česky anglicky
Závod jednotlivců › On-line přihláška

Registrace UKONČENÍ - jednotlivci

Vážení zájemci o start na "ČSOB Vokolo priglu 2019", děkujeme za Váš zájem o start na 10. ročník běhu kolem Brněnské přehrady.

REGISTRACE na závod (kapacita závodu je naplněna) a
PŘEREGISTRACE na závod (termín byl určen pouze do 23.9.2019)
Je nám líto, ale na 10. ročník „ČSOB Vokolo priglu 2019“ již není možné se přihlásit.

Neúčast z důvodu zranění nebo dlouhodobé nemoci

V případě, že jste

prosím kontaktujte paní Lenku Bertovou (e-mail: lenka.bertova@vokolopriglu.cz) a doložte jí

Paní Bertová vyřadí Vaše startovní číslo z připravovaných startovních balíčků. Upozorňujeme na to, že v souladu s Pravidly závodu je registrační poplatek (startovné) konečný a nevratný. Po případném důvodném vyřazení Vašeho startovního čísla Vám po skončení závodu (na konci října) zašleme elektronicky dárkový poukaz na ČSOB Vokolo priglu 2020, na který se budete moci bezplatně přihlásit.

Zákaz účasti na cizí startovní číslo

Prosíme Vás, abyste se nezúčastnili závodu na startovní číslo někoho jiného. Působí nám to organizační problémy, a to zejména při zajišťování Vaší bezpečnosti (záchranáři, emergency kontakt na osobu blízkou) a ve výsledkové listině (jsou případy, že nám ženskou věkovou kategorii vyhrál muž … atd.).  Pokud někdo poběží na cizí startovní číslo, bude diskvalifikován.

Dobrovolníci

Pokud jste měli zájem se na závod přihlásit a z důvodu naplnění kapacity k tomu nedošlo, nabízíme Vám možnost poznat velký běžecký závod „zevnitř“. Přihlaste se prosím jako dobrovolník a pomozte nám vdechnout život největšímu běžeckému klání na Moravě. Více zde

Důležitá data ČSOB Vokolo priglu 2020

Brněnská přehrada

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ