česky anglicky

Anabell - pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým

Anabell logo

Dar při registraci

Při registraci na letošní ročník běžeckého závodu je opět možnost zvolit charitativní podporu Centra Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým. Pokud nemáte zájem o jídlo nebo funkční účastnické tričko v rámci startovního balíčku, zvolte jednoduše v registračním formuláři volbu "bez" a my poukážeme příslušnou částku na účet Centra Anabell.

Celou vybranou částku oficiálně předáme po závodě při slavnostním vyhlašování výsledků. Pro dodržení zásady transparentnosti bude u hlavního pořadatele v závodní den k dispozici SEZNAM dárců i s celkovou vybranou částkou, který si můžete na přání zkontrolovat.

Darovanou částku použije Anabell na financování nutričního poradenství - na bezplatná terapeutická sezení s klienty. Pokud byste Centrum Anabell chtěli sami podpořit i jiným způsobem, můžete využít níže uvedené další možnosti finanční podpory.

Další možnosti finanční podpory

Anabell - jak přispět?

Základní informace o Centru Anabell

Smysl naší práce

Spočívá v odborné podpoře lidem s poruchami příjmu potravy, jejich blízkým i všem, kterým nejsou lhostejné psychické problémy související s neplnohodnotným nebo nedostatečným stravováním druhých.

Co děláme?

Jsme týmem sociálních pracovníků, psychologů a terapeutů, lékařů, nutričních specialistů a dalších odborníků. Nabízíme jak individuální, tak skupinovou pomoc a podporu. Naše služby jsou jak ambulantní, tak terénní. Nabízíme i telefonickou krizovou pomoc a internetové poradenství. Poskytneme vám odborné informace, literaturu i osvětové materiály. U nás nebudete čekat dlouho – jsme tu pro vás!

Proč k Anabell

Neodsoudíme vás, nabídneme pomocnou ruku a podporu, pochopení a respekt. Budeme stát při vás na cestě ke změně, na cestě k novému životu bez poruchy příjmu potravy. Pomůžeme vám nalézt odvahu a motivaci vyhledat odbornou pomoc a vydržet v léčbě.

Více informací na adrese www.anabell.cz

Děkujeme, že pomáháte.

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc