česky anglicky

Vyhlášení nejlepší sportovní akce města Brna

Minulý týden proběhlo v hotelu Voroněž již tradiční vyhlášení nejlepších sportovců města Brna. Součástí tohoto ceremoniálu bylo i vyhlášení nejlepších sportovních akcí konaných v městě Brně za rok 2017.

Sportovec města Brna

Nejlepší sportovci, kteří celý rok podávali intenzivní výkony, byli po zásluze odměněni. Svým úsilím totiž pomáhají nejen k překonávání osobních rekordů, ale také ke zvýšení prestiže naší moravské metropole. V neposlední řadě pomáhají i k motivaci ostatních, kteří vidí, že vrcholoví sportovci nesedí na Olympu, ale že je můžete  potkat třeba při procházce na Špilberku, na České a nebo na příštím ročníku našeho závodu okolo Brněnské přehrady :)

Titul sportovce roku obhájil již po čtvrté v řadě lezec Adam Ondra z Tesly Brno. I letos porazil druhého cyklistu – sprintera Tomáše Bábka z Dukly Brno. Na bronzovém stupínku skončil zástupce trapu Jiří Lipták z Komety Brno.

Nejlepším letošním sportovním kolektivem města se stal hokejový tým KOMETY BRNO a nejlepším mládežnickým kolektivem pak kanoistky z KANOE KLUB SPOJ BRNO.


Sportovní akce města Brna

První místo letos získala OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE - největší sportovní akce pro děti v České republice. V rámci vyhlašování nejlepších sportovních akcí, ocenila Akademie brněnského sportu také VIII. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu, který skončil na VII. místě. Za toto ocenění děkujeme. Hřeje nás u srdce, že jsme se v této anketě umístili již po páté v řadě, a to zvláště uvážíme-li, kolik a jak významné sportovní akce se letos v Brně konaly.

Kompletní přehled výsledků z vyhlášení najdete zde.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc