česky anglicky

Pozvánka na desítku na dráze

Tuto středu 19.6.2019 se bude konat na atletickém stadiónu pod Palackého vrchem v rámci Brněnského letního běžeckého poháru TRIEXPERT CUP závod na dráze na 10 km. Jste hobík, profík, mlaďas nebo ostřílený matador? TRIEXPERT CUP i ČSOB Vokolo priglu jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

TRIEXPERT CUP - 10 km

Máte nyní výjimečnou příležitost zazávodit si na modrém MONDu a zjistit vaši aktuální výkonnost pouhé 4 měsíce před "priglem". Na tomto závodě se budou kromě výsledných časů měřit i mezičasy na jednotlivá kola, což může být pro vás další vodítko, jak zvládáte přípravu na vrchol letošní sezóny. Výsledný čas pak můžete využít i při samotné on-line registraci na X. ročník ČSOB Vokolo priglu, kde se čas na 10km uvádí.

Závod bude s ohledem na kapacitu rozdělen do 3 rozběhů. Časy prezence na jednotlivé rozběhy, jejich startů a další informace najdete v propozicích na závod.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolopriglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ