• TERMÍN ZÁVODU
  • 10.10.2020
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 63 dní
  • (1524 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 10.10.2020
  • ZBÝVÁ 63 dní (1524 hodin)
Závod jednotlivců › On-line přihláška

Pouze hvězdičkou označené položky jsou povinné

On-line přihláška

Registrace

 
Pokud je Vám méně než 15 let a máte zájem se závodu zúčastnit, napište na lenka.bertova@vokolopriglu.cz a požádejte o výjimku (PDF formulář).
Vaše číslo slouží k tomu, abychom Vás mohli po závodě informovat o Vašem výsledku formou SMS zprávy.

Kde najdu toto číslo?
 

Balíček

S ohledem na nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR, která nás velmi zasáhla, jsme letos přistoupili k redukci obsahu startovního balíčku. Děkujeme, že v tom běžíte s námi ;-) Více informací zde.

Podrobný obsah letošního startovního balíčku zde. Podpořte nás prosím zakoupením účastnického trička nebo i darem v libovolné výši. Vyberte varianty níže.

Mizuno
Funkční tričko Mizuno v pánském a dámském střihu s logem závodu. Cena trička je 499,- Kč. Více informací zde. Zkontrolujte si prosím správnou velikost pánského a dámského střihu funkčního trička Mizuno.
Upozorňujeme, že zejména dámský střih je menší než u běžné konfekce.
 

Dar

Pro transparentnost budeme veřejně evidovat darované částky. Níže prosím zvolte, zda si případně přejete variantu s uvedením jména, příjmení či anonymní. Dar si můžete odečíst u daně z příjmů. Více informací zde.

 

Akce

 
Vrácení startovného
Triexpert
Každý registrovaný závodník, který uhradí startovné do 31.5.2020, si může jeho hodnotu odečíst při nákupu v TRIEXPERTU. Více informací zde.
Mizuno panic a panna
Mizuno
Šesti vybraným závodníkům, kteří poběží ČSOB Vokolo priglu 2020 jako svůj vůbec první běžecký závod v životě, nabízíme sportovní vybavení hlavního partnera závodu značky Mizuno od hlavy až k patě! A navíc od července pro ně zajistíme osobní tréninkovou přípravu až do závodu. Více informací zde
Sleva
Triexpert
Každý řádně registrovaný závodník má nárok na slevu na služby TRIEXPERTU (speciální diagnostika a rozbor běhu, speciální diagnostika s watty, GURU nastavení posedu na kole, běžecké zátěžové testy). Bližší podmínky akce zde.
ČSOB pojišťovna
V rámci startovného automaticky získáváte hromadné úrazové pojištění u ČSOB Pojišťovny. Informace k obsahu pojištění úrazu a krytí zde.
 

Adresa

 
 

Zvláštní údaje

 
minut sekund
  Uveďte prosím jméno a telefon na osobu, kterou máme informovat, v případě, že se Vám během účasti na závodu něco stane (zranění, odvoz do nemocnice, apod.). Uvedení kontaktu není povinné, nicméně jej na základě zkušeností z minulého ročníku doporučujeme.
   
Stáhněte si aplikaci EPP a pomáhejte pohybem při tréninku na Vokolo Priglu již nyní. Díky nadaci ČEZ tak můžete v průběhu celého roku podpořit projekty, které jsou Vašemu srdci nejbližší.
Kontrolní pole

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení