• TERMÍN ZÁVODU
  • 10.10.2020
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 87 dní
  • (2091 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 10.10.2020
  • ZBÝVÁ 87 dní (2091 hodin)
Závod jednotlivců › Seznam přihlášených

Seznam přihlášených

Ročník:

Pohlaví:

Závodník:

Kategorie:


Registrace Příjmení Jméno Město Oddíl Startovné Uhrazeno
14. 7. 2020 Barák Roman Brno Factory fitness Brno-Bystrc 799,‐ ne
14. 7. 2020 Vaněk Martin Brno 799,‐ ano
14. 7. 2020 Havránková Veronika Brno 799,‐ ano
14. 7. 2020 Chmátal M Praha Stefko running team 799,‐ ne
14. 7. 2020 Hampl Ondrej Orechov 799,‐ ne
14. 7. 2020 Řezníček Zbyněk Brno Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Sommer Ladislav Veverská Bítýška Česká republika 799,‐ ano
14. 7. 2020 Carda Vojtěch Brno Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Lepič Jakub Brno Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Mičke David Praha Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Mik Petr Brno Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Matuška Michal Lovčičky 799,‐ ne
14. 7. 2020 Ryška Jan Brno Avast 799,‐ ne
14. 7. 2020 Moravcová Barbora Brno 799,‐ ne
13. 7. 2020 Markovič Adam Martin Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Bánovský Radim Brno 799,‐ ne
13. 7. 2020 Láníček Petr Brno Kalda Team Brno 799,‐ ano
13. 7. 2020 Camacho Carlos Brno BehejBrno 799,‐ ano
13. 7. 2020 Watzke David Praha Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Procházková Lucie Brno 799,‐ ano
13. 7. 2020 Hrivík Miroslav Žilina Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Kuchař Pavel Brno Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Novák Nikolas Třešť Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Dvořák Martin Brno Avast 799,‐ ne
13. 7. 2020 Mlčoch Filip Brno 799,‐ ano
13. 7. 2020 Vlk Jozef Brno Avast 799,‐ ne
12. 7. 2020 Ustohal Karel Rosice ZelenE Rosice 799,‐ ano
12. 7. 2020 Kříž Michal Brno Česká republika 799,‐ ne
12. 7. 2020 Lebedová Lenka Ostopovice 799,‐ ne
12. 7. 2020 Lebeda Luděk Ostopovice 799,‐ ne
11. 7. 2020 Giannousis Vasileios Brno 799,‐ ne
11. 7. 2020 Neckařová Martina Brno 799,‐ ne
11. 7. 2020 Zach Jiří Brno M-ko 799,‐ ano
11. 7. 2020 Šustr Josef Mučednická 39 Avast 799,‐ ne
11. 7. 2020 Železný Antonín Viničné Šumice 799,‐ ano
10. 7. 2020 Juras Michael Brno 35 Česká republika 799,‐ ano
10. 7. 2020 Grulich Marek Stackler 15, Neustift im Stubaital SK Ještěd 799,‐ ne
10. 7. 2020 Houzvicka Jakub Praha 9 Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Kaštovský Lubomír Napajedla Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Oríšek Peter Brno Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Jurasová Hana Brno 799,‐ ano
10. 7. 2020 Malák Jiří Mělník Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Sevcovic Petr Praha-Suchdol Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Engleman Shawn Pavlovice u Kojetina Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Havelka Ondřej Brno Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Fiala Honza Velešovice Avast 799,‐ ne
10. 7. 2020 Valerová Jitka Měříčkova 48, Brno 799,‐ ano
10. 7. 2020 Nekudová Šárka Brno Česká Republika 799,‐ ano
10. 7. 2020 Langhammerová Anežka Třešť Orel Židenice 799,‐ ne
10. 7. 2020 Fischerová Iva Praha Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Šretr Ondřej Adamov 799,‐ ne
9. 7. 2020 Šedivý Jiří Brno Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Carda Kuba Praha Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Musilová Ilona Na Pískové cestě 32 Šneci v běhu 799,‐ ne
9. 7. 2020 Mészáros Jan Brno Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Mokhova Natalia Praha Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Vrátil Daniel Praha Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Andel Zuzana Zilina Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Kupsa Filip Kuřim Avast 799,‐ ne
9. 7. 2020 Peloušková Lucie Syrovice 799,‐ ano
8. 7. 2020 Müller Jan Tanvald Tanvald 799,‐ ano
8. 7. 2020 Pokorný Roman Bratislava Po zemi 799,‐ ne
8. 7. 2020 Barnetová Renáta Brantice 799,‐ ano
8. 7. 2020 Barnet Patrik Brantice 799,‐ ano
8. 7. 2020 Laciná Jana Ivančice Česká republika 799,‐ ano
8. 7. 2020 Došek Josef Brno 799,‐ ano
8. 7. 2020 Novák Ivo Brno 799,‐ ne
8. 7. 2020 Knotek Tomáš Brno 799,‐ ano
8. 7. 2020 Cechmeister Bohumil Přísnotice Sokol Přísnotice 799,‐ ano
7. 7. 2020 Dusová Veronika Šumperk 799,‐ ano
7. 7. 2020 Benešová Adéla Nový Malín 799,‐ ano
7. 7. 2020 Suchomel Jiří Brno 799,‐ ne
7. 7. 2020 Boudná Marta Loděnice u Moravského Krumlova 799,‐ ano
7. 7. 2020 Chaloupka Jan Rosice 799,‐ ano
6. 7. 2020 Krasula Josef Mladějovice 799,‐ ano
6. 7. 2020 Vybíralová Dagmar Drnholec 799,‐ ano
6. 7. 2020 Stolařík Jaroslav Brno 799,‐ ano
5. 7. 2020 Čechovský Štěpán Brno 799,‐ ano
5. 7. 2020 Čechovská Eliška Brno 799,‐ ano
5. 7. 2020 Böhm Tomáš Brno 799,‐ ano
5. 7. 2020 Böhmová Karen Brno 799,‐ ano
5. 7. 2020 Halouzka Kamil Brno Jihomoravský 799,‐ ano
5. 7. 2020 Bauch Petr Zurich 799,‐ ano
5. 7. 2020 Bauchová Hana Ivan 799,‐ ano
5. 7. 2020 Bauch Petr Ivan 799,‐ ano
5. 7. 2020 Bureš Pavel Brno ABND RACING TEAM 799,‐ ne
4. 7. 2020 Bečička Petr Brno Hal3000 799,‐ ano
3. 7. 2020 Kurdiovský Eduard Brno Česká republika 799,‐ ano
3. 7. 2020 Kurdiovský Eduard Brno 799,‐ ne
3. 7. 2020 Jaroš Tomáš Federova 1605/5, Praha 9 Café Racers 799,‐ ano
3. 7. 2020 Pelánek Libor Soběchleby 799,‐ ne
3. 7. 2020 Smolinský Martin Vyškov 799,‐ ne
3. 7. 2020 Zezulová Aneta Jevíčko 799,‐ ano
3. 7. 2020 Vostal Matěj Brno Extra Brno 799,‐ ano
3. 7. 2020 Drápal Jan Brno 799,‐ ano
3. 7. 2020 Beranová Pavlína Kutná Hora RB Higlands 799,‐ ano
3. 7. 2020 Mašek Kamil Kutná Hora RB Higlands 799,‐ ano
3. 7. 2020 Havlíček Ladislav Brno 799,‐ ne
2. 7. 2020 Fabriková Blanka Brno Brno zdarma ano
2. 7. 2020 Bárta Robert Rebešovice 799,‐ ano
1. 7. 2020 Neckář Jan Česká 799,‐ ano
1. 7. 2020 Neckářová Pavla Česká 799,‐ ano
1. 7. 2020 Repatý Pepa Újezd 341 Runeři Družstevník Drnovice 799,‐ ano
1. 7. 2020 Hort Jiří Brno RZ Brno 799,‐ ne
1. 7. 2020 Hron Tomáš Bílovice nad Svitavou 799,‐ ano
1. 7. 2020 Rašovský Pavel BRNO-STŘED ČESKÁ REPUBLIKA 799,‐ ne
1. 7. 2020 Bradáčová Kateřina Ústí nad Labem 799,‐ ano
1. 7. 2020 Palaščák Vít Ústí nad Labem 799,‐ ano
30. 6. 2020 Plesník Karel Brno 799,‐ ano
30. 6. 2020 Miklánek David Brno Toulavý poutník 799,‐ ano
30. 6. 2020 Malý Radek Březina 799,‐ ano
30. 6. 2020 Jakubec Zbyněk Kurim ŠRT 799,‐ ne
30. 6. 2020 Gečnuk Vít Brno Česká republika 799,‐ ne
30. 6. 2020 Tenorová Iva Brno 799,‐ ano
30. 6. 2020 Navrátilová Kateřina Zlín Česká republika 799,‐ ne
30. 6. 2020 Bouzková Věra Za školou 7 Drůbeží družina Brno 799,‐ ano
30. 6. 2020 Bouzek Vladimír Za školou 7 AC Řečice 799,‐ ano
30. 6. 2020 Charvátová Alena Brno 799,‐ ano
30. 6. 2020 Zemanová Radka Brno Running zone Brno 799,‐ ano
30. 6. 2020 Machuča Miroslav Drnovice 10 Runeři Družstevník Drnovice 799,‐ ne
30. 6. 2020 Machučová Vendula Drnovice 10 Runeři Družstevník Drnovice 799,‐ ne
30. 6. 2020 Novák Vladislav Stříbro 799,‐ ne
30. 6. 2020 Drábek Michal Brno 799,‐ ne
30. 6. 2020 Brázda Richard Brno Český běžecký klub, z.s. 799,‐ ano
30. 6. 2020 Novotný Petr Kuřim Česká republika 799,‐ ano
30. 6. 2020 Kubáň Ctibor UHERSKY BROD-HAVRICE Česká republika 799,‐ ne
30. 6. 2020 Černošek Jiří Rajhrad Česká republika 799,‐ ano
29. 6. 2020 Sedláčková Markéta Brno 799,‐ ano
29. 6. 2020 Sedláček Leoš Brno Česká republika 799,‐ ano
29. 6. 2020 Kadlecová Alena Hlinsko zdarma ano
29. 6. 2020 Šofránek Jan Brno 799,‐ ano
29. 6. 2020 Crhova Hana Brno 799,‐ ne
29. 6. 2020 Zavřel Miroslav Brno CAB 799,‐ ano
29. 6. 2020 Vagnerová Zuzana Jesenice Joskatel 799,‐ ano
29. 6. 2020 Novak Ivo Brno 799,‐ ne
29. 6. 2020 Chotěborová Jana Praha Loap 799,‐ ano
29. 6. 2020 Kubeša Jaroslav Brno neregistrovaný 799,‐ ano
29. 6. 2020 Bystřický Zdeněk Brno 799,‐ ano
28. 6. 2020 Essenderová Ilona Brno 799,‐ ano
28. 6. 2020 Ťápalová Veronika Brno 799,‐ ano
28. 6. 2020 Ťápal Adam Brno 799,‐ ano
28. 6. 2020 Zaoralová Eliška Brno Česká republika 799,‐ ne
27. 6. 2020 Červinková Kateřina Brno 799,‐ ano
26. 6. 2020 Švec Michal Brno 799,‐ ano
26. 6. 2020 Jandouš Marek Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Kamenický Petr Brno ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Jurasová Jana Rožnov pod Radhoštěm ON SEMI 799,‐ ne
26. 6. 2020 Myšková Martina Brno ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Šenková Alexandra Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Lysáček David Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Hýbl Jan Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Hlavizna Martin Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Malota Ondřej Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Korbička Miroslav Brno MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Krištůfek Václav Rozdrojovice MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Mandinec Jiří Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Nevěřil Josef Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Švec Dalibor Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Vacek Lukáš Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Mráček Michal Brno ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Bartoš Robert Brno ON SEMI 799,‐ ne
26. 6. 2020 Smejkalová Jana Brno ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Hrubčo Jozef Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Kacafírek Jiří Brno ON SEMI 799,‐ ne
26. 6. 2020 Klimsza Adam Rožnov pod Radhoštem ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Štěpán Miroslav Brno ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Pléha David Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Hrachovec Vladislav Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Ruščák Martin ON SEMICONDUCTOR ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Tovaryš Pavel Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Šik Jan Rožnov pod Radhoštěm ON SEMI 799,‐ ne
26. 6. 2020 Komora Mojmír Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Henčl Jakub Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
26. 6. 2020 Kocián Karel Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Novák Tomáš Rožnov Pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Kostelník Petr Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Krnáč Jaroslav Rožnov pod Radhoštěm ON SEMICONDUCTOR 799,‐ ne
26. 6. 2020 Dvorský Martin Zlín MGM COMPRO 799,‐ ne
25. 6. 2020 Šrámek Ondřej Lukov, Znojmo Rabbits Znojmo 799,‐ ano
25. 6. 2020 Hortová Kateřina Brno 799,‐ ne
25. 6. 2020 klk po hjhjhg 799,‐ ne
25. 6. 2020 Zachová Petra Brno 799,‐ ano
24. 6. 2020 Hamža Marek Střítež STS Chvojkovice Brod 799,‐ ano
24. 6. 2020 Maráček Zdenek Vyskov 799,‐ ano
24. 6. 2020 Bednář Tomáš Brno Česká republika 799,‐ ano
24. 6. 2020 Bednář Radek Brno 799,‐ ano
24. 6. 2020 Novosad Petr Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Poppeová Marie Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Boudová Aneta Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Mikšík Vojtěch Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Kliment Michal Nové Sady 68 Nebštyšské Běhny 799,‐ ano
24. 6. 2020 Hanák Ondřej Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Ventruba David Nové Sady 84 Nebštyšské Běhny 799,‐ ano
24. 6. 2020 Kroupa Pavel Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Páleníček Tomáš Praha KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Kozumplík Oldřich Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Švanda Matúš Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Řezanina Pavel Nové Sady 75 Nebštyšské Běhny 799,‐ ano
24. 6. 2020 Sovák Maroš Brno KROUPAHELÁN 799,‐ ne
24. 6. 2020 Sýkora Luděk Nové Sady 8 Nebštyšské Běhny 799,‐ ano
24. 6. 2020 Klimešová Zdenka Kuřim Kuřim 799,‐ ano
23. 6. 2020 Střelický Michal Kuřim 799,‐ ne
23. 6. 2020 Zemková Zita Vlčnov 799,‐ ano
23. 6. 2020 Ambrož Stanislav Vyskytná nad Jihlavou Česká republika 799,‐ ano
23. 6. 2020 Matouš Pavel Brno 799,‐ ano
23. 6. 2020 Pokora Jindřich Brno Česká republika 799,‐ ano
23. 6. 2020 Ratkovský Pavel Třebíč 799,‐ ano
23. 6. 2020 Votava Miroslav Jihlava Jipocar 799,‐ ne
22. 6. 2020 Zemek Radek Brno 799,‐ ano
22. 6. 2020 Kučírek Petr Havlíčkův Brod Česká republika 799,‐ ano
22. 6. 2020 Bělohoubek Petr Brno Brno 799,‐ ano
22. 6. 2020 Plavcová Pavla Beroun TJ Beroun 799,‐ ano
22. 6. 2020 Sirotek Lukáš Čápkova 11/3 799,‐ ano
22. 6. 2020 Sátora Radek Brno 799,‐ ano
21. 6. 2020 Kolář Josef Brno 799,‐ ano
21. 6. 2020 Popelářová Petra Brno 799,‐ ano
21. 6. 2020 Svoboda Vít Mladkov (Boskovice) Mladkov 799,‐ ano
21. 6. 2020 Ráček Tomáš Brno 799,‐ ano
21. 6. 2020 Chmelík Albert Bílovice nad Svitavou 799,‐ ne
20. 6. 2020 Tumová Simona Brno 799,‐ ne
20. 6. 2020 Karmelita Pavel Krnov 799,‐ ano
20. 6. 2020 Povolny Martin Slavkov u Brna 799,‐ ne
20. 6. 2020 Mádr Pavel Brno T.O. Zátka 799,‐ ne
19. 6. 2020 Pospíšilová Hana Jinačovice Česká republika 799,‐ ne
19. 6. 2020 Pospíšil Martin Jinačovice Česká republika 799,‐ ne
19. 6. 2020 Pospíšil Martin Jinačovice Česká republika 799,‐ ne
19. 6. 2020 Blahová Alžběta Velká Bíteš Česká Republika 799,‐ ano
19. 6. 2020 Slabá Zdislava Brno ČVK Brno 799,‐ ano
18. 6. 2020 Kociánová Kateřina Tišnov Česká Republika 799,‐ ne
18. 6. 2020 Konečná Monika Brno 799,‐ ano
18. 6. 2020 Střelický Michal Kuřim 799,‐ ne
18. 6. 2020 Poláková Ivana Olomouc 799,‐ ano
18. 6. 2020 Spargel Ladislav Brno Česká republika 799,‐ ano
16. 6. 2020 Kellner Libor Tišnov Pro Matěje Tišnov 799,‐ ano
15. 6. 2020 Horáková Alice Praha TMA58 799,‐ ano
15. 6. 2020 Novák Jan Přerov IV- Kozlovice 799,‐ ano
15. 6. 2020 Sýkora Michal Brno KVH Břeclav 799,‐ ano
15. 6. 2020 Kolková Barbora Tupec 9 799,‐ ano
15. 6. 2020 Burďáková Radka Stará Červená Voda 799,‐ ano
15. 6. 2020 Vizner Jan Brno 799,‐ ano
15. 6. 2020 Teverný Petr Brno 799,‐ ano
15. 6. 2020 Escobar Tomas Brno 799,‐ ne
14. 6. 2020 Herrera Aitor Brno 799,‐ ano
14. 6. 2020 Ryšavý Miloš Brno KOB Tesla Brno 799,‐ ano
14. 6. 2020 Zemánková Naděžda Brno 799,‐ ano
14. 6. 2020 Zemánek Ladislav Brno Česká Republika 799,‐ ano
14. 6. 2020 Pál Richard brno 799,‐ ano
14. 6. 2020 Essenderová Ilona Brno 799,‐ ne
13. 6. 2020 Milec Andrej Brno Herinker 799,‐ ano
13. 6. 2020 Petrášová Gabriela Žďár nad Sázavou FILETO 799,‐ ano
13. 6. 2020 Zezula Filip Brno FILETO 799,‐ ano
12. 6. 2020 Jílek Jaroslav Bystřice 799,‐ ano
12. 6. 2020 Pokorná Markéta brno 799,‐ ano
11. 6. 2020 Tichý Zdeněk Brno Česká republika 799,‐ ne
11. 6. 2020 Hejl Radek Brno BehejBrno.com 799,‐ ano
11. 6. 2020 Rydel Jiri Rehorova 22 PwC 799,‐ ne
11. 6. 2020 Wimětal Lukáš Brno 799,‐ ne
11. 6. 2020 Kovář Lubomír Brno OZZY Brno 799,‐ ano
11. 6. 2020 Pánek Martin Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Olšanský Tomáš Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Smolík Lukáš Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Lipták Jiří Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Kunst Tomáš Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Král Jakub Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Kopecký Lukáš Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Prát Michal Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Černý Jaroslav Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Čech David Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Černá Petra Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
11. 6. 2020 Adamová Dagmar Ostrovačice TOPWET RUNNING TEAM 799,‐ ano
10. 6. 2020 Ondráčková Eva Mohelno ČEZ 799,‐ ano
10. 6. 2020 Němcová Helena Mohelno ČEZ 799,‐ ano
10. 6. 2020 Šildová Šárka Brno 799,‐ ano
10. 6. 2020 Sýkora Michal Brno Česká republika 799,‐ ne
9. 6. 2020 Altman Jan Odolena Voda Nemůžeš? No tak přidej. 799,‐ ano
9. 6. 2020 Šild Libor Brno 799,‐ ne
9. 6. 2020 Crha Tomáš Brno Česká republika 799,‐ ano
9. 6. 2020 Bóka Dominik Brno 799,‐ ne
9. 6. 2020 Šuleř Petr Hluboká nad Vltavou ČEZ 799,‐ ano
8. 6. 2020 Nejezchlebová Martina Bořitov 799,‐ ano
8. 6. 2020 Nejezchlebová Martina Bořitov 799,‐ ne
8. 6. 2020 Plesníková Erika Brno 799,‐ ano
8. 6. 2020 Němec Jiří Mohelno ČEZ 799,‐ ano
8. 6. 2020 Prášek Ondřej Brno-Ivanovice Kajak VUT 799,‐ ano
8. 6. 2020 Aigelová Petra Popůvky Česká republika 799,‐ ano
8. 6. 2020 Cassinelli Daniela Rajhrad 799,‐ ano
8. 6. 2020 Hakl Karel Brno Česká republika 799,‐ ano
8. 6. 2020 Cikrle Tomáš Kunštát Synthon 799,‐ ano
7. 6. 2020 Nejezchlebovaá Petr Bořitov 799,‐ ano
7. 6. 2020 Nejezchlebová Martina Bořitov 799,‐ ne
7. 6. 2020 Piler Pavel Brno 799,‐ ne
7. 6. 2020 Kalík Radek Blansko 799,‐ ano
7. 6. 2020 Kalíková Lenka Blansko 799,‐ ano
7. 6. 2020 Šimoník Jiří Brno Orel-Židenice 799,‐ ano
6. 6. 2020 Hach Lukáš Praha Štefko Running Team 799,‐ ano
5. 6. 2020 Hekerle Vítězslav Židlochovice Česká republika 799,‐ ano
5. 6. 2020 Winkler Ivo Popůvky 799,‐ ano
5. 6. 2020 Aigelová Petra Popůvky 799,‐ ne
5. 6. 2020 Tučková Hana Olomouc TJ liga 100 Olomouc zdarma ano
5. 6. 2020 Volkova Yulia Brno 799,‐ ano
4. 6. 2020 Minaříková Michaela Brno Czech Republic 799,‐ ne
4. 6. 2020 Šimek Daniel Šlapanice ATK Šlapanice 799,‐ ano
4. 6. 2020 Došek Tomáš Mohelno ČEZ 799,‐ ano
4. 6. 2020 Doupník Petr Jáchymov Ústavní kokoti 799,‐ ano
4. 6. 2020 Šťastná Zdeňka Moravský Krumlov ČEZ 799,‐ ano
4. 6. 2020 Šťastný Jiří Moravský Krumlov ČEZ 799,‐ ano
3. 6. 2020 Flousek Josef Bystrice nad Perstejnem 799,‐ ano
3. 6. 2020 Horáková Alice Praha ČEZ 799,‐ ne
3. 6. 2020 Forman Tomáš Kožichovice 799,‐ ano
3. 6. 2020 Procházka David Jaroměřice nad Rokytnou ČEZ 799,‐ ano
3. 6. 2020 Procházka Roman Jaroměřice nad Rokytnou ČEZ 799,‐ ano
3. 6. 2020 Rychlá Veronika Brno 799,‐ ano
3. 6. 2020 Vydrová Michaela Slavkov u Brna ČEZ 799,‐ ano
3. 6. 2020 Brejchová Ingrid Třebíč ČEZ 799,‐ ano
3. 6. 2020 Voráč Ladislav Brno ČEZ 799,‐ ano
2. 6. 2020 Jukl Václav Praha adidas Runners Prague 799,‐ ano
2. 6. 2020 Fryčová Jana Praha Pojď mi hop 799,‐ ano
2. 6. 2020 Klimša David Česká Naše partička 799,‐ ano
2. 6. 2020 Richter Martin Brno Marys meals 799,‐ ano
2. 6. 2020 Štefánková Jana Rokytnice n. Rok. 90 ČEZ 799,‐ ano
1. 6. 2020 Ocke Pierre Brno 799,‐ ano
1. 6. 2020 Vávra Radek Hořice BIOCONT 799,‐ ano
1. 6. 2020 Ďurica Michal Ostrava PwC_ 799,‐ ne
1. 6. 2020 Cífka Michal Brno Atlas Copco Run Team 799,‐ ano
1. 6. 2020 Kaláb David Blažovice Blažovice 799,‐ ano
1. 6. 2020 Kovaříková Anna Brno Atlas Copco Run Team 799,‐ ano
1. 6. 2020 Gazdík Zbyněk Strážnice BIOCONT 799,‐ ano
1. 6. 2020 Linek Jakub Potštejn Potštejňáci 799,‐ ano
1. 6. 2020 Šolc Martin Nové Město na Moravě BDSM NMNM 799,‐ ano
1. 6. 2020 Sommerová Eva Zeleneč 799,‐ ano
31. 5. 2020 Makarov Aleksandr Praha Štefko Running Team 699,‐ ano
31. 5. 2020 Buchta Ondřej Brno Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Šmejkalová Monika Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Volný Pavel Roznov pod Radhostem 699,‐ ano
31. 5. 2020 Popelková Petra Mochov 699,‐ ano
31. 5. 2020 Fuják Štěpán Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kolaja Marcel Brno Piráti 699,‐ ano
31. 5. 2020 Sommer Vítězslav Praha 699,‐ ano
31. 5. 2020 Volný Luděk Troubsko 699,‐ ano
31. 5. 2020 Krejzlová Markéta Praha 4 Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Luběnová Romana Dvůr Králové nad Labem 699,‐ ano
31. 5. 2020 Štěpánek Přemysl Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Paseka Tomáš Brno Mabruk 699,‐ ano
31. 5. 2020 Zažímalová Martina Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kříž Pavel Brno ČESKÁ REPUBLIKA 699,‐ ano
31. 5. 2020 Odehnalová Klára Brno fKlidu sport team 699,‐ ano
31. 5. 2020 Žák Jakub Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Štefanová Daniela Brno M&D 4ever 699,‐ ano
31. 5. 2020 Tichý Jan Praha Česká republika 699,‐ ne
31. 5. 2020 Palček Peter Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Tichý Zdeněk Brno Česká republika 699,‐ ne
31. 5. 2020 Jiřikovský Jakub Brno TK OPEN 699,‐ ano
31. 5. 2020 Štefan Martin Brno M&D 4ever 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hajduk Tomáš Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kratochvíl Jan Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kratochvíl Tomáš Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kratochvílová Julie Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Jiřikovský Martin Brno TK OPEN 699,‐ ano
31. 5. 2020 Ševčík Roman Slavkov u Brna Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Ježek Martin Jemnice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Janek Petr Brno 699,‐ ne
31. 5. 2020 Janková Magda Brno 16 RUN&MUM 699,‐ ne
31. 5. 2020 Pavelka Robert Police Refugees from Police 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kratochvílová Karolína Bohdanečská 4 699,‐ ano
31. 5. 2020 Pavelka Robert Police Refugees from Police 699,‐ ne
31. 5. 2020 Samek Jan Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Knyrevičová Petra Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Mackanič Eva PRAHA 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hudec Radoslav Brno Bystrc 699,‐ ano
31. 5. 2020 Lichtner Ondrej Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Vlachová Hutová Eliška Brno 2bWINNER 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kavka Jan Praha 7 699,‐ ano
31. 5. 2020 Pokorný Jiří Brno PWC 699,‐ ano
31. 5. 2020 Navrátil Petr Rožná 699,‐ ano
31. 5. 2020 Navrátil Petr Rožná 699,‐ ano
31. 5. 2020 Bašták Matej Roštár 699,‐ ano
31. 5. 2020 Navrátil Marek Rožná 699,‐ ano
31. 5. 2020 Priečková Mária Žilina 699,‐ ano
31. 5. 2020 Moreno Hidalgo Manuel Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Tkačuk Andrej Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Plaček Aleš Tavikovice 699,‐ ne
31. 5. 2020 Podhorská Hana Ostrava 699,‐ ano
31. 5. 2020 Jurová Dagmar Třebíč ČEZ 699,‐ ano
31. 5. 2020 Plaček Aleš Tavikovice 699,‐ ne
31. 5. 2020 Sedláček Petr Brno Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Sedláčková Alžběta Brno ČR 699,‐ ano
31. 5. 2020 Paseková Tereza Brno Mabruk 699,‐ ano
31. 5. 2020 Pustinová Hana Brno Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Bláha Viktor Brno Viktor 699,‐ ano
31. 5. 2020 Nováková Jitka Přerov 2 Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Červinka Karel Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Novák Tomáš Přerov 2 Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Ondřejová Hana Havířov 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kolarczyk David Karviná FEZA Časomíry 699,‐ ano
31. 5. 2020 Wachal Viliam Praha PwC 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hána Jan Přísnotice Sokol Přísnotice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Piták David Brno PwC 699,‐ ano
31. 5. 2020 Bročková Jana Kopřivnice POHODA TEAM KOPŘIVNICE 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hájek Tomáš Okrouhlice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hadzhiev Tihomir Holasice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Ježová Michaela Dolní Loučky Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Borovková Adéla Újezd u Tišnova Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Kamenická Kateřina Brno Run Magazine Team, Orel Židenice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Binarová Monika Bohučovice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Hendrych Michal Praha 699,‐ ano
31. 5. 2020 Halmazňa David Přerov 699,‐ ano
31. 5. 2020 Janeček Ondřej Rakovník Zadečkové 699,‐ ano
31. 5. 2020 Antoš Radomír Střelice u Brna 699,‐ ano
31. 5. 2020 Čepelák Petr Brno Šneci v běhu 699,‐ ano
31. 5. 2020 Petřeková Drahomíra Žďár nad Sázavou BP Žďár n.S. zdarma ano
31. 5. 2020 Pešout Jakub Chotěboř Česká Republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Štefl Lubomír Bílovice nad Svitavou 699,‐ ano
31. 5. 2020 Bielig Jindřich Králův Dvůr 699,‐ ano
31. 5. 2020 Gabrhel Pavel Zlín 699,‐ ano
31. 5. 2020 Mecháček Ondrej Malacky 699,‐ ano
31. 5. 2020 Klímová Lada Brno Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Novák Antonín Prostějov 699,‐ ano
31. 5. 2020 Zmeškalová Markéta Prostějov 699,‐ ano
31. 5. 2020 Homoláč Zdeněk Chudčice Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Stupka Aleš Brno Černovice 699,‐ ano
31. 5. 2020 Simonek Michal Nové Město nad Metují Akson 699,‐ ano
31. 5. 2020 Zuska David Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Šulc Michal Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Ježková Kristýna Brno JAC Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Uher Jan Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Havelka Josef Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Krčmář Petr Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Vašíček Michal Brno-střed 699,‐ ano
31. 5. 2020 Michálek Martin Vranovice WilliJemSe 699,‐ ano
31. 5. 2020 Vašíčková Jitka Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Vašíčková Lenka Brno 699,‐ ano
31. 5. 2020 Renzová Gabriela Brandys nad Labem Česká republika 699,‐ ano
31. 5. 2020 Veverka Tomáš Modřice Česká Republika 699,‐ ano
30. 5. 2020 Lukáčová Andrea Brno PwC 699,‐ ano
30. 5. 2020 Janeček Michal Rakovník Zadečkovi 699,‐ ano
30. 5. 2020 Engliš Jiří Vávrovice Sokol Opava zdarma ano
30. 5. 2020 Indra Marek Dražovice Dražovice 699,‐ ano
30. 5. 2020 Kubát Michal Brno 35 SKP Kometa badminton 699,‐ ano
30. 5. 2020 Kubátová Eva Brno 35 Česká republika 699,‐ ano
30. 5. 2020 Indra Radovan Brno Medlánky 699,‐ ano
30. 5. 2020 Svobodová Kateřina Brno Česká republika 699,‐ ano
30. 5. 2020 Dominik Petr Brno FN Brno 699,‐ ano
30. 5. 2020 Starý Jan Brno, Komín - Ulrychova 26 699,‐ ano
30. 5. 2020 Vojáčková Markéta Dědina 314 699,‐ ano
30. 5. 2020 Jakus Jan Brno Brno 699,‐ ano
30. 5. 2020 Bozděchová Věra Olomouc-Svatý Kopeček Liga 100 699,‐ ano
30. 5. 2020 Roder Luděk Uherský Brod - Těšov 699,‐ ano
30. 5. 2020 Hodul Jakub Brno Družba Piešťany 699,‐ ano
30. 5. 2020 Mikala David Štramberk AK Emila Zátopka Kopřivnice 699,‐ ano
30. 5. 2020 Zbončáková Klára Brno 699,‐ ano
30. 5. 2020 Kopecká Romana Vranov 118 699,‐ ano
29. 5. 2020 Částek Ondřej Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Sklenářová Kateřina K Zahrádkám, Praha 5 699,‐ ano
29. 5. 2020 Hanousková Barbora Dolní Město 160 699,‐ ano
29. 5. 2020 Nagy Pavla Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Nagy Marek Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Hronová Anna Lesní 729 699,‐ ano
29. 5. 2020 Hronová Lucie Bílovice nad Svitavou 699,‐ ano
29. 5. 2020 Šustr Jiří Slatinice ČESKÁ REPUBLIKA 699,‐ ano
29. 5. 2020 Schmier Alexander Brno astor park 699,‐ ano
29. 5. 2020 Pospíšilíková Michaela Hodonin 1 699,‐ ano
29. 5. 2020 Blažková Eliška Hodonin 1 699,‐ ano
29. 5. 2020 Majer Karol Moravany 699,‐ ano
29. 5. 2020 Polešovská Lenka Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
29. 5. 2020 Antol Filip Brno PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Nikolaeva Ekaterina Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Pospíšil Martin Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Pirochta Jiří Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Otava Filip Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Novotný Josef Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Oprštěný Miroslav Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Švecová Ivana Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Hanák Tomáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Fiala Tomáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Ferletjak Stanislav Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Dobišová Miroslava Bratislava Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Bryša Rudolf Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Mravec Peter Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Mišová Ivana Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Dvořák Marek Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Grbin Daniel Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Orel Marek Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Petřík Patrik Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Bednář David Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Langer Martin Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Vávra Lukáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Kovářík Jan Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Benek Radim Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Křístek Michal Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Kočendová Kateřina Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Chmela Petr Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Janáček Petr Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Gaysin Azamat Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Gvozdják Juraj Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Zradula Lukáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Pokluda Tomáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Dlouhý Vladimír Brno Česká republika 699,‐ ano
29. 5. 2020 Bohatý Radek Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Michel Roman Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Holec Jiří Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Halás Marek Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Košulič Antonín Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Škultéty Michal Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Zátopek Ondřej Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Celetková Kateřina Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Eisinger Petr Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Procházka Miroslav Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Krucký Martin Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Dyk Tomáš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Kovář Adam Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Janáček Martin Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Čus Luboš Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Blažek Jan Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Bumbálek Jaromír Brno Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Doubek Brennerová Lenka Praha 4 Run like SAP 699,‐ ano
29. 5. 2020 Záhradník Tomáš Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Procházka David Zlín 699,‐ ano
29. 5. 2020 Lukešová Vladimíra Sochorova 44 PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Babinec Martin Brno PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Daněk Petr Brno Česká republika 699,‐ ano
29. 5. 2020 Horník Ondra Brno PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Malý Zdeněk Brno PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Štefancová Monika Brno PwC 699,‐ ano
29. 5. 2020 Nechvátal Pavel Lelekovice Česká Republika 699,‐ ano
29. 5. 2020 Lukáč David Molákova 16 PwC 699,‐ ne
29. 5. 2020 Ryba David Vřesovice 699,‐ ano
29. 5. 2020 Vybíral Martin Brno 699,‐ ano
29. 5. 2020 Štipčák Petr Olomouc Česká republika 699,‐ ano
29. 5. 2020 Chrástecký Lukáš Brno Česká republika 699,‐ ano
28. 5. 2020 Novotná Radka Kachlíkova 1 Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Kandalec Štefan Kachlíkova 1 Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Zourková Štěpánka Přísnotice Atlas Copco Run Team 699,‐ ne
28. 5. 2020 Sadílek Petr Březina 476, Zbraslav u Brna Atleti Zbraslav 699,‐ ano
28. 5. 2020 Uhlíř Vojtěch Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Prokeš Patrik Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Krbůšková Mirka Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Krbůšek Radim Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Doležel Radek Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Michálek Dušan Brno Resideo 699,‐ ano
28. 5. 2020 Denoual Stephane Smahova 50 699,‐ ano
28. 5. 2020 Drápal Vojtěch Křenovice PwC 699,‐ ano
28. 5. 2020 Košík Vlastimil Marie Majerove 12, Brno PwC 699,‐ ano
28. 5. 2020 Beneš Radomír Veverská Bítýška Česká republika 699,‐ ano
28. 5. 2020 Němec Roman Brno win4youth.com 699,‐ ano
28. 5. 2020 Ševčík František Brno 16 699,‐ ano
28. 5. 2020 Pekařová Anna Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Fojtík Petr Brumov-Bylnice Zvonek Sport Valašské Klobouky 699,‐ ano
28. 5. 2020 Kolouchová Ivana Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Svoboda Lumír Náklo Česká republika 699,‐ ano
28. 5. 2020 Stolička Petr Velký Týnec Liga 100 Olomouc 699,‐ ano
28. 5. 2020 Horáčková Kateřina Tasovice Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
28. 5. 2020 Lah Robert Horka nad Moravou Cycloracing 699,‐ ano
28. 5. 2020 Kučera Ivo Brno 699,‐ ne
28. 5. 2020 Matějík Petr Olomouc Cycloracing 699,‐ ano
28. 5. 2020 Studený Michal Hranice Česká republika 699,‐ ano
28. 5. 2020 Šup Radek Praha 4 699,‐ ano
28. 5. 2020 Göpfertová Jana Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Brázdil Jakub Žlutava 699,‐ ano
28. 5. 2020 Klouček Martin Studentská 2626, Žatec Žatec 699,‐ ano
28. 5. 2020 Dubová Zuzana brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Janhuba Luboš Praha Ústavní kokoti 699,‐ ano
28. 5. 2020 Hruška Tomáš Brno DRFG BRNO 699,‐ ano
28. 5. 2020 Smyčka Lukáš Medlov BIOCONT 699,‐ ano
28. 5. 2020 Bulínová Jitka Únanov TJ Sokol Plaveč 699,‐ ano
28. 5. 2020 Dvořák Martin Hajany 699,‐ ano
28. 5. 2020 Žák Libor Troubsko Česká Republika 699,‐ ano
28. 5. 2020 Vykypěl Petr Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Ráček Vladimír Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Kauerová Zuzana Tišnov 699,‐ ne
28. 5. 2020 Měřínská Zuzana Brno 699,‐ ano
28. 5. 2020 Bagar Matěj Želešice BIOCONT 699,‐ ano
28. 5. 2020 Lekeš Pavel Brno Honeywell 699,‐ ano
27. 5. 2020 Hrůša Lukáš Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Čvančara Pavel Plzeň Tempo Makers 699,‐ ano
27. 5. 2020 Corbitt Blanka Brno 699,‐ ne
27. 5. 2020 Krýže Pavel MOKRA-HORAKOV CESKA REPUBLIKA 699,‐ ano
27. 5. 2020 Sloup Štěpán Trutnov 699,‐ ano
27. 5. 2020 Koláček Jiří Rajhrad 699,‐ ne
27. 5. 2020 Radová Barbora Hošťálkova 44 Štefko Running Team 699,‐ ano
27. 5. 2020 Rada Jan Hošťálkova 44 Štefko Running Team 699,‐ ano
27. 5. 2020 Cabaj Patrik Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Svoboda Ondřej Velká Bystřice PwC 699,‐ ano
27. 5. 2020 Neruda Robert Kuřim Slovan Podlesí 699,‐ ano
27. 5. 2020 Kučírek Vojtěch Třinec TJ TŽ Třinec 699,‐ ano
27. 5. 2020 Matějková Tereza Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Dvořák Petr Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Bervida Luboš Brno Česká republika 699,‐ ano
27. 5. 2020 Escalier Marco Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Luskačová Eva Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Luskačová Hana Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Coufalová Radka Dukovany 699,‐ ano
27. 5. 2020 Hájková Jana Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
27. 5. 2020 Kocur Lukáš Brno-venkov Česká republika 699,‐ ano
27. 5. 2020 Šmerk Pavel Brno FI MU 699,‐ ano
27. 5. 2020 Ryšavý Jakub Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Biskupová Jana Brno Šneci v běhu 699,‐ ano
27. 5. 2020 Janáček Vojtěch Brno LS Brno 699,‐ ano
27. 5. 2020 Vašíček Tomáš Tvarožná 699,‐ ano
27. 5. 2020 Kaňovská Lucie Moravany u Brna Kaňky 699,‐ ano
27. 5. 2020 Vajrauchová Iveta Pardubice Česká republika 699,‐ ano
27. 5. 2020 Johanides Petr Pardubice Česká republika 699,‐ ano
27. 5. 2020 Procházka Ondřej Brno 699,‐ ne
27. 5. 2020 Kaňovský Jan Moravany u Brna Kaňky 699,‐ ano
27. 5. 2020 Mikula Honza Brno Oddíl 2015 699,‐ ano
26. 5. 2020 Kubová Veronika Brno 699,‐ ne
26. 5. 2020 Kratochvílová Zuzana Šakvice Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
26. 5. 2020 Pešková Lucie Brno O.V.C.E 699,‐ ano
26. 5. 2020 Chudárková Lucie Brno-Bohunice 699,‐ ano
26. 5. 2020 Švanda Petr Ústí nad Labem Maratón klub Kladno + iThinkBeer 699,‐ ano
26. 5. 2020 Kučírek Petr Třinec TJ TŽ Třinec 699,‐ ano
26. 5. 2020 Novotná Lucie Brno 699,‐ ne
26. 5. 2020 Buchtík Ondřej Kladno ABND racing team 699,‐ ano
26. 5. 2020 Zámečník Miroslav Brno Česká republika 699,‐ ano
26. 5. 2020 Greger Vladimir Troubsko 699,‐ ano
26. 5. 2020 Králiková Danica Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
26. 5. 2020 Holický Rostislav Pohořelice 699,‐ ano
26. 5. 2020 Dobšáková Zuzana Brno 699,‐ ano
26. 5. 2020 Jandíková Eva Brno Jihomoravský 699,‐ ano
26. 5. 2020 Psota Václav Blatnická 12 BIOCONT 699,‐ ano
26. 5. 2020 Loňková Lenka Česká Lípa CZ 699,‐ ano
26. 5. 2020 Climentová Zuzana Dolní Město 699,‐ ano
26. 5. 2020 Najat Attila Veresegyház BIOCONT 699,‐ ano
26. 5. 2020 Raučinová Petronela Rebešovice 699,‐ ano
26. 5. 2020 Říhová Lenka Uherský Brod 699,‐ ano
26. 5. 2020 Schovánek Michal Starý Poddvorov 257 BIOCONT 699,‐ ano
25. 5. 2020 Paleček Adam Brno Česká republika 699,‐ ano
25. 5. 2020 Klem Robert Alexander Brno Živo u Palečka 699,‐ ano
25. 5. 2020 Vařejka Jindřich Brno Pikárec 699,‐ ano
25. 5. 2020 Hošťálková Jitka Lipová Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
25. 5. 2020 Novotná Lucie Veverské Knínice 2BWinner 699,‐ ano
25. 5. 2020 Ivan Jaroslav Karlín 35 Karlín 699,‐ ano
25. 5. 2020 Beránková Eliška Havlíčkův Brod BIOCONT 699,‐ ano
25. 5. 2020 Konečný Aleš Rudice BIOCONT 699,‐ ano
25. 5. 2020 Uherek Tomáš Syrovice Brno 699,‐ ano
25. 5. 2020 Bagar Martin Želešice BIOCONT 699,‐ ano
25. 5. 2020 Svoboda Jiří České Budějovice BK Tigers Č. Budějovice 699,‐ ano
25. 5. 2020 Štěpánová Monika Menšíkova 3b Česká republika 699,‐ ano
25. 5. 2020 Smékalová Martina Praha 9 Praha 9 699,‐ ano
25. 5. 2020 Josefík Jiří Brno 699,‐ ano
25. 5. 2020 Tesařová Markéta Brno Česká republika 699,‐ ano
25. 5. 2020 Bednář Rostislav Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
25. 5. 2020 Hazucha Jan Brno 699,‐ ano
24. 5. 2020 Richter Luděk Brno Sport&Races 699,‐ ano
24. 5. 2020 Kočí Hana Viniční 115, Brno-Židenice 699,‐ ano
24. 5. 2020 Morovicsová Alena Praha 5 Šneci v běhu 699,‐ ano
24. 5. 2020 Špiřík Milan Deblín TJ Sokol Deblín 699,‐ ano
24. 5. 2020 Suchánková Tereza Brno 699,‐ ano
24. 5. 2020 Konečný Václav Zbýšov 699,‐ ano
24. 5. 2020 Kotasová Lucie Babice u Rosic 699,‐ ano
24. 5. 2020 Dohnálek Petr Moravské Budějovice 699,‐ ano
24. 5. 2020 Dražan Libor Kuničky 52 Univerzita obrany 699,‐ ano
23. 5. 2020 Podroužek Dušan Liberec ZaBěhu.cz - Bejky Tým 699,‐ ano
23. 5. 2020 Podroužek Fryšarová Eva Liberec ZaBěhu.cz - Bejky Tým 699,‐ ano
23. 5. 2020 Bogdańska Gabriela Praha - 699,‐ ano
23. 5. 2020 Bogdański Wojciech Praha 699,‐ ano
23. 5. 2020 Houdková Kateřina Brno Česká republika 699,‐ ano
23. 5. 2020 Mezera Jan Brno 699,‐ ano
23. 5. 2020 Kmínek František Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
23. 5. 2020 Kučera Martin Brno TRIDemons 699,‐ ano
23. 5. 2020 Menšíková Andrea Brno BC U Křížku 699,‐ ano
23. 5. 2020 Menšík Ivo Brno BC U Křížku 699,‐ ano
23. 5. 2020 Slaná Tereza Mikolajice Mikolajice!! 699,‐ ano
22. 5. 2020 Pešout Martin Brno Česká republika 699,‐ ano
22. 5. 2020 Kordulová Tereza Holasice 699,‐ ano
22. 5. 2020 Císařová Jana Hostomice Česká republika 699,‐ ano
22. 5. 2020 Kordula Jaroslav Holasice 699,‐ ano
22. 5. 2020 Pisková Ilona Jesenice Mont Blanc 699,‐ ano
22. 5. 2020 Kleinová Kateřina Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Holdová Kamila Bakov nad Jizerou Báječný šnek 699,‐ ano
22. 5. 2020 Krýsová Eliška Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Moravec Michal Kuřim AK Kuřim 699,‐ ano
22. 5. 2020 Pavlíček Vojtěch Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
22. 5. 2020 Hanák Jiří Vyškov Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
22. 5. 2020 Kucharíková Jarmila Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Prokop Václav Modřice 699,‐ ano
22. 5. 2020 Martinčeková Alexandra Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Martincek Ivan Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Smutný Petr Sivice WilliJemSe 699,‐ ano
22. 5. 2020 Jagošová Marie Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Císlerová Martina Chrudim 699,‐ ano
22. 5. 2020 Císler Martin Chrudim 699,‐ ano
22. 5. 2020 Anderko Štefan Brno 699,‐ ano
22. 5. 2020 Hvižďová Nikola Zbýšov 699,‐ ano
21. 5. 2020 Pustina Vojtěch Brno 699,‐ ano
21. 5. 2020 Pustina Vladimír Brno Česká republika 699,‐ ano
21. 5. 2020 Jurdová Monika Brno 699,‐ ano
21. 5. 2020 Stanec Roman Brno Posilovna Průvan 699,‐ ano
21. 5. 2020 Chodilík Aleš Přerov 699,‐ ano
20. 5. 2020 Chloupek Tomáš Brno Dům pro Julii 699,‐ ano
20. 5. 2020 Fryčák Michal Čelčice 699,‐ ano
20. 5. 2020 Števanka Ladislav Brno ENDEKA BASSTA team 699,‐ ano
20. 5. 2020 Smejkal Martin Křenovská 25 699,‐ ano
20. 5. 2020 Nováková Libuše Modřice 699,‐ ne
20. 5. 2020 Ledabyl Jan Brno 699,‐ ano
20. 5. 2020 Dilhof Filip Brno 699,‐ ne
20. 5. 2020 Burešová Michaela Herálec 699,‐ ano
19. 5. 2020 Vopat Martin Žarošice Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
19. 5. 2020 Tokár Juraj Žilina 699,‐ ano
19. 5. 2020 Smreček Tomáš Ostrava 699,‐ ano
19. 5. 2020 Kuželková Jana chlumec - 699,‐ ano
19. 5. 2020 Bazala Stanislav Brno Willijemse 699,‐ ano
19. 5. 2020 Kříž Martin Holasice WilliJemSe 699,‐ ano
19. 5. 2020 Bittner Josef Brno Česká republika 699,‐ ano
19. 5. 2020 Sršňová Magda Malacky 699,‐ ano
19. 5. 2020 Meixner Patrik Bílovice nad Svitavou 699,‐ ano
19. 5. 2020 Meixnerová Karla Bílovice nad Svitavou 699,‐ ano
19. 5. 2020 Hierschová Lucie Malhostovice 699,‐ ano
19. 5. 2020 Horčica Martin Brno Česká republika 699,‐ ano
18. 5. 2020 Fišarová Helena Praha 699,‐ ano
18. 5. 2020 Luběna Martin Dvůr Králové nad Labem Dvorské běhny 699,‐ ano
18. 5. 2020 Cupalová Eva Holubice Česká republika zdarma ano
18. 5. 2020 Lorencová Linda 430/20 Česká republika 699,‐ ano
18. 5. 2020 Zahradník Václav Brno 699,‐ ano
18. 5. 2020 Otrubová Ivona Plumlov TJ Sokol Plumlov 699,‐ ano
18. 5. 2020 Kohoutek Jan Košinova 18a Brno 699,‐ ano
18. 5. 2020 Schmeidlerová Gabriela Zastávka u Brna 699,‐ ano
18. 5. 2020 Svoboda Luboš Brno Česká republika 699,‐ ano
18. 5. 2020 Bělouch Jiří Brno 699,‐ ano
18. 5. 2020 Glotov Alexander Brno Česká republika (Česko) 699,‐ ano
18. 5. 2020 Mařák Jiří Brno 4344103 699,‐ ano
18. 5. 2020 Hanáková Radka Praha 9 Praha 9 699,‐ ano
18. 5. 2020 Nachtneblová Kristina Moravany Česká republika 699,‐ ano
17. 5. 2020 Ducár Matej Brno 699,‐ ano
17. 5. 2020 Slaný Patrik Mikolajice Sokol Opava 699,‐ ano
17. 5. 2020 Slaný Norbert Mikolajice Česká republika 699,‐ ano
17. 5. 2020 Pokorný Radim Malešovice 0 699,‐ ano
17. 5. 2020 Pokorná Dana Malešovice 699,‐ ano
17. 5. 2020 Dostalík Tomáš Hradec Králové 699,‐ ano
16. 5. 2020 Šíma Petr Caslav 699,‐ ano
16. 5. 2020 Šimková Leona Dolní Loučky Česká republika 699,‐ ano
16. 5. 2020 Kubíková Klára Pohořelice 699,‐ ano
16. 5. 2020 Ferda Kamil Moravské Bránice T.J. Sokol Moravské Bránice 699,‐ ano
16. 5. 2020 Šrámek Pavel Vysoké Popovice 243 699,‐ ano
16. 5. 2020 Hulák Robert Brno 699,‐ ano
16. 5. 2020 Huláková Veronika Brno 699,‐ ano
16. 5. 2020 Pleváková Martina Brno 699,‐ ano
16. 5. 2020 Munteanu Adrian Brno Moravská Slavia 699,‐ ano
16. 5. 2020 Munteanu Alan Brno SK Kondor 699,‐ ano
15. 5. 2020 Moučka Jan Brno Running Zone Brno 699,‐ ano
15. 5. 2020 Přikryl Petr Brno 21 Česká republika 699,‐ ano
15. 5. 2020 Bedáň Petr Brno Payment 699,‐ ano
15. 5. 2020 Březina Jiří Přerov TJ Spartak Přerov zdarma ano
15. 5. 2020 Tesařová Marta Mikolajice 699,‐ ano
15. 5. 2020 Tesař Pavel Mikolajice 699,‐ ano
15. 5. 2020 Čech Pavel Lomnice 699,‐ ano
14. 5. 2020 Kolář Michal Neslovice 699,‐ ano
14. 5. 2020 Stojaspalová Pavla Brno 699,‐ ano
14. 5. 2020 Attasek Radek Třebíč Czech Republic 699,‐ ano
14. 5. 2020 Hiersch Jan Malhostovice Česká Republika 699,‐ ano
14. 5. 2020 Postolova Ievgeniia Rosice u Brna 699,‐ ano
14. 5. 2020 Vacula Ondrej Lelekovice AC Lelek 699,‐ ano
14. 5. 2020 Hejkrlík Lukáš Brno 699,‐ ano
13. 5. 2020 Zahradník Václav Brno 699,‐ ne
13. 5. 2020 Sedláček Aleš Přísnotice Sokol Přísnotice 699,‐ ano
13. 5. 2020 Tvrzník Petr Chvatěrubská 10 699,‐ ano
13. 5. 2020 Šťastný Milan Rozdrojovice WilliJemSe 699,‐ ano
13. 5. 2020 Krejčí Alžběta Brno 699,‐ ano
13. 5. 2020 Matějka Lukáš Slavkov u Brna Slavkov u Brna 699,‐ ano
13. 5. 2020 Sedláčková Barbora Přísnotice Sokol Přísnotice 699,‐ ano
13. 5. 2020 Kubová Kateřina Brno 699,‐ ano
13. 5. 2020 Friedlova Karolina Brno Česká republika 699,‐ ano
13. 5. 2020 Létalová Kristýna Praha 5 699,‐ ano
13. 5. 2020 Fialová Michaela Brno Česká republika 699,‐ ano
13. 5. 2020 Havránek Aleš Hranice Vyberte.. 699,‐ ano
12. 5. 2020 Kulhánková Eva Brno SK SKOL Brno 699,‐ ano
12. 5. 2020 Švancarová Kateřina Brno SK Skol BRNO 699,‐ ano
12. 5. 2020 Chaloupecký Martin Praha Česká republika 699,‐ ano
12. 5. 2020 Zlatohlávková Pavla Syrovice 699,‐ ano
12. 5. 2020 Nepustilová Monika Brno 699,‐ ano
12. 5. 2020 Burda Tomáš Praha Celtic THK 699,‐ ano
12. 5. 2020 Juchelka Jiří Praha 14 699,‐ ano
12. 5. 2020 Hrstka Pavel Medlov (R)UNISáci 699,‐ ano
12. 5. 2020 Stöger Karel Brno Masáže Brno 699,‐ ano
12. 5. 2020 Slámová Markéta Brno 699,‐ ano
12. 5. 2020 Cechmeisterová Kamila Za humny70, Přísnotice Sokol Přísnotice 699,‐ ano
12. 5. 2020 Březina Jiří Brno ScioŠkola Brno 699,‐ ano
12. 5. 2020 Hink Tomáš Tluimačov HZF s.r.o. 699,‐ ano
12. 5. 2020 Zezulka Petr Králíky 699,‐ ano
12. 5. 2020 Ulrichová Barbora Brno - Komín Česká republika 699,‐ ano
12. 5. 2020 Sláma Richard Brno PBV MTB Team Brno 699,‐ ano
11. 5. 2020 Kumstát Šimon Prostějov TT klub Prostějov 699,‐ ano
11. 5. 2020 Daráni Jakub Praha 9 Česká republika 699,‐ ano
11. 5. 2020 Kašík Petr Šlapanice Kašíci Team 699,‐ ano
11. 5. 2020 Miltáková Aneta Dolní Čermná 699,‐ ano
11. 5. 2020 Gabriel Jiří Moravské Knínice Českárepublika 699,‐ ano
11. 5. 2020 Štětka Jan Brno Doratiny kyčle 699,‐ ano
11. 5. 2020 Štefek Petr Brno 699,‐ ano
11. 5. 2020 Mikel Martin Dolní Dunajovice Vyberte prosím stát 699,‐ ano
11. 5. 2020 Klusáček Petr Brno 699,‐ ano
11. 5. 2020 Divácký Přemysl Brno Moravská Slavia zdarma ano
11. 5. 2020 Valeš Martin Lozíbky 63 699,‐ ano
11. 5. 2020 Bambula Michael Třešť behzatrest.cz 699,‐ ano
11. 5. 2020 Vaňous Petr Kuřím Česká republika 699,‐ ano
11. 5. 2020 Vaňousová Lucie Kuřim 699,‐ ano
11. 5. 2020 Čermák Milan Rajhradice 699,‐ ano
11. 5. 2020 Plaček Lukáš Unanov Jihomoravský kraj 699,‐ ano
11. 5. 2020 Janíková Dagmar Brno 699,‐ ano
11. 5. 2020 Smolinská Anna Vyskov 699,‐ ano
10. 5. 2020 Chodúrová Martina Brno 699,‐ ano
10. 5. 2020 Bukáček Jakub Brno 699,‐ ano
10. 5. 2020 Raida Zbyněk Brno 699,‐ ano
10. 5. 2020 Šperka Vladimír Brno Brno 699,‐ ano
10. 5. 2020 Loula Šimon Praha 699,‐ ano
10. 5. 2020 Loula Marek Praha 699,‐ ano
10. 5. 2020 Mertová Monika Brno Stipendia.cz 699,‐ ano
10. 5. 2020 Tušinovská Ludmila Šternberk 699,‐ ano
9. 5. 2020 Musil Pavel K Babě 3 AC MS Brno 699,‐ ano
9. 5. 2020 Skalická Vlasta Praha TaH Praha zdarma ano
9. 5. 2020 Sedláček Patrik Brno 699,‐ ano
9. 5. 2020 Pavlíčková Hana Kralupy nad Vltavou SOOB Kralupy 699,‐ ano
8. 5. 2020 Ducárová Mirka Brno 699,‐ ano
8. 5. 2020 Klímová Kamila Brno 699,‐ ano
8. 5. 2020 Kalvodová Lída Modřice 699,‐ ano
7. 5. 2020 Surmař Zdeněk Brno-Bohunice 699,‐ ano
7. 5. 2020 Kůstková Andrea Křivatcová 504/13 TTT naBOSo 699,‐ ano
7. 5. 2020 Souček Jiří Křivatcová 504/13 TTT naBOSo 699,‐ ano
7. 5. 2020 Hendrychová Petra Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Veselý Michal Brno Jihomoravský / Brno-město 699,‐ ano
7. 5. 2020 Dostál Tomáš Praha 699,‐ ano
7. 5. 2020 Franc Pavel Brno NETSUITE 699,‐ ano
7. 5. 2020 Merta Pavel Brno Stipendia.cz 699,‐ ano
7. 5. 2020 Richter David Unicov TOFIDO VOSA 699,‐ ano
7. 5. 2020 Repaň Pavel Horní Lhota X-Air Ostrava 699,‐ ano
7. 5. 2020 Hladný Marek Brno Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Brůžičková Gabriela Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Boháč Jiří Brno BehejBrno.com 699,‐ ano
7. 5. 2020 Dohnal Pavel Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Müllerová Valentina Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Benda Jindrich Brno 29266319 699,‐ ano
7. 5. 2020 Bosák Matěj Brno Česká republika 699,‐ ano
7. 5. 2020 Sedlak Tomas Brno 699,‐ ano
7. 5. 2020 Wolný Rostislav Brno 699,‐ ano
6. 5. 2020 Verner Tomáš Brno Dům pro Julii 699,‐ ano
6. 5. 2020 Halíř Jakub Brno 699,‐ ano
6. 5. 2020 Čápová Alena Dolni Vilemovice Česká republika 699,‐ ano
5. 5. 2020 Kumstát Ludvík Prostějov TT klub Prostějov 699,‐ ano
5. 5. 2020 Rotter Pavel Uherčice 359 Bosňa Uherčice 699,‐ ano
5. 5. 2020 Létal Jiří Popůvky Česká republika 699,‐ ano
5. 5. 2020 Klima Lukáš Brno 699,‐ ano
5. 5. 2020 Horak Filip Zalkovice 699,‐ ne
5. 5. 2020 Štekl Martin Brno Česká republika 699,‐ ano
5. 5. 2020 Ševčík Roman Slavkov u Brna Česká republika 699,‐ ne
5. 5. 2020 Lukeš Miloš Nové Město na Moravě 699,‐ ano
5. 5. 2020 Lukášová Natálie Brno KALDA team 699,‐ ano
5. 5. 2020 Dilhof Filip Brno 699,‐ ne
5. 5. 2020 Melkus Petr Brno 699,‐ ano
5. 5. 2020 Machala Tomáš Brno RAPA Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 OMalley Blanka Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 Polách Petr Velké bilovice 699,‐ ano
4. 5. 2020 Doležal Jan Brno ZEPREX 699,‐ ano
4. 5. 2020 Bukosvský Jan Nižbor TJ Žloukovice 699,‐ ano
4. 5. 2020 Galko Michal Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 Kuchařová Tereza Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 Tronečková Lenka Brno-Kohoutovice 699,‐ ano
4. 5. 2020 Laštůvka Zdeněk Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 Arregi Jon Ander Brno 699,‐ ano
4. 5. 2020 Hálková Dagmar Tišnov Česká republika 699,‐ ano
4. 5. 2020 Bojda Vojtěch Brno 699,‐ ano
3. 5. 2020 Jaroš Vladimír Rosice PwC 699,‐ ano
3. 5. 2020 Boráň Tomáš Brno - 699,‐ ne
3. 5. 2020 Čmelík Martin Leskovec SK Hranice 699,‐ ano
3. 5. 2020 Havránek Aleš Hranice 699,‐ ne
3. 5. 2020 Nagyová Lenka Pardubice 699,‐ ano
3. 5. 2020 Koucký Roman Pardubice 699,‐ ano
3. 5. 2020 Klimovič Michal Brno 699,‐ ano
3. 5. 2020 Jíchová Karolína Brno #kajagabi 699,‐ ne
3. 5. 2020 Boček Jan Brno 699,‐ ne
3. 5. 2020 Chaloupková Gabriela Brno #kajagabi 699,‐ ne
3. 5. 2020 Myšák Jan Praha 699,‐ ano
3. 5. 2020 Prudil Pavel Brno Česká republika 699,‐ ano
3. 5. 2020 Halmová Monika Žďár nad Sázavou ČR 699,‐ ano
3. 5. 2020 Zezulková Hana Blansko 699,‐ ano
3. 5. 2020 Zezulka Petr Blansko 699,‐ ano
2. 5. 2020 Spáčil Pavel Brno 699,‐ ano
1. 5. 2020 Jageska Natalia Brno ATEX - dělníci běhu 699,‐ ano
1. 5. 2020 Matějková Markéta Prostějov ČR 699,‐ ano
1. 5. 2020 Krajíčková Kateřina Ochoz u Brna 289 699,‐ ano
1. 5. 2020 Staníček Josef Vísky JMK 699,‐ ano
1. 5. 2020 Reinischová Jolana Brno YellowStreet 699,‐ ano
1. 5. 2020 Reinisch Michal Brno YellowStreet 699,‐ ano
1. 5. 2020 Miklová Martina Dolní Dunajovice 699,‐ ano
1. 5. 2020 Fučíková Petra Rozdrojovice 699,‐ ano
1. 5. 2020 Kutalová Petra Brno 699,‐ ano
1. 5. 2020 Postlerová Eva Brno Česká Republika 699,‐ ano
1. 5. 2020 Vlček Slávek Brno 699,‐ ano
30. 4. 2020 Kaňovská Monika Brno RSFK 699,‐ ano
30. 4. 2020 Ferianček Ivan Velký Týnec 699,‐ ano
30. 4. 2020 Hajnová Veronika Brno 14 - 699,‐ ano
30. 4. 2020 Bičan Tomáš Brno SK BC Premiera 699,‐ ano
30. 4. 2020 Boudna Marta Brno 699,‐ ne
30. 4. 2020 Muráň Peter Rosina 699,‐ ano
29. 4. 2020 Strnad Jakub Říčany P + K 699,‐ ano
29. 4. 2020 Strnadová Jana Kralupy nad Vltavou P + K 699,‐ ano
29. 4. 2020 Raida Václav Brno 699,‐ ano
29. 4. 2020 Raidová Bohuslava Brno 699,‐ ano
29. 4. 2020 Katolický Ondřej Brno 699,‐ ano
29. 4. 2020 Mádrová Lucie Brno Track&Field Brno 699,‐ ano
29. 4. 2020 Hálková Dagmar Tišnov Tišnov 699,‐ ne
29. 4. 2020 Vopat Martin Žarošice Atlas Copco Run Team 699,‐ ne
29. 4. 2020 Vemola Jiří Bukovice AK Tišnov 699,‐ ano
29. 4. 2020 Písařík Josef Miroslav AK Miroslav 699,‐ ano
29. 4. 2020 Havlík Adam Brno Orel Řečkovice 699,‐ ano
29. 4. 2020 Havlík Petr Brno Orel Řečkovice 699,‐ ano
28. 4. 2020 Wotke Igor Brno Slow Climbers 699,‐ ano
28. 4. 2020 Tejnarová Lucie Brno 699,‐ ano
28. 4. 2020 Kolář Jakub Brno 699,‐ ano
28. 4. 2020 Pavlíčková Lenka Kralupy nad Vltavou Slow Climbers 699,‐ ano
28. 4. 2020 Wotke Jiří Praha Slow Climbers 699,‐ ano
28. 4. 2020 Pavlíková Lucie Střelice 699,‐ ne
28. 4. 2020 Novosád Ladislav Olomouc 699,‐ ano
28. 4. 2020 Fišer Michal Brno ČR 699,‐ ano
28. 4. 2020 Šarlovský Martin Praha 3 699,‐ ano
28. 4. 2020 Vondráčková Simona Teplice 699,‐ ano
28. 4. 2020 Machalická Lubica Praha 4 zdarma ano
28. 4. 2020 Pohl Tomáš Brno Česká republika 699,‐ ano
28. 4. 2020 Vondráčková Simona Teplice 699,‐ ne
28. 4. 2020 Suchý Štefan Rovinka 699,‐ ano
28. 4. 2020 Ripel Tomas Brno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Sázavský Michal Brno 48528803 699,‐ ano
27. 4. 2020 Kouřil Radim Boskovice 699,‐ ano
27. 4. 2020 Muráň Pavel Vranie 699,‐ ano
27. 4. 2020 Klaudinger Tomáš Brno Česká republika 699,‐ ano
27. 4. 2020 Máša Libor Polánka 1719 699,‐ ano
27. 4. 2020 Buchtová Šárka Brno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Růžička Rostislav Brno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Jačisko Karel Brno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Krajíčková Marika Brno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Vala Martin Moravany Česká republika 699,‐ ano
27. 4. 2020 Kopp Luděk Kladno 699,‐ ano
27. 4. 2020 Havran Jiří Police u Valašského Meziříčí 699,‐ ano
27. 4. 2020 Pospíšil Patrik Lužice STG Holíč 699,‐ ne
27. 4. 2020 Novak Erik Borský Mikuláš EMKE 699,‐ ano
27. 4. 2020 Syřišťová Kateřina Veslařská 164 699,‐ ano
27. 4. 2020 Juráň Martin Brno Kalmechy 699,‐ ano
27. 4. 2020 Matej Marek Zbýšov u Brna 699,‐ ano
27. 4. 2020 Navrátilová Kateřina Zlín 699,‐ ne
27. 4. 2020 Friedrichová Petra Moravský Krumlov,Polánka Džonyho kumpáni 699,‐ ano
27. 4. 2020 Friedrich Aleš Polánka Džonyho kumpáni 699,‐ ano
27. 4. 2020 Amik Robert Brno Rumunsko 699,‐ ano
26. 4. 2020 Dluhoš Jiří Brno 699,‐ ano
26. 4. 2020 Otis Milan Juliska 699,‐ ne
26. 4. 2020 Janásová Veronika Žarošice Žarošice 699,‐ ano
26. 4. 2020 Janás Pavel Žarošice Česká republika 699,‐ ano
26. 4. 2020 Krontorádová Ivana Brno - 699,‐ ano
26. 4. 2020 Formánek Jan Vyškov 699,‐ ano
26. 4. 2020 Hozák Pavel Bochov 25242865 699,‐ ano
26. 4. 2020 Peniáková Radka Brno ČR 699,‐ ano
26. 4. 2020 Bhaskar Balu Prerov 699,‐ ano
26. 4. 2020 Mazac Petr Prerov 699,‐ ano
26. 4. 2020 Radomská Michala Prerov 699,‐ ne
26. 4. 2020 Radomska Michala Prerov 699,‐ ano
26. 4. 2020 Trubák Jiří Brno KAMECHY bikes 699,‐ ano
26. 4. 2020 Jašíček Radek Brno Pasrsport 699,‐ ano
26. 4. 2020 Kubinová Monika Tetčice 699,‐ ano
26. 4. 2020 Tesarik Michal Brno K11 699,‐ ne
26. 4. 2020 Fučík Kryštof Otto Rozdrojovice XSports Team 699,‐ ano
26. 4. 2020 Komarovský Petr Brno Brno 699,‐ ano
26. 4. 2020 Chmela Robert Brno - Chrlice CZ zdarma ano
26. 4. 2020 Havlíček Martin Rousínov Česká republika 699,‐ ano
26. 4. 2020 Chládek Miroslav Ivančice 699,‐ ano
25. 4. 2020 Šplíchal Martin Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Viklický Marek Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Šanta Marek Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Mikliš Luboš Brno 699,‐ ne
25. 4. 2020 Navrátil David Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Nikulenkov Fedor Šlapanice Šlapanice 699,‐ ano
25. 4. 2020 Jašíčková Jarmila Brno fKlidu sport team 699,‐ ano
25. 4. 2020 Doležel Lukáš Přáslavice Přáslavice 699,‐ ano
25. 4. 2020 Nykodym Josef Praha Sticky Blinders 699,‐ ano
25. 4. 2020 Nykodym Barbora Praha Sticky Blinders 699,‐ ano
25. 4. 2020 Novák Marek Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Macek Michal Brno Ustav pristrojove techniky AVCR 699,‐ ano
25. 4. 2020 Plášková Hana Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Osoha Pavel Valeč 699,‐ ne
25. 4. 2020 Procházková Tereza Kuřim 699,‐ ano
25. 4. 2020 Taranza David Brno 699,‐ ano
25. 4. 2020 Fejtová Zuzana Žďár nad Sázavou STG Žďár nad Sázavou 699,‐ ano
25. 4. 2020 Chovanec Martin Hrubá Vrbka 699,‐ ano
25. 4. 2020 Lesenský Petr Brno Orel Řečkovice 699,‐ ano
25. 4. 2020 Polachová Lenka Sivice 699,‐ ano
24. 4. 2020 Mikeš Pavel Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Mikešová Martina Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Hálková Dagmar Tišnov Česká republika 699,‐ ne
24. 4. 2020 Bartošová Daniela Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Šmídek Petr Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Wiedersheim Richard Modřice Modřice 699,‐ ano
24. 4. 2020 Sobotka Kamil Bilovec Bilovec 699,‐ ne
24. 4. 2020 Hollan Matěj Brno Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Pecina Jan Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Krakovič Jan Tišnov Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Varichaj Jozef Brno Jihomoravský 699,‐ ano
24. 4. 2020 Malotová Hana Velké Heraltice Šneci v běhu 699,‐ ano
24. 4. 2020 Přecechtěl Tomáš Rajhradice 699,‐ ano
24. 4. 2020 Vašát Martin Zlín - 699,‐ ne
24. 4. 2020 Koplik Petr Brno 2K Kola 699,‐ ano
24. 4. 2020 Švec Milan Brno Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Pluskalová Eliška Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Zítka Lukáš Kojetín 699,‐ ano
24. 4. 2020 Koláček Josef Břežany 699,‐ ano
24. 4. 2020 vondrakova kveta Rajhrad Česká republika 699,‐ ne
24. 4. 2020 Bělehrádek Stanislav Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Kachyňa Lubomír Olomouc TJ Liga 100 Olomouc 699,‐ ano
24. 4. 2020 Hupšil Radim Šlapanice 699,‐ ano
24. 4. 2020 Krupicová Jana Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Schmier Alexander Brno Astor Park 699,‐ ne
24. 4. 2020 Haba Milan Malacky AC Malacky 699,‐ ano
24. 4. 2020 Zavřelová Jana Němčice 62 Zavři Němčice 699,‐ ano
24. 4. 2020 Ševčík František Brno 16 699,‐ ne
24. 4. 2020 David Jiří Brno Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Frais Václav Olšovec 68 Emanuel 699,‐ ano
24. 4. 2020 Pirochta Josef Roháčkova 8 Dohoda Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Chadim Václav praha Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Hráček Ladislav Brno 699,‐ ano
24. 4. 2020 Pavlík Jiří Vyškov Česká republika 699,‐ ano
24. 4. 2020 Blatny Olaf Brno 699,‐ ano
23. 4. 2020 Súček Petr Strážnice Česká republika 699,‐ ano
23. 4. 2020 Maňásek Josef Otrokovice 699,‐ ano
23. 4. 2020 Maňásek Lukáš Brno 699,‐ ano
23. 4. 2020 Vojáčková Zina Sokolov 699,‐ ano
23. 4. 2020 Vojáčková Zina Sokolov 699,‐ ne
23. 4. 2020 Vojáček Milan Sokolov 699,‐ ano
23. 4. 2020 Koláček Tomáš Brno LS Brno 699,‐ ano
23. 4. 2020 Procházka Jan Brno 699,‐ ne
23. 4. 2020 Shved Yuriy Zlin 699,‐ ano
23. 4. 2020 Loučka Tomáš Olomouc 699,‐ ne
23. 4. 2020 Rotrekl Petr Brno ČR 699,‐ ano
23. 4. 2020 Bořecký Petr Brno Orel Řečkovice 699,‐ ano
23. 4. 2020 Pumprla Michal Brno 21 699,‐ ne
23. 4. 2020 Křehlík Jan Benátky Česká republika 699,‐ ano
23. 4. 2020 Horká Kateřina Brno Prostě běž 699,‐ ano
23. 4. 2020 Horká Kateřina Palcary 13 699,‐ ne
23. 4. 2020 Janíková Gabriela Malacky AC Malacky 699,‐ ano
23. 4. 2020 Křístek Mikuláš Olomouc 699,‐ ano
23. 4. 2020 Trtílek Ivo Kuřim Česká republika 699,‐ ano
23. 4. 2020 Klíma David Brno 699,‐ ano
23. 4. 2020 Otevřel Pavel Drnovice 699,‐ ano
23. 4. 2020 Slavíčková Petra Brno Černovice 699,‐ ano
23. 4. 2020 Slavíček Tomáš Brno 75689120 699,‐ ano
23. 4. 2020 Svoboda Martin Heinrichova 30 MFCM 699,‐ ano
23. 4. 2020 Sedláček Patrik Brno 699,‐ ne
23. 4. 2020 Minol Karel Brno Česká republika 699,‐ ano
23. 4. 2020 Němcová Iveta Brno-Bosonohy 699,‐ ano
23. 4. 2020 Talián Luděk Havířov - 699,‐ ano
22. 4. 2020 Henemanová Lenka Blažejovice 699,‐ ano
22. 4. 2020 Nahodil Jaroslav Brno 699,‐ ano
22. 4. 2020 Zapletal Vít Zlín 699,‐ ano
22. 4. 2020 Majer Igor Brno 699,‐ ano
22. 4. 2020 Piontková Kristýna Brno 699,‐ ano
22. 4. 2020 Pokorová Hana Brno-Řečkovice Česká Republika 699,‐ ano
22. 4. 2020 Tománková Stanislava Brno zdarma ano
22. 4. 2020 Štumper Jakub Praha 10 699,‐ ano
22. 4. 2020 Knecht Milan Brno Milda team 699,‐ ano
22. 4. 2020 Lexmaul Petr Brno RUN Magazine Team 699,‐ ano
22. 4. 2020 Georges Steve Brno 699,‐ ano
22. 4. 2020 Šustková Jitka Ořechov 699,‐ ne
22. 4. 2020 Holík Jiří Brno SC Testudo 699,‐ ano
22. 4. 2020 Šrejma Jan Brno SK Veselí 699,‐ ano
22. 4. 2020 Balák Robert Brno Stavoprojekta 699,‐ ano
22. 4. 2020 Šimíčková Karla Brno Komín Brno Komín 699,‐ ano
22. 4. 2020 Kunc Martin Prostějov Prostějov 699,‐ ano
22. 4. 2020 Hokr Marcel Heřmanův Městec TRI Chrudim 699,‐ ne
22. 4. 2020 Václavková Jolana Praha Báječné ženy v běhu 699,‐ ne
22. 4. 2020 Žaloudek Martin Brno RLF! 699,‐ ano
22. 4. 2020 Fojtík Roman Havířov-Město První softtenisový klub Havířov 699,‐ ano
22. 4. 2020 Salamon Jiří Havířov První softtenisový klub Havířov 699,‐ ano
22. 4. 2020 Juráček Michal Zvole 58 SRTG Žďár nad Sázavou 699,‐ ano
22. 4. 2020 Trojan Martin Oslavice 228 Oslavice 699,‐ ano
21. 4. 2020 Boček Libor Brno G5 699,‐ ano
21. 4. 2020 Novosedlík Ľubomír Nitra 51065878 699,‐ ano
21. 4. 2020 Kubek Martin Brno 699,‐ ano
21. 4. 2020 Charvát Dalibor Karviná Baník Karviná 699,‐ ne
21. 4. 2020 Ondrová Barbora Mezihorní 600 699,‐ ano
21. 4. 2020 Píšková Lenka Brno 699,‐ ano
21. 4. 2020 Smutná Jana Sivice WilliJemSe 699,‐ ano
21. 4. 2020 Bůbela Tomáš Brno Brno 699,‐ ano
21. 4. 2020 Pokora Jindřich Líšnice 699,‐ ano
21. 4. 2020 Jarošová Lucie Francova Lhota 699,‐ ano
21. 4. 2020 Bazala Vít Brno Česká republika 699,‐ ano
21. 4. 2020 Božkova Denisa Brno 699,‐ ano
21. 4. 2020 Bazala Oldřich Brno Česká republika 699,‐ ano
21. 4. 2020 Kočí Radek Chrudim 699,‐ ano
21. 4. 2020 Schick Jindřich Brno Jihomoravský kraj 699,‐ ano
21. 4. 2020 Štarhová Iveta Brno 699,‐ ano
21. 4. 2020 Skutková Linda Lelekovice 699,‐ ano
21. 4. 2020 Petr Jiří Zlín Zlín - Kudlov 699,‐ ano
21. 4. 2020 Werner Tomáš Bořitov 699,‐ ano
20. 4. 2020 Maryšler Libor Letonice Letonice 699,‐ ano
20. 4. 2020 Dvořák Milan Chrudim Česká Republika 699,‐ ano
20. 4. 2020 Peňáz Pavel Rožná 109 699,‐ ano
20. 4. 2020 Vondrášek Petr Brno 699,‐ ano
20. 4. 2020 Vondrášková Simona Brno 699,‐ ano
20. 4. 2020 Sznapka Marek Karviná 699,‐ ano
20. 4. 2020 Podhorský Vladimír Ostrava ATEX007 699,‐ ano
20. 4. 2020 Studený Roman Rajhradice 699,‐ ano
20. 4. 2020 Hrstková Kristýna Praha 699,‐ ano
20. 4. 2020 Šrejma Jaroslav Neslovice 29355982 699,‐ ano
20. 4. 2020 Vařák Tomáš Sokolnice Česká republika 699,‐ ano
20. 4. 2020 Fiantová Monika Brno 699,‐ ano
20. 4. 2020 Janás Jan Tetčice 699,‐ ano
20. 4. 2020 Zahradová Nikola Brno 699,‐ ano
20. 4. 2020 Raidová Anna Brno Česká republika 699,‐ ano
20. 4. 2020 Fiantová Jana Brno zdarma ano
20. 4. 2020 Pavlíčková Lenka Brno 699,‐ ano
20. 4. 2020 Blahová Alžběta Velká Bíteš 699,‐ ne
20. 4. 2020 Nikulenkov Fedor Šlapanice 699,‐ ne
20. 4. 2020 Muhlhansl Oskar Tišnov 699,‐ ano
19. 4. 2020 Ošťádal Daniel Žilina 699,‐ ano
19. 4. 2020 Ošťádal Rastislav Brno 699,‐ ano
19. 4. 2020 Blaha Marek Uherské Hradiště 699,‐ ano
19. 4. 2020 Málek Luděk Slatina 699,‐ ano
19. 4. 2020 Kadlec Ondřej Brno 699,‐ ne
19. 4. 2020 Valtr Marek Brno 699,‐ ano
19. 4. 2020 Novák Igor Brno 699,‐ ano
19. 4. 2020 Pazderka Jan Brno Česká republika 699,‐ ano
19. 4. 2020 Zeman Zdeněk Křižanovice 699,‐ ano
19. 4. 2020 Suchánek Jiří Brno 699,‐ ano
19. 4. 2020 Kubuš Marek Moravany, Na Vyhlidce 34 2b Winner 699,‐ ano
18. 4. 2020 Hollanová Zuzana Brno zdarma ano
18. 4. 2020 Küfhaber Michal Olomouc Česká republika 699,‐ ano
18. 4. 2020 Vláčil Ondřej Olomouc Slavonín 699,‐ ano
18. 4. 2020 Novotný Radek Jungmannova 697/4 699,‐ ano
18. 4. 2020 Holubová Ivana Brno-město 699,‐ ano
17. 4. 2020 Koblížek David Pardubice AČR 699,‐ ano
17. 4. 2020 Kura Jakub Brno eWRC.cz 699,‐ ano
17. 4. 2020 Husák Libor Měnín 699,‐ ano
17. 4. 2020 Majkusová Jana Brno 699,‐ ano
17. 4. 2020 Kuchtová Helena Nesovice 699,‐ ano
17. 4. 2020 Prachařová Lucie Brno 699,‐ ne
17. 4. 2020 Rotnágl Pavel Brno Česká republika 699,‐ ano
17. 4. 2020 Hotař Jan Brno Takine Team 699,‐ ano
17. 4. 2020 Pallich Jiří Brno Red Hat 699,‐ ano
17. 4. 2020 Jahůdková Eva Kratochvilka zdarma ano
17. 4. 2020 Škapa Ladislav Brno 699,‐ ano
17. 4. 2020 Mahovská Pavla Brno 795422/3992 699,‐ ne
16. 4. 2020 Jabůrek Ondřej Řícmanice Orea hotel Voroněž 699,‐ ano
16. 4. 2020 Vitulová Petra Řícmanice Orea hotel Voroněž 699,‐ ano
16. 4. 2020 Šmerda Roman Brno 699,‐ ano
16. 4. 2020 Sedláček Jiří Rajhrad 699,‐ ano
16. 4. 2020 Nedbal Daniel Brno 699,‐ ano
16. 4. 2020 Schweineker Michal Brno Česká republika 699,‐ ano
16. 4. 2020 Eliáš Jaroslav Drslavice 699,‐ ano
16. 4. 2020 Bár Lukáš Brno Esko Brno 699,‐ ano
16. 4. 2020 Vašát Jaromír Zlín 699,‐ ano
16. 4. 2020 Pachta Ladislav Karlovy Vary ACES Team K.Vary 699,‐ ano
16. 4. 2020 Pernica Petr Drnovice 369 Black Gate Drnovice 699,‐ ano
16. 4. 2020 Žvák Michal Brno Česká republika 699,‐ ano
16. 4. 2020 Holečková Kateřina Brno Adélka Team 699,‐ ano
16. 4. 2020 Benýšek Hertlová Zdenka Brno 699,‐ ano
16. 4. 2020 Tomiczek Petr Týnec Fittrend Šrámek 699,‐ ano
16. 4. 2020 Kučírek David Brno-Bystrc Česká republika 699,‐ ano
15. 4. 2020 Plhal Jiří Brno Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Kusák Martin Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Krucká Magdalena Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Hünerová Dagmar Brno-Bystrc 699,‐ ano
15. 4. 2020 Gabzdyl Karel Hranice 699,‐ ano
15. 4. 2020 Sommerová Soňa Unkovice 699,‐ ano
15. 4. 2020 Boháč Antonín Pardubice AČR 699,‐ ano
15. 4. 2020 Klimešová Barbora Prostějov AZ-Dialog Sport team 699,‐ ano
15. 4. 2020 Žárská Silvana Brno - 699,‐ ano
15. 4. 2020 Jeremias Lukáš Brno A12 699,‐ ano
15. 4. 2020 Vašátová Hana Zlín 699,‐ ano
15. 4. 2020 Glotzmann Filip Brno CykloLASL 699,‐ ano
15. 4. 2020 Halámek Tomáš Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Toman Přemysl Brno Baumüller Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Dospiva Petr Brno Česká Republika 699,‐ ano
15. 4. 2020 Wildmannová Mirka Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Práza Martin Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Hahnová Irena Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Glogar Vojtěch Jeseník nad Odrou 257 699,‐ ano
15. 4. 2020 Hégrová Markéta Hosteradky-Resov Česká republika (Česko) 699,‐ ano
15. 4. 2020 Hégrová Ivona Hosteradky-Resov Česká republika (Česko) 699,‐ ano
15. 4. 2020 Brázdil Tomáš Brno 699,‐ ano
15. 4. 2020 Janás Miroslav České Budějovice 699,‐ ano
15. 4. 2020 Darmovzal Petr Břeclav 699,‐ ano
15. 4. 2020 Heikenwälder Jakub Brno 699,‐ ano
14. 4. 2020 Bláha Roman Brno Běžecký kroužek Kaštanka 699,‐ ano
14. 4. 2020 Harsa Pavel Svitákova 2810/5 Praha 5 USK PRAHA 699,‐ ano
14. 4. 2020 Hrubý Marek Ponětovice 46 Ponětovice 699,‐ ano
14. 4. 2020 Selecký Michal Olomouc AZ-Dialog Sport team 699,‐ ano
14. 4. 2020 Héniková Barbora Olomouc AZ-Dialog Sport team 699,‐ ano
14. 4. 2020 Hénik Radek Vincencov AZ-Dialog Sport team 699,‐ ano
14. 4. 2020 Héniková Klára Brno AZ-Dialog Sport team 699,‐ ano
14. 4. 2020 Kloudová Oldřiška Brno 699,‐ ano
14. 4. 2020 Podhorný Martin Optátova 887/42a 699,‐ ano
14. 4. 2020 Šťastný Jaroslav Kladno Maraton klub Kladno 699,‐ ano
14. 4. 2020 Kovář Rostislav Olomouc AK Olomouc 699,‐ ano
14. 4. 2020 Zedníček Michal Brno (R)unisáci 699,‐ ano
14. 4. 2020 Ševčíková Jana Kanice 699,‐ ano
14. 4. 2020 Mullerová Kateřina Pěnčín 699,‐ ano
14. 4. 2020 Lána Radim Kuřim 699,‐ ano
14. 4. 2020 Pavlík Martin Na Dvorcích 121/23 699,‐ ano
14. 4. 2020 Dufek Jaroslav Brno 699,‐ ano
14. 4. 2020 Synek Jaroslav Prostějov 699,‐ ano
14. 4. 2020 Vocelka Jaroslav Brno 699,‐ ano
14. 4. 2020 Bulín Martin Ivančice Ivančice 699,‐ ano
14. 4. 2020 Hrstková Iva Pohořelice AC Moravská Slavia Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Musil Viktor Předkláštěří Česká republika 699,‐ ano
13. 4. 2020 Zezula Adam Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Pospíchal Robert Brno KaBrňáci Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Hutáková Marta Měnín 699,‐ ano
13. 4. 2020 Horký Tomáš Brno - Bystrc KOS TJ Tesla Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Weinlichová Veronika Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Uchytil Bořivoj Brno Česká republika 699,‐ ano
13. 4. 2020 Pavlas Martin Viničné Šumice 11 699,‐ ano
13. 4. 2020 Vykoupil Miloslav Veverská Bítýška 699,‐ ano
13. 4. 2020 Modra Cyril Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Dvořáčková Dagmar Brno AC Moravská Slavia Brno zdarma ano
13. 4. 2020 Pokorná Renáta Brno Runisáci 699,‐ ne
13. 4. 2020 Musilová Iveta Předklášteří Česká republika 699,‐ ano
13. 4. 2020 Herodesová Martina Jinačovice 699,‐ ano
13. 4. 2020 Poruban Rudolf Nad Popelkou Please Select 699,‐ ano
13. 4. 2020 Kowolowski Hani Vysoké Popovice 699,‐ ano
13. 4. 2020 Dlouhý Jiří Dobrá Voda Dobrá Voda 699,‐ ano
13. 4. 2020 Urbánek Jaromír Dobra Voda 699,‐ ano
13. 4. 2020 Fikera Michal Brno Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Brzobohatý Tomáš Vidov 699,‐ ano
13. 4. 2020 Schweineker Michal Renneska trida 12 699,‐ ne
13. 4. 2020 Jindřich Marek Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Svobodová Soňa Brno SKP Kometa BRNO 699,‐ ano
13. 4. 2020 Pavlík Marek Kuřim Kaisen Karate Klub 699,‐ ano
13. 4. 2020 Balák Martin Blansko Bruslárna.cz 699,‐ ano
13. 4. 2020 směřicka petr hodonín StS Chvojkovice Brod 699,‐ ne
13. 4. 2020 Michálek Juraj Brno Y Soft 699,‐ ano
13. 4. 2020 Michálková Eva Brno Česká republika 699,‐ ano
13. 4. 2020 Adamec Daniel Křtiny 699,‐ ano
13. 4. 2020 Kratochvíl Jaroslav Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Matyášová Terézia Brno 699,‐ ne
13. 4. 2020 Doležalová Andrea Dubňany 699,‐ ano
13. 4. 2020 Svoboda Miroslav Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Eremka Libor Humpolec Atletika Humpolec 699,‐ ano
13. 4. 2020 Dufek Milan BRNO-ŘEČKOVICE A MOKRÁ HORA Brno 699,‐ ano
13. 4. 2020 Adamec František Brno 2bWinner 699,‐ ano
13. 4. 2020 Štumpf Ondřej Praha 699,‐ ano
12. 4. 2020 Štumpf Anna Praha 699,‐ ano
12. 4. 2020 Malý Miloš Chudčice Chudčice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Macháček Martin Tišnov Česká republika 699,‐ ano
12. 4. 2020 Hubaček Patrik Pardubice Pardubice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Hubačeková Hana Pardubice Pardubice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Kočí Adela Brno Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Okénka Matěj Zelinova 5588 Pro Sport Academy 699,‐ ano
12. 4. 2020 Pavlínková Marie Hodonín 699,‐ ne
12. 4. 2020 Borek Michael Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Mikuš Michal Brno Česká republika 699,‐ ano
12. 4. 2020 Nováková Tereza Olomouc 699,‐ ano
12. 4. 2020 Trávníček Marek Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Derner Michal Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Nerudová Jana Brno 699,‐ ne
12. 4. 2020 Jáni Martin Prešov 699,‐ ano
12. 4. 2020 Kopecký David Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Kapavík Radim Vojkovice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Kočí Halka Dolni Kounice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Kubový Petr Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Holub Michal Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Boldiš Pavel Brno Česká republika 699,‐ ano
12. 4. 2020 Vácha Jiří Jihlava OK Jihlava 699,‐ ano
12. 4. 2020 Boda Tomáš brno Česká republika 699,‐ ano
12. 4. 2020 Ursu Marina Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Grossová Lada Brno-Ivanovice 699,‐ ano
12. 4. 2020 Bejček Patrik Ostrov u Macochy SportObchod.cz/Runningzone Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Cavicchia Giorgia Brno 699,‐ ano
12. 4. 2020 Domorád Miroslav Praha 8 UCB -ČS RUNNING TEAM 699,‐ ne
12. 4. 2020 Vodička František Tlučeň Litoměřice 699,‐ ano
11. 4. 2020 Vostal Petr Brno Česká republika 699,‐ ano
11. 4. 2020 Klein Jan Uherský Ostroh Česká republika 699,‐ ano
11. 4. 2020 Kušnierik Pavel Svitavy 699,‐ ano
11. 4. 2020 Lujková Lenka Vážany 699,‐ ano
11. 4. 2020 Metelka Lukáš Brno 699,‐ ano
11. 4. 2020 Hurych Daniel Praha 7 699,‐ ano
11. 4. 2020 Katolický Jan Brigádnická 19 699,‐ ano
11. 4. 2020 Vincour Jan Brno 699,‐ ano
11. 4. 2020 Mynářová Veronika Hrušovany u Brna 699,‐ ano
11. 4. 2020 Mynář Slávek Brno 699,‐ ano
11. 4. 2020 Štábl Jan Brno Atlas Copco Run Team 699,‐ ano
11. 4. 2020 Kohoutek Jiří Matzenauerova 6 Jerza 699,‐ ano
11. 4. 2020 Ždánský Petr Strážnická 4 Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Vodička Radek Brno Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Švábenská Ladislava Brno Team Jeseníky 699,‐ ano
10. 4. 2020 Švábenský Jan Brno Team Jeseníky 699,‐ ano
10. 4. 2020 Karásek Tomáš Brno Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Ditmarová Lucie Jeseník Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Nevřivý Jan Brno Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Kuncl Petr Hradec Králové 699,‐ ano
10. 4. 2020 Macková Petra Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Horák Honza Brno-Královo pole Red Hat 699,‐ ano
10. 4. 2020 Habáň Radovan Brno Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Doubková Kateřina Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Barovjan Jaroslav Brno zdarma ano
10. 4. 2020 Archleb Václav Hodonín Vencatrener.cz 699,‐ ano
10. 4. 2020 Schneider Ondřej Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Zemanová Pavla Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Hájek Tomáš Brno Ústavní kokoti 699,‐ ano
10. 4. 2020 Štěrbáková Nina Srubec Nazdraví! 699,‐ ano
10. 4. 2020 Strejček Jakub Nová Ves u Českých Budějovic Nazdraví! 699,‐ ano
10. 4. 2020 Ferenčák Libor Brno Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Štěrbáková Andrea Srubec Nazdraví! 699,‐ ano
10. 4. 2020 Plandorová Šárka Zlín Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Kupka Petr Zlin 699,‐ ano
10. 4. 2020 Kubík Radomír Brno Triatlon klub Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Kubíček František Dobré Pole Relax Dobré Pole zdarma ano
10. 4. 2020 Chadim Aleš Třebíč 699,‐ ano
10. 4. 2020 Hrbková Jana Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Hrbek David Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Hochman Jan Lipůvka Česká republika 699,‐ ano
10. 4. 2020 Doležal Vladimír Velké Meziříčí 699,‐ ne
10. 4. 2020 Koláček Jaroslav Brno LS Brno 699,‐ ano
10. 4. 2020 Tomanec Filip Zlín Česká republika 699,‐ ano
9. 4. 2020 Klimánek Martin Brno ČR 699,‐ ano
9. 4. 2020 Staníčková Lenka Mandlonova 12 Nadacni fond Kometa 699,‐ ano
9. 4. 2020 Holer Vlastimil Brno Kensei Dojo Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Czylok Pavel Český Těšín Běžecká skupina v Českém Těšíně 699,‐ ano
9. 4. 2020 Konečný Jakub Luhačovice 699,‐ ano
9. 4. 2020 Matyk Tomáš Písek 699,‐ ano
9. 4. 2020 Drchal Mirek Brno DrchaLove 699,‐ ano
9. 4. 2020 Buryšková Hana Ústí nad Orlicí 699,‐ ano
9. 4. 2020 Roubíček Michal PRAHA 5 Benrouf 699,‐ ano
9. 4. 2020 Žáková Daniela Brno Vltava Fund 699,‐ ano
9. 4. 2020 Vošmerová Petra Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Dumek Aleš Zastávka Šachy Zastávka 699,‐ ano
9. 4. 2020 Čajčíková Jolana Brno team Cajcik 699,‐ ano
9. 4. 2020 Kopčo Viktor Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Kopčová Ivona Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Kalus Zdeněk Lelekovice u Brna Lelekovice 699,‐ ano
9. 4. 2020 Pokluda Tomas Zlin Brezovska Bedna 699,‐ ano
9. 4. 2020 Kos Radomír Praha 699,‐ ano
9. 4. 2020 Lorenc Martin Olomouc TJ Liga 100 OLomouc 699,‐ ano
9. 4. 2020 Dužík Petr Moravské Bránice HK Ivančice 699,‐ ano
9. 4. 2020 Petříček Tomáš Brno REBELBEAN RUNNERS 699,‐ ano
9. 4. 2020 Ingr Jakub Brno Česká republika 699,‐ ano
9. 4. 2020 Čáslava Tomáš Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Krabička Petr BRNO Seběh zdarma ano
9. 4. 2020 Janíčková Vilma Brno RedBox park 699,‐ ano
9. 4. 2020 Doležal Jakub Brno Karate klub Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Katzerová Mirka Pardubice zdarma ano
9. 4. 2020 Bernkopf Jana Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Procházková Jana Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Jahn Radek Úholičky 699,‐ ano
9. 4. 2020 Hrdina Tomáš Rosice AC Moravská Slavia Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Dittrichová Michaela Brno Lazy Vilém 699,‐ ano
9. 4. 2020 Stejskalová Jolana Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Komanec Rudolf Lukovany ČVK 699,‐ ano
9. 4. 2020 Komanec Jeroným Lukovany ČVK 699,‐ ano
9. 4. 2020 Komanec Robert Lukovany Lukovany 699,‐ ano
9. 4. 2020 Janíček Radek Brno REDBOX PARK 699,‐ ano
9. 4. 2020 Hrabálek Matyáš Šlapanice 699,‐ ano
9. 4. 2020 Skoupý Pavel Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Nechvátal Tomáš Třebíč Atletic Třebíč 699,‐ ano
9. 4. 2020 Janíček Jan Praha REDBOX Park Team 699,‐ ano
9. 4. 2020 Kadlec Jaroslav Brno MK Hlinsko 699,‐ ano
9. 4. 2020 Žák Jan Brno Vltava Fund 699,‐ ano
9. 4. 2020 Prouza Michal Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Hradil David Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Koláček Jiří Rajhrad 699,‐ ne
9. 4. 2020 Gladiš Daniel Lelekovice Vltava Fund Ski Team 699,‐ ano
9. 4. 2020 Vlčková Zdenka Sirákov Brave girls 699,‐ ano
9. 4. 2020 Černá Jana Sirákov Brave girls 699,‐ ano
9. 4. 2020 Patočková Eva brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Bábek Martin Moravany Šneci v běhu 699,‐ ano
9. 4. 2020 Švábenský Roman Brno 699,‐ ano
9. 4. 2020 Nečas Zdeněk Brno NdB 699,‐ ano
9. 4. 2020 Míznerová Pavla Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Janík Karel Bezručova 14 Running Zone Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Nečasová Barbora Brno ČR 699,‐ ano
8. 4. 2020 Ševčík Roman Heršpice 699,‐ ne
8. 4. 2020 Soják Jiří Hostěnice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Ševčíková Jana Heršpice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Máša Václav Hluboká nad Vltavou PoKořen 699,‐ ano
8. 4. 2020 Kříž Jiří Veverská Bítýška 699,‐ ano
8. 4. 2020 Křížová Blanka Veverská Bítýška 699,‐ ano
8. 4. 2020 Lamprechtová Lucie Hluboká nad Vltavou Česká republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Nerud Pavel Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Škapová Katarína Markůvky 3 699,‐ ano
8. 4. 2020 Koudelová Marika Vídeň 153 Brave girls 699,‐ ano
8. 4. 2020 Kamenický Tomáš Brno BěhejBrno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zažímal David Třešť behzatrest.cz 699,‐ ano
8. 4. 2020 Dujsíková Kristýna Hodonín 699,‐ ano
8. 4. 2020 Seehofner Robert Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Procházka Oldřich Petrov 699,‐ ano
8. 4. 2020 Machala Radomír Brno RAPA Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Holáň Radim Brno Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Pecinová Anna Brno Česká republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Šustová Marie Neuměřice Šneci v běhu 699,‐ ano
8. 4. 2020 Horsáková Kateřina Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Fojtášek David Brno BeskydTriatlon 699,‐ ano
8. 4. 2020 Štábl Petr Velká nad Veličkou 699,‐ ano
8. 4. 2020 Maděrová Tučková Jana Liberec 699,‐ ano
8. 4. 2020 Dozbaba Staňa Svratecká 281, Rajhradice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Maděra Michal Liberec 699,‐ ano
8. 4. 2020 Ronovská Jana Plzeň Plzeň 699,‐ ano
8. 4. 2020 Roháčková Hana Brno 699,‐ ne
8. 4. 2020 Čermák Radovan Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Šípková Daniela Moravský Krumlov 699,‐ ano
8. 4. 2020 Škorpík Milan Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Sládek Igor Praha 699,‐ ano
8. 4. 2020 Kňapová Dana Milovice Česká Republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Ludvík Ladislav Praha 699,‐ ano
8. 4. 2020 Kopp Radovan Brno RYBÁŘI MENDELU 699,‐ ano
8. 4. 2020 Ulman Martin Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zbíral Dominik Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Koláček Emil Roudnice nad Labem,Třebízského 249 699,‐ ano
8. 4. 2020 Maixner Václav Tišnov AK Tišnov zdarma ano
8. 4. 2020 Novotný Libor Kuřim Kuřim 699,‐ ano
8. 4. 2020 Krontorád Vítězslav Herink SK Herinker 699,‐ ano
8. 4. 2020 Musil Ondřej Malešovice Bastr Athlets 699,‐ ano
8. 4. 2020 Keprt Jiří Brno-Bystrc Bystrc 699,‐ ano
8. 4. 2020 Hönig Tomáš Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Mikojan Zohrap Popovice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Lidmilová Hana Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Patočka Michal brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Dittrich Ivo Brno Lazy Vilém 699,‐ ano
8. 4. 2020 Muselík Břetislav Rožná 699,‐ ano
8. 4. 2020 Muselíková Miroslava Rožná zdarma ano
8. 4. 2020 Mikeš Jan Třešť behzatrest.cz 699,‐ ano
8. 4. 2020 Daňková Martina Na Lhotkách 196,Černá Hora 699,‐ ano
8. 4. 2020 Vejrosta Petr Nedvědice 53 699,‐ ano
8. 4. 2020 Babjak Alexander Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zachoval Patrik Újezd u Černé Hory 37 699,‐ ano
8. 4. 2020 Viščor Pavel Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Dujíčková Jana Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Řehořek Jan Kryštofovo Údolí Česká republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Čech Igor Brno Recoil.CZ 699,‐ ano
8. 4. 2020 Papež Zdeněk Brno Česká republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Čepelák Petr Brno Česká republika 699,‐ ne
8. 4. 2020 Sojáková Alena Hostěnice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Pokludová Iveta Březová 142 699,‐ ano
8. 4. 2020 Rožič Rastislav Jablonné v Podještědí 699,‐ ano
8. 4. 2020 Parma Tomáš Brno RunGo.cz 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zůda Jaroslav Moravský Krumlov 699,‐ ano
8. 4. 2020 Böhmová Lenka Blučina Bellis 699,‐ ano
8. 4. 2020 Križanová Veronika Nová Dubnica 699,‐ ano
8. 4. 2020 Glimmer Lukáš Hostivice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Hameršmíd Vladimír Pardubice 2216 699,‐ ano
8. 4. 2020 Dovičín Michal Nymburk Štefko running team 699,‐ ano
8. 4. 2020 Meranová Lenka Brno-Líšeň Česká republika 699,‐ ano
8. 4. 2020 Sadílek Roman Brno ProfiNet Tigers 699,‐ ano
8. 4. 2020 Blaha Marek Brno JaroškaRun 699,‐ ano
8. 4. 2020 Šplíchal Jan Brno Ústavní kokoti 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zavřelová Petra Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Nešpůrková Veronika Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Pivoda Marek Brno jsb 699,‐ ano
8. 4. 2020 Rádl Jiří Brno Nutrilite 699,‐ ano
8. 4. 2020 Štěpánová Jana Moravany 699,‐ ano
8. 4. 2020 Štéc Petr Praha RBZ PRAHA 699,‐ ano
8. 4. 2020 Janková Zuzana Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Macháč Aleš Brno - 699,‐ ano
8. 4. 2020 Štěpán Vladimír Moravany OCA 699,‐ ano
8. 4. 2020 Kaštánek Pavel Velká Bíteš RAPA team 699,‐ ano
8. 4. 2020 Vejrostová Kateřina Nedvědice 699,‐ ano
8. 4. 2020 Beneš Jaroslav Veverská Bítýška ShijiDo 699,‐ ano
8. 4. 2020 Martinková Michaela Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Tryhuk Vojtěch Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Mašková Magda Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Machala Filip Brno RAPA Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Pokluda Lubomír Zlín, Kúty 1960 Březovská bedna 699,‐ ano
8. 4. 2020 Košková Soňa Klášter Hradiště nad Jizerou 699,‐ ano
8. 4. 2020 Rajdlová Monika Prostějov RUN magazine team 699,‐ ano
8. 4. 2020 Zapletal Milan Brno, Nezvalova 406/11, Brno Kabrňáci Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Sedlák Martin Brno 699,‐ ano
8. 4. 2020 Crha Jiří Brno Borci Zdar! 699,‐ ano
8. 4. 2020 Hambalčík Petr Brno Kamechy Fun Run 699,‐ ano

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení