česky anglicky

Vyhlášený Stav nouze a naše běžecké závody

Včera 12.března 2020 Vláda vyhlásila v České republice nouzový stav kvůli koronaviru. Mimo jiné je zákaz pořádání sportovních akci s počtem lidí vyšším než 30 a to s platností 30 dní.

Co to znamená pro námi připravované projekty v letošním roce - běžecký závod ČSOB Vokolo priglu a Běžecký letní pohár TRIEXPERT CUP?

.

Běžecký letní pohár TRIEXPERT CUP 2020

Přípravy na 24. sezónu jsou v plném proudu a ředitel poháru Honza Huppert je nachystán 22.dubna odstartovat první běh na 10 km. Bedlivě sledujeme aktuální dění a řešíme různé varianty, co bude po skončení stavu nouze.

V případě, že by Stav nouze byl posunut jsme připraveni operativně posunout start prvního závodu a celého poháru v plném rozsahu. V případě dlouhodbějšího zákazu konání sportovních akcí pracujeme s variantami - celý pohár zkrátit či plynule splupracovat s Brněnským zimním běžeckým pohárem a umožnit start našich předplatitelů na jejich závodech.

Prosím běžce a zájemce o předplatné našeho poháru, aby se nadále hlásili na TRIEXPERT CUP 2020 a tím nás podpořili v naší činnosti v této nelehké době.

O předplatném, startovném, výhodách předplatného a akcích TRIEXPERT pro předplatile si můžete přečíst v článku

Běh kolem Brněnské přehrady ČSOB Vokolo priglu 2020

XI. ročník ČSOB Vokolo priglu, s krásným datem konání 10. října 2020, zatím není ohrožen aktuální celosvětovou situací a celý tým plní úkoly tak jak byly naplánovány na lednovém pracovním soustředění. Registraci spouštíme 8. dubna 2020.

Pevně věříme, že v říjnu již bude dobře a závod si užijeme v plné parádě.

.

"Starej se o sebe"

Vážení běžci, přátelé a kamarádi nápis, který jsme měli na doborovolnické mikině v roce 2018, Vám posíláme jako naše POZITIVNÍ POSELSTVÍ. Odpočívejte, jezte zdravě, lehce sportujte, choďte do lesa, nehoňte se … Silná imunita jednotlivce pomůže nám všem. STAREJTE SE O SEBE DOBŘE, tak se nejlépe postaráte i o ostatní.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc