• TERMÍN ZÁVODU
  • 10.10.2020
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 10 dní
  • (260 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 10.10.2020
  • ZBÝVÁ 10 dní (260 hodin)

ČSOB Vokolo priglu - úvodní stránka

Vítáme vás na oficálních webových stránkách Běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady "ČSOB Vokolo priglu 2020".

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Měsíc před závodem jsme konzultovali aktuální ochranná opatření na Krajské stanici v Brně a závod chystáme v plné podobě. Přijali jsme jen určitá opatření pro naši a zejména Vaši bezpečnost.

Roušková zóna (řazení na start, technické zázemí závodu - převlékárny, úschovna) a bezroušková zóna (EXPO partnerů, venkovní jídelní prostor, vyhlašování vítězů). Budeme startovat v startovních vlnách. Jsme organizačně připraveni na realizaci závodu i v případě, že dotčené orgány státní by ještě aktuální opatření zpřísňovaly.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

Hledáme usměvavé a pracovité lidi na organizaci největšího běžeckého závodu na Jižní Moravě. Více informaci najdete v sekci dobrovolníci.

PŘEREGISTRACE

Nemůžete z nějakého důvodu se našho závodu kolem Brněnského móře zúčastnit? Můžete své startovní číslo nabídnout v rámci přeregistrace. Přeregistrace končí v pondělí 21. 9. 2020.

ZMĚNY PRO LETOŠNÍ ROK

S ohledem na jarní kriziová opatření Vlády ČR, která se nás velmi dotkly především po ekonomické stránce, jsme nuceni uspořádat XI. ročník běhu kolem "Brněnského moře" v úsporném minimalizovaném režimu.

Prosíme tímto běžce o solidaritu, podporu a pomoc. Více informací najdete na těchto odkazech

NOVÁ PRAVIDLA ZÁVODU

Organizátor může jednostranně v budoucnu reagovat na aktuální situaci a případné restrikce tím, že v letošním roce změní termín závodu. Uhrazené startovné ani jeho část se nevrací.

V případě, že se ČSOB Vokolo priglu v kalendářním roce 2020 v žádné podobě neuskuteční z důvodu vyšší moci nebo důvodu, který nevznikl zaviněním organizátora, uhrazené startovné ani jeho část se nevrací a bude automaticky převedeno na ČSOB Vokolo priglu 2021.

Bližší informace zde

REGISTRACE

AKCE PRO VÁS

DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkový poukaz si můžete objednat emailem a poukaz Vám dorazí poštou, nebo si ho osobně zakoupit na brněnské prodejně TRIEXPERTu.

Více informací o dárkovém poukazu najdete v tomto článku.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB Vokolo priglu 2019

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení