• TERMÍN ZÁVODU
  • 12.10.2024
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 137 dní
  • (3295 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 12.10.2024
  • ZBÝVÁ 137 dní (3295 hodin)

Anabell - pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým

Anabell logo

Dar při registraci

Při registraci na letošní ročník běžeckého závodu je opět možnost zvolit charitativní podporu Centra Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým. Pokud nemáte zájem o jídlo nebo funkční účastnické tričko v rámci startovního balíčku, zvolte jednoduše v registračním formuláři volbu "bez" a my poukážeme příslušnou částku na účet Centra Anabell.

Celou vybranou částku oficiálně předáme po závodě při slavnostním vyhlašování výsledků. Pro dodržení zásady transparentnosti bude u hlavního pořadatele v závodní den k dispozici SEZNAM dárců i s celkovou vybranou částkou, který si můžete na přání zkontrolovat.

Darovanou částku použije Anabell na financování nutričního poradenství - na bezplatná terapeutická sezení s klienty. Pokud byste Centrum Anabell chtěli sami podpořit i jiným způsobem, můžete využít níže uvedené další možnosti finanční podpory.

Další možnosti finanční podpory

Anabell - jak přispět?

Základní informace o Centru Anabell

Smysl naší práce

Spočívá v odborné podpoře lidem s poruchami příjmu potravy, jejich blízkým i všem, kterým nejsou lhostejné psychické problémy související s neplnohodnotným nebo nedostatečným stravováním druhých.

Co děláme?

Jsme týmem sociálních pracovníků, psychologů a terapeutů, lékařů, nutričních specialistů a dalších odborníků. Nabízíme jak individuální, tak skupinovou pomoc a podporu. Naše služby jsou jak ambulantní, tak terénní. Nabízíme i telefonickou krizovou pomoc a internetové poradenství. Poskytneme vám odborné informace, literaturu i osvětové materiály. U nás nebudete čekat dlouho – jsme tu pro vás!

Proč k Anabell

Neodsoudíme vás, nabídneme pomocnou ruku a podporu, pochopení a respekt. Budeme stát při vás na cestě ke změně, na cestě k novému životu bez poruchy příjmu potravy. Pomůžeme vám nalézt odvahu a motivaci vyhledat odbornou pomoc a vydržet v léčbě.

Více informací na adrese www.anabell.cz

Děkujeme, že pomáháte.

Úvodní strana

Důležité odkazy

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Saucony Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2024 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení