 Machálková Jolana 1982 ZA 205 Česká republika 01:24:29
1576 1905 Wiener Otakar 1956 MD 25 01:24:29
1577 1817 Procházka Oldřich 1987 MA 638 01:24:30
1578 981 Hanák Jaroslav 1990 MA 639 Honeywell 01:24:31
1579 1632 Zavřelová Petra 1993 ZA 206 01:24:31
1580 2198 Bašták Matej 1988 MA 640 01:24:31
1581 919 Neugebauer David 1985 MA 641 Avast 01:24:35
1582 2267 Mařádková Martina 1989 ZA 207 01:24:35
1583 1300 Tichý Zdeněk 1956 MD 26 01:24:35
1584 1593 Janča Lukáš 1993 MA 642 01:24:36
1585 1687 Košínová Gabriela 1977 ZB 105 Triathlon Team Chrudim 01:24:37
1586 1686 Košín Roman 1975 MB 396 Triathlon Team Chrudim 01:24:37
1587 1977 Janková Zuzana 1987 ZA 208 01:24:37
1588 1070 Malenovský Ivo 1975 MB 397 ON Semiconductor 01:24:38
1589 1836 Vaculová Jana 1979 ZB 106 DDB 01:24:41
1590 2279 Kovářová Pavla 1980 ZA 209 Běhám pro Anabell 01:24:41
1591 1657 Jagošová Marie 1966 ZC 19 01:24:42
1592 2154 Venclíčková Veronika 1978 ZB 107 LEMRA LÍNÁ 01:24:43
1593 2220 Menšíková Andrea 1976 ZB 108 BC U Křížku 01:24:43
1594 1872 Hronová Natalie 2000 ZJ 19 01:24:45
1595 2209 Kos Michal 1979 MB 398 Česká republika 01:24:46
1596 2132 Vejrostová Kateřina 1979 ZB 109 01:24:46
1597 630 Kellner Libor 1971 MB 399 Česká republika 01:24:47
1598 1041 Strava Jiří 1995 MA 643 MGM COMPRO 01:24:47
1599 1796 Jaburek Petr 1983 MA 644 Mizuno Czech 01:24:48
1600 2219 Kupská Martina 1982 ZA 210 Mizuno Czech 01:24:48
1601 2222 Navara Jaromír 1985 MA 645 Mizuno Czech 01:24:49
1602 2147 Španihel Jan 2004 MJ 58 Mizuno Czech 01:24:50
1603 1565 Gejdošová Lenka 1959 ZD 3 Hodonín 01:24:51
1604 1776 Krupicová Jana 1980 ZA 211 01:24:52
1605 795 Štancl Tomáš 1983 MA 646 Mizuno Czech 01:24:52
1606 1030 Kubíková Lucie 1988 ZA 212 Konica Minolta 01:24:53
1607 1622 Kříž Milan 1984 MA 647 Bakalka group 01:24:53
1608 2048 Jiříček Lukáš 1986 MA 648 BrNet.cz 01:24:54
1609 1801 Wotke Jirka 1975 MB 400 Slow Climbers 01:24:54
1610 1976 Jurová Dagmar 1990 ZA 213 ČEZ 01:24:54
1611 2549 Kubátová Gabriela 1978 ZB 110 01:24:55
1612 2024 Zítka Lukáš 1976 MB 401 Česká republika 01:24:56
1613 2119 Večeřa  Libor 1971 MB 402 01:24:56
1614 1814 Beneš Svatopluk 1968 MC 114 01:24:57
1615 2620 Velínová Olga 1989 ZA 214 01:24:58
1616 2060 Mašková Magda 1980 ZA 215 ČR 01:24:58
1617 1447 Sloup Štěpán 1976 MB 403 01:25:00
1618 944 Beránková Eliška 1985 ZA 216 BIOCONT 01:25:00
1619 2356 Poláchová Nela 1997 ZA 217 01:25:01
1620 275 Bockaj Karel 1972 MB 404 Cesko 01:25:01
1621 1855 Škarecká Marcela 1969 ZC 20 Česká republika 01:25:08
1622 1559 Lolek Ondřej 1980 MA 649 Running zone 01:25:09
1623 2474 Hvižďová Nikola 1979 ZB 111 01:25:10
1624 1407 Pelikánová Blanka 1989 ZA 218 01:25:10
1625 1857 Machů Dita 1978 ZB 112 01:25:11
1626 2483 Dufek Milan 1978 MB 405 01:25:11
1627 1641 Blumaier Milan 1971 MB 406 ČR 01:25:14
1628 1918 Kříž  Pavel 1964 MC 115 01:25:15
1629 1933 Synek Jaroslav 1979 MB 407 01:25:16
1630 1272 Huláková Veronika 1989 ZA 219 01:25:16
1631 1828 Fabriková Blanka 1960 ZC 21 Brno 01:25:17
1632 1081 Leskovjanová Kateřina 1985 ZA 220 ON Semiconductor 01:25:19
1633 1053 Kudrna Filip 1973 MB 408 ON Semiconductor 01:25:19
1634 1897 Michalica Jindřich 1978 MB 409 01:25:21
1635 1663 Štumper Jakub 1983 MA 650 01:25:21
1636 1101 Košík Vlastimil 1986 MA 651 PwC 01:25:23
1637 2041 Šťastná Zdeňka 1965 ZC 22 ČEZ 01:25:24
1638 2040 Šťastný Jiří 1960 MC 116 ČEZ 01:25:24
1639 2381 Petr Rostislav 1960 MC 117 Česká republika 01:25:26
1640 2336 Kunc Josef 1960 MC 118 Orel Vyškov 01:25:26
1641 1503 Boháč Antonín 1969 MC 119 AČR 01:25:26
1642 1678 Prvinšek Matej 1996 MA 652 01:25:26
1643 1993 Žáková  Daniela 1973 ZB 113 Vltava Fund 01:25:27
1644 1992 Vašát Jaromír 1959 MD 27 01:25:30
1645 1824 Klimánek Martin 1977 MB 410 01:25:31
1646 2104 Kolbaba Radovan 1983 MA 653 01:25:32
1647 1912 Hortová Michaela 1996 ZA 221 01:25:32
1648 1299 Hemerková Veronika 1990 ZA 222 01:25:33
1649 2159 Fišrová Iva 1982 ZA 223 76407462 01:25:38
1650 1706 Ryšavá Alena 1990 ZA 224 Huldici 01:25:39
1651 1719 Kocourek Milan 1977 MB 411 01:25:39
1652 1965 Vlčková Olča 1981 ZA 225 01:25:45
1653 2307 Kopčil Martin 1968 MC 120 01:25:45
1654 1754 Dvořáčková Dagmar 1950 ZD 4 AC Moravská Slavia Brno 01:25:46
1655 1122 Escobar Tomas 1985 MA 654 Resideo 01:25:47
1656 1960 Patočková Eva 1982 ZA 226 Česká republika 01:25:49
1657 615 Bartoň Jiří 1970 MB 412 Rebut 01:25:50
1658 2580 Lidmilová Hana 1976 ZB 114 01:25:52
1659 1486 Venera Alois 1967 MC 121 01:25:55
1660 2202 Voráč Ladislav 1986 MA 655 ČEZ 01:25:57
1661 1282 Dvořák Petr 1993 MA 656 01:25:59
1662 1862 Lev Stanislav 1975 MB 413 Česká republika 01:26:00
1663 1113 Pilátová Gabriela 1987 ZA 227 PwC 01:26:00
1664 1068 Komora Mojmír 1995 MA 657 ON Semiconductor 01:26:01
1665 2028 Holičová Aneta 1996 ZA 228 01:26:02
1666 834 Gabzdyl Karel 1965 MC 122 POB HaDRR 01:26:03
1667 1822 Šolc Martin 1995 MA 658 APEX NMNM 01:26:03
1668 2276 Mackanič Eva 1978 ZB 115 01:26:03
1669 1787 Pustinová Hana 1996 ZA 229 Česká republika 01:26:04
1670 788 Svoboda Hynek 1992 MA 659 01:26:04
1671 2205 Slavíček Tomáš 1985 MA 660 01:26:04
1672 1364 Kosek Roman 1986 MA 661 01:26:05
1673 2484 Vondrášek Petr 1972 MB 414 01:26:06
1674 1838 Kaňovská Monika 1985 ZA 230 RSFK 01:26:06
1675 1031 Slabotinský Miloš 1986 MA 662 Konica Minolta 01:26:06
1676 2124 Svačinová Pavla 1982 ZA 231 01:26:07
1677 1901 Malec Jaroslav 1991 MA 663 01:26:08
1678 2151 Lubrichová Veronika 2004 ZJ 20 SKI-OB ŠTERNBERK 01:26:11
1679 2557 Pospíšilová Hana 1976 ZB 116 01:26:11
1680 1998 Hanuš Pavel 1986 MA 664 Sokol Syrovice 01:26:14
1681 2168 Prokeš Patrik 1979 MB 415 01:26:21
1682 1079 Smejkalová Jana 1978 ZB 117 ON Semiconductor 01:26:22
1683 1646 Fahian Martin 1982 MA 665 01:26:22
1684 1926 Blaha Martin 1965 MC 123 01:26:23
1685 2216 Menšík Ivo 1970 MB 416 Česká republika 01:26:23
1686 1909 Směřička Petr 1967 MC 124 STS Chvojkovice Brod 01:26:24
1687 2056 Večeřová Denisa 1996 ZA 232 Česká republika 01:26:25
1688 2035 Divoká Nikola 1997 ZA 233 01:26:26
1689 2037 Pokorná Lucie 1997 ZA 234 01:26:26
1690 2464 Čiklová Veronika 1991 ZA 235 01:26:27
1691 2260 Srstková Barbora 1981 ZA 236 01:26:27
1692 2387 Habáň Radovan 1971 MB 417 Česká republika 01:26:29
1693 2184 Adamišinová Alexandra 1996 ZA 237 01:26:32
1694 2180 Fišer Michal 1979 MB 418 01:26:34
1695 586 Chadim Aleš 1988 MA 666 01:26:34
1696 2472 Lengsfeld Jiri 1977 MB 419 01:26:38
1697 1768 Springerová Aneta 1988 ZA 238 01:26:38
1698 1688 Stará Lucie 1981 ZA 239 01:26:40
1699 1802 Pernek Vesna 1992 ZA 240 01:26:41
1700 2263 Hulak Petr 1985 MA 667 Huldici 01:26:41
1701 1880 Nečesaná Jana 1974 ZB 118 Česká republika 01:26:44
1702 2571 Hruboňová Eva 1984 ZA 241 Česká republika 01:26:47
1703 1420 Belej Sara 1992 ZA 242 01:26:48
1704 1463 Svoboda Miroslav 1968 MC 125 01:26:50
1705 1613 Hrůša Lukáš 1987 MA 668 01:26:51
1706 1248 Sedlář Drahomír 1956 MD 28 01:26:52
1707 2290 Hambalčík Petr 1975 MB 420 Česká Republika 01:26:55
1708 2009 Leisser Jiří 1979 MB 421 01:26:59
1709 2225 Pavlíčková  Lenka 1980 ZA 243 01:27:00
1710 2407 Kovacsová Kateřina 1991 ZA 244 01:27:00
1711 1670 Sigmund Milan 1977 MB 422 Rozběháme Břeclav 01:27:01
1712 2183 Šperková Lenka 1988 ZA 245 01:27:02
1713 910 Šustr Josef 1966 MC 126 Avast 01:27:02
1714 2068 Doležalová Tereza 1980 ZA 246 Running Zone 01:27:04
1714 2236 Moravcová Jana 1982 ZA 246 CEITEC MU 01:27:04
1716 1947 Moravec Michal 1980 MA 669 AK Kuřim 01:27:04
1717 2152 Krucká Magdalena 1987 ZA 248 01:27:04
1718 2171 Říhová Ilona 1973 ZB 119 01:27:05
1719 823 Militký Zdeněk 1979 MB 423 Mečkov 2019 01:27:05
1720 2053 Štěpánek Jakub 1987 MA 670 Česká republika 01:27:05
1721 2449 Studená Lenka 2003 MJ 59 LS Brno 01:27:05
1722 1648 Fiala Dalibor 1972 MB 424 Soběšice 01:27:08
1723 533 Škamrada Jakub 1978 MB 425 01:27:11
1724 1183 Čech David 1985 MA 671 TOPWET RUNNING TEAM 01:27:12
1725 2610 Klimentová Nikola 1994 ZA 249 01:27:12
1726 1718 Smělá Dora 1987 ZA 250 01:27:14
1727 2210 Sotolářová  Jitka 1975 ZB 120 01:27:14
1728 235 Smělý Ondřej 1983 MA 672 01:27:14
1729 1019 Staněk Josef 1969 MC 127 Konica Minolta 01:27:14
1730 1782 Přibil Ondřej 1983 MA 673 01:27:14
1731 1969 Bláha Roman 1964 MC 128 Běžecký kroužek Kaštanka 01:27:15
1732 1850 Kolouchová Ivana 1967 ZC 23 Brno 01:27:15
1733 2146 Spargel Ladislav 1973 MB 426 01:27:15
1734 2140 Bořecký Petr 1988 MA 674 Orel Řečkovice 01:27:19
1735 921 Kiška Martin 1989 MA 675 Avast 01:27:21
1736 1537 Čadová Lívia 1984 ZA 251 01:27:21
1737 799 Sládek Igor 1967 MC 129 01:27:21
1738 2379 Nováková Jitka 1984 ZA 252 Přerov 01:27:21
1739 2250 Hrabětová Jana 1978 ZB 121 01:27:22
1740 2177 Červinka Karel 1977 MB 427 01:27:22
1741 2224 Šulc  Michal 1982 MA 676 01:27:22
1742 928 Novák Nikolas 1995 MA 677 Avast 01:27:23
1743 1777 Gololobovová Blanka 1973 ZB 122 Česká republika 01:27:23
1744 1571 Letocha Martin 1977 MB 428 01:27:25
1745 1932 Tureckova Sabina 1978 ZB 123 01:27:27
1746 2230 Pokora Jindřich 1957 MD 29 01:27:27
1747 2237 Střížová Tereza 1990 ZA 253 Atlas Copco Run Team 01:27:27
1748 1603 Skoupý Pavel 1976 MB 429 01:27:27
1749 1695 Bednarská Blanka 1966 ZC 24 AC Sportguides team Rožnov 01:27:28
1750 2218 Pokorová Hana 1963 ZC 25 Česká republika 01:27:28
1751 1677 Weber Pavla 1978 ZB 124 01:27:31
1752 1679 Palatka Lukáš 1982 MA 678 01:27:32
1753 1772 Halamová Klára 1982 ZA 254 01:27:32
1754 2284 Köllnerová  Denisa 1988 ZA 255 01:27:33
1755 1995 Cechmeisterová Petra 1977 ZB 125 Sokol Přísnotice 01:27:35
1756 1631 Tomšík Matěj 1990 MA 679 01:27:36
1757 1968 Sučová Erika 1971 ZB 126 01:27:37
1758 2201 Skalická Vlasta 1951 ZD 5 TaH Praha 01:27:39
1759 1609 Růžička Michal 1984 MA 680 01:27:40
1760 1429 Syslová Edita 1988 ZA 256 01:27:41
1761 2021 Mertová Monika 1977 ZB 127 Stipendia.cz 01:27:41
1762 492 Merta Pavel 1974 MB 430 Stipendia.cz 01:27:42
1763 2548 Marečková Lucie 1987 ZA 257 01:27:43
1764 2415 Dohnal Michal 2000 MJ 60 LS Brno 01:27:43
1765 1952 Fenclová Hana 1982 ZA 258 Česká republika 01:27:43
1766 2459 Smolenová Lucie 1987 ZA 259 Running HELIOS 01:27:46
1767 2242 Kadlecová Alena 1959 ZD 6 MK Hlinsko 01:27:47
1768 1438 Sznapka Marek 1982 MA 681 01:27:49
1769 1972 Klímová Lada 1977 ZB 128 Česká republika 01:27:51
1770 1561 Salamon Jiří 1992 MA 682 První softtenisový klub Havířov 01:27:52
1771 2017 Karásková Andrea 1991 ZA 260 Atlas Copco Run Team 01:27:55
1772 1691 Vopat Martin 1980 MA 683 Atlas Copco Run Team 01:27:55
1773 1915 Císlerová Martina 1985 ZA 261 Česká republika 01:27:58
1774 1075 Jakeš Pavel 1984 MA 684 ON Semiconductor 01:27:58
1775 1650 Bartošová Daniela 1982 ZA 262 01:28:01
1776 1247 Raidová Barbora 1991 ZA 263 01:28:02
1777 2629 Malenka Petr 1974 MB 431 01:28:03
1778 2200 Pospíšilová Kateřina 1974 ZB 129 Mizuno Czech 01:28:06
1779 1635 Juřík Aleš 1981 MA 685 01:28:06
1780 1829 Novotný Petr 1980 MA 686 Gemini 01:28:07
1781 2100 Šik Vojtěch 1994 MA 687 01:28:08
1782 2050 Pokludová Iveta 1968 ZC 26 Česká republika 01:28:09
1783 2231 Lautner Vít 2003 MJ 61 01:28:12
1784 282 Stehlík Jan 1978 MB 432 01:28:12
1785 1784 Kočí Hana 1971 ZB 130 Celní služby PST 01:28:12
1786 2165 Kokojanová Blanka 1972 ZB 131 RSFK 01:28:13
1787 2272 Škapa Ladislav 1956 MD 30 01:28:13
1788 2138 Mareček Jakub 1986 MA 688 01:28:14
1789 2494 Bukovský Jan 1982 MA 689 Česká republika 01:28:14
1790 1185 Zlatohlávková Pavla 1981 ZA 264 TOPWET RUNNING TEAM 01:28:15
1791 1674 Caska Vojtěch 1954 MD 31 TJ Lodní Sporty Brno 01:28:15
1792 2015 Morovicsová Alena 1973 ZB 132 Šneci v běhu 01:28:20
1793 1680 Tryhuk Vojtěch 1977 MB 433 - 01:28:20
1794 1726 Kalvodová Lída 1980 ZA 265 01:28:20
1795 1178 Olšanský Tomáš 1991 MA 690 TOPWET RUNNING TEAM 01:28:22
1796 2574 Matějček Adam 2002 MJ 62 01:28:24
1797 1812 Pecl Radek 1978 MB 434 01:28:24
1798 2487 Pavešicová Lucia 1981 ZA 266 01:28:28
1799 2039 Mihály Marcel 1968 MC 130 Česká republika 01:28:28
1800 1973 Pernek Vinko 1960 MC 131 01:28:29
1801 1551 Navrátil Petr 1963 MC 132 01:28:30
1802 2309 Blovský Martin 1990 MA 691 E.ON 01:28:31
1802 1568 Ježková Markéta 1993 ZA 267 Mizuno Czech 01:28:31
1804 2145 Bauchová Hana 1963 ZC 27 01:28:32
1805 2169 Minol Karel 1956 MD 32 Česká republika 01:28:33
1806 1732 Procházková Lucie 2001 ZJ 21 01:28:36
1807 1948 Tomčová Denisa 1993 ZA 268 01:28:36
1808 1326 Moučka Jan 1956 MD 33 Running Zone Brno 01:28:36
1809 2199 Kučírek Petr 1964 MC 133 01:28:38
1810 2234 Adamčíková Barbara 1997 ZA 269 01:28:39
1811 2109 Passinger Břetislav 1976 MB 435 01:28:39
1812 980 Jemelka Ondřej 1986 MA 692 Honeywell 01:28:41
1813 1956 Jandová Michaela 1970 ZB 133 ABND racing team 01:28:42
1814 2127 Raidová Bohuslava 1968 ZC 28 01:28:44
1815 1895 Maxová Veronika 1986 ZA 270 01:28:45
1816 2454 Doležal Jiří 1978 MB 436 Running HELIOS 01:28:46
1817 2330 Adamec František 1977 MB 437 01:28:47
1818 1743 Štumpf Anna 1985 ZA 271 01:28:53
1819 1765 Štumpf Ondřej 1981 MA 693 01:28:53
1820 1170 Holec Jiří 1968 MC 134 Run like SAP 01:28:54
1821 1913 Zigo Michal 1986 MA 694 01:28:54
1822 1959 Svacha Kathy 1982 ZA 272 01:28:58
1823 1910 Lukovská Andrea 1973 ZB 134 Rohatec 01:29:00
1824 805 Halm Martin 1987 MA 695 BORGA 01:29:01
1825 806 Vojta Martin 1988 MA 696 BORGA 01:29:01
1826 1938 Vlček Tomáš 1981 MA 697 Česká republika 01:29:02
1827 265 Šťastný Milan 1966 MC 135 WilliJemSe 01:29:03
1828 2659 Syřišťová Kateřina 1979 ZB 135 01:29:09
1829 2214 Rájecká Veronika 1993 ZA 273 01:29:18
1830 1986 Geryk Eliška 1988 ZA 274 01:29:22
1831 1179 Adamová Dagmar 1982 ZA 275 TOPWET RUNNING TEAM 01:29:25
1832 1586 Šticová Kateřina 1989 ZA 276 01:29:26
1833 2245 Knéslová Petra 1983 ZA 277 01:29:26
1834 2378 Veselá Veronika 1994 ZA 278 ČESKÁ REPUBLIKA 01:29:26
1835 2371 Hakl Karel 1978 MB 438 Česká republika 01:29:28
1836 2461 Malotová  Hana 1976 ZB 136 Šneci v běhu 01:29:28
1837 2375 Bílková Hana 1989 ZA 279 01:29:35
1838 2632 Kapounová Monika 1992 ZA 280 Česká republika 01:29:35
1839 2376 Plevová Markéta 1991 ZA 281 01:29:35
1840 2475 Pokorná Markéta 1978 ZB 137 01:29:38
1841 1174 Lipták Jiří 1994 MA 698 TOPWET RUNNING TEAM 01:29:39
1842 2142 Ingrštová Gabriela 1973 ZB 138 Česká republika 01:29:39
1843 2324 Staníčková  Lenka 1985 ZA 282 NF Kometa 01:29:41
1844 1878 Zeman  Zdeněk 1984 MA 699 NF Kometa 01:29:41
1845 1014 Kolář Jan 1979 MB 439 Konica Minolta 01:29:42
1846 1954 Plášková Hana 1981 ZA 283 01:29:42
1847 925 Engleman Shawn 1976 MB 440 Avast 01:29:43
1848 1823 Novotný Roman 1966 MC 136 TEMPO MAKERS 01:29:45
1848 2025 Koukal Miroslav 1960 MC 136 kukini 01:29:45
1850 1112 Lukáčová Andrea 1991 ZA 284 PwC 01:29:46
1851 1987 Semanová  Mirka 1983 ZA 285 01:29:47
1852 2577 Šplíchal Martin 1982 MA 700 01:29:47
1853 1625 Staš  Peter 1980 MA 701 01:29:50
1854 2215 Hlaváčková Petra 1992 ZA 286 01:29:52
1855 1970 Bednář Jiří 1962 MC 138 Česká republika 01:29:54
1856 1169 Procházková Jana 1980 ZA 287 Run like SAP 01:29:54
1857 1894 Pokorná Renáta 1976 ZB 139 ... 01:29:54
1858 97 Kříž Michal 1981 MA 702 Vinařství u Křížů 01:29:55
1859 1105 Paška Kevin 1992 MA 703 PwC 01:29:56
1860 2133 Plechatová Martina 1977 ZB 140 ČEZ 01:29:57
1861 1978 Vala Martin 1989 MA 704 01:30:02
1862 1908 Přikryl Miroslav 1970 MB 441 01:30:04
1863 2001 Doubek Michal 1974 MB 442 Česká Republika 01:30:05
1864 1658 Chmela Robert 1948 ME 3 01:30:06
1865 1257 Sedlák Tomáš 1977 MB 443 01:30:10
1866 2603 Krajíčková Kateřina 1980 ZA 288 Česká republika 01:30:10
1867 1009 Šťastný Pavel 1991 MA 705 Konica Minolta 01:30:10
1868 1227 Pešout Jiří 1987 MA 706 Pegovar Chotěboř 01:30:12
1869 2197 Sadílek Petr 1973 MB 444 Atleti Zbraslav 01:30:15
1870 2179 Zemánková Naděžda 1985 ZA 289 01:30:16
1871 1082 Ďurík Marián 1973 MB 445 ON Semiconductor 01:30:16
1872 1083 Skýpala Erik 1993 MA 707 ON Semiconductor 01:30:16
1873 1356 Jakubcová Simona 1986 ZA 290 01:30:17
1874 2254 Červinková  Kateřina 1977 ZB 141 01:30:17
1875 2506 Chudárková Lucie 1985 ZA 291 01:30:20
1876 2384 Hendrychová Petra 1987 ZA 292 01:30:23
1877 1859 Valová Tatiana 1987 ZA 293 CZECH REPUBLIC 01:30:31
1878 2259 Pohanka Pavel 1978 MB 446 01:30:31
1879 2174 Kapavík Radim 1985 MA 708 01:30:35
1880 1004 Staněk Miroslav 1972 MB 447 Konica Minolta 01:30:36
1881 2255 Magerko Martin 1974 MB 448 Vorvane von z vane 01:30:36
1882 957 Pazour Miroslav 1977 MB 449 CAD-PRO 01:30:36
1883 2390 Bednář Pavel 1961 MC 139 01:30:38
1884 2497 Knyrevičová Petra 1986 ZA 294 Česká republika 01:30:39
1885 2578 Knyrevič Michail 1987 MA 709 01:30:40
1886 2249 Hořínková Renata 1990 ZA 295 01:30:45
1887 1886 Josefík Jiří 1969 MC 140 01:30:48
1888 1988 Kubečková Jana 1973 ZB 142 01:30:48
1889 2241 Rumíšková Hana 1978 ZB 143 01:30:48
1890 2130 Marková Petra 1989 ZA 296 01:30:49
1891 2480 Samek Jan 1982 MA 710 01:30:50
1892 1997 Zachar Viktor 1992 MA 711 01:30:51
1893 2076 Hanáčková Adéla 1990 ZA 297 Zlínský kraj 01:30:53
1894 2296 Kačírek Václav 1976 MB 450 01:30:53
1895 2193 Tenorová Iva 1991 ZA 298 Česká Republika 01:30:55
1896 2033 Šrámek Pavel 1983 MA 712 01:30:55
1897 1852 Blažek Roman 1966 MC 141 STS Chvojkovice-Brod 01:30:56
1898 2252 Plesníková Erika 1971 ZB 144 01:30:57
1899 2262 Peňáz Josef 1979 MB 451 RLF! 01:31:00
1900 1001 Hradil David 1983 MA 713 Konica Minolta 01:31:01
1901 926 Kuchař Pavel 1987 MA 714 Avast 01:31:02
1902 1032 Procházková Petra 1988 ZA 299 Konica Minolta 01:31:14
1903 2306 Zapletal Josef 1999 MJ 63 01:31:17
1904 2082 Švihlík Petr 1987 MA 715 01:31:17
1905 2450 Trnka Václav 1992 MA 716 MILT team 01:31:18
1906 2034 Vondrášková Simona 1973 ZB 145 01:31:23
1907 1226 Nováková Tereza 1992 ZA 300 OCR RUNNERS OLOMOUC 01:31:25
1908 2625 Koros Marek 1985 MA 717 Atlas Copco Run Team 01:31:30
1909 2423 Sojáková Alena 1986 ZA 301 Česká republika 01:31:30
1910 2087 Sklenářová Kateřina 1995 ZA 302 01:31:33
1911 2257 Štěpánek Radek 1986 MA 718 01:31:33
1912 2621 Štěpánková Tereza 1990 ZA 303 01:31:34
1913 2189 Mašek Michal 1984 MA 719 Mizuno Czech 01:31:34
1914 2166 Peňa Cienfuegos Velasquez Armando 1987 MA 720 Česká republika 01:31:35
1915 2311 Sedláček Pavel 1953 MD 34 Moravská Slavia 01:31:42
1916 1950 Žvák Michal 1980 MA 721 01:31:42
1917 2063 Kolář David 2004 MJ 64 LS Brno 01:31:46
1918 2485 Karmelita Pavel 1971 MB 452 01:31:48
1919 2175 Goláňová Kůrová Marie 1973 ZB 146 01:31:48
1920 1941 Starosta Tomáš 1984 MA 722 01:31:51
1921 915 Kaštovský Lubomír 1981 MA 723 Avast 01:31:56
1922 1090 Veškrnová Klára 1993 ZA 304 ON Semiconductor 01:32:00
1923 2182 Jourová Eva 1983 ZA 305 JOUŘI v běhu 01:32:06
1924 1391 Vitulová Petra 1980 ZA 306 Hotel Voroněž 01:32:08
1925 876 Dziadková Dagmar 1975 ZB 147 ZETOR 01:32:08
1925 874 Vičík Jakub 1990 MA 724 ZETOR 01:32:08
1927 2633 Friedrichová Petra 1988 ZA 307 FoFo 01:32:09
1928 875 Moser Dominik 1992 MA 725 ZETOR 01:32:09
1929 873 Tomašková Marianna 1993 ZA 308 ZETOR 01:32:09
1930 2161 Mikša Zbyněk 1978 MB 453 01:32:11
1931 2120 Hanačíková Bohumila 1977 ZB 148 01:32:12
1932 2007 Kopčo Viktor 1979 MB 454 01:32:14
1933 2451 Krejčí Petr 1989 MA 726 MILT team 01:32:15
1934 2312 Niespial Katarzyna 1981 ZA 309 AK 01:32:21
1935 2351 Fiantová Jana 1960 ZC 29 01:32:21
1936 1003 Vitha Tomáš 1973 MB 455 Konica Minolta 01:32:21
1937 1876 Pánková Jana 1977 ZB 149 01:32:23
1938 2373 Pánek Martin 1978 MB 456 01:32:24
1939 1841 Hameršmíd Vladimír 1953 MD 35 Česká republika 01:32:24
1940 2271 Smutná Kateřina 1975 ZB 150 TO DONDEM TEAM 01:32:25
1941 2505 Puškelová Lucia 1993 ZA 310 AZ-Dialog Sport team 01:32:29
1942 417 Malalan Nina 1995 ZA 311 Ústavní kokoty 01:32:35
1943 2176 Procházka Ondřej 1984 MA 727 01:32:37
1944 2515 Friedlová Karolína 1989 ZA 312 Česká republika 01:32:37
1945 2266 Hajduk Tomáš 1980 MA 728 01:32:41
1946 2026 Čermák Radovan 1971 MB 457 01:32:45
1947 2354 Hermanska Jana 1980 ZA 313 01:32:51
1948 1943 Kratochvílová Taťána 1973 ZB 151 Kupařovice 01:32:53
1949 986 Kapitániková Jana 1975 ZB 152 Honeywell 01:32:54
1950 1022 Štork Ivo 1982 MA 729 Konica Minolta 01:32:54
1951 1989 Koláček Jiří 1978 MB 458 01:32:57
1952 2000 Šorlová Alexandra 1984 ZA 314 01:32:57
1953 2247 Špaček Martin 1975 MB 459 01:33:02
1954 476 Rumplík  Petr 1976 MB 460 Česká republika 01:33:03
1955 2314 Holdová Kamila 1981 ZA 315 01:33:08
1956 2088 Mácová Alena 1981 ZA 316 01:33:09
1957 2186 Kalášková Jitka 1970 ZB 153 Mizuno Czech 01:33:14
1958 2317 Zítka Jan 1975 MB 461 01:33:16
1959 2382 Protivínská Martina 1973 ZB 154 Česká republika 01:33:17
1960 2672 Zadáková Kamila 1978 ZB 155 Triexpert Milt Racing Team 01:33:17
1961 2325 Pračková Ivana 1992 ZA 317 Česká republika 01:33:18
1962 1184 Král Jakub 1985 MA 730 TOPWET RUNNING TEAM 01:33:27
1963 1884 Šandová Marcela 1982 ZA 318 01:33:28
1964 2213 Pail Martin 1983 MA 731 *Nelze aplikovat 01:33:28
1965 2062 Koláček Jaroslav 1955 MD 36 LS Brno 01:33:29
1966 2126 Divácký Jaromír 1966 MC 142 01:33:30
1967 2003 Nahodil Jaroslav 1956 MD 37 Česká republika 01:33:31
1968 2367 Machátová Miroslava 1988 ZA 319 01:33:33
1969 2207 Helešic Vladimír 1979 MB 462 01:33:34
1970 2196 Klímová Jana 1984 ZA 320 01:33:34
1971 2374 Holubová Ivana 1968 ZC 30 01:33:38
1972 2286 Moliterni Pietro 1979 MB 463 01:33:41
1973 2285 Sommerová Eva 1981 ZA 321 01:33:41
1974 2148 Svoboda Ivan 1962 MC 143 01:33:45
1975 2116 Kaňová Monika 1983 ZA 322 01:33:45
1976 2008 Vašíčková Petra 1981 ZA 323 01:33:46
1977 2349 Vydrová Michaela 1990 ZA 324 ČEZ 01:33:48
1978 1085 Janík Bohumil 1976 MB 464 ON Semiconductor 01:33:53
1979 2328 Procházková Michaela 1986 ZA 325 CEITEC-MU 01:33:53
1980 1980 Urbanová Monika 1984 ZA 326 COHC 01:33:53
1981 2281 Schneider Ondřej 1981 MA 732 01:33:54
1982 1951 Krejčířová Michaela 1992 ZA 327 01:33:54
1983 2579 Vénosová Tereza 1990 ZA 328 01:34:00
1984 2496 Kňapová Dana 1982 ZA 329 01:34:01
1985 927 Herman Zdeněk 1980 MA 733 Avast 01:34:07
1986 2481 Fialová Tatiana 1989 ZA 330 01:34:08
1987 248 Adamec Tomáš 1977 MB 465 SDH Pletený Újezd 01:34:10
1988 2592 Niespial  Miroslaw 1983 MA 734 01:34:10
1989 1920 Suchánek Jiří 1960 MC 144 01:34:13
1990 2334 Kratochvílová Zuzana 1980 ZA 331 Atlas Copco Run Team 01:34:13
1991 1277 Hýža Jiří 1975 MB 466 Jacht klub Brno 01:34:13
1992 2192 Tománková Stanislava 1955 ZD 7 01:34:14
1993 2320 Prusová Eva 1971 ZB 156 Prusová trojka 01:34:15
1994 2446 Šípková Daniela 1983 ZA 332 Česká republika 01:34:17
1995 2416 Dujsíková Kristýna 1991 ZA 333 01:34:18
1996 1939 Hykrdová Monika 1971 ZB 157 Jacht klub Brno 01:34:24
1997 2253 Rozsypalová Pavla 1970 ZB 158 Česká republika 01:34:26
1998 1966 Jamrich Pavel 1987 MA 735 01:34:29
1999 2137 Slámová Natálie 1995 ZA 334 KPS 01:34:35
2000 2388 Rumplíková Linda 1976 ZB 159 Česká republika 01:34:36
2001 2264 Leisser Hana 1984 ZA 335 01:34:36
2002 2136 Běhalová  Kateřina 1992 ZA 336 KPS 01:34:36
2003 2593 Kremláčková Petra 1976 ZB 160 01:34:38
2004 2323 Lubrichová Eva 1975 ZB 161 SKI-OB ŠTERNBERK 01:34:43
2005 2465 Švoncová Nikol 1993 ZA 337 01:34:49
2006 2097 Dubová Zuzana 1983 ZA 338 01:34:51
2007 2436 Fleissig Jan 1985 MA 736 01:34:51
2008 2533 Ševčíková Jana 1977 ZB 162 01:34:52
2009 2618 Hahnová Irena 1980 ZA 339 01:34:54
2010 1890 Procházka Jaroslav 1959 MD 38 01:34:58
2011 1020 Steiger Filip 1989 MA 737 Konica Minolta 01:34:59
2012 2338 Janek Zdeněk 1946 ME 4 01:35:05
2013 1778 Adam Marek 1974 MB 467 ČESKÁ REPUBLIKA 01:35:07
2014 2572 Bílý Eduard 2004 MJ 65 LS Brno 01:35:09
2015 1974 Maděránek Martin 1969 MC 145 01:35:09
2016 2293 Hornák Pavel 1976 MB 468 01:35:10
2017 2316 Čápová Markéta 1984 ZA 340 01:35:11
2018 2544 Svobodová Kateřina 1980 ZA 341 Česká republika 01:35:12
2019 1024 Kalmárová Žaneta 1995 ZA 342 Konica Minolta 01:35:16
2020 2399 Zámečník Pavel 1968 MC 146 Husovický coury 01:35:18
2021 2337 Stráský Daniel 1971 MB 469 SK Rozdrojovice 01:35:21
2022 2341 Kubová Veronika 1980 ZA 343 01:35:22
2023 2602 Veselá Jitka 1972 ZB 163 - 01:35:24
2024 2360 Vlčková Jana 1991 ZA 344 01:35:27
2025 2295 Švejnohová Radka 1981 ZA 345 01:35:29
2026 860 Nesporova Sirjovova Zuzana 1987 ZA 346 URGENTI 01:35:30
2027 859 Krumal Martin 1980 MA 738 URGENTI 01:35:31
2028 858 Nyklová Lenka 1973 ZB 164 URGENTI 01:35:31
2029 2326 Szoke Frantisek 1981 MA 739 01:35:33
2030 1266 Šosová Adéla 1987 ZA 347 01:35:35
2031 857 Herodek Jan 1987 MA 740 URGENTI 01:35:37
2032 2144 Staňková Slávka 1974 ZB 165 Poštorná 01:35:37
2033 803 Brandtová Martina 1976 ZB 166 4 promile 01:35:37
2034 2540 Rajdlová Monika 1992 ZA 348 Česká republika 01:35:39
2035 2391 Uhrová Helena 1989 ZA 349 01:35:48
2036 2299 Záhumenská Hana 1997 ZA 350 01:35:48
2037 2342 Smílková Dana 1978 ZB 167 Česká republika 01:35:49
2038 1256 Marek Lukáš 1993 MA 741 01:35:50
2039 1662 Freudenreich Andrea 1992 ZA 351 Prostějov 01:35:52
2040 2160 Zůda Jaroslav 1984 MA 742 Česká republika 01:35:54
2041 1672 Zeman Martin 1963 MC 147 Česká republika 01:35:56
2042 1717 Večeřová Jana 1999 ZJ 22 01:35:58
2043 766 Ocke Pierre 1980 MA 743 Česká republika 01:36:04
2044 2456 Nezval Petr 1990 MA 744 Running HELIOS 01:36:05
2045 2394 Zápařková Kateřina 1993 ZA 352 01:36:25
2046 2366 Ondráčková Eva 1975 ZB 168 ČEZ 01:36:29
2047 2660 Knetigová Markéta 1974 ZB 169 Putyka team 01:36:31
2048 2191 Švanda Matúš 1986 MA 745 Czech Republic (CZ) 01:36:32
2049 2303 Dědič Robert 1975 MB 470 01:36:34
2050 2304 Dědičová Lenka 1983 ZA 353 01:36:34
2051 2392 Chňapková Alena 1988 ZA 354 CK BRENNA 01:36:53
2052 2517 Doležalová Petra 1997 ZA 355 Česká Republika 01:36:54
2053 2289 Bosák Matěj 1984 MA 746 Bartosini 01:37:00
2054 2047 Broersma Dana 1978 ZB 170 Bartosini 01:37:00
2055 1111 Hübnerová Karolina 1980 ZA 356 PwC 01:37:01
2056 2430 Wildmannová Mirka 1970 ZB 171 01:37:01
2057 1887 Žákovská Vlasta 1987 ZA 357 01:37:02
2058 2353 Ráček Vladimír 1962 MC 148 01:37:02
2059 2605 Ebnerová Markéta 1971 ZB 172 Running HELIOS 01:37:10
2060 1979 Hudeček Pavel 1984 MA 747 Fitkul.cz 01:37:11
2061 2305 Koudelková Lucie 1988 ZA 358 01:37:12
2062 2131 Vojáčková Markéta 1993 ZA 359 01:37:14
2063 2418 Dvořák Milan 1989 MA 748 01:37:18
2064 2022 Přikryl Jan 1995 MA 749 01:37:18
2065 2355 Hronová Lucie 1998 ZA 360 01:37:21
2066 2273 Mikeš Jan 1981 MA 750 behzatrest.cz 01:37:24
2067 2402 Kříž Martin 1978 MB 471 WilliJemSe 01:37:30
2068 2275 Holub Petr 1994 MA 751 01:37:32
2069 2619 Horváth Martin 1982 MA 752 01:37:35
2070 2143 Venclová Barbora 1998 ZA 361 Česká republika 01:37:35
2071 2616 Baráková Hana 1984 ZA 362 01:37:36
2072 2587 Novotná Radka 1966 ZC 31 01:37:47
2073 2588 Kandalec Štefan 1953 MD 39 01:37:48
2074 2212 Havlíček Ladislav 1972 MB 472 01:37:49
2075 1109 Pochmanová Dana 1989 ZA 363 PwC 01:37:56
2076 2332 Bednářová Kamila 1990 ZA 364 01:37:59
2077 2421 Hierschová Lucie 1979 ZB 173 01:38:00
2078 2468 Musilová Gabriela 1995 ZA 365 01:38:02
2079 2573 Rudolfová Eva 1960 ZC 32 Šneci v běhu 01:38:06
2080 2634 Friedrich Aleš 1962 MC 149 FoFo 01:38:06
2081 2361 Pavlínková Marie 1975 ZB 174 01:38:07
2082 2561 Kovačičová Lubomíra 1971 ZB 175 CR 01:38:07
2083 1476 Zavřel Miroslav 1951 MD 40 01:38:12
2084 1106 Svoboda Ondřej 1984 MA 753 PwC 01:38:15
2085 2555 Hrbáček Zdeněk 1986 MA 754 01:38:16
2086 838 Pindurová Eva 1982 ZA 366 PRIGirLs 01:38:25
2087 839 Rychtecká Lenka 1981 ZA 367 PRIGirLs 01:38:25
2088 837 Olivová Lenka 1976 ZB 176 PRIGirLs 01:38:25
2089 840 Novotná Monika 1982 ZA 368 PRIGirLs 01:38:25
2090 984 Pirochta Pavel 1984 MA 755 Honeywell 01:38:27
2091 1898 Šmejkal Petr 1978 MB 473 01:38:33
2092 2521 Vostalová Helena 1992 ZA 369 01:38:40
2093 2408 Enžlová  Klára 1998 ZA 370 01:38:41
2094 2149 Jašková Zdeňka 1965 ZC 33 Prostě běž 01:38:51
2095 2501 Konečná Lenka 1997 ZA 371 01:38:52
2096 1902 Konečný Martin 1972 MB 474 01:38:53
2097 2170 Archleb Václav 1975 MB 475 Vencatrener.cz 01:39:01
2098 2074 Jandlová Romana 1973 ZB 177 Vencatrener.cz 01:39:02
2099 2357 Tomčík Marek 1993 MA 756 01:39:03
2100 1341 Sedláková Gabriela 1988 ZA 372 01:39:05
2101 2542 Krbůšková Miroslava 1977 ZB 178 Česká republika 01:39:12
2102 434 Postlerová Eva 1984 ZA 373 Česká Republika 01:39:12
2103 2531 Cembisová Petra 1980 ZA 374 01:39:12
2104 2528 Čajčíková Jolana 1990 ZA 375 team Cajcik 01:39:26
2105 804 Filipčík Ondřej 1989 MA 757 4 promile 01:39:32
2106 1204 Horák Miroslav 1970 MB 476 01:39:47
2107 2425 Babjak Alexander 1956 MD 41 01:39:56
2108 2489 Florianová Petra 1981 ZA 376 01:39:58
2109 461 Slavíčková Anna 1991 ZA 377 01:40:00
2110 2532 Héniková Barbora 1993 ZA 378 AZ-Dialog Sport team 01:40:01
2111 2031 Selecký Michal 1987 MA 758 AZ-Dialog Sport team 01:40:02
2112 2539 Héniková Klára 1991 ZA 379 AZ-Dialog Sport team 01:40:02
2113 2581 Hollanová Zuzana 1958 ZD 8 01:40:05
2114 2585 Corbitt Blanka 1982 ZA 380 01:40:10
2115 2352 Horká Kateřina 1977 ZB 179 01:40:18
2116 2576 Haislerová Hana 1998 ZA 381 01:40:20
2117 2613 Krýsová Eliška 1981 ZA 382 01:40:20
2118 2584 Houserová Stela 1999 ZJ 23 01:40:21
2119 822 Militký Jiří 1987 MA 759 Mečkov 2019 01:40:28
2120 824 Srb Milan 1979 MB 477 Mečkov 2019 01:40:28
2121 2409 Pavelová Radka 1972 ZB 180 01:40:37
2122 1007 Holubová Tereza 1989 ZA 383 Konica Minolta 01:40:49
2123 996 Hradil Radek 1984 MA 760 Konica Minolta 01:40:49
2124 2513 Kubecová Veronika 1984 ZA 384 Ochozští mafiáni 01:40:53
2125 1023 Beran Tomáš 1993 MA 761 Konica Minolta 01:40:54
2126 2435 Holý Josef 1941 ME 5 AC Moravská Slávia Brno 01:40:56
2127 2162 Lujková Lenka 1982 ZA 385 Vyberte prosím oblast, stát nebo provincii 01:41:00
2128 2525 Měsíčková Jitka 1968 ZC 34 01:41:08
2129 2185 Mašková Anita 1996 ZA 386 01:41:09
2130 2565 Turcovská Lenka 1968 ZC 35 Brnov 01:41:10
2131 2397 Buryšková Hana 1972 ZB 181 ČESKÁ REPUBLIKA 01:41:11
2132 2359 Drbohlavová  Šárka 1993 ZA 387 01:41:20
2133 2530 Kubaczynski Maciej 1989 MA 762 Karate Klub Brno 01:41:39
2134 2503 Janíčková Kateřina 1994 ZA 388 01:41:58
2135 2502 Dobšáková Zuzana 1976 ZB 182 Česká republika 01:42:08
2136 1833 Kališ Přemysl 1952 MD 42 TJ Znojmo 01:42:20
2137 1931 Tvrzník Petr 1988 MA 763 01:42:22
2138 2221 Štěpánková Tereza 1990 ZA 389 MILT team 01:42:25
2139 2524 Pumprlová Hana 1976 ZB 183 01:42:27
2140 2427 Dražan Libor 1960 MC 150 Univerzita obrany 01:42:30
2141 2606 Bučková Petra 1979 ZB 184 01:42:31
2142 2343 Mikuš Michal 1976 MB 478 Česká republika 01:42:59
2143 2055 Koňařová Magdaléna 1992 ZA 390 Česká republika 01:43:02
2144 2529 Tučková Hana 1955 ZD 9 Liga 100 Olomouc 01:43:02
2145 2508 Janeček Ondřej 1991 MA 764 01:43:11
2146 982 Ševčík Marek 1962 MC 151 Honeywell 01:43:13
2147 2628 Kohoutková Darja 1987 ZA 391 01:43:15
2148 2134 Sedlák Martin 1969 MC 152 Česká republika 01:43:17
2149 2545 Novák Filip 1987 MA 765 ČR 01:43:19
2150 2300 Hamadová Ivana 1979 ZB 185 01:43:22
2151 2308 Zduba Tomáš 1981 MA 766 bratři v triku 01:43:33
2152 2507 Petruchová Hana 1975 ZB 186 ČR 01:44:03
2153 2385 Bábek Martin 1971 MB 479 Moravany 01:44:14
2154 2559 Hirš Jan 1986 MA 767 01:44:14
2155 2431 Doležalová Andrea 1975 ZB 187 01:44:24
2156 2410 Křížová Blanka 1990 ZA 392 01:44:37
2157 2563 Stránská Lucie 1979 ZB 188 01:45:06
2158 2510 Pavlíček Radek 1994 MA 768 01:45:13
2159 2327 Muselík Břetislav 1955 MD 43 01:45:16
2160 2084 Bhaskar Balu 1972 MB 480 01:45:19
2161 2002 Ludvík Ladislav 1969 MC 153 01:45:20
2162 2115 Muselíková Miroslava 1950 ZD 10 01:45:22
2163 576 Marek Vlastimil 1982 MA 769 01:45:41
2164 2537 Fišerová Radka 1989 ZA 393 01:45:46
2165 2294 Krasula Josef 1958 MD 44 01:45:47
2166 2086 Wimětal Lukáš 1972 MB 481 01:45:50
2167 2536 Heikenwälder Jakub 1986 MA 770 01:45:50
2168 2434 Maixner Václav 1941 ME 6 Tišnov 01:46:16
2169 929 Watzke David 1991 MA 771 Avast 01:46:33
2170 2490 Švoncová Eva 1971 ZB 189 01:46:36
2171 2437 Otradovec Jan 1957 MD 45 01:46:43
2172 1964 Blumaierová  Milada 1973 ZB 190 01:46:48
2173 2442 Brůček Martin 1981 MA 772 Atlas Copco Run Team 01:46:56
2174 2504 Dittrichová  Michaela 1986 ZA 394 Lazy Vilém 01:46:57
2175 2476 Taylor Nina 1972 ZB 191 01:46:57
2176 1071 Čábel Miloš 1975 MB 482 ON Semiconductor 01:47:05
2177 2377 Zítková Šárka 1975 ZB 192 CK BRENNA 01:47:11
2178 2518 Němcová Helena 1971 ZB 193 ČEZ 01:47:12
2179 2608 Grochová Diana 1980 ZA 395 01:47:19
2180 2265 Klimešová Zdenka 1963 ZC 36 01:47:39
2181 1159 Čus Luboš 1974 MB 483 Run like SAP 01:47:39
2182 1161 Doubek Brennerová Lenka 1983 ZA 396 Run like SAP 01:47:39
2183 2495 Kubík Radomír 1964 MC 154 Triatlon klub Brno 01:47:45
2184 2426 Němec Jiří 1969 MC 155 ČEZ 01:47:47
2185 2527 Kovář Rostislav 1951 MD 46 AK Olomouc 01:47:56
2186 2535 Krumlová Andrea 1966 ZC 37 01:48:20
2187 2520 Bernardy Jan 1957 MD 47 01:48:22
2188 2541 Ťápalová Veronika 1984 ZA 397 01:48:23
2189 2322 Krabička Petr 1943 ME 7 Seběh Brno-Komín 01:48:40
2190 2125 Starý Jan 1994 MA 773 01:48:41
2191 2612 Kleinová Kateřina 1982 ZA 398 Česká republika 01:48:44
2192 2482 Hlaváček Václav 1980 MA 774 01:48:48
2193 2511 Kremláček Pavel 1976 MB 484 01:48:48
2194 2519 Mášová Miroslava 1951 ZD 11 01:49:15
2195 2335 Houdková Kateřina 1982 ZA 399 Česká republika 01:49:18
2196 2313 Dostálová Alena 1987 ZA 400 01:49:18
2197 2297 Přikryl Petr 1963 MC 156 01:49:27
2198 1848 Radomská Michala 1988 ZA 401 01:49:36
2199 1882 Mazáč Petr 1998 MA 775 01:49:37
2200 2405 Zapletal Josef 1973 MB 485 01:49:53
2201 2046 Novotný Ivan 1994 MA 776 Atlas Copco Run Team 01:50:14
2202 2139 Ondřejová Hana 1984 ZA 402 jednotlivci 01:50:17
2203 2624 Zachoval Patrik 2005 MJ 66 01:50:36
2204 2401 Daňková Martina 1988 ZA 403 01:50:37
2205 1704 Kolarczyk David 1976 MB 486 FEZA Časomíry 01:50:41
2206 2061 Hudečková Alice 1983 ZA 404 Fitkul.cz 01:51:05
2207 2413 Frais Václav 1970 MB 487 Emanuel 01:51:10
2208 1123 Kaláb Michal 1977 MB 488 Resideo 01:51:20
2209 1124 Tlustoš David 1974 MB 489 Resideo 01:51:20
2210 2509 Šubová Jana 1989 ZA 405 Atlas Copco Run Team 01:51:42
2211 2406 Janíčková Vilma 1971 ZB 194 RedBoxpark 01:51:54
2212 1410 Janíček Radek 1966 MC 157 RedBoxPark 01:51:54
2213 2204 Telecký Jan 1981 MA 777 01:51:56
2214 2440 Hána Květoslav 1937 ME 8 Kometa Brno 01:52:16
2215 2591 Poláková Ivana 1963 ZC 38 01:54:19
2216 2590 Brücknerová Dana 1963 ZC 39 01:54:19
2217 2586 Kuželková Jana 1976 ZB 195 01:54:37
2218 1550 Bezděk Jiří 1974 MB 490 ČEZ 01:54:37
2219 2429 Procházková Tereza 1986 ZA 406 Česká republika 01:54:57
2220 2310 Rudolecká Markéta 1984 ZA 407 Mizuno Czech 01:55:46
2221 2570 Kroupová Pavla 1965 ZC 40 01:55:48
2222 2596 Bazala Stanislav 1977 MB 491 WilliJemSe 01:56:30
2223 1172 Kočendová Kateřina 1996 ZA 408 Run like SAP 01:56:43
2224 2598 Zemek Marek 1977 MB 492 Triexpert Bike 01:57:10
2225 2059 Březina Jiří 1939 ME 9 ČR 01:57:19
2226 2599 Barovjan Jaroslav 1947 ME 10 xxl 02:00:40
2227 2178 Štěrbová Nikola 1984 ZA 409 02:03:28
2228 2668 Kučerová Lenka 1985 ZA 410 02:03:31
2229 2350 Špačková Gabriela 1974 ZB 196 TO DONDEM TEAM 02:05:32
2230 2583 Škrlová Eva 1979 ZB 197 02:06:13
2231 2589 Jahůdková Eva 1959 ZD 12 Holky v pohybu 02:08:35
2232 2135 Ráček Tomáš 1999 MJ 67 02:09:22
2233 2383 Hykrdová Eliška 1997 ZA 411 Jacht klub Brno 02:11:14
2234 2567 Engliš Jiří 1938 ME 11 Sokol Opava 02:15:24
2235 2594 Šustová Marie 1964 ZC 41 Šneci v běhu 02:16:57
2236 2595 Kohoutková Jaroslava 1958 ZD 13 water and snow ski club 02:19:48

Nejlepší čas: 00:44:12
Průměrný čas: 01:18:13.7763
Nejhorší čas: 02:19:48

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ