česky anglicky

ČSOB Vokolo priglu - úvodní stránka

Vážení partneři,

děkujeme za Vaši podporu, ať byla finanční, materiální či obojí. Bez Vás by se X. ročník ČSOB Vokolo priglu vůbec nemohl konat a také bychom nemohli našim závodníkům, dobrovolníkům a dalším pomocníkům nabídnout benefity a servis, který jsme jim díky Vám připravili.

Vážení běžci a běžkyně,

děkujeme za Vaši účast na letošním jubilejním ročníku ČSOB Vokolo priglu 2019. Věříme, že jste s námi prožili příjemný sobotní den ve společnosti Vaší rodiny, kamarádů a přátel a že jste se od Brněnského moře vraceli domů plní hřejivých zážitků.

Vážení dobrovolníci a hasiči z Moravské hasičské jednoty,

děkujeme za Váš čas, který jste nám věnovali. Bez Vaší pomoci, ochoty, trpělivosti, odhodlání a usměvů by závod nebyl takový, jaký je. Jsme moc rádi, že nám pomáháte. Doufáme, že jste se u nás měli dobře a že se s Vámi potkáme i příští rok.

Děkujeme, že běháte s námi a pomáháte nám.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ