česky anglicky

Pozvánka na desítku na dráze

Tuto středu 19.6.2019 se bude konat na atletickém stadiónu pod Palackého vrchem v rámci Brněnského letního běžeckého poháru TRIEXPERT CUP závod na dráze na 10 km. Jste hobík, profík, mlaďas nebo ostřílený matador? TRIEXPERT CUP i ČSOB Vokolo priglu jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

TRIEXPERT CUP - 10 km

Máte nyní výjimečnou příležitost zazávodit si na modrém MONDu a zjistit vaši aktuální výkonnost pouhé 4 měsíce před "priglem". Na tomto závodě se budou kromě výsledných časů měřit i mezičasy na jednotlivá kola, což může být pro vás další vodítko, jak zvládáte přípravu na vrchol letošní sezóny. Výsledný čas pak můžete využít i při samotné on-line registraci na X. ročník ČSOB Vokolo priglu, kde se čas na 10km uvádí.

Závod bude s ohledem na kapacitu rozdělen do 3 rozběhů. Časy prezence na jednotlivé rozběhy, jejich startů a další informace najdete v propozicích na závod.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolopriglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc