česky anglicky
Dobrovolníci › Info o registraci

Registrace dobrovolníků


Dobrovolníci se mohou přihlásit jednoduchou on-line registrací. Tento způsob přihlášení nám ulehčí organizaci práce a Vy si budete moci v případě potřeby změnit Vaše časové možnosti, aniž byste nás museli dále kontaktovat.

» On-line registrace «

Zde se můžete zaregistrovat a vyplnit údaje o Vaší účasti.

Na trati i v zázemí závodu budou k dispozici profesionální záchranáři, přesto Vám doporučujeme nainstalovat si do Vašich telefonů aplikaci Záchranka, pokud byste se náhodou sami ocitli v situaci, kdy byste museli volat první pomoc.

Zavoláním přes tuto aplikaci získají záchranáři okamžitě údaje o Vaší poloze a mohou tak efektivně koordinovat první pomoc.

Děkujeme.

Pomoc se závodem


Průběh registrace

TERMÍNY - Po vyplnění základních registračních údajů máte možnost výběru z uvedených termínů.

POZNÁMKY - V případě, že nám potřebujete sdělit důležité doplňující informace, využíjte kolonku "Poznámka" (např. 10.10. budu moci přijít až v 11:00). Chtěli bychom Vás však požádat, abyste poznámku používali pouze v nezbytných případech. Umožní nám to rychlejší práci s databází.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - Pro řádné dokončení registrace je nutné zaškrtnutím potvrdit čestné prohlášení, které je na konci registračního formuláře.

DŮLEŽITÉ!!!
Nezletilým musí jejich zákonní zástupci vyplnit a podepsat čestné prohlášení. Toto prohlášení si před registrací stáhněte zde. Vyplněné a od zákonného zástupce podepsané prohlášení ve formě oskenovaného PDF nebo fotografie je nutné přiložit k registraci. POZOR!!! – bez přiloženého vyplněného prohlášení podepsaného zákonným zástupcem nelze registraci dokončit! Originál čestného prohlášení s sebou prosím přineste 1. den, kdy přijdete pomoci.

Abyste se během Vaší účasti cítili příjemněji, přiveďte si s sebou kamarády, přátele nebo své blízké z Vaší rodiny.

Účast zájemců mladších 15 let řešíme individuálně. V případě zájmu pište na email: lenka.bertova@vokolopriglu.cz

Přihlášení do systému pro provedení změn najdete zde.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 


ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc