• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
Jednotlivci › On-line přihláška

Registrace UKONČENÍ

Vážení zájemci o start na "ČSOB Vokolo priglu 2020", děkujeme za Váš zájem o start na 11. ročník běhu kolem Brněnské přehrady.

Registrace na závod byla v souladu s Pravidly závodu z důvodu naplnění kapacity již ukončena.

Pokud máte VOUCHER 2020 (dárkový poukaz, kód k registraci) opravňující držitele ke startu, využijte tento dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů.

Voucher

Voucher

Pouze v případě potíží kontaktujte prosím kontaktujte paní Lenku Bertovou (e-mail: lenka.bertova@vokolopriglu.cz) pro další instrukce.

Přeregistrace pro ČSOB Vokolo priglu 2020

Přeregistrace startovních čísel byla ukončena v pondělí 21.9.2020.

Volná startovní čísla před závodem

Aktuálně máme rezervováno několik desítek startovních čísel pro VIP partnery, firmy, elitní závodníky a držitele dárkových poukazů. V případě, že svoji rezervaci nevyužijí, nabídneme tato čísla k prodeji v pátek před konáním závodu. Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde o tom budeme informovat.

Nemožnost se zúčastnit závodu

V souladu s pravidly závodu je startovní poplatek konečný a nevratný. Bohužel nyní již nelze po skončení registrace a přeregistrace v tak krátkém období před závodem vracet startovné či převádět startovné na příští ročník. Omlouváme se, ale již je v běhu příprava a kompletace startovních balíčků a tašek (startovní číslo se jménem, startovní obálka se jménem, vouchery partnerů, časopis RUN, tabletky ENERVIT apod.). Pokud si nemůžete vyzvednout startovní balíček a závodu se zúčastnit (zdravotní důvody, služební cesta apod.), napište email Lence Bertové (e-mail: lenka.bertova@vokolopriglu.cz). Ta Vám po závodě sdělí, kde si startovní balíčky můžete vyzvednout. Děkujeme, za pochopení.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

Petr Božek
ředitel závodu za Tým ČSOB Vokolo priglu

Brněnská přehrada

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení