česky anglicky

Video z běžecké perly podzimu

Osmý ročník běhu kolem  Brněnské přehrady "TRIEPERT Vokolo priglu 2017" očima kameramanů aneb "Od startu do cíle v deseti minutách".

Ponořte se ještě jednou do atmosféry našeho závodu. Byla to paráda. Závod dělají běžci a vy jste byli skvělí. Každý účastník je vítěz ! :).

Jsme hrdí, že se nám podařilo opět zorganizovat skvělé běžecké klání. Užili jsme si to spolu s Vámi.

Pochvala

Dostali jsme od Vás řadu pochvalných vyjádření. Máme obrovskou radost, že to, co děláme, má smysl! Děkujeme.

Citujeme jednu pochvalu za všechny:

Musím vám a všem okolo vás, co připravují TRIEXPERT Vokolo Priglu a TRIEXPERT Cup za sebe moc poděkovat, protože obě akce jsou excelentní a úžasné. Už v předchozích letech jsem Petrovi psal, že „Soudím, že to tuto akci děláte hlavou i srdcem a je to poznat. Držím palce vám i sobě a těším se na další rok. Moc dík i všem Tvým spolupracovníkům a dobrovolníkům. Hlavně neměňte počasí. To je vždy super."

A letos opět nemám moc co víc dodat. Snad jen, že je jasně vidět, že organizátorský profesionalismus, který vy předvádíte, nemusí být nabubřelý a chladný, ale kamarádský, přátelský, vřelý a pohodový, ačkoliv sám vím, jak moc je to fyzicky i psychicky náročné, a ne vždy se podaří to, co chcete na sto procent naplnit. Ale je to od vás všech poctivě odpracované a to se projeví. S vámi je vždy každý účastník vítěz a proto lidi obě vaše akce tak milují a jdou za vámi.

Snad jen škoda, že nekandidujete do voleb, protože to bych měl stoprocentně jasno koho volit :D :D :D (ale takovou oběť po vás nemohu chtít :D :D :D). Takže ještě jednou díky a vytrvejte !!!

Děkujeme. Taková slova pohladí unavenou organizátorskou duši :)

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým TRIEXPERT Vokolo priglu