• TERMÍN ZÁVODU
  • 7.10.2023
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 304 dní
  • (7314 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 7.10.2023
  • ZBÝVÁ 304 dní (7314 hodin)
Jednotlivci › Výsledky individuální

Výsledky 2022

Ročník:

Poř Jméno RN Kat Poř Oddíl Čistý čas
1 1 Homoláč Jiří 1990 MA 1 adidas running team/VSK Uni Brno 00:46:29
2 6 Szymanik Adam 1996 MA 2 AK Havířov 00:47:03
3 59 Kaláb David 1987 MA 3 Blažovice 00:48:07
4 19 Chlupáč Dominik 1993 MA 4 Mizuno Czech 00:48:42
5 4 Petr Jiří 1979 MB 1 SALOMON/SUUNTO 00:49:21
6 100 Brzobohatý Tomáš 2002 MJ 1 AC Moravská Slavia Brno 00:51:35
7 10 Pejpková Katarína 1987 ZA 1 TJ - Obal Servis Košice 00:51:55
8 160 Plic Lukáš 2006 MJ 2 2BWINNER TEAM 00:52:09
9 9 Schorná Pavla 1980 ZB 1 Mizuno Team/Maratonstav Úpice 00:52:12
10 364 Eremka Libor 1988 MA 5 Atletika Humpolec 00:52:13
11 273 Rotter Pavel 1974 MB 2 Bosňa Uherčice 00:52:48
12 30 Rada Jan 1969 MC 1 Štefko Running Team 00:52:50
13 238 Beneš Radomír 1973 MB 3 Česká republika 00:52:53
14 62 Bulín Martin 1985 MA 6 Ivančice 00:53:59
15 73 Matoušek Denis 1988 MA 7 00:54:01
16 28 Šimoník Jiří 2001 MA 8 Orel-Židenice 00:54:08
17 754 Zadák Karel 1978 MA 9 2BWINNER TEAM I. 00:54:08
18 751 Brabenec Aleš 1987 MA 10 2BWINNER TEAM I. 00:54:09
19 753 Pavelka Jan 1982 MB 4 2BWINNER TEAM I. 00:54:09
20 752 Pargač Martin 1985 MA 11 2BWINNER TEAM I. 00:54:10
21 55 Chaloupecký Martin 1989 MA 12 Česká republika 00:54:10
22 186 Mikala David 1982 MB 5 AK Emila Zátopka Kopřivnice 00:54:21
23 20 Petr Lukáš 1980 MB 6 Open Cycling Academy 00:54:29
24 76 Glückselig Jan 1981 MB 7 Optika Zastávka u Brna 00:54:43
25 54 Lubrich Marek 1974 MB 8 SKI-OB Šternberk 00:54:51
26 52 Pokorný Václav 1978 MB 9 VemolaTraining 00:55:14
27 837 Konečný Aleš 1988 MA 13 BIOCONT 00:55:19
28 50 Ryba Lukáš 1979 MB 10 Česká republika 00:55:29
29 29 Hrdina Tomáš 1979 MB 11 AC Moravská Slavia Brno 00:55:33
30 318 Juchelka Jiří 1976 MB 12 00:55:35
31 12 Homolková Hana 1996 ZA 2 ESA 00:55:36
32 57 Vojtek Libor 1984 MA 14 ENDEKA BASSTA team 00:55:42
33 368 Koplik Petr 1981 MB 13 2K Kola 00:55:49
34 143 Maloň Tomáš 1990 MA 15 Predator workout Brno 00:55:59
35 13 Jančaříková Lenka 1970 ZC 1 2BWINNER TEAM 00:56:17
36 91 Rotnágl Pavel 1983 MA 16 Česká republika 00:56:20
37 97 Vondracek Adam 1992 MA 17 00:56:23
38 47 Slaný Patrik 1999 MA 18 Sokol Opava 00:56:25
39 382 Smatryčenka Sjarhej 1977 MB 14 00:56:27
40 757 Vizner Jan 1993 MA 19 00:56:29
41 755 Brázda Richard 1975 MB 15 2BWINNER TEAM II. 00:56:29
42 756 Janáček Petr 1980 MB 16 2BWINNER TEAM II. 00:56:30
43 758 Ondráček Tomáš 1977 MB 17 2BWINNER TEAM II. 00:56:30
44 93 Jakubec Zbyněk 1982 MB 18 ŠRT 00:56:37
45 90 Sláma Jaroslav 1992 MA 20 ENDEKA BASSTA team 00:56:49
46 60 Burda Tomáš 1983 MA 21 Celtic THK 00:56:53
47 69 Števanka Ladislav 1981 MB 19 ENDEKA BASSTA team 00:56:56
48 87 Kindl Ondřej 1981 MB 20 Orel Židenice 00:57:09
49 75 Chadim Václav 1980 MB 21 CSG TRI Team 00:57:09
50 116 Hodul Jakub 1990 MA 22 Družba Piešťany 00:57:12
51 39 Jurák Tomáš 1975 MB 22 AKEZ Kopřivnice 00:57:22
52 41 Ryška Vít 1975 MB 23 VSK Univerzita Brno 00:57:30
53 64 Jíra Lukáš 1986 MA 23 2BWINNER TEAM 00:57:35
54 120 Kohnová Lenka 1988 ZA 3 Česká republika 00:57:36
55 142 Strejček Jakub 1995 MA 24 Nazdraví! 00:57:36
56 1130 Hašpl Marcel 1977 MB 24 00:57:36
57 150 Chalk Steve 1965 MC 2 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 00:57:42
58 51 Čejka Michal 1985 MA 25 Mizuno Czech 00:57:46
59 189 Pohl Tomáš 1973 MB 25 Česká republika 00:57:55
60 936 Gaysin Azamat 1987 MA 26 Run like SAP 00:57:59
61 124 Konečný Jakub 1990 MA 27 00:58:01
62 274 Jaroš Tomáš 1982 MB 26 Café Racers 00:58:05
63 109 Beneš Jaroslav 1978 MB 27 ShijiDo 00:58:06
64 104 Toman Honza 1984 MA 28 00:58:07
65 220 Zádrapová Karolína 1996 ZA 4 00:58:09
66 95 Pernička Jan 1987 MA 29 00:58:25
67 1618 Pazderka Jan 1980 MB 28 Česká republika 00:58:27
68 175 Valášková Lada 1991 ZA 5 00:58:30
69 72 Glogar Vojtěch 1994 MA 30 00:58:37
70 306 Fric Jiří 1986 MA 31 00:58:39
71 96 Kučírek Petr 1958 MD 1 TJ TŽ Třinec 00:58:40
72 298 Vávra Robert 1977 MB 29 KONWA team 00:58:44
73 223 Novák Tomáš 1981 MB 30 Česká republika 00:59:06
74 126 Hodný Vilém 2006 MJ 3 2BWINNER TEAM 00:59:07
75 158 Liška Aleš 1977 MB 31 Universal USU Team 00:59:08
76 35 Benroth Martin 1992 MA 32 KMB B 00:59:18
77 170 Polachová Lenka 1986 ZA 6 00:59:22
78 61 Štěpánek Martin 1981 MB 32 ENDEKA BASSTA team 00:59:29
79 145 Vaculová Lucie 1982 ZB 2 RUN&MUM 00:59:42
80 53 Dušil Jaroslav 1970 MC 3 Česká republika 00:59:47
81 228 Vykypěl Petr 1981 MB 33 00:59:50
82 352 Kočí Adela 1997 ZA 7 00:59:52
83 183 Czylok Pavel 1977 MB 34 Běžecká skupina v Českém Těšíně 00:59:52
84 180 Dytrt Petr 1976 MB 35 Běžci Moravany 00:59:56
85 236 Vlachová Eliška 1988 ZA 8 2bWINNER 00:59:59
86 125 Zedníček Michal 1987 MA 33 (R)unisáci 01:00:09
87 58 Lorenc Martin 1975 MB 36 TJ Liga 100 OLomouc 01:00:17
88 217 Mikeš  Petr 1990 MA 34 01:00:19
89 254 Švancarová Kateřina 2002 ZJ 1 SK SKOL Brno 01:00:27
90 78 Ingr Jakub 1988 MA 35 Česká republika 01:00:32
91 99 Luňák Miroslav 1984 MA 36 01:00:32
92 307 Juráček Aleš 1985 MA 37 01:00:34
93 131 Bůbela Tomáš 1971 MC 4 Brno 01:00:37
94 167 Maděra Michal 1982 MB 37 01:00:37
95 140 Švanda Petr 1967 MC 5 Maratón klub Kladno + iThinkBeer 01:00:40
96 215 ILCHENKO  Svitlana 1981 ZB 3 01:00:47
97 85 Makarov Aleksandr 1984 MA 38 Štefko Running Team 01:00:50
98 525 Wendrinski Jacek 1978 MB 38 01:00:51
99 88 Slavík Jan 1987 MA 39 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 01:00:54
100 785 Török Juraj 1989 MA 40 Triexpert Team 01:00:56
101 783 Dubec Jan 1984 MB 39 Triexpert Team 01:00:57
102 784 Lepier Jan 1976 MB 40 Triexpert Team 01:00:57
103 786 Brichta Miloš 1982 MA 41 Triexpert Team 01:00:57
104 221 Šmerk Pavel 1979 MB 41 FI MU 01:01:03
105 103 Viščor Pavel 1974 MB 42 01:01:05
106 130 Brabenec Miroslav 1959 MD 2 Be To Winner ZR 01:01:05
107 474 Blahová Dagmar 1991 ZA 9 01:01:09
108 560 Vybíral Martin 1988 MA 42 01:01:10
109 181 Šťastný Jaroslav 1957 MD 3 Maraton klub Kladno 01:01:18
110 157 Trnka Marcel 1977 MB 43 Triexpert 01:01:19
111 26 Kopp Luděk 1976 MB 44 01:01:23
112 71 Doležel Radek 1972 MC 6 01:01:36
113 1109 Smejkal Martin 1995 MA 43 01:01:54
114 859 Škvařil Jan 1973 MB 45 Honeywell 01:01:55
115 661 Hampl Ondrej 1983 MA 44 01:01:55
116 510 Wolný Rostislav 1984 MA 45 01:01:56
117 261 Laichmann Libor 1981 MB 46 01:02:00
118 613 Pustina Jiří 1994 MA 46 01:02:06
119 285 Maňásek Lukáš 1980 MB 47 01:02:07
120 471 Ulman Martin 1988 MA 47 01:02:09
121 440 Bystřický Zdeněk 1988 MA 48 01:02:14
122 45 Hach Lukáš 1984 MA 49 Štefko Running Team 01:02:15
123 487 Žaloudek Martin 1978 MB 48 RLF! 01:02:16
124 23 Kočí Halka 1980 ZB 4 01:02:17
125 314 Stupka Aleš 1988 MA 50 Černovice 01:02:23
126 286 Novotný Luboš 1983 MA 51 Lumpi u pumpy 01:02:24
127 101 Jašíček Radek 1990 MA 52 Pasrsport 01:02:30
128 289 Radová Barbora 1967 ZC 2 Štefko Running Team 01:02:31
129 466 Staroň Richard 1986 MA 53 01:02:35
130 507 Korbicka Tomas 1987 MA 54 01:02:48
131 373 Hrubý Jakub 1996 MA 55 Brno 01:02:50
132 485 Žitňák David 1978 MB 49 TJ Sokol Syrovice 01:02:53
133 118 Bureš Pavel 1975 MB 50 ABND RACING TEAM 01:02:59
134 666 Krčmář Petr 1979 MB 51 01:03:03
135 278 Schmidt Denis 1982 MB 52 AC Sportguides Rožnov p.R. 01:03:04
136 260 Gabrhel Pavel 1974 MB 53 01:03:05
137 890 Hrubčo Jozef 1982 MB 54 ON SEMICONDUCTOR 01:03:09
138 1405 Chmelík Albert 2004 MJ 4 01:03:10
139 198 Bednář Tomáš 1991 MA 56 Česká republika 01:03:13
140 376 Langhammerová Anežka 1994 ZA 10 AK Drnovice 01:03:15
141 556 Vykoupil Miloslav 1972 MC 7 01:03:16
142 152 Švábenský Jan 1980 MB 55 Team Jeseníky 01:03:20
143 886 Bartoš Robert 1982 MB 56 ON SEMI 01:03:20
144 469 Tobola Jiří 1983 MA 57 01:03:21
145 92 Čepelák Petr 1975 MB 57 Šneci v běhu 01:03:22
146 218 Špičák Petr 1981 MB 58 01:03:28
147 750 Doležal Jakub 1981 MB 59 Karate klub Brno 01:03:30
148 256 Gladiš Daniel 1968 MC 8 Vltava Fund Ski Team 01:03:30
149 565 Horák Tomáš 1988 MA 58 01:03:33
150 263 Matyk Tomáš 1988 MA 59 01:03:36
151 113 Bělohoubek Petr 1972 MC 9 Brno 01:03:43
152 119 Zuska David 1989 MA 60 01:03:48
153 270 Rusnák Marek 1988 MA 61 TJ MEZ Mohelnice 01:03:54
154 282 Nykl Erik 1975 MB 60 žádný 01:03:56
155 937 Grbin Daniel 1974 MB 61 Run like SAP 01:03:57
156 210 Zemanová Radka 1978 ZB 5 Running zone Brno 01:03:59
157 654 Bozděchová Věra 1980 ZB 6 Liga 100 01:04:00
158 1167 Krobotová Tereza 1989 ZA 11 01:04:01
159 237 Zach Jiří 1977 MB 62 M-ko 01:04:03
160 164 Hanák Lukáš 1986 MA 62 01:04:05
161 74 Šmíd Tomáš 1982 MB 63 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 01:04:10
162 601 Klajmonová Veronika 1979 ZB 7 01:04:14
163 451 Klajmon Igor 1972 MC 10 01:04:14
164 861 Wertheim Michal 1990 MA 63 Honeywell 01:04:16
165 531 Vlček Filip 1994 MA 64 01:04:19
166 359 Janíková Barbara 1986 ZA 12 SK Meteor 01:04:20
167 288 Plechatý Marek 1973 MB 64 Medlánky 01:04:21
168 232 Laštůvka Zdeněk 1989 MA 65 01:04:21
169 169 Pavlík Martin 1974 MB 65 01:04:23
170 255 Ferda Kamil 1976 MB 66 T.J. Sokol Moravské Bránice 01:04:27
171 1073 Kubát Jan 1988 MA 66 01:04:32
172 844 Hegr Jiří 1977 MB 67 Honeywell 01:04:32
173 332 Krýže Pavel 1970 MC 11 CESKA REPUBLIKA 01:04:33
174 1549 Škorpík Milan 1978 MB 68 01:04:36
175 639 Štefek Petr 1977 MB 69 01:04:36
176 542 Altman Jan 1975 MB 70 Nemůžeš? No tak přidej. 01:04:37
177 1495 Šanda Adam 2003 MJ 5 STG Holešovský region 01:04:39
178 414 Ježková Kristýna 2004 ZJ 2 JAC Brno 01:04:40
179 1102 Rychnovský Jakub 1998 MA 67 01:04:44
180 275 Paytok Jiří 1968 MC 12 01:04:49
181 1226 Šplíchal Martin 1982 MB 71 01:04:51
182 239 Indra Marek 1972 MC 13 (R)UNISáci 01:04:54
183 631 Jandora Marek 1986 MA 68 Mizuno Czech 01:05:00
184 472 Vlček Slávek 1989 MA 69 01:05:03
185 203 Dominik Petr 1971 MC 14 FN Brno 01:05:05
186 1122 Vrábl Martin 1990 MA 70 01:05:06
187 584 Chloupek Tomáš 1984 MA 71 Dům pro Julii 01:05:06
188 898 Krnáč Jaroslav 1987 MA 72 ON SEMICONDUCTOR 01:05:07
189 242 Janás Pavel 1984 MA 73 Česká republika 01:05:09
190 291 Seidl Jan 1976 MB 72 01:05:15
191 187 Pivec Jan 1981 MB 73 Pivec100mega 01:05:16
192 345 Dilhof Tomáš 1981 MB 74 01:05:20
193 244 Komanec Rudolf 2003 MJ 6 ČVK 01:05:20
194 1349 Svícencová Kamila 1968 ZC 3 Česká republika 01:05:23
195 928 Benek Radim 1975 MB 75 Run like SAP 01:05:24
196 826 Šedivý Jiří 1982 MB 76 Avast 01:05:31
197 363 Vacula Ondřej 1981 MB 77 AC Lelek 01:05:39
198 650 Glotzmann Filip 1976 MB 78 CykloLASL 01:05:39
199 1141 Zapletal Milan 1978 MB 79 Kabrňáci Brno 01:05:40
200 115 Matějík Petr 1964 MC 15 Cycloracing 01:05:41
201 492 Zapletal Karel 1971 MC 16 Pod Slunečnou 01:05:42
202 310 Novák Lubomír 1977 MB 80 01:05:44
203 204 Kohoutek Jiří 1989 MA 74 Jerza 01:05:44
204 1075 Kugler Ondřej 1986 MA 75 01:05:48
205 1192 Hiersch Jan 1974 MB 81 Česká Republika 01:05:49
206 1717 Nedbal Daniel 1976 MB 82 01:05:50
207 1860 Jabůrek Ondřej 1985 MA 76 Orea hotel Voroněž 01:05:54
208 468 Tesař Pavel 1969 MC 17 01:05:54
209 842 Císař Jakub 1983 MA 77 Honeywell 01:06:00
210 604 Kyjovský  Ondřej 1994 MA 78 01:06:00
211 813 Kupsa Filip 1979 MB 83 Avast 01:06:07
212 463 Rusínová Monika 1977 ZB 8 01:06:07
213 587 Kalus Zdeněk 1975 MB 84 Lelekovice 01:06:09
214 1320 Súček Petr 1974 MB 85 Česká republika 01:06:10
215 828 Vlk Jozef 1987 MA 79 Avast 01:06:13
216 831 Bagar Matěj 1999 MA 80 BIOCONT 01:06:16
217 1187 Koláček Josef 1995 MA 81 01:06:18
218 817 Mészáros Jan 1984 MA 82 Avast 01:06:20
219 932 Bumbálek Jaromír 1972 MC 18 Run like SAP 01:06:22
220 371 Tuček Michal 1985 MA 83 Mizuno Czech 01:06:25
221 456 Měřínská Zuzana 1981 ZB 9 01:06:26
222 592 Zikmund Pavel 1982 MB 86 Ústavní kokoti 01:06:27
223 265 Novák Ivo 1979 MB 87 01:06:28
224 498 Rotrekl Petr 1990 MA 84 ČR 01:06:30
225 271 Ambrož Stanislav 1976 MB 88 Česká republika 01:06:31
226 211 Ondryáš Petr 1980 MB 89 TJ LIGA 100 Olomouc 01:06:38
227 1740 Sítařová Jana 1992 ZA 13 01:06:40
228 1374 Amik Robert 1981 MB 90 Rumunsko 01:06:41
229 572 Hájek Bohumír 1986 MA 85 Agentura Moravia 01:06:42
230 610 Mohelník Petr 1992 MA 86 01:06:50
231 1984 Muráň Peter 1968 MC 19 01:06:51
232 887 Kacafírek Jiří 1986 MA 87 ON SEMI 01:06:52
233 295 Veverka Tomáš 1980 MB 91 Česká Republika 01:06:53
234 31 Stehlík Pavel 1974 MB 92 VP Agro 01:06:53
235 504 Fiala Jiří 1992 MA 88 01:06:54
236 630 Ondra Jaroslav 1977 MB 93 Blučina 01:06:56
237 315 Odehnalová Klára 1979 ZB 10 fKlidu sport team 01:06:58
238 553 Stibor Pavel 1980 MB 94 01:07:00
239 589 Štěrbáková Nina 1996 ZA 14 Nazdraví! 01:07:03
240 405 Červenka Jiří 1987 MA 89 Brno 01:07:06
241 206 Levíčková Veronika 2004 ZJ 3 LS Brno 01:07:08
242 524 Kurdiovský Eduard 1973 MB 95 Česká republika 01:07:09
243 331 Písařík Josef 1983 MA 90 AK Miroslav 01:07:15
244 679 Bakus Oldřich 1975 MB 96 Auto Vysočina 01:07:17
245 325 Ratkovský Pavel 1988 MA 91 01:07:18
246 699 Juráň Martin 1983 MA 92 Kalmechy 01:07:19
247 538 Indra Marek 1973 MB 97 Dražovice 01:07:20
248 557 Kostár Pavol 1977 MB 98 01:07:21
249 489 Nádeníček Petr 1982 MB 99 Jája & Pája Racing Team 01:07:34
250 357 Petrášová Gabriela 1985 ZA 15 FILETO 01:07:36
251 518 Schilberger Hynek 1969 MC 20 01:07:37
252 1364 Sýkora Michal 1983 MA 93 KVH Břeclav 01:07:38
253 494 Novotná Lucie 1975 ZB 11 2BWinner 01:07:48
254 544 Veškrna  Ondřej 1984 MA 94 Věstoňovice 01:07:48
255 614 Reš Radim 1987 MA 95 01:07:52
256 63 Pokora Jindřich 1988 MA 96 01:07:52
257 379 Košťál Jan 1981 MB 100 01:07:56
258 848 Kolář Vít 1980 MB 101 Honeywell 01:07:59
259 640 Černý Karel 1986 MA 97 01:07:59
260 1077 Kuželka  Vladimír 2008 MJ 7 01:08:04
261 257 Smutná Jana 1989 ZA 16 WilliJemSe 01:08:06
262 172 Svobodová Veronika 1993 ZA 17 01:08:09
263 358 Jahoda Pavel 1983 MA 98 01:08:10
264 575 Kamenický Tomáš 1980 MB 102 BěhejBrno 01:08:11
265 292 Dufek Milan 1985 MA 99 Brno 01:08:15
266 648 Jirásek Matěj Kašpar 1991 MA 100 01:08:15
267 1284 Šando Ondřej 1998 MA 101 Holešov 01:08:15
268 516 Uhrinová Adéla 1995 ZA 18 01:08:16
269 229 Kolaja Marcel 1980 MB 103 Piráti 01:08:18
270 225 Christ Marek 1979 MB 104 fKlidu sport team 01:08:20
271 1310 Matej Marek 1974 MB 105 01:08:22
272 476 Moreno Hidalgo Manuel 1987 MA 102 01:08:23
273 635 Jašíčková Jarmila 1964 ZC 4 fKlidu sport team 01:08:23
274 1041 Paleček Adam 2001 MA 103 Živo U Palečka 01:08:23
275 439 Bednář Radek 1986 MA 104 01:08:24
276 1124 Zahradník Václav 1986 MA 105 01:08:25
277 680 Pavlas Martin 1977 MB 106 01:08:27
278 913 Horník Ondra 1991 MA 106 PwC 01:08:27
279 546 Doubková Kateřina 1979 ZB 12 01:08:30
280 1643 Oujezdský  Vladimír 1976 MB 107 Masarykův onkologický ústav Brno 01:08:31
281 527 Mikula Honza 1979 MB 108 Oddíl 2015 01:08:31
282 652 Krakovič Jan 1978 MB 109 Česká republika 01:08:34
283 502 Balák Jaroslav 1957 MD 4 01:08:35
284 1142 Kopecký David 1987 MA 107 01:08:39
285 632 Kohoutek Jan 1986 MA 108 Brno 01:08:42
286 855 Řezníček Radek 1993 MA 109 Honeywell 01:08:42
287 602 Krajíčková Marika 1984 ZA 19 01:08:46
288 1273 Sedláček Jiří 1985 MA 110 01:08:47
289 1110 Sommer Vítězslav 1981 MB 110 01:08:47
290 355 Nikolaeva Ekaterina 1993 ZA 20 01:08:49
291 479 Hladný Marek 1972 MC 21 Brno 01:08:52
292 1169 Němec Tomáš 1979 MB 111 01:08:54
293 1220 Papež Zdeněk 1985 MA 111 Česká republika 01:08:55
294 706 Topinková Lenka 1976 ZB 13 AC Moravská Slavia Brno 01:09:03
295 573 Podhorský Vladimír 1971 MC 22 ATEX007 01:09:03
296 276 Richter  Ondřej 1978 MB 112 Tatran Kohoutovice 01:09:04
297 578 Vodička Radek 1969 MC 23 Česká republika 01:09:05
298 338 Fučík Kryštof 2001 MA 112 XSports Team 01:09:05
299 448 Hynek Vladimír 1983 MA 113 01:09:08
300 281 Petr Jiří 1954 MD 5 Zlín - Kudlov 01:09:11
301 252 Pallich Jiří 1981 MB 113 Red Hat 01:09:13
302 1464 Horký Jakub 2005 MJ 8 01:09:15
303 309 Nepustilová Monika 1981 ZB 14 01:09:16
304 570 Kura Jakub 1991 MA 114 eWRC.cz 01:09:19
305 482 Cechmeister Bohumil 1974 MB 114 Sokol Přísnotice 01:09:21
306 581 Máček Jaroslav 1974 MB 115 ČR 01:09:22
307 202 Zezula Filip 1977 MB 116 FILETO 01:09:27
308 803 Carda Vojtěch 1992 MA 115 Avast 01:09:27
309 678 Sušovský Tomáš 1993 MA 116 01:09:28
310 43 Singr Martin 1987 MA 117 Orel Luka nad Jihlavou 01:09:31
311 673 Stratil Zbyněk 1975 MB 117 01:09:32
312 339 Holoubek Petr 1978 MB 118 01:09:33
313 693 Rádl Jiří 1989 MA 118 Nutrilite 01:09:34
314 233 Jiřikovský Martin 1973 MB 119 TK OPEN 01:09:39
315 1651 Řezanina Pavel 1973 MB 120 Nebštyšské Běhny 01:09:42
316 529 Blovský Martin 1990 MA 119 EG.D Distribuce 01:09:42
317 432 Grulich Oldřich 1980 MB 121 TJ Kamenka 01:09:44
318 700 Smutný Petr 1979 MB 122 WilliJemSe 01:09:45
319 940 Košulič Antonín 1968 MC 24 Run like SAP 01:09:45
320 823 Ryška Jan 1989 MA 120 Avast 01:09:49
321 380 Topič Michaela 1984 ZA 21 01:09:50
322 532 Janás Miroslav 1976 MB 123 01:09:51
323 214 Hupšil Radim 1984 MA 121 01:09:52
324 1165 Grossová Lada 1972 ZC 5 01:09:54
325 2002 Vágner Josef 1999 MA 122 01:09:54
326 550 Nejezchleb Petr 1978 MB 124 01:09:58
327 552 Schmeidlerová Gabriela 1973 ZB 15 01:09:59
328 642 Husák Miroslav 1975 MB 125 01:10:05
329 1263 Hazucha Jan 1987 MA 123 01:10:05
330 86 Urban Jakub 2000 MA 124 01:10:08
331 946 Müller Jiří 1983 MA 125 Run like SAP 01:10:09
332 646 Sommerová Soňa 1976 ZB 16 01:10:12
333 106 Hudec Radoslav 1980 MB 126 Bystrc 01:10:12
334 337 Žák Jan 1972 MC 25 Vltava Fund 01:10:12
335 672 Shved Yuriy 1964 MC 26 01:10:23
336 348 Ramazanov Anvar 1991 MA 126 01:10:27
337 346 Jeremias Lukáš 1986 MA 127 A12 01:10:28
338 1251 Bauer David 1986 MA 128 Plzeň 01:10:35
339 638 Mádrová Lucie 1975 ZB 17 Track&Field Brno 01:10:37
340 1266 Koucký Roman 1982 MB 127 01:10:37
341 566 Krcma Matej 1989 MA 129 01:10:41
342 249 Sláma Richard 1962 MD 6 PBV MTB Team Brno 01:10:42
343 1159 Kamenická Kateřina 1973 ZB 18 Run Magazine Team, Orel Židenice 01:10:43
344 1146 Mikuláš Zbyněk 1990 MA 130 ČEZ 01:10:43
345 676 Trtílek František 1981 MB 128 01:10:44
346 446 Holoubková Veronika 1988 ZA 22 01:10:47
347 283 Hron Tomáš 1970 MC 27 01:10:49
348 176 Volný Pavel 1978 MB 129 01:10:49
349 816 Markovič Adam 1998 MA 131 Avast 01:10:50
350 671 Novák Marek 1989 MA 132 01:10:52
351 486 Fojtík Petr 1964 MC 28 Zvonek Sport Valašské Klobouky 01:10:55
352 317 Šíma Petr 1975 MB 130 01:10:55
353 541 Indra Radovan 1976 MB 131 Medlánky 01:10:57
354 1316 Meister Mojmír 1978 MB 132 PSK Znojmo 01:11:02
355 508 Maděrová Jana 1983 ZA 23 01:11:03
356 1046 Buchtová Šárka 1975 ZB 19 01:11:05
357 1134 Mecháček Ondřej 1988 MA 133 01:11:06
358 1983 Muráň Pavel 1968 MC 29 01:11:11
359 1450 Taranza David 1982 MB 133 01:11:14
360 1118 Trejo Garcia Marco Vinicio 1983 MA 134 01:11:17
361 893 Kamenický Petr 1969 MC 30 ON SEMICONDUCTOR 01:11:18
362 1583 Hráček Ladislav 1980 MB 134 01:11:18
363 1132 Staníček Josef 1983 MA 135 JMK 01:11:20
364 1428 Nešpůrková Veronika 1990 ZA 24 01:11:23
365 933 Dvořák Marek 1990 MA 136 Run like SAP 01:11:23
366 444 Hájek Tomáš 1986 MA 137 01:11:23
367 362 Hrubý Lukáš 1986 MA 138 2Bwinner 01:11:25
368 561 Anderko Štefan 1987 MA 139 01:11:25
369 1541 Mikeš Pavel 2005 MJ 9 01:11:27
370 1411 Kopecký Martin 2002 MJ 10 01:11:27
371 689 Machala Filip 1989 MA 140 RAPA Brno 01:11:29
372 835 Horká Alice 1987 ZA 25 BIOCONT 01:11:30
373 240 Švestka Petr 1975 MB 135 Brnet.cz 01:11:30
374 500 Kachyňa Lubomír 1965 MC 31 TJ Liga 100 Olomouc 01:11:32
375 330 Santrucek Jaromir 1981 MB 136 2bWinner 01:11:33
376 674 Střelický Michal 1976 MB 137 01:11:34
377 1278 Škorpík Jiří 1985 MA 141 01:11:37
378 428 Kulhánková Eva 2002 ZJ 4 SK SKOL Brno 01:11:39
379 1625 Brejchová Ingrid 1989 ZA 26 ČEZ 01:11:41
380 549 Maráček Zdenek 1967 MC 32 01:11:41
381 1127 Zezulová Aneta 1997 ZA 27 01:11:43
382 1433 Pál Richard 1977 MB 138 01:11:43
383 609 Máša Libor 1978 MB 139 01:11:46
384 586 Mokrý Jan 1966 MC 33 KOB ALFA Brno 01:11:47
385 577 Černošek Jiří 1978 MB 140 Česká republika 01:11:47
386 375 Janhuba Martin 1989 MA 142 Letecky Ustav 01:11:48
387 567 Maňásek Josef 1952 ME 1 01:11:49
388 1194 Konopík Pavel 1970 MC 34 Česká republika 01:11:53
389 1116 Teplý  Tomáš 1974 MB 141 01:11:54
390 117 Kovář Lubomír 1971 MC 35 OZZY Brno 01:11:54
391 643 Horký Tomáš 1967 MC 36 KOS TJ Tesla Brno 01:11:55
392 1429 Novák Jan 1961 MD 7 01:12:01
393 404 Musil Ondřej 1988 MA 143 Bastr Athlets 01:12:06
394 1258 Brázdil Jakub 1996 MA 144 01:12:10
395 1437 Plesník Karel 1965 MC 37 01:12:11
396 321 Šmídek Petr 1977 MB 142 01:12:17
397 477 Lexmaul Petr 1990 MA 145 RUN Magazine Team 01:12:18
398 729 Meranová Lenka 1986 ZA 28 Česká republika 01:12:19
399 514 Tauber Jan 1985 MA 146 01:12:20
400 628 Kukla Josef 1983 MA 147 01:12:21
401 98 Jonáš Vít 1967 MC 38 Česká republika 01:12:22
402 564 Kubát Michal 1979 MB 143 SKP Kometa badminton 01:12:23
403 250 Tříska Martin 1989 MA 148 Pivec100mega 01:12:23
404 433 Špiřík Milan 1985 MA 149 TJ Sokol Deblín 01:12:26
405 558 Niče Tomáš 1993 MA 150 01:12:27
406 173 Teverný Petr 1979 MB 144 01:12:30
407 687 Križanová Veronika 1984 ZA 29 01:12:32
408 369 Kopp Radovan 1971 MC 39 RYBÁŘI MENDELU 01:12:34
409 1390 Böhmová Karen 2003 ZJ 5 01:12:40
410 737 Tesařová Markéta 1991 ZA 30 Česká republika 01:12:40
411 1267 Majer Igor 1967 MC 40 01:12:41
412 1057 Gabriel Jiří 1985 MA 151 01:12:50
413 133 David Jiří 1970 MC 41 Česká republika 01:12:51
414 409 Novotný Petr 1965 MC 42 Česká republika 01:12:52
415 688 Šretr Ondřej 1986 MA 152 01:12:52
416 1222 Šmerda Roman 1975 MB 145 01:12:52
417 434 Bednařík Petr 1971 MC 43 TJ Sokol Radostice 01:12:53
418 412 Vostal Matěj 1995 MA 153 Extra Brno 01:12:53
419 533 Káňa Jiří 1988 MA 154 2B Winner team 01:12:55
420 377 Tieber Michael 1981 MB 146 01:12:57
421 195 Jelínek Petr 1982 MB 147 Bartosini 01:13:01
422 1050 Daněk Jan 1989 MA 155 01:13:02
423 523 Pospíšil Vladimír 1966 MC 44 01:13:02
424 927 Bednařík Radim 1999 MA 156 Run like SAP 01:13:02
425 719 Dlouhý Vladimír 1960 MD 8 Česká republika 01:13:07
426 287 Fišer Michal 1998 MA 157 01:13:09
427 522 Kos Radomír 1975 MB 148 01:13:10
428 2036 Vaněk Martin 1993 MA 158 01:13:11
429 505 Fryčák Michal 1969 MC 45 01:13:19
430 1022 Březina Jiří 1990 MA 159 ScioŠkola Brno 01:13:20
431 627 Latislavová Eva 1973 ZB 20 Běháme s radostí Jablonec nad Nisou 01:13:22
432 718 Boda Tomáš 1975 MB 149 Česká republika 01:13:24
433 1546 Přívara Jakub 1992 MA 160 01:13:25
434 294 Ling Milan 1968 MC 46 Česká republika 01:13:28
435 698 Kyselý Jakub 1993 MA 161 01:13:31
436 1115 Šup Radek 1977 MB 150 01:13:32
437 1091 Motyčka Adam 2001 MA 162 01:13:35
438 1719 Němcová Karin 1975 ZB 21 01:13:37
439 634 Escalier Marco 1980 MB 151 01:13:39
440 1336 Pernica Petr 1979 MB 152 Black Gate Drnovice 01:13:40
441 2042 Kuželková Jana 1976 ZB 22 - 01:13:44
442 1351 Zámečník Miroslav 1983 MA 163 Česká republika 01:13:44
443 856 Syrový Jiří 1985 MA 164 Honeywell 01:13:46
444 435 Novák Vojtěch 1991 MA 165 Tri mušketýři 01:13:47
445 416 Holer Vlastimil 1981 MB 153 Kensei Dojo Brno 01:13:47
446 1067 Klusáček Petr 1974 MB 154 01:13:47
447 1062 Hejkrlík Lukáš 1982 MB 155 01:13:48
448 1021 Šlezinger Radek 1981 MB 156 Říčany 01:13:51
449 1186 Zmeškalová Markéta 1976 ZB 23 01:13:55
450 1184 Novák Antonín 1967 MC 47 01:13:55
451 323 Mařák Jiří 1977 MB 157 4344103 01:13:56
452 1028 Dumek Aleš 1973 MB 158 Šachy Zastávka 01:13:57
453 569 Hekerle Vítězslav 1978 MB 159 Česká republika 01:14:01
454 1415 Kučera Petr 1976 MB 160 01:14:02
455 266 Ošťádal Daniel 1984 MA 166 01:14:03
456 644 Fejtová Zuzana 1983 ZA 31 STG Žďár nad Sázavou 01:14:05
457 420 Čepura Jiří 1981 MB 161 Mizuno Czech 01:14:05
458 597 Hadaš Zdeněk 1983 MA 167 01:14:06
459 1138 Škvařilová Eva 1973 ZB 24 2B WINNER 01:14:06
460 918 Lukešová Vladimíra 1991 ZA 32 PwC 01:14:07
461 808 Havelka Ondřej 1987 MA 168 Avast 01:14:07
462 442 Dufek Martin 1988 MA 169 01:14:11
463 1621 Reihonsová Světlana 1983 ZA 33 Česká republika 01:14:12
464 1182 Hloh Martin 1979 MB 162 Hodor 01:14:13
465 1355 Homoláč Daniel 1984 MA 170 Dragonclub Brno 01:14:14
466 1794 Svoboda Luboš 1981 MB 163 Česká republika 01:14:16
467 1404 Homola Martin 1990 MA 171 01:14:16
468 2000 Taliánová Anna 2002 ZJ 6 01:14:18
469 415 Pivoda Marek 1987 MA 172 jsb 01:14:19
470 802 Carda Kuba 1985 MA 173 Avast 01:14:20
471 1748 Stareček Jan 2008 MJ 11 01:14:22
472 938 Gvozdják Juraj 1969 MC 48 Run like SAP 01:14:23
473 1086 Maňáková Marie 1989 ZA 34 01:14:24
474 458 Němec Roman 1980 MB 164 01:14:24
475 684 Plotová Barbora 1982 ZB 25 01:14:29
476 574 Podroužek Eva 1990 ZA 35 Běhám pro Anabell 01:14:32
477 1678 Havel Jan 1988 MA 174 01:14:32
478 311 Ošťádal Rastislav 1984 MA 175 01:14:32
479 1094 Novák Jiří 1985 MA 176 01:14:34
480 1238 Holáň Radim 1975 MB 165 Brno 01:14:35
481 459 Pitřík Jaroslav 1991 MA 177 01:14:35
482 1313 Šmerdová Alena 1974 ZB 26 01:14:39
483 36 Kardosová Kateřina 1988 ZA 36 01:14:41
484 1427 Neckářová Pavla 1981 ZB 27 01:14:42
485 326 Vagnerová Zuzana 1980 ZB 28 Joskatel 01:14:45
486 1444 Stolařík Jaroslav 1986 MA 178 01:14:45
487 457 Navrátil Leoš 1994 MA 179 01:14:45
488 1178 Voráč Ladislav 1986 MA 180 ČEZ 01:14:46
489 1840 Markovcová Zuzana 2000 ZA 37 01:14:46
490 935 Eisinger Petr 1980 MB 166 Run like SAP 01:14:49
491 1117 Tkačuk Andrej 1987 MA 181 01:14:49
492 858 Škvarka Marek 1991 MA 182 Honeywell 01:14:49
493 1066 Klíma David 1971 MC 49 01:14:51
494 462 Ripel Tomas 1984 MA 183 01:14:56
495 1262 Halámek Tomáš 1972 MC 50 01:14:57
496 1054 Došek Josef 1961 MD 9 01:14:59
497 1757 Štěpánek Přemysl 1971 MC 51 01:15:04
498 1119 Trtílková Hana 1980 ZB 29 01:15:06
499 1921 Karásek Tomáš 1981 MB 167 Brno 01:15:09
500 290 Zezula Adam 1987 MA 184 01:15:09
501 495 Klimeš Radek 1973 MB 168 Botanka running 01:15:12
502 1277 Ševčík František 1975 MB 169 01:15:13
503 582 Polcarová Lucie 1985 ZA 38 ČR 01:15:15
504 1506 Knéslová Petra 1983 ZA 39 01:15:16
505 1700 Kubový Petr 1973 MB 170 01:15:19
506 1559 Pavelková Michaela 1988 ZA 40 Running Zone Brno 01:15:20
507 81 Adámek Hubert 1971 MC 52 Morenda Brno 01:15:23
508 406 Šperka Vladimír 1971 MC 53 Brno 01:15:24
509 417 Chotěborová Jana 1973 ZB 30 Loap 01:15:25
510 1121 Vincour Jan 1988 MA 185 01:15:26
511 297 Divina Miroslav 1984 MA 186 Draken Brno 01:15:27
512 1343 Čech Jaroslav 1980 MB 171 Česká republika 01:15:27
513 1519 Macháč Aleš 1979 MB 172 - 01:15:30
514 24 Dužík Petr 1970 MC 54 HK Ivančice 01:15:30
515 1107 Schneiderová Pavla 1994 ZA 41 01:15:30
516 1594 Karolová Monika 1992 ZA 42 01:15:30
517 1189 Popelár Patrik 1999 MA 187 01:15:31
518 421 Kubeša Jaroslav 1964 MC 55 neregistrovaný 01:15:33
519 1071 Košická Karolína 2005 ZJ 7 01:15:34
520 1354 Oharek Petr 1982 MB 173 DIBOŽESUCH 01:15:37
521 1333 Foralová Michaela 1974 ZB 31 Bartosini 01:15:42
522 611 Myšák Jan 1986 MA 188 01:15:42
523 1533 Dvořáková Iva 1991 ZA 43 01:15:43
524 1317 Bielig Jindřich 1968 MC 56 01:15:43
525 743 Lavička Jaroslav 1959 MD 10 Drásov 01:15:45
526 1237 Cífka Michal 1984 MA 189 Atlas Copco Run Team 01:15:51
527 1283 Michálek Dušan 1972 MC 57 Resideo 01:15:52
528 1129 Mráčková Kateřina 1987 ZA 44 01:15:54
529 1014 Hubaček Patrik 1989 MA 190 Pardubice 01:15:55
530 926 Wotke Igor 1979 MB 174 PwC 01:15:55
531 493 Boháč Jiří 1954 MD 11 BehejBrno.com 01:15:57
532 633 Coufalová Jiřina 1978 ZB 32 Brno 01:15:59
533 1017 Machala Tomáš 1986 MA 191 RAPA Brno 01:15:59
534 930 Bohatý Radek 1978 MB 175 Run like SAP 01:16:01
535 929 Blažek Jan 1973 MB 176 Run like SAP 01:16:02
536 1225 Klimovič Michal 1980 MB 177 01:16:03
537 473 Vychodil Lukáš 2003 MJ 12 01:16:04
538 1352 Vohlídková Kristýna 1976 ZB 33 ČEZ 01:16:06
539 951 Pokluda Tomáš 1970 MC 58 Run like SAP 01:16:08
540 1072 Kresánek Peter 1977 MB 178 01:16:14
541 501 Macek Michal 1981 MB 179 Ústav přístrojové techniky AVCR 01:16:14
542 620 Antoš Radomír 1978 MB 180 01:16:18
543 1586 Práza Martin 1985 MA 192 01:16:21
544 272 Bittner Josef 1970 MC 59 Česká republika 01:16:23
545 1104 Sedláček Jakub 2007 MJ 13 01:16:23
546 437 Kumstát Ludvík 1963 MC 60 TT klub Prostějov 01:16:26
547 1439 Poláček Lukáš 1977 MB 181 01:16:28
548 655 Durna Vojtěch 1977 MB 182 LS Brno 01:16:28
549 515 Fuják Štěpán 1984 MA 193 01:16:30
550 607 Lukeš Miloš 1971 MC 61 01:16:32
551 1100 Růžička Rostislav 1973 MB 183 01:16:38
552 1509 Vránová Zuzana 1959 ZD 1 01:16:39
553 1449 Šíl Ladislav 1986 MA 194 01:16:39
554 1244 Hégrová Markéta 1990 ZA 45 Česká republika (Česko) 01:16:44
555 424 Kuběna Josef 1957 MD 12 Prostřední Bečva 01:16:45
556 1243 Hégrová Ivona 1969 ZC 6 Česká republika (Česko) 01:16:45
557 1891 Novák Milan 1987 MA 195 01:16:46
558 1299 Sedláček Petr 1972 MC 62 Česká republika 01:16:46
559 1441 Richterová Petra 1978 ZB 34 01:16:48
560 590 Janík Karel 1993 MA 196 Running Zone Brno 01:16:48
561 1453 Vaculíková Šárka 1980 ZB 35 01:16:48
562 612 Paytok Marian 1993 MA 197 01:16:49
563 112 Vodička František 1966 MC 63 Litoměřice 01:16:49
564 851 Moldovan Vlad 1988 MA 198 Honeywell 01:16:56
565 1053 Dostálová Vendula 1981 ZB 36 01:17:04
566 1106 Schneider Ondřej 1981 MB 184 01:17:04
567 843 Hanák Jaroslav 1990 MA 199 Honeywell 01:17:10
568 1542 Nosek Zdeněk 1989 MA 200 01:17:10
569 659 Ustohal Karel 1977 MB 185 ZelenE Rosice 01:17:11
570 958 Vávra Lukáš 1986 MA 201 Run like SAP 01:17:15
571 1288 Halmazňa David 1993 MA 202 01:17:17
572 1148 Pořízek Petr 1968 MC 64 01:17:18
573 912 Drápal Vojtěch 1990 MA 203 PwC 01:17:19
574 1010 Kupský Pavel 1983 MA 204 Mizuno Czech 01:17:22
575 1501 Dvořáková Nicol 1991 ZA 46 jednotlivec 01:17:22
576 1105 Seehofner Robert 1960 MD 13 01:17:22
577 1344 Dospiva Petr 1985 MA 205 Česká Republika 01:17:28
578 651 Hálková Dagmar 1982 ZB 37 Česká republika 01:17:28
579 735 Štekl Martin 1977 MB 186 Česká republika 01:17:30
580 1111 Sukup Pavel 1998 MA 206 01:17:31
581 909 Malenovský Ivo 1975 MB 187 OnSemi 01:17:32
582 1708 Martinček Ivan 1977 MB 188 01:17:34
583 1426 Navrátil David 1973 MB 189 01:17:35
584 1709 Martinčeková Alexandra 1980 ZB 38 01:17:36
585 1096 Prokop Václav 1981 MB 190 01:17:40
586 746 Bečička Petr 1960 MD 14 Hal3000 01:17:41
587 1255 Šplíchal Jan 1977 MB 191 Ústavní kokoti 01:17:41
588 943 Langer Martin 1988 MA 207 Run like SAP 01:17:45
589 1155 Wiedersheim Richard 1975 MB 192 Modřice 01:17:47
590 1287 Ubrová Veronika 1978 ZB 39 Fitnesscentrum Body Care Brno 01:17:49
591 1303 Voňka Petr 1971 MC 65 KURDĚJOV běhá pro radost 01:17:54
592 253 Kára Jaroslav 1985 MA 208 Deník Rovnost 01:17:54
593 1881 Zídková Zuzana 1984 ZA 47 01:17:56
594 1535 Holičová Aneta 1996 ZA 48 01:18:00
595 583 Divina Ladislav 1983 MA 209 Draken Brno 01:18:01
596 606 Lenhart David 1979 MB 193 01:18:02
597 1758 Štumper Jakub 1983 MA 210 01:18:03
598 1154 Slaný Norbert 1972 MC 66 Česká republika 01:18:09
599 429 Durák Vlastimil 1975 MB 194 Slavkov u Brna 01:18:11
600 1943 Tachtatzi  Barbora 1985 ZA 49 RehabFit 01:18:12
601 1384 Majnušová Aneta 1989 ZA 50 TJ Sokol Bystrc 01:18:14
602 1442 Sazamová Pavla 1988 ZA 51 01:18:18
603 1414 Kubitová Tereza 1991 ZA 52 01:18:18
604 1269 Míznerová Pavla 1992 ZA 53 01:18:21
605 1173 Vašíček Petr 1988 MA 211 01:18:23
606 1722 Oláhová Eva 1987 ZA 54 01:18:27
607 1183 Jahodová Veronika 1982 ZB 40 01:18:28
608 1568 Coufalová Radka 1979 ZB 41 01:18:29
609 1744 Smolinský Martin 1972 MC 67 01:18:32
610 1634 Vintrová Zuzana 2000 ZA 55 kategorie A 01:18:34
611 1203 Sailer Radek 1975 MB 195 Šneci v běhu 01:18:34
612 690 Bárta Robert 1972 MC 68 01:18:40
613 1166 Jačisko Karel 1994 MA 212 01:18:41
614 1177 Paveláková Marcela 1977 ZB 42 01:18:42
615 1223 Podpiera Richard 1974 MB 196 KMB 01:18:42
616 636 Divácký Přemysl 1949 ME 2 Moravská Slavia 01:18:46
617 1197 Boček Libor 1976 MB 197 G5 01:18:46
618 1322 Žák Adam 1981 MB 198 01:18:50
619 378 Polakovič Milan 1979 MB 199 01:18:52
620 475 Benák Dalibor 1986 MA 213 KLH Brno 01:18:54
621 728 Kočí Heidi 1997 ZA 56 Česká republika 01:18:55
622 1015 Hanáková Radka 1986 ZA 57 Praha 9 01:19:03
623 1174 Zaoral Stanislav 1965 MC 69 01:19:03
624 1275 Spáčil Pavel 1961 MD 15 01:19:04
625 1301 Sedláčková Alžběta 1978 ZB 43 ČR 01:19:06
626 1294 Herodesová Martina 1971 ZC 7 01:19:08
627 670 Netolický Martin 1981 MB 200 01:19:13
628 1702 Kuimcidis Nikolas 1982 MB 201 01:19:14
629 1553 Šolc Jiří 1974 MB 202 01:19:16
630 1469 Malý Miloš 1980 MB 203 Chudčice 01:19:20
631 824 Řezníček Zbyněk 1989 MA 214 Avast 01:19:20
632 1508 Swiač Ivan 1983 MA 215 01:19:20
633 1991 Ryba David 1975 MB 204 01:19:22
634 908 Tovaryš Pavel 1977 MB 205 ON SEMICONDUCTOR 01:19:26
635 1992 Samek Jan 1982 MB 206 01:19:31
636 1864 Dohnálek Petr 1984 MA 216 01:19:38
637 1272 Přecechtěl Tomáš 1981 MB 207 01:19:41
638 1479 Žárská Silvana 1966 ZC 8 - 01:19:44
639 1607 Toman Přemysl 1978 MB 208 Baumüller Brno 01:19:46
640 696 Pecinová Anna 1985 ZA 58 Česká republika 01:19:49
641 677 Halouzka Kamil 2002 MJ 14 Jihomoravský 01:19:49
642 1312 Ševčíková Jana 1973 ZB 44 01:19:49
643 407 Juras Michael 1992 MA 217 Česká republika 01:19:50
644 2014 Čechovský Štěpán 2003 MJ 15 01:19:50
645 1150 Ivan Jaroslav 1960 MD 16 Karlín 01:19:50
646 1037 Bláha Viktor 1988 MA 218 Viktor 01:19:50
647 1600 Pruša Zdeněk 2002 MJ 16 AC Moravská Slávia 01:19:52
648 1847 Teplý Jiří 1970 MC 70 01:19:53
649 196 Pešák Václav 1981 MB 209 Bartosini 01:19:54
650 1562 Menšíková Andrea 1976 ZB 45 BC U Křížku 01:19:55
651 1350 Vařák Tomáš 1982 MB 210 Česká republika 01:19:55
652 301 Hoplíčková Eliška 2004 ZJ 8 LS Brno 01:19:56
653 730 Pospíšil Martin 1976 MB 211 Česká republika 01:19:57
654 1838 Bartošíková Lucie 1984 ZA 59 01:19:59
655 845 Janský Václav 1984 MA 219 Honeywell 01:20:00
656 1809 Peška Petr 1978 MB 212 01:20:01
657 948 Oprštěný Miroslav 1982 MB 213 Run like SAP 01:20:03
658 1140 Bednár Pavel 1966 MC 71 01:20:05
659 1603 Odehnal Martin 1986 MA 220 Atlas Copco Run Team 01:20:07
660 941 Kovářík Jan 1981 MB 214 Run like SAP 01:20:10
661 1318 Kočí Radek 1989 MA 221 01:20:16
662 1206 Dvořáková Eva 1955 ZD 2 01:20:23
663 1601 Jagelska Natalia 1984 ZA 60 ATEX - dělníci běhu 01:20:23
664 1517 Uher Jan 1972 MC 72 01:20:23
665 1403 Herberger Eva 1987 ZA 61 01:20:25
666 1674 Dostálová Tereza 1997 ZA 62 01:20:28
667 1576 Sedlák Petr 1978 MB 215 01:20:28
668 734 Svoboda Lumír 1971 MC 73 Česká republika 01:20:29
669 1196 Málek Jan 1995 MA 222 EXTRA Brno 01:20:30
670 841 Beránková Eva 1981 ZB 46 Honeywell 01:20:30
671 161 Blatný Olaf 1982 MB 216 01:20:33
672 2013 Čechovská Eliška 2001 ZA 63 01:20:39
673 1188 Peňa Danilo 1971 MC 74 01:20:39
674 1713 Mikulaková  Radka 1986 ZA 64 01:20:40
675 1416 Kurka Marcel 1978 MB 217 01:20:44
676 1451 Trbola Pavel 1973 MB 218 01:20:44
677 423 Kellner Libor 1971 MC 75 Pro Matěje Tišnov 01:20:46
678 2078 Nečas Lubomír 1974 MB 219 01:20:49
679 219 Štábl Petr 1969 MC 76 01:20:51
680 1686 Jagošová Marie 1966 ZC 9 01:20:51
681 1468 Moučka Jan 1956 MD 17 Running Zone Brno 01:20:52
682 1145 Michálková Eva 1987 ZA 65 Česká republika 01:20:53
683 849 Kovář Martin 1990 MA 223 Honeywell 01:20:58
684 1855 Skutková Linda 1984 ZA 66 01:21:00
685 1527 Leciánová Veronika 1991 ZA 67 TJ Triceratops 01:21:02
686 1526 Lecián Milan 1993 MA 224 TJ Triceratops 01:21:03
687 1345 Gregorová Martina 1986 ZA 68 Česká republika 01:21:03
688 1136 Majer Karol 1983 MA 225 01:21:05
689 1362 Ivan Jaroslav 1960 MD 18 Karlín 01:21:10
690 717 Slavíčková Petra 1986 MA 226 Černovice 01:21:15
691 1342 Císařová Jana 1980 ZB 47 Česká republika 01:21:17
692 1567 Cassinelli Daniela 1980 ZB 48 01:21:18
693 1425 Nagy Marek 1975 MB 220 01:21:21
694 1239 Kubátová Eva 1983 ZA 69 Česká republika 01:21:21
695 1369 Navara Jaromír 1985 MA 227 Mizuno Czech 01:21:22
696 1304 Kupská Martina 1982 ZB 49 Mizuno Czech 01:21:22
697 1214 Uličný Karel 1980 MB 221 01:21:27
698 1537 Kopecká Romana 1997 ZA 70 01:21:28
699 264 Nerud Pavel 1981 MB 222 01:21:38
700 621 Macek Ivo 1983 MA 228 BK Pupky 01:21:40
701 1474 Moravec Michal 1980 MB 223 AK Kuřim 01:21:40
702 1431 Obůrková Veronika 1990 ZA 71 01:21:42
703 1282 Blaha Marek 1969 MC 77 JaroškaRun 01:21:44
704 1915 Raučinová Petronela 1989 ZA 72 01:21:45
705 1270 Palaščák Vít 1977 MB 224 01:21:45
706 1069 Konečná Monika 1980 ZB 50 01:21:47
707 1370 Štěrbáková Andrea 1968 ZC 10 Nazdraví! 01:21:50
708 1259 Darmovzal Petr 1978 MB 225 01:21:56
709 1589 Moravcová Jana 1982 ZB 51 AK Kuřim 01:21:56
710 1755 Šípková Daniela 1983 ZA 73 01:22:00
711 450 Jindřich Marek 1975 MB 226 01:22:00
712 1733 Prudilová Magdalena 1986 ZA 74 01:22:02
713 410 Prudil Pavel 1984 MA 229 Česká republika 01:22:02
714 1819 Sellnerová Eliška 2002 ZJ 9 01:22:08
715 747 Milec Andrej 1982 MB 227 Herinker 01:22:17
716 1868 Michalica Jindrich 1978 MB 228 01:22:18
717 509 Sloup Štěpán 1976 MB 229 01:22:18
718 1941 Janíček Radek 1966 MC 78 REDBOX PARK 01:22:22
719 1202 Svobodová Soňa 1968 ZC 11 SKP Kometa BRNO 01:22:26
720 1688 Klapetek Vladimír 1959 MD 19 01:22:31
721 1447 Svoboda Filip 1990 MA 230 01:22:34
722 1635 Kučerová Stanislava 1979 ZB 52 01:22:42
723 1845 Greger Vladimir 1969 MC 79 01:22:44
724 1491 Šild Libor 1978 MB 230 01:22:45
725 1999 Šildová Šárka 1982 ZB 53 01:22:46
726 148 Maňas Petr 1995 MA 231 Runeři Družstevník Drnovice 01:22:47
727 1637 Dittrich  Ivo 1981 MB 231 Lazy Vilém 01:22:47
728 149 Maňasová Vendula 1994 ZA 75 Runeři Družstevník Drnovice 01:22:49
729 344 Machučová Vendula 1994 ZA 76 Runeři Družstevník Drnovice 01:22:49
730 1725 Pavlíček Jiří 1981 MB 232 01:22:49
731 945 Michel Roman 1982 MB 233 Run like SAP 01:22:54
732 1268 Malý Radek 1979 MB 234 01:22:55
733 1989 Pavlíčková Lenka 1984 ZA 77 01:22:56
734 2037 Vaňous Kryštof 1999 MA 232 01:22:56
735 1896 Gabriel Jiří 1955 MD 20 Česká republika 01:22:57
736 1807 Štefl Lubomír 1993 MA 233 01:22:59
737 1216 Zezulka Petr 1957 MD 21 01:23:02
738 847 Knoth Marek 1979 MB 235 Honeywell 01:23:02
739 892 Jurko Roman 1977 MB 236 ON SEMICONDUCTOR 01:23:05
740 710 Basel Robert 1972 MC 80 bacil team 01:23:07
741 1044 Baslová Lucie 1981 ZB 54 01:23:07
742 1968 Janás Jan 1975 MB 237 01:23:07
743 194 Ferianček Ivan 1983 MA 234 01:23:10
744 1730 Podhorská Hana 1979 ZB 55 01:23:11
745 1011 Míčová Lenka 1984 ZA 78 Mizuno Czech 01:23:16
746 1604 Pospíšilová Martina 1989 ZA 79 Atlas Copco Run Team 01:23:18
747 1569 Chládek Miroslav 1988 MA 235 01:23:18
748 192 Ždánský Petr 1985 MA 236 Brno 01:23:22
749 1152 Hrstková Iva 1976 ZB 56 AC Moravská Slavia Brno 01:23:23
750 1697 Křížová Blanka 1990 ZA 80 01:23:27
751 1827 Mikešová Martina 1975 ZB 57 01:23:27
752 647 Sršňová Magda 1989 ZA 81 01:23:29
753 1617 Nováková Jitka 1984 ZA 82 Česká republika 01:23:30
754 1308 Janková Zuzana 1987 ZA 83 01:23:30
755 1615 Küfhaber Michal 1979 MB 238 Česká republika 01:23:31
756 1597 Pöschl Jiří 1982 MB 239 Nebštyšské Běhny 01:23:39
757 1358 Trubák Jiří 1974 MB 240 KAMECHY bikes 01:23:40
758 1578 Švecová Eva 1987 ZA 84 01:23:40
759 1587 Viklický Marek 1991 MA 237 01:23:41
760 488 Lamprechtová Lucie 1987 ZA 85 Česká republika 01:23:44
761 1959 Ducár Matej 1988 MA 238 01:23:46
762 1274 Soják Jiří 1982 MB 241 01:23:55
763 1777 Pokorná Markéta 1978 ZB 58 01:23:57
764 1168 Láníčková Martina 1964 ZC 12 01:23:59
765 711 Hanuš Josef 1981 MB 242 Bartosini 01:24:00
766 2034 Stejskal Marek 1987 MA 239 01:24:06
767 1331 Bednář Rostislav 1996 MA 240 Atlas Copco Run Team 01:24:08
768 622 Repatý Pepa 1973 MB 243 Runeři Družstevník Drnovice 01:24:08
769 768 Katolický Jan 1993 MA 241 INTAR 01:24:12
770 1521 Julínková Hana 1984 ZA 86 Česká republika 01:24:12
771 770 Školoud Martin 1976 MB 244 INTAR 01:24:13
772 767 Katolický Josef 1970 MC 81 INTAR 01:24:13
773 769 Katolický Ondřej 1998 MA 242 INTAR 01:24:13
774 1499 Marchukov Anton 1986 MA 243 01:24:14
775 814 Lepič Jakub 1981 MB 245 Avast 01:24:17
776 1430 Novosadová Jana 1991 ZA 87 01:24:19
777 1835 Mynářová Veronika 1980 ZB 59 01:24:22
778 1309 Martinková Michaela 1982 ZB 60 01:24:25
779 519 Čechal Petr 1978 MB 246 SKP Nymburk 01:24:30
780 1776 Šmerdová Jarmila 1958 ZD 3 - 01:24:31
781 1892 Novotný Tomáš 1992 MA 244 01:24:32
782 1825 Sojáková Alena 1986 ZA 88 01:24:34
783 1503 Hána Jan 1976 MB 247 Sokol Přísnotice 01:24:36
784 1126 Zapletal Michal 2002 MJ 17 01:24:37
785 1379 Nykodým Barbora 1989 ZA 89 Sticky Blinders 01:24:38
786 713 Crha Jiří 1984 MA 245 Borci Zdar! 01:24:39
787 1536 Klecker Marko 1977 MB 248 01:24:40
788 1252 Hrbková Hana 1996 ZA 90 Predator workout Brno 01:24:41
789 1496 Mašková Magda 1980 ZB 61 01:24:46
790 1149 Jurdová Monika 1986 ZA 91 01:24:46
791 1297 Müller Richard 1970 MC 82 Black gate 01:24:47
792 1003 Stolička Petr 1972 MC 83 Liga 100 Olomouc 01:24:49
793 2004 Večeřova Lucie 1999 ZA 92 01:24:51
794 1365 Stolička Petr 1972 MC 84 Liga 100 Olomouc 01:24:54
795 1833 Martin Maggie 1989 ZA 93 01:24:59
796 777 Holeksa Martin 1997 MA 246 Pro Matěje 01:25:00
797 776 Dronski Václav 1978 MB 249 Pro Matěje 01:25:00
798 775 Dronski Kateřina 1979 ZB 62 Pro Matěje 01:25:01
799 778 Holeksa Petr 1971 MC 85 Pro Matěje 01:25:01
800 1064 Charvátová Alena 1970 ZC 13 01:25:05
801 1493 Šulc Michal 1982 MB 250 01:25:12
802 1001 Ryšavý Miloš 1976 MB 251 KOB Tesla Brno 01:25:14
803 1161 Hamža Marek 1972 MC 86 STS Chvojkovice Brod 01:25:18
804 695 Pokluda Tomáš 1987 MA 247 Brezovska Bedna 01:25:22
805 1731 Pokludová Iveta 1968 ZC 14 01:25:23
806 418 Štefanová Daniela 1977 ZB 63 M&D 4ever 01:25:24
807 372 Neckář Jan 1982 MB 252 01:25:25
808 2095 Pokorný Jan 1987 MA 248 01:25:27
809 2065 Kučírek Petr 1964 MC 87 Česká republika 01:25:33
810 832 Bagar Martin 1967 MC 88 BIOCONT 01:25:35
811 833 Beránková Eliška 1985 ZA 94 BIOCONT 01:25:36
812 1837 Zachar Viktor 1992 MA 249 01:25:38
813 1394 Čechová Kateřina 1980 ZB 64 01:25:46
814 1752 Suchomel Jiří 1951 ME 3 01:25:50
815 2099 Jarošová Lucie 1988 ZA 95 01:25:52
816 1936 Podpierová Anna 1973 ZB 65 KMB 01:25:53
817 1792 Koudelová Marika 1976 ZB 66 Brave girls 01:25:54
818 1778 Kosorin Lenka 1976 ZB 67 Bellis 01:25:54
819 1797 Hvižďová Nikola 1979 ZB 68 01:25:56
820 1858 Kučera Tomáš 1974 MB 253 01:25:57
821 441 Doseděl Michal 1989 MA 250 01:25:59
822 1539 Losova Veronika 1984 ZA 96 01:26:02
823 764 Kaleta Václav 1993 MA 251 Dáme to pod 2 hoďky 01:26:04
824 1756 Šťastná Petra 1976 ZB 69 01:26:04
825 1114 Šťastný Marián 1975 MB 254 01:26:05
826 766 Mazanec Petr 1981 MB 255 Dáme to pod 2 hoďky 01:26:06
827 765 Kotek Milan 1981 MB 256 Dáme to pod 2 hoďky 01:26:06
828 763 Ferenčík Tomáš 1995 MA 252 Dáme to pod 2 hoďky 01:26:07
829 591 Krontorád Vítězslav 1982 MB 257 SK Herinker 01:26:10
830 1738 Ryplová Věra 1976 ZB 70 01:26:16
831 1048 Burďáková Radka 1993 ZA 97 01:26:18
832 715 Komarovský Petr 1965 MC 89 Brno 01:26:18
833 1452 Trunec Martin 1964 MC 90 01:26:19
834 2021 Vilček Rudolf 1954 MD 22 01:26:27
835 1836 Plesníková Erika 1971 ZC 15 01:26:27
836 1979 Krumlová Andrea 1966 ZC 16 01:26:27
837 1514 Vašík Miloš 1971 MC 91 Mizuno Czech 01:26:29
838 1839 Glimmer Lukáš 1967 MC 92 01:26:30
839 1627 Štefánková Jana 1974 ZB 71 ČEZ 01:26:31
840 1687 Jarošová Jevhenija 1976 ZB 72 01:26:32
841 1754 Šimek Ondřej 1982 MB 258 01:26:36
842 1473 Kopčo Viktor 1979 MB 259 01:26:44
843 1692 Kosek Roman 1986 MA 253 01:26:44
844 1780 Fiantová Jana 1960 ZD 4 01:26:46
845 1042 Arregi Jon Ander 1987 MA 254 01:26:47
846 1357 Slavík Jiří 1954 MD 23 Hustopeče 01:26:48
847 1498 Fajkusová Anna 1988 ZA 98 01:26:51
848 1853 Karmelitová Ivona 1971 ZC 17 01:26:52
849 312 Michálek Juraj 1982 MB 260 Y Soft 01:26:56
850 1813 Bortlíčková Helena 1984 ZA 99 01:26:56
851 1619 Pokorová Hana 1963 ZC 18 Česká Republika 01:26:57
852 1412 Kordulová Tereza 1986 ZA 100 01:26:58
853 931 Brázdil Jan 1989 MA 255 Run like SAP 01:27:00
854 1359 Hambalčík Petr 1975 MB 261 Kamechy Fun Run 01:27:05
855 1497 Synek Jaroslav 1979 MB 262 01:27:13
856 1505 Dozbaba Staňa 1970 MC 93 01:27:18
857 1566 Nováková Lucie 1978 ZB 73 Kulhavá veverka 01:27:19
858 1446 Střížová Tereza 1990 ZA 101 01:27:27
859 1466 Roder Luděk 1990 MA 256 01:27:40
860 1026 Merta Pavel 1974 MB 263 Stipendia.cz 01:27:44
861 1391 Bojda Vojtěch 1985 MA 257 01:27:46
862 1334 Šolc Martin 1995 MA 258 BDSM NMNM 01:27:49
863 1029 Buriánek Martin 1970 MC 94 Šneci v běhu 01:27:56
864 1093 Nerudová Eliška 2007 ZJ 10 01:27:57
865 1293 Jáni Martin 1986 MA 259 01:28:06
866 2047 Vláčil Ondřej 1981 MB 264 Slavonín 01:28:06
867 1727 Pelánek Libor 1964 MC 95 01:28:09
868 1874 Šrámková Alena 1982 ZB 74 01:28:10
869 1529 Magerko Martin 1974 MB 265 Vorvane von z vane 01:28:12
870 1612 Houdková Kateřina 1982 ZB 75 Česká republika 01:28:12
871 594 Klúčik Michal 1980 MB 266 Vorvane von z vane 01:28:12
872 1771 Zachoval Patrik 2005 MJ 18 01:28:16
873 1459 Zelený David 1988 MA 260 01:28:26
874 1866 Heřmánková Veronika 1984 ZA 102 01:28:26
875 1380 Šolc Martin 1968 MC 96 STS Nové Město na Moravě 01:28:27
876 1779 Vašíková Šárka 1976 ZB 76 Mizuno Czech 01:28:28
877 1724 Passinger Milan 1992 MA 261 01:28:32
878 1528 Žáková Daniela 1973 ZB 77 Vltava Fund 01:28:34
879 1413 Krejčí Alžběta 1993 ZA 103 01:28:47
880 1817 Hronová Lucie 1998 ZA 104 01:28:52
881 1653 Ventruba David 1980 MB 267 Nebštyšské Běhny 01:28:57
882 1652 Sýkora Luděk 1979 MB 268 Nebštyšské Běhny 01:28:57
883 1650 Kliment Michal 1983 MA 262 Nebštyšské Běhny 01:28:57
884 2094 Bartošová Daniela 1982 ZB 78 01:28:58
885 1865 Fleková  Eliška 2005 ZJ 11 01:28:59
886 1540 Maděránek  Martin 1969 MC 97 01:29:03
887 1402 Fula Joao 1997 MA 263 01:29:06
888 1960 Fiantová Monika 1982 ZB 79 01:29:08
889 1942 Papírníková  Jana 1985 ZA 105 REHABFIT 01:29:24
890 1377 Wotke Jiří 1975 MB 269 Slow Climbers 01:29:24
891 1103 Řezáč Miroslav 1983 MA 264 01:29:25
892 854 Pirochta Ondrej 1981 MB 270 Honeywell 01:29:28
893 1889 Klímová Lada 1977 ZB 80 Česká republika 01:29:31
894 667 Kucharíková Jarmila 1977 ZB 81 01:29:31
895 1918 Hahnová Irena 1980 ZB 82 01:29:33
896 1156 Pustina Vojtěch 2005 MJ 19 01:29:34
897 545 Brukner Tom 1990 MA 265 01:29:35
898 1588 Kříž Martin 1978 MB 271 WilliJemSe 01:29:36
899 1518 Kuklová Květa 1983 ZA 106 Báječné ženy v běhu 01:29:39
900 1476 Novosád Ladislav 1963 MC 98 01:29:41
901 506 Kapavík Radim 1985 MA 266 01:29:44
902 1248 Oharek Petr 1982 MB 272 DIBOŽESUCH 01:29:45
903 1614 Klein Jan 1962 MD 24 Česká republika 01:29:46
904 1482 Daráni Jakub 1981 MB 273 Česká republika 01:29:46
905 1831 Janhuba Luboš 1985 MA 267 Ústavní kokoti 01:29:47
906 1520 Fabriková Blanka 1960 ZD 5 Brno 01:29:51
907 1137 Novotný Libor 1961 MD 25 Kuřim 01:29:54
908 1829 Brázdil Pavel 1961 MD 26 Líní šneci 01:29:58
909 1982 Lidmilová Hana 1976 ZB 83 01:30:04
910 1217 Zezulka Petr 1981 MB 274 01:30:13
911 1671 Damborská Lucie 1982 ZB 84 01:30:18
912 1328 Dvořáčková Dagmar 1950 ZE 1 AC Moravská Slavia Brno 01:30:21
913 1378 Nykodým Josef 1972 MC 99 Sticky Blinders 01:30:24
914 1732 Procházková Ivana 1973 ZB 85 01:30:26
915 1019 Pavelka Robert 1978 MB 275 Refugees from Police 01:30:30
916 1502 Staníčková Lenka 1985 ZA 107 Nadacni fond Kometa 01:30:30
917 1899 Benešová Adéla 2001 ZA 108 01:30:44
918 1877 Uher Jaromír 1956 MD 27 01:30:45
919 905 Smejkalová Jana 1978 ZB 86 ON SEMICONDUCTOR 01:30:51
920 1581 Wagner  Katarzyna 1983 ZA 109 01:30:53
921 1664 Kousalová Michaela 1998 ZA 110 WilliJemSe 01:30:59
922 1953 Buriška Pavel 1986 MA 268 01:31:00
923 649 Benda Jindřich 1978 MB 276 29266319 01:31:04
924 1598 Pospíšilíková Michaela 1987 ZA 111 1 01:31:11
925 1876 Tenorová Iva 1991 ZA 112 01:31:15
926 1363 Podpierová Klára 1993 ZA 113 KMB B 01:31:20
927 1478 Bašták Matej 1988 MA 269 01:31:23
928 1944 Lukášová Monika 1991 ZA 114 Runeři Družstevník Drnovice 01:31:23
929 147 Machuča Miroslav 1969 MC 100 Runeři Družstevník Drnovice 01:31:23
930 1641 Komanec Robert 1969 MC 101 Lukovany 01:31:26
931 1555 Machů Josef 1973 MB 277 Líšeňští sršni 01:31:30
932 2020 Vojtěchová  Zuzana 1997 ZA 115 01:31:31
933 1564 Friedlová Karolína 1989 ZA 116 Česká republika 01:31:41
934 1143 Michálek Martin 1982 MB 278 WilliJemSe 01:31:42
935 1484 Glotov Alexander 1973 MB 279 Česká republika (Česko) 01:31:52
936 2069 Fialová Michaela 1988 ZA 117 Česká republika 01:31:53
937 536 Attasek Radek 1972 MC 102 Czech Republic 01:31:55
938 1948 Machů Dita 1978 ZB 87 To dondem team 01:31:59
939 1144 Buchta Ondřej 1978 MB 280 Česká republika 01:32:00
940 1409 Köllnerová Denisa 1988 ZA 118 01:32:00
941 934 Dyk Tomáš 1995 MA 270 Run like SAP 01:32:04
942 2093 Pustina Vladimír 1964 MC 103 Česká republika 01:32:05
943 1718 Nejezchlebová Martina 1978 ZB 88 01:32:09
944 1326 Priečková Mária 1986 ZA 119 01:32:12
945 1966 Hošťálková Marie 1990 ZA 120 01:32:20
946 1622 Sedláček Leoš 1999 MA 271 Česká republika 01:32:22
947 740 Žvák Michal 1980 MB 281 Česká republika 01:32:23
948 1544 Pecl Radek 1978 MB 282 01:32:29
949 1857 Vychodilová Zuzana 1976 ZB 89 DulazBrna 01:32:30
950 953 Procházka Miroslav 1978 MB 283 Run like SAP 01:32:44
951 2040 Skipala Milan 1991 MA 272 F 01:32:46
952 1990 Procházková Jana 1980 ZB 90 01:32:46
953 1027 Mertová Monika 1977 ZB 91 Stipendia.cz 01:33:18
954 1665 Šťastný Milan 1966 MC 104 WilliJemSe 01:33:20
955 1065 Chribikova Lydia 1992 ZA 121 01:33:21
956 1392 Bradáčová Kateřina 1979 ZB 92 01:33:25
957 1962 Helešic Vladimír 1979 MB 284 01:33:35
958 1768 Vymazalová Marie 1969 ZC 19 01:33:44
959 1720 Němcová Markéta 1984 ZA 122 01:33:44
960 1417 Liška Petr 1971 MC 105 01:33:54
961 1882 Žigraiová Jaroslava 1976 ZB 93 01:34:00
962 1081 Luskačová Hana 1982 ZB 94 01:34:00
963 956 Tatarova Monika 1989 ZA 123 Run like SAP 01:34:06
964 2081 Straková Kateřina 1993 ZA 124 01:34:16
965 1620 Pospíšilová Hana 1976 ZB 95 Česká republika 01:34:21
966 1766 Vojáček Milan 1970 MC 106 01:34:26
967 1878 Valičková Monika 1991 ZA 125 01:34:36
968 1951 Koštial Rostislav 1984 MA 273 Ústavní Kokoti 01:34:42
969 1753 Šamšulová Petra 1989 ZA 126 01:34:45
970 954 Shpak Yuliia 1995 ZA 127 Run like SAP 01:34:55
971 1879 Večeřa Libor 1971 MC 107 01:35:15
972 942 Krishnaswamy Sathish 1978 MB 285 Run like SAP 01:35:24
973 1323 Knecht Milan 1961 MD 28 Milda team 01:35:40
974 1816 Hanák Karel 1956 MD 29 Svitavy 01:35:45
975 1796 Hrůša Lukáš 1987 MA 274 01:35:51
976 771 Odehnal Martin 1982 MB 286 odieovi 01:35:59
977 772 Odehnal František 1913 ME 4 odieovi 01:36:00
978 773 Odehnalová Štěpánka 1918 ME 5 odieovi 01:36:01
979 774 Odehnalová Anežka 1915 ZE 2 odieovi 01:36:02
980 381 Martin Novák 1951 ME 6 01:36:07
981 2049 Báňová Petra 1984 ZA 128 01:36:18
982 2023 Chovanec Martin 1977 MB 287 01:36:22
983 1949 Smutná Kateřina 1975 ZB 96 to dondem team 01:36:25
984 1933 Friedrichová Petra 1988 ZA 129 Džonyho kumpáni 01:36:25
985 2032 Mervartová Danuta 1978 ZB 97 01:36:27
986 1870 Sedláčková Markéta 1977 ZB 98 01:36:27
987 1335 Bláha Roman 1964 MC 108 Běžecký kroužek Kaštanka 01:36:51
988 1822 Minol Karel 1956 MD 30 Česká republika 01:36:53
989 1494 Skalická Vlasta 1951 ZE 3 TaH Praha 01:36:57
990 2048 Vondráčková Eva 1977 ZB 99 TO DONDEM TEAM 01:36:58
991 1373 Kubíček František 1946 ME 7 Relax Dobré Pole 01:36:59
992 1516 Lubrichová Eva 1975 ZB 100 Ski OB Šternberk 01:37:11
993 2085 Doubek Michal 1974 MB 288 Česká Republika 01:37:12
994 1848 Vocelka Jaroslav 1972 MC 109 01:37:14
995 1551 Vejrostová Kateřina 1979 ZB 101 01:37:19
996 1572 Koláček Emil 1951 ME 8 01:37:22
997 1348 Pustinová Hana 1996 ZA 130 Česká republika 01:37:22
998 2086 Tomčík Marek 2002 MJ 20 Česká Republika 01:37:23
999 1306 Císlerová Martina 1985 ZA 131 01:37:23
1000 2016 Rajdlová Monika 1992 ZA 132 RUN magazine team 01:37:34
1001 1767 Vojáčková Zina 1972 ZC 20 01:37:43
1002 530 Gabzdyl Karel 1963 MC 110 01:38:09
1003 2039 Wolf Miroslav 1975 MB 289 01:38:11
1004 1900 Fleissig Jan 1985 MA 275 01:38:16
1005 2038 Němcová Helena 1971 ZC 21 ČEZ 01:38:17
1006 1811 Feješová Kristína 1980 ZB 102 01:38:17
1007 830 Watzke David 1991 MA 276 Avast 01:38:17
1008 952 Pospíšil Martin 1979 MB 290 Run like SAP 01:38:22
1009 1956 Dobšáková Zuzana 1976 ZB 103 01:38:45
1010 1935 Michálková Martina 1987 ZA 133 Karate klub Brno 01:39:08
1011 1912 Konečný Václav 1977 MB 291 01:39:10
1012 1673 Dobrovolná Michaela 1994 ZA 134 01:39:11
1013 1913 Kotasová Lucie 1990 ZA 135 01:39:11
1014 1492 Volný Luděk 1969 MC 111 01:39:15
1015 1561 Hozák Pavel 1958 MD 31 25242865 01:39:17
1016 2066 Schneiderová Yveta 1976 ZB 104 Šneci v běhu 01:39:18
1017 2051 Hollanová Zuzana 1958 ZD 6 01:39:46
1018 2044 Létal Jiří 1957 MD 32 Česká republika 01:40:03
1019 1909 Ondráčková Eva 1975 ZB 105 ČEZ 01:40:06
1020 2022 Doležalová Iveta 1990 ZA 136 Karate klub Brno 01:40:17
1021 2098 Pálková Vanda 1976 ZB 106 01:40:23
1022 1910 Zbořilová Pavlína 1982 ZB 107 Karate klub Brno 01:40:45
1023 1584 Mikuš Michal 1976 MB 292 Česká republika 01:41:21
1024 1976 Krbůšková Mirka 1977 ZB 108 01:41:25
1025 1761 Tlustoš David 1974 MB 293 01:41:27
1026 1599 Šrámek Pavel 1983 MA 277 243 01:41:42
1027 2009 Blažková Eliška 1992 ZA 137 1 01:41:53
1028 2031 Hodalová Jitka 1973 ZB 109 Running Zone Brno 01:42:00
1029 1083 Macko Samuel 1995 MA 278 01:42:06
1030 349 Benko Matej 1997 MA 279 01:42:07
1031 1663 Malotová Hana 1976 ZB 110 Šneci v běhu 01:42:13
1032 1852 Cavallo Roman 1984 MA 280 01:42:18
1033 1887 Hradecká Pavla 1992 ZA 138 01:42:26
1034 2011 Hudecova Patricia 1997 ZA 139 01:43:01
1035 829 Vrátil Daniel 1991 MA 281 Avast 01:43:07
1036 807 Fischerová Iva 1986 ZA 140 Avast 01:43:07
1037 1325 Krupicová Jana 1980 ZB 111 01:43:43
1038 1772 Zapletal Josef 1999 MA 282 01:44:16
1039 1036 Archleb Václav 1975 MB 294 Vencatrener.cz 01:44:58
1040 2092 Janovičová Dária 1980 ZB 112 vencatrener 01:44:59
1041 1871 Sedlák Martin 1969 MC 112 01:45:11
1042 2025 Hošťálková Jitka 1988 ZA 141 Atlas Copco Run Team 01:45:58
1043 146 Lukáš Luboš 1989 MA 283 Runeři Družstevník Drnovice 01:46:17
1044 1814 Lujková Lenka 1982 ZB 113 01:46:20
1045 1977 Kremláček Pavel 1976 MB 295 01:46:28
1046 2071 Důbravová Barbora 2003 ZJ 12 01:46:38
1047 1846 Ivanova Mariia 1991 ZA 142 01:46:41
1048 350 Fojtík Tomáš 1990 MA 284 01:47:17
1049 1945 Sedláček Aleš 1976 MB 296 Sokol Přísnotice 01:47:38
1050 1946 Sedláčková Barbora 2002 ZJ 13 Sokol Přísnotice 01:47:38
1051 2061 Jandíková Eva 1983 ZA 143 Jihomoravský 01:47:59
1052 1980 Kučerová Lenka 1985 ZA 144 01:48:14
1053 1856 Mikeš Jan 1981 MB 297 behzatrest.cz 01:48:28
1054 1679 Heikenwälder Jakub 1986 MA 285 01:48:36
1055 1961 Havlíček Ladislav 1972 MC 113 01:48:36
1056 1672 Daňková Martina 1988 ZA 145 01:48:51
1057 1396 Čermák Radovan 1971 MC 114 01:48:53
1058 2045 Renzová Gabriela 1978 ZB 114 Česká republika 01:49:34
1059 1769 Wildmannová Mirka 1970 ZC 22 01:50:01
1060 2012 Starý Jan 1994 MA 286 01:50:01
1061 139 Štefan Martin 1975 MB 298 M&D 4ever 01:50:20
1062 1995 Soukupová Monika 1979 ZB 115 01:50:56
1063 383 Sedláček Pavel 1953 MD 33 AC Moravská Slavia Brno 01:50:59
1064 2074 Jahůdková Eva 1959 ZD 7 01:51:24
1065 1861 Dražan Libor 1960 MD 34 Univerzita obrany 01:51:46
1066 1907 Kubíková Klára 1989 ZA 146 01:51:57
1067 1633 Kolarczyk David 1976 MB 299 FEZA Časomíry 01:52:24
1068 1978 Kremláčková Petra 1976 ZB 116 01:52:36
1069 1557 Zámečník  Pavel 1968 MC 115 Husovický coury 01:53:52
1070 1830 Kališ Přemysl 1952 ME 9 TJ Znojmo 01:53:56
1071 1939 Slaná Tereza 1996 ZA 147 Mikolajice!! 01:55:07
1072 1963 Hlaváček Václav 1980 MB 300 01:55:25
1073 1596 Frais Václav 1970 MC 116 Emanuel 01:56:26
1074 2041 Lingerová Silvie 1979 ZB 117 Karate klub Brno 01:56:47
1075 1987 Novotná Vladimíra 1981 ZB 118 01:56:56
1076 873 Božková Denisa 1980 ZB 119 01:57:53
1077 1922 Cupalová Eva 1947 ZE 4 Česká republika 02:05:14
1078 1958 Drápal Jan 1995 MA 287 02:14:09

Nejlepší čas: 00:46:29
Průměrný čas: 01:17:31.4452
Nejhorší čas: 02:14:09

Závod v roce 2023

Další Vokolo priglu proběhne 7. 10. 2023.

Per aspera ad astra - Přes překážky ke hvězdám

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2022 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení