česky anglicky

Představujeme Vám partnera Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA logo

Brněnská cestovní kancelář

Cestovní kancelář BRENNA byla založena v roce 1992 a v roce 2017 tedy oslavila 25. narozeniny. CK BRENNA patří k tradičním a stabilním cestovním kancelářím, která si vydobyla své místo na českém trhu. Klienti BRENNU vyhledávají opakovaně, především pro její zkušenosti a jméno, se kterým se neodmyslitelně pojí kvalita služeb.

Kam se vydat na dovolenou?

Vyberte si dovolenou přesně podle svých představ. CK BRENNA je specialistou na pořádání leteckých pobytových zájezdů. Nabízí osvědčené řecké destinace - ostrov Thassos, Zakynthos, Rhodos, Santorini atd. Řecko je sice nejvyhledávanější zemí pro příjemně strávenou dovolenou, avšak velmi populární je i Španělško, Itálie a další země. Nabídku zájezdů pravidelně rozšiřujeme a upravujeme k Vaší maximální spokojenosti.

Cestovní kancelář BRENNA

First minute LÉTO 2018

Prodej zájezdů z nabídky First minute LÉTO 2018 bude zahájen již v říjnu! Nenechávejte plánování dovolené na poslední chvíli a prodlužte si dobu těšení se na vysněný zájezd. A my Vás navíc odměníme slevou za včasný nákup. Při první dovolené s námi ušetříte 10 % z celkové ceny zájezdu a při opakovaném využití našich služeb dokonce až 12 %. Speciální slevy nabízíme také pro novomanžele, seniory 55+ nebo skupiny.

Facebook CK BRENNA

Sledujte dění v CK BRENNA a mějte přístup k aktuálním akcím na Facebooku, spolu s mnoha fotografiemi, které dokreslují atmosféru jednotlivých pobytů našich spokojených zákazníků. Inspirovat se můžete také na Instagramu.

25 let

Soutěž o zájezdy v hodnotě 30.000 Kč!

V rámci našeho partnerství nám CK BRENNA poskytla dva poukazy na letní dovolenou, oba v hodnotě 15.000 Kč. První poukaz bude ve hře již příští týden a to na Facebooku VOKOLO PRIGLU. Soutěž o druhý poukaz v hodnotě 15.000 Kč vyhraje šťastný výherce v tombole, která se uskuteční v závodní den 7.10.2017.

Tým TRIEXPERT Vokolo priglu ve spolupráci s CK BRENNA