česky anglicky

ČSOB Vokolo priglu - úvodní stránka

Vítáme Vás na webových stránkách běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady - ČSOB Vokolo priglu.


PF 2019

Nejdůležitejší termíny roku 2019

Můžete si zapsat do svých diářů tyto klíčové termíny roku 2019 :-)


KAPACITA ZÁVODU je již naplněna - možnost přeregistrace.


HLEDÁME dobrovolníky na pomoc s organizací jubilejního ročníku ČSOB Vokolo priglu.


Ocenění 2018

IX. ročník, při kterém padl nový účastnický rekord v počtu 2243 doběhnuvších běžců a běžkyň, získal opět cenná hodnocení.
Přijměte výzvu oběhnout Brněnské móře

Je to výzva uběhnout 14,1 km. Čeká Vás krásná členitá trať kolem Brněnské přehrady. Je to vlastně 1/3 maratonu v krásné podzimní přírodě.

Přijměte tu výzvu. Postavte se na start nejlepšího běžeckého závodu v Brně. Postaráme se o Vás. Děláme vše pro běžce. Sami jsme sportovci a posbírali jsme zkušenosti na jiných běžeckých, bikových triatlonových a lyžařských závodech a vše, co se nám líbilo, jsme promítli do našeho závodu.

I při účasti dvou tisícovek běžců Vás čeká příjemná až rodinná atmosféra, kdy si Vás bude hýčkat na dvě stě dobrovolníků. Energii doplníte na třech občerstvovacích stanicích a při teplém obědě po závodě. Dostanete účastnickou medaili a pamětní funkční tričko MIZUNO.

Čeká Vás i Vaše děti doprovodný program našich partnerů, vyhlašování výsledků na břehu Brněnského móře a na závěr tombola o hodnotné ceny.

Těšíme se na Vás.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc