česky anglicky

ČSOB Vokolo priglu - úvodní stránka

Vítáme Vás na webových stránkách běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady - ČSOB Vokolo priglu.


PF 2019

Nejdůležitejší termíny roku 2019

Můžete si zapsat do svých diářů tyto klíčové termíny roku 2019 :-)


KAPACITA ZÁVODU je již naplněna - možnost přeregistrace.


HLEDÁME dobrovolníky na pomoc s organizací jubilejního ročníku ČSOB Vokolo priglu.


Ocenění 2018

IX. ročník, při kterém padl nový účastnický rekord v počtu 2243 doběhnuvších běžců a běžkyň, získal opět cenná hodnocení.
Přijměte výzvu oběhnout Brněnské móře

Je to výzva uběhnout 14,1 km. Čeká Vás krásná členitá trať kolem Brněnské přehrady. Je to vlastně 1/3 maratonu v krásné podzimní přírodě.

Přijměte tu výzvu. Postavte se na start nejlepšího běžeckého závodu v Brně. Postaráme se o Vás. Děláme vše pro běžce. Sami jsme sportovci a posbírali jsme zkušenosti na jiných běžeckých, bikových triatlonových a lyžařských závodech a vše, co se nám líbilo, jsme promítli do našeho závodu.

I při účasti dvou tisícovek běžců Vás čeká příjemná až rodinná atmosféra, kdy si Vás bude hýčkat na dvě stě dobrovolníků. Energii doplníte na třech občerstvovacích stanicích a při teplém obědě po závodě. Dostanete účastnickou medaili a pamětní funkční tričko MIZUNO.

Čeká Vás i Vaše děti doprovodný program našich partnerů, vyhlašování výsledků na břehu Brněnského móře a na závěr tombola o hodnotné ceny.

Těšíme se na Vás.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ